από που προήλθε το όνομα σας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3409
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2131

Guest
O Jose Francisco Gonzalez Esposito (a.k.a.Kiko Raton),όταν έπαιζε στον Ηρακλή,τού είχε στερίσει πολύτιμους βαθμούς με τις ανοησίες του. Το ίδιο έκανα κι εγώ στην ομάδα μου σε ένα τοπικό πρωτάθλημα(το διοργανώνει ο δήμος κάθε χρόνο,αλλά δε πρόκειται να ξαναπάω :p),και απο’κεί έμεινε το Κiko Raton...
A! To 7...δεν ξέρω γιατί το έβαλα :confused::rolleyes:.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser315

Guest
anodinos.
αυτο το ονομα το υιοθέτησα πριν 7 με 8 χρονια
έπαιζα σε νετακαφε διάφορα games οπως cs,dota κτλ
αλλα έβαζα κουτουρου ονόματα
έψαχνα ενα κουλ όνομα να βρω
μέχρι που μια μερα καποιος το χε βαλει σαν νικ
εκ τοτε μ άρεσε και το χρησιμοποιώ σε οσα παιχνίδια παίζω
θελω να με ευγενικός με τους αντιπάλους και δεν θελω να τους προκαλώ
πόνο, οποτε ειμαι ανώδυνος
 

DeletedUser

Guest
Eμενα είναι λίγο άκυρο,το έιχα πει μια φορά που δούλευα έναν στο msn(και καλά οτι είμουν ινδιάνος) και μετά απο λίγο καιρό που μπήκα στο the-west είπα να το χρεισημοποιήσω...!
 

DeletedUser

Guest
Εμενα η ιστορία μου ξεκινάει πριν απο 5 χρόνια... Όταν ήμουν παιδί του γυμνασίου και έπαιζα lineage κτλ... Το όνομα μου ήταν πάντα διαφορετικό... Στο lineage το όνομα του χαρακτήρα μου ήταν Πουρές (poures) ... Το όνομα αυτό μου ήρθε στο μυαλό όταν τον ονόμαζα , επειδή μου είχε μυρίσει πουρές!! Όσο απίστευτο και αν φαίνεται , μέσα στο net μου είχε μυρίσει πουρές...!!!
Μετά απο δύο περίπου χρόνια που άρχισα το dota , θεωρούσα οτι το όνομα πουρές δεν ταίριαζε... Και το άλλαξα σε ... Πουρέσπατάτες (pourespatates) ... Η μεγάλη αυτή αλλαγή κράτησε μέχρι να αρχίσω τις φυλετικές μάχες όπου το όνομα μου στον πρώτο μου λογαριασμό ήταν k2vog (από το αρχικό του ονόματός μου , Κώστας , και απο το επίθετο μου , Βογανάτσης) ... Το 2 το έβαλα απλά γιατί δεν μου άρεσε το kvog αλλά ούτε το k1vog!!
Και τώρα!!! Όταν μου πήραν όλα τα χωριά στον k2vog :mad: και είχα δημιουργήσει πολλές έχθρες , σκέφτηκα ότι είχε έρθει η ώρα να δημιουργήσω άλλο λογαριασμό , με νέες αρχές! ... Το όνομα του ήταν The Leader... Αλλά δεν θα μάθετε ποτέ απο πού το εμπνεύστηκα!!!...:cool:
Όποιος καταφέρει να το βρεί , θα του δώσω τη θέση του Moderator !! ...:eek:
Καλή τύχη! ;)
 

