ποσο εχετε χτυπησει πιο πολυ

  • Δημιουργός θέματος super-mantoukos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2571

Guest
χεχεχε!!!!!
+1 πανω. :p:p
απο τον νεκροθαφτη της αναρχης πολης του αριζονα:

Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 429 ζημιά (GRILAKOS)
Ο καλύτερος μονομάχος της πόλης GRILAKOS (2294 ζημιές)
 

DeletedUser

Guest
χεχεχε!!!!!
+1 πανω. :p:p
απο τον νεκροθαφτη της αναρχης πολης του αριζονα:

Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 429 ζημιά (GRILAKOS)
Ο καλύτερος μονομάχος της πόλης GRILAKOS (2294 ζημιές)

Που κολλαει ο αριζονα εδω ρε grilako :p
 

DeletedUser1024

Guest
439 ζημιά (STRATHGOS)
καλύτερος αντίπαλος μονομαχίας STRATHGOS (2280 ζημιές
 

DeletedUser

Guest
K5 ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ 456 ΜΕ ΟΠΛΟΠΟΙΟ το κλαυτερο ιτεμ :D
 

DeletedUser

Guest
αφηστε το χασατε ολοι παιδια δεν εχετε κανει τετοιο ποσο 604ζημια ο μπαμπης ο σουγιας ελεος κ6:w
 

DeletedUser

Guest
αστα να πανε..μ αυτο το τσεκουρι που εχει..και λιγα εκανε..
 

DeletedUser3436

Guest
εχω δει 684 αλλα ειναι λιγο αδικο επειδη ειχε το +30 εως 50 ζημια απο κραφτινγκ
 

DeletedUser

Guest
και φαντασου οπλοποιος τωρα να στοχευει ολο κεφαλι σε εναν που δεν εχει τιποτα απο μονομαχιες σκιλλς κα ινα εχει κραφτινγκ το καλυτερο εχει που φτανει εως 75νομιζω αυτος δεν το πουλαει οωμς σιγουρα εγω κα ι500000θα εδινα κα ιλιγα βαζω
 

DeletedUser3436

Guest
αυτο ειναι για οχυρα το bayonet.και σιγα μην εδινες 500κ για αυτο
 

DeletedUser

Guest
για του boone θα εδινα ανετα εχω πολυ χρημα παραπολυ αλαλ τοβρηκε απο σεντουκι αυτος ομως οποτε αυτο θα προσπαθησω να κανω και εγω το σεντουκι οτο ατσαλινο των 95λεβελ
 

DeletedUser3436

Guest
για του boone θα εδινα ανετα εχω πολυ χρημα παραπολυ αλαλ τοβρηκε απο σεντουκι αυτος ομως οποτε αυτο θα προσπαθησω να κανω και εγω το σεντουκι οτο ατσαλινο των 95λεβελ

α εσυ λες για το boone.ετσι οπως το ειπες φανηκε να μιλουσες για το καλυτερο αντικειμενο του οπλοποιου.ναι για για boone's axe θα εδινα και 400k εδω περα.beta μεχρι 1,5m
 

DeletedUser

Guest
ετσι ωριοας απο σεντουκι βρε τον τυχερο κα ιεγω ο βλακας ελεγα το βρηκε απ οοχυρο χαχαχα :nw εσυ το ανοιξες?
 

DeletedUser

Guest
Σε εμενα ειχε τις περιεργες μποτες ιππασιας...Και σε ενα σεντουκι που ανοιξα απο μια μαχη χθες βρηκα το φανταχτερο τζιν(στον αριζονα ολα αυτα)...
 
Κορυφή