από που προήλθε το όνομα σας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3409
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ναι ολοι θελαμε να βαζουμε buffalo bill αλλα ολοι νομιζαμε πως ηταν πιασμενο κ βαλαμε κατι αλλο........... στο grepolis πως σε λενε?
 

DeletedUser3409

Guest
Buffalo Hill (για να σημαίνει κάτι)
όσο για την υπογραφή αν δεν ποστάρεις και σ' αυτό που σου λείπει άλλαξε την
 

DeletedUser3328

Guest
απλα απο το μικρο μου ονομα και την ακαδημια που φοιτουσα:)
 

DeletedUser

Guest
Από το μικρό μου και το The Builder το έβαλα επειδή είχα φτιάξει χτίστη...
Simple enough.
 

DeletedUser

Guest
ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβει ο καθενας ακομα και εγω ο ιδιος :eek:
απο που βγηκε το ονομα μου :eek:
μαντεψτε λοιπον.βαζω quiz! :cool:
 

DeletedUser2131

Guest
Xαχα! Eμένα μου τό’χει πει...! :d Αλλά δε το λέω...;)
 

DeletedUser

Guest
με αυτο το ονομα ξεκινησα στις φυλετικες,δεν εχω ιδεα γιατι (ισως γιατι ακουγεται απειρα κουλ), και επειδη βαριεμαι να θυμαμαι αλλα ονοματα,αλλα και για να μη το παρει κανενας αλλος και το ξεφτυλισει,κρατησα και στο γουεστ το ιδιο.
 

DeletedUser315

Guest
Από το μικρό μου και το The Builder το έβαλα επειδή είχα φτιάξει χτίστη...
Simple enough.

και γω νομζα οτι το TheBuilder ηταν το μικρο σου και το Alex επειδη έφτιαξες χτίστη
α και μια π το αναφερες
πως ακριβώς τον έφτιαξες με τι υλικά?
 

DeletedUser3409

Guest
Με χώμα άμα τον έκανε με μέταλλο θα ήταν ο Alexisferos
 

DeletedUser

Guest
ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβει ο καθενας ακομα και εγω ο ιδιος :eek:
απο που βγηκε το ονομα μου :eek:
μαντεψτε λοιπον.βαζω quiz! :cool:

Ειναι πολυ απλο... Σε λενε Τολη και ονομασες ετσι και τον παικτη σου... :cool:
Εκτος αν ειναι πολυ απλο για να ειναι αληθινο...
 

DeletedUser2737

Guest
εγω .....δεν εχω καμια απολυτως ιδεα με τιποτα ετσι μου ηρθε παντα θα με βλεπετε mortial - gangsterakos(βλεπε metin2 myra jinno)
 

DeletedUser

Guest
τελικα μαθαμε για το ονομα του leader??? αν οχι ας δοκιμασω την τυχη μου... λοιπον αν θυμαμαι καλα οταν ξεκινησε ο κοσμος 1 ησουν στην λαρισσα city εκει που ηταν ο μιχαλακης ο μιχαλακης2 μιχαλακης3 μιχαλακης4 (οσο παραξενο κ ας φαινεται ηταν ενα ατομο-.-) κ ηταν η πρωτη πολυ που ξεμπροστιαστηκε για μουλτι ο leader ηταν το βασικο σου ακκ δλδ αυτο που ηταν πανω απο ολα κ το αγαπουσε περισσοτερο απο ολα τα αλλα ακκ....... ηταν ο "αρχηγος" της καρδιας του.!
 

DeletedUser

Guest
τελικα μαθαμε για το ονομα του leader??? αν οχι ας δοκιμασω την τυχη μου... λοιπον αν θυμαμαι καλα οταν ξεκινησε ο κοσμος 1 ησουν στην λαρισσα city εκει που ηταν ο μιχαλακης ο μιχαλακης2 μιχαλακης3 μιχαλακης4 (οσο παραξενο κ ας φαινεται ηταν ενα ατομο-.-) κ ηταν η πρωτη πολυ που ξεμπροστιαστηκε για μουλτι ο leader ηταν το βασικο σου ακκ δλδ αυτο που ηταν πανω απο ολα κ το αγαπουσε περισσοτερο απο ολα τα αλλα ακκ....... ηταν ο "αρχηγος" της καρδιας του.!

να ρε το σκεφτηκα κι εγω απο την ωρα που μας προκαλεσε να βρουμε απο που βρηκε το ονομα του αλλα ειπα να μην το πω
 

DeletedUser

Guest
(ασχετο εγω σε εδωσα για την υπογραφη σου)


παντωσ αν δεν ειναι αυτο επειδη δεν τον βρηκαμε καλο ειναι να μας πει.......
 

DeletedUser

Guest
Εμένα προήλθε από το παιχνίδι του playstation 1(klonoa) με το οποίο πορωνόμουν μικρός αλλά μόνο που έκανα μια αλλαγή στο πρώτο γράμμα(Σε c).Το πρωτοχρησιμοποίησα πριν 2 χρόνια όταν με κάτι φίλους το παίζαμε grafitάδες.Και το άλλο μου nick απ' αυτό το παιχνίδι βγήκε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3473

Guest
ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβει ο καθενας ακομα και εγω ο ιδιος :eek:
απο που βγηκε το ονομα μου :eek:
μαντεψτε λοιπον.βαζω quiz! :cool:

σε λενε γιωργο βοσκοπουλο...αλλα επειδη ζηλευεις
που δεν σε λενε τολη το εβαλες εδω... ε??
 

DeletedUser

Guest
Και μετα απο αυτό το ευχάριστο διάλειμμα και το warning που λάβατε όλοι...μπορούμε να συνεχίσουμε απο που προήλθε το όνομα σας..
 
Κορυφή