DeletedUser

Guest
εμενα η ιστορία μου ξεκινάει πριν απο 5 χρόνια... όταν ήμουν παιδί του γυμνασίου και έπαιζα lineage κτλ... το όνομα μου ήταν πάντα διαφορετικό... στο lineage το όνομα του χαρακτήρα μου ήταν πουρές (poures) ... το όνομα αυτό μου ήρθε στο μυαλό όταν τον ονόμαζα , επειδή μου είχε μυρίσει πουρές!! όσο απίστευτο και αν φαίνεται , μέσα στο net μου είχε μυρίσει πουρές...!!!
μετά απο δύο περίπου χρόνια που άρχισα το dota , θεωρούσα οτι το όνομα πουρές δεν ταίριαζε... και το άλλαξα σε ... πουρέσπατάτες (pourespatates) ... η μεγάλη αυτή αλλαγή κράτησε μέχρι να αρχίσω τις φυλετικές μάχες όπου το όνομα μου στον πρώτο μου λογαριασμό ήταν k2vog (από το αρχικό του ονόματός μου , κώστας , και απο το επίθετο μου , βογανάτσης) ... το 2 το έβαλα απλά γιατί δεν μου άρεσε το kvog αλλά ούτε το k1vog!!
και τώρα!!! όταν μου πήραν όλα τα χωριά στον k2vog :mad: και είχα δημιουργήσει πολλές έχθρες , σκέφτηκα ότι είχε έρθει η ώρα να δημιουργήσω άλλο λογαριασμό , με νέες αρχές! ... το όνομα του ήταν the leader... αλλά δεν θα μάθετε ποτέ απο πού το εμπνεύστηκα!!!...:cool:
όποιος καταφέρει να το βρεί , θα του δώσω τη θέση του moderator !! ...:eek:
καλή τύχη! ;)

θα ασχοληθω με αυτο αργοτερα γτ τωρα πρεπει να βγω. ετσι και πει κανεις καμια ιδεα για το που βρηκε το ονομα του ο λιντερ θα του καψω το μοντεμ. ετσι για να μην παρει κανεις αλλος την θεση.
 

DeletedUser3409

Guest
Θα έλεγα από τους G dragon ή ότι δε σ' άρεσε η θέση του μοντ και θες να φας την τζοάννα;)

Edit, The leader : -.- ... Mην ακούω βλακείες... -.-

Δεν φτάνει που μας βάζεις να σπαμάρουμε μας κράζεις κιόλας! χε!χε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Greekbow man...μου ηρθε ετσι στα ξεκαρφωτα οταν ημουν 10-11-12 δεν θυμαμε ακριβως και εψαχνα ονομα για το θρυλικο Runescape
 

DeletedUser

Guest
Εμένα με βάφτισαν έτσι οι Ιρλανδο-Ινδιάνοι γονείς μου...:p:D
 

DeletedUser

Guest
Εμενα η ιστορία μου ξεκινάει πριν απο 5 χρόνια... Όταν ήμουν παιδί του γυμνασίου και έπαιζα lineage κτλ... Το όνομα μου ήταν πάντα διαφορετικό... Στο lineage το όνομα του χαρακτήρα μου ήταν Πουρές (poures) ... Το όνομα αυτό μου ήρθε στο μυαλό όταν τον ονόμαζα , επειδή μου είχε μυρίσει πουρές!! Όσο απίστευτο και αν φαίνεται , μέσα στο net μου είχε μυρίσει πουρές...!!!
Μετά απο δύο περίπου χρόνια που άρχισα το dota , θεωρούσα οτι το όνομα πουρές δεν ταίριαζε... Και το άλλαξα σε ... Πουρέσπατάτες (pourespatates) ... Η μεγάλη αυτή αλλαγή κράτησε μέχρι να αρχίσω τις φυλετικές μάχες όπου το όνομα μου στον πρώτο μου λογαριασμό ήταν k2vog (από το αρχικό του ονόματός μου , Κώστας , και απο το επίθετο μου , Βογανάτσης) ... Το 2 το έβαλα απλά γιατί δεν μου άρεσε το kvog αλλά ούτε το k1vog!!
Και τώρα!!! Όταν μου πήραν όλα τα χωριά στον k2vog :mad: και είχα δημιουργήσει πολλές έχθρες , σκέφτηκα ότι είχε έρθει η ώρα να δημιουργήσω άλλο λογαριασμό , με νέες αρχές! ... Το όνομα του ήταν The Leader... Αλλά δεν θα μάθετε ποτέ απο πού το εμπνεύστηκα!!!...:cool:
Όποιος καταφέρει να το βρεί , θα του δώσω τη θέση του Moderator !! ...:eek:
Καλή τύχη! ;)
Μήπως από κόμικς? Και πιο συγκεκριμένα από τον hulk?
 

