από που προήλθε το όνομα σας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3409
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
τελικα μαθαμε για το ονομα του leader??? αν οχι ας δοκιμασω την τυχη μου... λοιπον αν θυμαμαι καλα οταν ξεκινησε ο κοσμος 1 ησουν στην λαρισσα city εκει που ηταν ο μιχαλακης ο μιχαλακης2 μιχαλακης3 μιχαλακης4 (οσο παραξενο κ ας φαινεται ηταν ενα ατομο-.-) κ ηταν η πρωτη πολυ που ξεμπροστιαστηκε για μουλτι ο leader ηταν το βασικο σου ακκ δλδ αυτο που ηταν πανω απο ολα κ το αγαπουσε περισσοτερο απο ολα τα αλλα ακκ....... ηταν ο "αρχηγος" της καρδιας του.!

χαχαχα!!! πολύ καλό!! :d
 

DeletedUser

Guest
ποποπο πολαπλοί.... :d

εμένα το όνομα και το νούμερο έχουν μπει για διαφορετικούς λόγους το καθένα. :)
 

DeletedUser

Guest
PrezoNaytis ftw

PrezoNaytis ειναι το κλασικο μου nick, το χρησιμοποιω παντου, dota,grepolis,cs(παλιοτερα) , cod2,3,4,5,6 kai σιγουρα ειναι το πιο κουλ nick που εχετε ξαναματαδει....:D:D
Tωρα το KathistoXlwmoNaytaki, ειναι ενα κραμα του παραπανω με λιγη δοση Αγριας Δυσης...:D
 

DeletedUser

Guest
μενα ειναι
Μαντουκος το επιθετο μου
και ετσι εβγαλα το super-mantoukos
οταν εβγαλα αυτο το παρατσουκλι και εγινε γνωστο
εβγαλαν τις ταινιες (αφου το γραψανε πιο συντομα super-mantoukos
 

DeletedUser

Guest
Εμένα από το πραγματικό μου name (Rafaellos) και από την θήρα τις ομάδας μου (G9)
 

DeletedUser

Guest
απο τον γνωστο Paladin του Neverwinter Nights 2(αν δεν ξερετε απο d&d να πατε να *μπιπ* )
 

DeletedUser

Guest
εγω εβαλα τ ονομα μ και τα αγαπημενα - τυχερα μ νουμερα τ 20 κ τ 7 !!!



πρωτοτυπο ετσι ???
 

DeletedUser

Guest
εγώ το έβγαλα από το όνομα και το επίθετο μου. αλέξανδρος το όνομα μου, αρσούδης το επίθετο μου. κι έτσι βγήκε αυτό το όνομα.:d:d
 

DeletedUser

Guest
εμενα παλι το δικο μου ειναι μια παραλαγη:κανονικα:revoloution ενω εγω:revoloution
αλλα και επειδη ειμαι καμποσω ανορθογραφος...

και τωρα του leader:
ηθελε παντα να ειναι αρχηγος αλλα ποτε δεν τα καταφερε και ετσι κατεφυγε να δινει ολους τους διπλους κτλ εγινε mod αλλα βαρεθηκε γιατιδεν του αρεσε η εξουσια...
αλλα καταταλλα ειχε απωτερο σκοπο αυτο και ετσι ονομαστηκε The leader!!!:p
 

DeletedUser959

Guest
btw οταν επαιζα lineage 2 ειχα αυτο το ονομα κ σκεφτηκα να το βαλω κ στο the west
 

DeletedUser

Guest
ε καλα απο τον ηθοποιο clint eastwood αλλα δεν μου το επερνε ετσι
 

DeletedUser

Guest
εγω παλι προσπαθουσα να σκεφτω ενα καλο ονομα για να φτιαξω e-mail και διπλα μου βρισκοταν ο καθηγητης που εκανε πληροφορικη στο σχολειο μου και μου πεταει ενα maldim.Επειδη στη ζωη μου απο μικρος βρισκω μπροστα παντα το 14 το κοτσαρα και αυτο απο πισω:D:D,ωστοσο σε αλλα browser game κυκλοφορω και με ενα αλλο ονομα;)

#*##########εχω πανω απο 1,5 μηνα να γραψω στο φορουμ!!!!!:D
 

DeletedUser5586

Guest
Το δικο μου το εβαλα οταν ημουν 9-10 χρονων.Ε λοιπον, εκεινη την περιοδο ειχα δει ολα τα STAR WARS!:D
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
σκεπτομουν να το βαλω panos-the-worst για να ειμαι πιο κοντα στην πραγματικοτητα αλλα ειπα...ποιος θα προσεξει την διαφορα...
τωρα εχω μετανισει πικρα...
 
Κορυφή