ποσο εχετε χτυπησει πιο πολυ

  • Δημιουργός θέματος super-mantoukos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα
εγω 56 με μιας
και 212 ολη η μονομαχια
 

DeletedUser1024

Guest
Ο λογος που δεν περνω ejp ειναι οι μονομαχιες που κανω.. δεν νομιζω να εχει και αλλος τοσες.
STRATHGOS Επίπεδο 38
Ταχύτητα 11 mph (269%)
Επίπεδο μονομαχίας 53
Νικημένες μονομαχίες 249
Χαμένες μονομαχίες 49
 

DeletedUser8

Guest
Ο λογος που δεν περνω ejp ειναι οι μονομαχιες που κανω.. δεν νομιζω να εχει και αλλος τοσες.
STRATHGOS Επίπεδο 38
Ταχύτητα 11 mph (269%)
Επίπεδο μονομαχίας 53
Νικημένες μονομαχίες 249
Χαμένες μονομαχίες 49


o logos pou perneis ligo exp einai to oti baras pextes me 3-6lvl pio xamilo epipedo apo esena..:eek:


y.s sorry gia ta Greeklish alla eimai diakopes e3oteriko kai den exei ellinikous xaraktires..:(

y.s 2 3ero pos eiparxoune kai programata metafrasis alla den exo xrono na ta psaxno..:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ο λογος που δεν περνω ejp ειναι οι μονομαχιες που κανω.. δεν νομιζω να εχει και αλλος τοσες.
STRATHGOS Επίπεδο 38
Ταχύτητα 11 mph (269%)
Επίπεδο μονομαχίας 53
Νικημένες μονομαχίες 249
Χαμένες μονομαχίες 49

sumfono einai oi monomaxies pou kaneis varas tuxodioktes kai xtistes :D
twra an esu auto to les nikh :rolleyes:
episeis sto lew gia na 3ereis den einai kai polu e3ipno na kaneis 20 monomaxies thn mera kai na varas me 30 kinitro ;)

Κατάταξη:160
Όνομα χαρακτήρα:STRATHGOS
Εμπειρία:4392
νίκησε:256
έχασε:49
διαφορά:207
πολη:EXPRESS CITY

Κατάταξη:74
Όνομα χαρακτήρα:Anub1s
Εμπειρία:5556
νίκησε:52
έχασε:12
διαφορά:40
πολη:BLACK PIRATES

exw to 1/5 twn nikwn sou kai se pernaw 1200xp sthn katata3h monomaxiwn kai auto gt prospa8w na varaw sovarous antipalous kai na pernw 100+xp den varaw thn koutsh maria kai meta to paizw varimagas kai IMBA(IMBA sorry pou xrisimopiw to name sou)

auta :)
 

DeletedUser

Guest
σωστος ανουμπ σωστοτατος
μονο χαμηλα λεβελ βαραει ο στρατηγος
 

DeletedUser

Guest
Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 244 ζημιά (Anub1s)
 

DeletedUser1024

Guest
Εγώ κοπανώ τα πάντα όπως και εσείς...!
μην προκαλείτε λοιπόν..!
προσπαθώντας να κερδίσετε τις εντυπώσεις.

και η αποδειξη.!

Κανένα αποτέλεσμα
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 58 π.υ.
Ο/Η STRATHGOS κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 11 πόντους εμπειρίας. Ο/Η Anub1s δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η STRATHGOS με άδεια χέρια.

Συνολικοί πόντοι υγείας
- 38 π.υ.
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 397 π.υ.
Ο/Η STRATHGOS κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 6 πόντους εμπειρίας και $1 από τον/την mpoun.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ..
 

DeletedUser

Guest
χαχα,μην ξαναμιλησει κανεις γιατι θα οτν βαρεσει ο στρατηγος!
 

DeletedUser

Guest
εεεε Respect στο Στρατηγο γιατι σας λυποθυμαει σε καθε κοσμο αντε μην τα παρω στο κρανιο και αρχισω να λιποθυμαω πολεις ολοκληρες :d
δικαιολογιες και μικρα λεβελ
οποιον θελει θα βαραει ρε!
Οταν εμενα δηλαδη με βαραγαν(και με βαρανε)70αρηδες στο λεβελ ελεγα τετοια?Ναι :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 84 π.υ.
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 102 π.υ.
Ο/Η Anub1s κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 86 πόντους εμπειρίας και $10 από τον/την STRATHGOS.

Συνολικοί πόντοι υγείας
- 96 π.υ.
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 143 π.υ.
Ο/Η Anub1s κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 78 πόντους εμπειρίας και $179 από τον/την STRATHGOS.