DeletedUser8

Guest
το theontor βγαινει απλος το ονομα μου (θοδωρης) το χρησιμοποιώ σε ολα τα παιχνιδια που παιζω(με εξαιρεση οταν το εχει αλλος)
κανονικα γράφεται theodor αλλα επειδη ηταν πιασμενο το αλλαξα...
 

DeletedUser

Guest
δεν είναι και πολύ δύσκολο να το σκεφτείς για 'μένα....avrianos!!!:p:D:rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Guest
Εμενα η ιστορία μου ξεκινάει πριν απο 5 χρόνια... Όταν ήμουν παιδί του γυμνασίου και έπαιζα lineage κτλ... Το όνομα μου ήταν πάντα διαφορετικό... Στο lineage το όνομα του χαρακτήρα μου ήταν Πουρές (poures) ... Το όνομα αυτό μου ήρθε στο μυαλό όταν τον ονόμαζα , επειδή μου είχε μυρίσει πουρές!! Όσο απίστευτο και αν φαίνεται , μέσα στο net μου είχε μυρίσει πουρές...!!!
Μετά απο δύο περίπου χρόνια που άρχισα το dota , θεωρούσα οτι το όνομα πουρές δεν ταίριαζε... Και το άλλαξα σε ... Πουρέσπατάτες (pourespatates) ... Η μεγάλη αυτή αλλαγή κράτησε μέχρι να αρχίσω τις φυλετικές μάχες όπου το όνομα μου στον πρώτο μου λογαριασμό ήταν k2vog (από το αρχικό του ονόματός μου , Κώστας , και απο το επίθετο μου , Βογανάτσης) ... Το 2 το έβαλα απλά γιατί δεν μου άρεσε το kvog αλλά ούτε το k1vog!!
Και τώρα!!! Όταν μου πήραν όλα τα χωριά στον k2vog και είχα δημιουργήσει πολλές έχθρες , σκέφτηκα ότι είχε έρθει η ώρα να δημιουργήσω άλλο λογαριασμό , με νέες αρχές! ... Το όνομα του ήταν The Leader... Αλλά δεν θα μάθετε ποτέ απο πού το εμπνεύστηκα!!!.
Όποιος καταφέρει να το βρεί , θα του δώσω τη θέση του Moderator !!
Καλή τύχη!

απο την τοση στεναχωρια ειχες βρεθει σε αδιεξοδο χανοντας ολα σου τα χωρια,αρχισες να καπνιζεις τσιγαρα και προτιμησες τα the leader για να φανταζεσαι και να ονειρευεσαι πως καποτε θα γινεις ο αρχηγος του σερβερ και θα τους παρεις ολα τα χωρια,σωστα??:p
 

