από που προήλθε το όνομα σας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3409
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2993

Guest
Μιας και το ξεθαψατε θα υποστείτε τις συνέπειες...μουαχαχαχα :lf

Όσο παράξενο κιαν ακούγετε το όνομα Skoyps κρύβει μια ιστορία απο πίσω του

Μια μέρα είμασταν με μια φίλη μου έξω, και τελως παντως κατι εγινε δεν θυμάμαι τι , και κάνω εγω το χαρακτηριστικο «αααααααααααα» της διαφωτισης...
Το εκανα ομως με εναν τροπο [τον οποιο δεν θυμαμαι] που της θυμησε σκουπακι :p Ξέρετε αυτα τα μικρα επαναφορτιζόμενα για ψιχουλα κλπ..Εεε και απο το «Σκουπακι» δεν θελει και πολυ για να γινει «Skoyps» :lf


Υ.Γ 1 : Όσο απίθανη κιαν φαίνετε η ιστορία είναι πέρα για πέρα αληθινή
Υ.Γ 2 : Ναι έχω σώας τα φρένας και αναλαμβάνω την ευθήνη για το δούλεμα που θα ακολουθήσει :D



[SPOIL]Τελικα βρήκε κανείς απο που είναι το όνομα του The Leader ? , μην ψάχνω άδικα ??[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
εγω το ονομα μου το βρηκα απο το Felix the cat επειδη μου αρεσε και τρελενομουν γιαυτο
Εμενα η ιστορία μου ξεκινάει πριν απο 5 χρόνια... Όταν ήμουν παιδί του γυμνασίου και έπαιζα lineage κτλ... Το όνομα μου ήταν πάντα διαφορετικό... Στο lineage το όνομα του χαρακτήρα μου ήταν Πουρές (poures) ... Το όνομα αυτό μου ήρθε στο μυαλό όταν τον ονόμαζα , επειδή μου είχε μυρίσει πουρές!! Όσο απίστευτο και αν φαίνεται , μέσα στο net μου είχε μυρίσει πουρές...!!!
Μετά απο δύο περίπου χρόνια που άρχισα το dota , θεωρούσα οτι το όνομα πουρές δεν ταίριαζε... Και το άλλαξα σε ... Πουρέσπατάτες (pourespatates) ... Η μεγάλη αυτή αλλαγή κράτησε μέχρι να αρχίσω τις φυλετικές μάχες όπου το όνομα μου στον πρώτο μου λογαριασμό ήταν k2vog (από το αρχικό του ονόματός μου , Κώστας , και απο το επίθετο μου , Βογανάτσης) ... Το 2 το έβαλα απλά γιατί δεν μου άρεσε το kvog αλλά ούτε το k1vog!!
Και τώρα!!! Όταν μου πήραν όλα τα χωριά στον k2vog :mad: και είχα δημιουργήσει πολλές έχθρες , σκέφτηκα ότι είχε έρθει η ώρα να δημιουργήσω άλλο λογαριασμό , με νέες αρχές! ... Το όνομα του ήταν The Leader... Αλλά δεν θα μάθετε ποτέ απο πού το εμπνεύστηκα!!!...:cool:
Όποιος καταφέρει να το βρεί , θα του δώσω τη θέση του Moderator !! ...:eek:
Καλή τύχη! ;)

ας δοκιμασω και εγω την τυχη μου..μηπως απο το κομικς the leader?
 

DeletedUser4995

Guest
Ωραίο θέμα δεν το είχα προσέξει τόσο καιρό!! Το δικό μου όνομα νομίζω πως είναι ευνόητο το από που προήλθε! Απλά με περιγράφει απολύτως!


:lf
 

DeletedUser

Guest
Εμένα βγήκε από την NVIDIA PHYSX SYSTEM SOFTWARE.
Μόνο που το άλλαξα λίγο για να μην με λένε "Πορωμένο":cns
Τα IiI και IiI είναι διακοσμητικά.
 

DeletedUser

Guest
pereto χμ...

πριν 3-4 χρονια ειχα φιλοξενησει στο στομαχι μου απειρη ποσοτητα αλκοολ και μιλαγα στους φιλους μου και ειχαμε ανοιξει ενα θεμα και αντι να πω beretta (καραμπινα) ειπα peretta..οι φιλοι μου φυσικα με κοροιδευαν και με φωναζαν ετσι,εκανα ενα μικρο edit και βουαλα
 

DeletedUser2581

Guest
το δικό μου σημαίνει Αχυρώνας και είμαι από Κύπρο. τον καιρό του 1955-1959 στον αχυρώνα του παππού μου κρύφτηκαν 4 ήρωες. Οι 4 ήρωες στο Λιοπέτρι οι οποίοι πολεμώντας γεννέα σκοτώθηκαν ένας ένας απ' τους Άγγλους κι έτσι το όνομα αυτό συμβολίζει τον τόπο στον οποίο τους έκρυψε ο παππούς μου για να μην τους βρουν οι Αγγλοι αλλά τελικά κάποιος τους πρόδωσε.
 

DeletedUser6210

Guest
Ωραίο θέμα!

To δικό μου όνομα το έβαλα γιατί ήθελα να γίνω ληστής (στο the west φυσικά :D) και ούτως ή άλλως δεν ήξερα και τι άλλο να βάλω!:w
 

DeletedUser6210

Guest
+1

το δικό μου σημαίνει Αχυρώνας και είμαι από Κύπρο. τον καιρό του 1955-1959 στον αχυρώνα του παππού μου κρύφτηκαν 4 ήρωες. Οι 4 ήρωες στο Λιοπέτρι οι οποίοι πολεμώντας γεννέα σκοτώθηκαν ένας ένας απ' τους Άγγλους κι έτσι το όνομα αυτό συμβολίζει τον τόπο στον οποίο τους έκρυψε ο παππούς μου για να μην τους βρουν οι Αγγλοι αλλά τελικά κάποιος τους πρόδωσε.

Ωραία προέλευση!!!
:w

Σοβαρά.....:))
 

DeletedUser

Guest
ωραία θα πω

Εγώ όταν παίζω σε παιχνίδια

ήθελα να βάλω κάτι που να έχει το όνομα μου theodore=Θοδωρής και sea=θάλασσα γιατί μου αρέσει πολύ

στην αρχή ήθελα να βάλω theodore'ssea ή theodore's-sea αλλά δεν μου άρεσε
οπότε ταπ ταπ ταπ το έντερ και ιδού theodoresea :D

συνήθως όταν μπαίνω σε παιχνίδια χρησιμοποιώ αυτά

το πιο συνηθισμένο: Theodoresea :D
δεύτερο πιο:Theodorepap ή theopap (από το πρώτο κομμάτι του ονόματος μου)

τα δύο μοναδικά:Theodoresa(στο γκέπολις καταλάθως έφαγα ένα γραμματάκι :blk)
και theosea στο nick τι θυμήθηκα τώρα για το Nick
 

DeletedUser2581

Guest
σε ευχαριστώ και σένα φίλε.να 'σται καλά.
 

DeletedUser6533

Guest
sot k

το sot απο το Σωτηρης
το k απο το επιθετο μου

:wk:wk:wk:wk:
 
Κορυφή