Συνολικοί πόντοι υγείας
- 68 π.υ.
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 100 π.υ.
Ο/Η Anub1s κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 67 πόντους εμπειρίας και $208 από τον/την STRATHGOS.

ΣΤΡΑΤΙΓΟΣ αυτα οχι σε εμενα :cool:
 

DeletedUser

Guest
εχεις ορεξη ετσι δεν ειναι?επειδη δεν εχω ενεργο infraction θα μπορουσα να αρχισω να σε ξεφτιλιζω για 'επιθεσεις' απο μεγαλυτερους και μαχιμους που παραπονιεσαι αλλα ειπα για μια φορα να ειμαι χωρις infraction
Πρωτη και τελευταια :D
 

DeletedUser

Guest
εχεις ορεξη ετσι δεν ειναι?επειδη δεν εχω ενεργο infraction θα μπορουσα να αρχισω να σε ξεφτιλιζω για 'επιθεσεις' απο μεγαλυτερους και μαχιμους που παραπονιεσαι αλλα ειπα για μια φορα να ειμαι χωρις infraction
Πρωτη και τελευταια :D

δεν παραπονέθηκα για εμενα όποως κατάλαβες (η αν βάλεις το κούφιο σου να σκεφτεί θα το καταλάβεις)αλλα για τους τυχοδιώκτες που βαράει (και δεν ενοω εμενα) επίσης όπως έβαλε αναφορές έβαλα και εγώ 3 πρόχειρες όπως κατάλαβες οι πιο παλιές έχουν σβηστεί και μπορώ να βάλω άλλες 20 αναφορές από την πόλη του (που περνώ τουλάχιστον 90xp οχι 5 και 10)

επίσης casavir επειδή εγώ δεν θέλω να φάω ban δεν θέλω να συνεχίσω την κουβέντα μαζί σου που κανονικά έπρεπε να το έκλεινες το στόμα σου γιατί στον κόσμο 2 δεν παίζεις καν και αυτά τα θέματα αφορούν τον κόσμο 2 που δεν παίζεις (τουλάχιστον έτσι μας έχεις πει)
 

DeletedUser

Guest
μα γιατι να μην φας ban? :p
λες τυχωδιωκτες,εισαι τυχωδιωκτης και ο Στρατηγος που ειναι φιλος μου ποσταρει επιθεσεις σε εσενα
εσυ τι θα καταλαβαινες? :eek:
 

DeletedUser

Guest
σωστά ξέχασα πως συνομιλώ με εσένα οποτε έπρεπε να το έλεγα με απλά λόγια το όλο θέμα....
αν διάβαζες από την αρχή το post θα καταλάβαινες τι εννοούσα.όταν βαράει έναν τυχοδιώκτη (που δεν κάνει μονομαχίες) και του σκάει χτύπημα 200 και το ποστάρει εδώ είναι λίγο προκλητικός εγώ casavir βαράω μονο σοβαρούς μονομαχους και αυτό θα το διαπιστώσεις από τα στατιστικά μου δεν βαράω για να πάρω 5xp

(μην συνεχίζεις το θέμα (εσύ τουλάχιστον) γιατί δεν σε αφορά αφού δεν παίζεις ενεργά κόσμο 2 ελπίζω να καταλάβεις αυτό που σου γράφω και είναι κρίμα για spam να κλειδώσουν αυτό το θέμα)
 

DeletedUser

Guest
μου αρεσει οτι δεν το συνεχιζεις :cool:
(ειμαι εκνευριστικος ε?)
 

DeletedUser

Guest
1 εχω να πω,δεν θα ξανα βαλω ποστ εδω:

Συνολικοί πόντοι υγείας
- 560 π.υ. Συνολικοί πόντοι υγείας
- 8 π.υ.

ledktn λιποθύμησαν. Ο/Η STRATHGOS κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 0 πόντους εμπειρίας. Ο/Η ledktn δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η STRATHGOS με άδεια χέρια.
 

DeletedUser2905

Guest
1 εχω να πω,δεν θα ξανα βαλω ποστ εδω:

Συνολικοί πόντοι υγείας
- 560 π.υ. Συνολικοί πόντοι υγείας
- 8 π.υ.

ledktn λιποθύμησαν. Ο/Η STRATHGOS κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 0 πόντους εμπειρίας. Ο/Η ledktn δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η STRATHGOS με άδεια χέρια.

ντροπη του στρατηγου!!!
 
Κορυφή