Χριστουγεννιατικη Λοταρια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4459
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3157

Guest
Δεν θελω να κανω το δικηγορο του διαβολου! Αλλα απο τις 17-18 μερες που κρατησε το πανηγυρι, απο τις δωρεαν γυρες, εμενα προσωπικα μου ετυχε πατελονι ναττυ και θωρακας τσινγκα και τα 2 περιλαιμεα Καθως και ενα καπελο νατυ.... στο τσαμπε! τωρα τι μου λετε εσεις τα ακουω βερεσε....Αν δεν μπορειτε να αναλογιστειτε την ενοια των πιθανοτητων δε σας φταιει κανεις! Οτι πιθανοτητα ειχες να σου κατσει ενα ρουχο τη μια μερα, την ιδια πιθανοτητα ειχες και την δευτερη για το ιδιο προιον....
Τωρα το οτι τρωει σκαλωμματα το παιχνιδι γενικως ειναι γνωστο.... εκει για να ξεσκαλωσει καπου ειναι που χρειαζονται τα αντικειμενα τυχης-προσευχες
(προσωπικη αποψη παντα)

Ποσες φορες εριξες για να σου κατσουν ολα? Ετσι οπως τα λες, αν εριξες κατω απο 100 φορες και βρηκες αυτα τα 4 τοτε ναι εισαι τυχερος. Αν μαζεψε αλλος δεδομενα ας μου τα δωσει να τα αναλυσω. Τα ποσοστα που δειχνω ειναι απο δειγμα 500 κληρωσεων.

Ασπα, το να πεσει το ιδιο καπελο διαδοχικα ειναι πολυ δυσκολο αλλα θεωρητικα δεν ειναι αδυνατο. Αν παιζεις πχ την κληρωση των 150 και το καπελο εχει μεγαλο ποσοστο, περιπου 20%, το να πεσει 5 φορες το ιδιο η πιθανοτητα ειναι 0.03%, δηλαδη 3 στις 10,000. Αν λενε κι αλλοι πως τους ετυχε το ιδιο τοτε κατι υπαρχει λαθος.
 

DeletedUser5612

Guest
στο τσαμπα φιλε! το λεω! στη τσαμπα γυρα καθε μερας, αντε και 4-5 ακομα με ομολογα συνολικα δλδ γυρω στις 22 γυρες !
Αυτα που αναφερω ειναι στο τσμπα
(ασχετα αν εριξα και καμποσες με σβολους αυτα που βρηκα εκει δε τα προσμετρω)
 

DeletedUser3157

Guest
Τι να σου πω φιλε μπορει να εισαι εξαιρεση! Θα επρεπε να σας ελεγα απο την αρχη να μαζευετε δεδομενα για να εχουμε 5000 αντι 500. Την επομενη φορα να το εχουμε υποψη :D

Οπως και να εχει ομως επαναλαμβανω πως δεν μας ειπαν τις πιθανοτητες για να μπορουμε να συγκρινουμε και να αποδειξουμε αν μας εκλεψε το μηχανημα ή οχι. Ετσι δεν βλεπω τον λογο για αυτη την συζητηση.
 

DeletedUser5612

Guest
Το πατεονι νατυ και ο θωρακας τσινγκα επεσαν τα χριστουγεννα και τη πρωτωχρονια αντιστοιχα μετα απο προσευχη το πρωτο και με το που αλαξε ο χρονος το δευτερο.... Παντα φορουσα ρουχα με τυχη η αντικειμενα που ειχα ηδη απο τα σετ!
 

DeletedUser

Guest
Τελικά έγινε δεκτή η πρόταση να απονέμει η Inno το βραβείο του μεγαλύτερου θύματος των RPG;;;; και αν ναι ποιος το πήρε;;;;;
 

DeletedUser

Guest
Τελικά έγινε δεκτή η πρόταση να απονέμει η Inno το βραβείο του μεγαλύτερου θύματος των RPG;;;; και αν ναι ποιος το πήρε;;;;;

Τα δώρα δώθηκαν αυτόματα από το σύστημα σε κάθε κόσμο και δε γνωρίζουμε ούτε εμείς ποιοί είναι οι νικητές.
 