DeletedUser

Guest
Εμενα η ιστορία μου ξεκινάει πριν απο 5 χρόνια... Όταν ήμουν παιδί του γυμνασίου και έπαιζα lineage κτλ... Το όνομα μου ήταν πάντα διαφορετικό... Στο lineage το όνομα του χαρακτήρα μου ήταν Πουρές (poures) ... Το όνομα αυτό μου ήρθε στο μυαλό όταν τον ονόμαζα , επειδή μου είχε μυρίσει πουρές!! Όσο απίστευτο και αν φαίνεται , μέσα στο net μου είχε μυρίσει πουρές...!!!
Μετά απο δύο περίπου χρόνια που άρχισα το dota , θεωρούσα οτι το όνομα πουρές δεν ταίριαζε... Και το άλλαξα σε ... Πουρέσπατάτες (pourespatates) ... Η μεγάλη αυτή αλλαγή κράτησε μέχρι να αρχίσω τις φυλετικές μάχες όπου το όνομα μου στον πρώτο μου λογαριασμό ήταν k2vog (από το αρχικό του ονόματός μου , Κώστας , και απο το επίθετο μου , Βογανάτσης) ... Το 2 το έβαλα απλά γιατί δεν μου άρεσε το kvog αλλά ούτε το k1vog!!
Και τώρα!!! Όταν μου πήραν όλα τα χωριά στον k2vog :mad: και είχα δημιουργήσει πολλές έχθρες , σκέφτηκα ότι είχε έρθει η ώρα να δημιουργήσω άλλο λογαριασμό , με νέες αρχές! ... Το όνομα του ήταν The Leader... Αλλά δεν θα μάθετε ποτέ απο πού το εμπνεύστηκα!!!...:cool:
Όποιος καταφέρει να το βρεί , θα του δώσω τη θέση του Moderator !! ...:eek:
Καλή τύχη! ;)

Κανω μια υπερβολικα απλη σκεψη: Ονομασες τον παικτη σου the leader επειδη με αυτο το ονομα θα μπορουσες να κανεις "καριερα" σε ενα παιχνιδι οπως το west... (Μην με κραξετε!)
 

DeletedUser

Guest
Από ότι θυμάμαι ήσουν κάπου 50ντάρης καβαλάρης και ήσουν καλός στις μονομαχίες + ότι κράταγες πούρα ή τεκίλα.
Μάλλον έβαζες ηγεσία :p
 

DeletedUser

Guest
Μήπως από κόμικς? Και πιο συγκεκριμένα από τον hulk?

Όχι -.-
Σας λέω οτι δεν είναι απο ταινία και κόμιξ και τέτοια ;)


απο την τοση στεναχωρια ειχες βρεθει σε αδιεξοδο χανοντας ολα σου τα χωρια,αρχισες να καπνιζεις τσιγαρα και προτιμησες τα the leader για να φανταζεσαι και να ονειρευεσαι πως καποτε θα γινεις ο αρχηγος του σερβερ και θα τους παρεις ολα τα χωρια,σωστα??:p

Πολύ ωραία η σκέψη σου , αλλά τα τσιγάρα λέγονται Leader και όχι The Leader ... Και καπνίζω davidoff ... Μην με προσβάλεις!!! :rolleyes:

Κανω μια υπερβολικα απλη σκεψη: Ονομασες τον παικτη σου the leader επειδη με αυτο το ονομα θα μπορουσες να κανεις "καριερα" σε ενα παιχνιδι οπως το west... (Μην με κραξετε!)

.........................................
 

DeletedUser

Guest
Faust iv

Ο Faust είναι ο χαρακτήρας του ομόνημου έπους.
Το αριστούργημα ποίησης του Johann Wolfgang von Goethe που θεωρείτε το καλύτερο ποιητικό έργο της γερμανικής λογοτεχνίας.
Το πλήρες όνομα του ποιήματος, είναι The Tragical History of Doctor Faustus.
Το Faustus είναι απλά ένα τυπογραφικό λά8ος της ερμηνείας στα αγγλικά.
Το "iv" (τέταρτος) μου ήρ8ε όταν σε άλλο game μου είχαν "πάρει" το Faust οπότε λέω θα βάλω κάτι που δεν έχει βάλει κανείς.
 

