ποσο εχετε χτυπησει πιο πολυ

  • Δημιουργός θέματος super-mantoukos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1024

Guest
Δεν θέλεις να το καταλάβεις ρε παιδάκι μου πόσο στενόμυαλος είσαι...!:confused: Είπα τους κοπανώ όλους και θα τους κοπανώ αυτό το δικαίωμα μου δίνει το παιχνίδι...δεν κάνω διακρίσεις σε κανέναν τέλος.! Σε όπιον αρέσει..! Πόσταρες και μάχες που μου έχεις κάνει εγώ δεν κοκορεύτηκα ποτέ πώς είμαι ανίκητος απλός έβαλα τις μάχες σαν απόδειξη ότι κοπανώ τους πάντες ακόμα και σένα που κοκορεύεσαι..;)

Τέλος αυτή η συζήτηση με κούρασε μάχες λοιπόν δεν θα πω τίποτε άλλο..!:cool:
 

DeletedUser

Guest
δεν θέλεις να το καταλάβεις ρε παιδάκι μου πόσο στενόμυαλος είσαι...!:confused: είπα τους κοπανώ όλους και θα τους κοπανώ αυτό το δικαίωμα μου δίνει το παιχνίδι...δεν κάνω διακρίσεις σε κανέναν τέλος.! σε όπιον αρέσει..! πόσταρες και μάχες που μου έχεις κάνει εγώ δεν κοκορεύτηκα ποτέ πώς είμαι ανίκητος απλός έβαλα τις μάχες σαν απόδειξη ότι κοπανώ τους πάντες ακόμα και σένα που κοκορεύεσαι..;)

τέλος αυτή η συζήτηση με κούρασε μάχες λοιπόν δεν θα πω τίποτε άλλο..!:cool:

πες τα ρε στρατηγε..!!!
 

DeletedUser1514

Guest
τι ναι αυτα ρε παιδια????
ελεος!!!!!
οποιον βλεπεις μπορεις να τον χτυπησεις.
δεν λεει πουθενα οτι βαρας ιδιο η μεγαλυτερο λβλ.
ουτε οτι ο καθε χαρακτηρας βαραει τον ιδιο.
κοιταχτε στον κ1 ποσοι ειναι εργατες στην πρωτη 20αδα.
αν σε βλεπω- βλεπεις,εισαι- ειμαι στοχος.
αν βαρεσω καποιον με κινητρο 100% θα παρω πχ 100χπ.
αν βαρεσω τον ιδιο με κινητρο 10% θα παρω πχ 10χπ.
τι παει να πει αυτο?????
οτι τον βαρεσα για 10 ξπ?
οχι...τον βαρεσα για αντιποινα,για τσαμπουκα,για πλακα,
γιατι βαρεθηκα να δουλευω,γιατι ημουν κοντα κλπ ...
ξεκολλατε ...παιχνιδι ειναι.
 

DeletedUser2905

Guest
Ξανα περασα το ρεκορ μου:eek:
76 με ενα χτυπημα
354 μαζικο!
 

DeletedUser

Guest
νεο ρεκορ κ απο μενα χτες:σε ενα χτυπημα 109,συνολικο 441;)
 

DeletedUser

Guest
ασχετο!!!

Εγω δεν φταιω αν επεσαν ινφρακτσιον σε κανενα τυπο που μαλωνει για το αι βασιλη(στο θεμα ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ)...εγω απλα ηθελα να συζητησουμε ειρηνικα για τα στοιχεια...μπουουουου....:p .Το εγραψα εδω γιατι δεν ειχα που αλλου να το γραψω.Μην μου βαλετε infraction.
 

DeletedUser

Guest
κανε διαγραφη το ποστ γιατι δεν το γλιτωνεις το infraction,πως επελεξες να το ποσταρεις εδω?
 

DeletedUser1024

Guest
251 ζημιά (strathgos)
ο καλύτερος μονομάχος της πόλης strathgos (875 ζημιές)
 

DeletedUser

Guest
συνολικα 1200 και κατι ψιλα,σε καθε χτυπημα δεν θυμαμαι,αλλα εχω ρηξει σιγουρα απο 180 και πανω.
 

DeletedUser1024

Guest
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 223 π.υ.
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 875 π.υ.
darkplayers λιποθύμησαν. Ο/Η STRATHGOS κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 12 πόντους εμπειρίας και $7 από τον/την darkplayers.
 

DeletedUser

Guest
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 261 π.υ.
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 1021 π.υ.
Ο/Η DarkFox κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 32 πόντους εμπειρίας και $475 από τον/την -
 

DeletedUser

Guest
τσακω


dbo2km.jpg



Συνολικοί πόντοι υγείας
- 790 π.υ.
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 928 π.υ.
DarkFox λιποθύμησαν. Ο/Η - κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 103 πόντους εμπειρίας και $57 από τον/την DarkFox.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 280 ζημιά (Anub1s)
Ο καλύτερος μονομάχος της πόλης Anub1s (1458 ζημιές)
 

DeletedUser

Guest
Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 316 ζημιά (Anub1s)
 

DeletedUser1024

Guest
Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 406 ζημιά (STRATHGOS)
Ο καλύτερος αντίπαλος μονομαχίας STRATHGOS (2280 ζημιές)
 

DeletedUser

Guest
Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 428 ζημιά (pecman) :)) :)) :)) :))
 
Κορυφή