DeletedUser

Guest
εμενα η ιστορία μου ξεκινάει πριν απο 5 χρόνια... όταν ήμουν παιδί του γυμνασίου και έπαιζα lineage κτλ... το όνομα μου ήταν πάντα διαφορετικό... στο lineage το όνομα του χαρακτήρα μου ήταν πουρές (poures) ... το όνομα αυτό μου ήρθε στο μυαλό όταν τον ονόμαζα , επειδή μου είχε μυρίσει πουρές!! όσο απίστευτο και αν φαίνεται , μέσα στο net μου είχε μυρίσει πουρές...!!!
μετά απο δύο περίπου χρόνια που άρχισα το dota , θεωρούσα οτι το όνομα πουρές δεν ταίριαζε... και το άλλαξα σε ... πουρέσπατάτες (pourespatates) ... η μεγάλη αυτή αλλαγή κράτησε μέχρι να αρχίσω τις φυλετικές μάχες όπου το όνομα μου στον πρώτο μου λογαριασμό ήταν k2vog (από το αρχικό του ονόματός μου , κώστας , και απο το επίθετο μου , βογανάτσης) ... το 2 το έβαλα απλά γιατί δεν μου άρεσε το kvog αλλά ούτε το k1vog!!
και τώρα!!! όταν μου πήραν όλα τα χωριά στον k2vog :mad: και είχα δημιουργήσει πολλές έχθρες , σκέφτηκα ότι είχε έρθει η ώρα να δημιουργήσω άλλο λογαριασμό , με νέες αρχές! ... το όνομα του ήταν the leader... αλλά δεν θα μάθετε ποτέ απο πού το εμπνεύστηκα!!!...:cool:
όποιος καταφέρει να το βρεί , θα του δώσω τη θέση του moderator !!
καλή τύχη!

γιατι το χεις για αρχηγος...

δεν είναι και πολύ δύσκολο να το σκεφτείς για 'μένα....avrianos!!!

οπως προχθεσινος,προπερσης κλπ κλπ
 

DeletedUser3473

Guest
το ougk ειναι συντομευση...

οπως μπορειτε να δειτε και στο προφιλ μου στο Κ4
Διευκρινηση: το κανονικο μου ονομα ειναι,
#ΟκαθηστοςΔΙΠΛΑστηνΦΩΤΙΑβουβαλος
ΠΟΥμεΤΟεναΧΕΡΙσκουπιζειΤΙΣτσιμπλεςΑΠ'ΤΑματια
ΚΑΙμεΤΟαλλοΞΥΝΕΙτα@@του#
αλλα εσεις μπορειτε να με φωναζετε απλα **ougk**


φανταζομαι καταλαβατε γιατι χρησημοποιο την συντομευση... :p
 

DeletedUser

Guest
Εγω επαιζα φλας παιχνιδακια σε ενα site αργα το βραδυ και εκοβα φλεβες.
Ειδα ενα μπανερακι στα δεξια με αυτον τον τυχοδιωκτη με το σκιουρο για καπελο και ελεγε αγρια δυση κλπ.

Δεν ειχα ξαναπαιξει browser game και λεω ας μπω να δω πως ειναι.Δεν ειχα σκοπο να παιξω.Απλα το περιβαλλον ηθελα να δω

Φτανω στο σημειο εγγραφης και λεω θα βαλω Buffalo Bill (απο τον γνωστο ληστη)
Αλλα λεω μ****ια...σιγουρα θα ειναι πιασμενο σε τετοιο παιχνιδι αυτα ειναι τα πρωτα που βαζουν. Και επειδη θα βαριομουν να ξαναγραφω τα password κλπ αν ειναι πιασμενο αλλαξα απο την αρχη ενα γραμμα και εκανα το B = K (για να βγαζει και νοημα)

Τελικα το Buffalo Bill δεν ηταν πιασμενο, αλλα το εβαλε καποιος πολυ αργοτερα. και εμεινα με ενα ονομα που δεν σημαινει τιποτα εκτος απο "σπαμερ" , "πρηξας" , "κλαψ***νης*"
και αλλους ορισμους που του εχουν αποδωσει στην πορεια

γενικα σε καθε παιχνιδι χρησιμοποιοω αλλο ονομα

ξερω το ποστ ειναι τεραστιο αλλα τι με νοιαζει.εσεις θα το διαβασετε :p
 
Κορυφή