DeletedUser4530

Guest
τωρα αμα μιλησω θα φαω παλι μπαν και θα πουνε οτι ειμαι προσβλητικος (σχετικα με τα της εταιρειας)!
καντε αυτο που θελετε αλλα να γνωριζετε οτι (και) εδω ειναι εμποριο κι οπως ειναι γνωστο στον πολεμο, στον ερωτα και στο εμποριο ολα επιτρεπονται! ;)
 

DeletedUser5285

Guest
Καμμια παντηση απο τους υπευθυνους ετσι; το αμιλητο νερο ηπιατε;
 

DeletedUser5285

Guest
Ανετρεξε στις προηγουμενες σελιδες και θα δεις. Αν και δε με ενδιαφερει η δικη σου η γνωμη αλλα του cord που ειναι εμμισθος υπαλληλος της innogames
 

cord

Ex-The West Team
Η ανακοινωση που εγινε για τη Χριστουγεννιατικη λοταρια και αποτελουσε ακριβης μεταφραση την επισημης ανακοινωσης που εγινε σε καθε χωρα, ηταν σαφης.
Κάθε αντικείμενο με το οποίο θα ανταμοίβεστε, έχει μια συγκεκριμένη πιθανότητα να το βρείτε η οποία διαφέρει από πολύ λίγο εως να βρείτε όλα τα περισσότερα απο 56 αντικείμενα που θα είναι διαθέσιμα.
Οποτε ειναι ξεκαθαρο πως καθε αντικειμενο ειχε τη δικη του ξεχωριστη πιθανοτητα να βρεθει καθε φορα που καποιος επαιζε.
 

DeletedUser5285

Guest
Μαθεματισιαν εισαι πολυ εξυπνος μπραβο σου!
 

DeletedUser3128

Guest
Συγγνώμη που σας χαλάω τον διάλογο αλλα θέλω να ρωτήσω
μήπως ξέρει κανεις αν μπορούμε να βρούμε τα καλά ρούχα πάλι σε premium θήκες η αν θα τα ξαναβάλουν σε λοταρία?

Notis τουλάχιστον φέτος ήξερες τι θα πάρεις με ανάλογα τι πλήρωνες ...δεν έπαιρνες συνταγές όπως πέρυσι σε premium θήκες οποτε εγώ είμαι ευχαριστημένος
 

DeletedUser4530

Guest
Συγγνώμη που σας χαλάω τον διάλογο αλλα θέλω να ρωτήσω
μήπως ξέρει κανεις αν μπορούμε να βρούμε τα καλά ρούχα πάλι σε premium θήκες η αν θα τα ξαναβάλουν σε λοταρία?

Notis τουλάχιστον φέτος ήξερες τι θα πάρεις με ανάλογα τι πλήρωνες ...δεν έπαιρνες συνταγές όπως πέρυσι σε premium θήκες οποτε εγώ είμαι ευχαριστημένος

εχουν απαντησει σ αυτο οι διαχειριστες. συμφωνα με τα μεχρι τωρα νεα ΔΕΝ θα υπαρξει αλλη ευκαιρια για να τα βρουμε πουθενα. αν τωρα στο μελλον αλλαξει κατι (πχ το πασχα)... ειδωμεν!
 

DeletedUser

Guest
Η ανακοινωση που εγινε για τη Χριστουγεννιατικη λοταρια και αποτελουσε ακριβης μεταφραση την επισημης ανακοινωσης που εγινε σε καθε χωρα, ηταν σαφης.
Κάθε αντικείμενο με το οποίο θα ανταμοίβεστε, έχει μια συγκεκριμένη πιθανότητα να το βρείτε η οποία διαφέρει από πολύ λίγο εως να βρείτε όλα τα περισσότερα απο 56 αντικείμενα που θα είναι διαθέσιμα.
Οποτε ειναι ξεκαθαρο πως καθε αντικειμενο ειχε τη δικη του ξεχωριστη πιθανοτητα να βρεθει καθε φορα που καποιος επαιζε.


Επιτελους και μια επισημη απαντηση απο την εταιρια...
Στην ιδια ανακοινωση λοιπον αγαπητε κυριε cord η εταιρια ειχε ενα πονηρο σημειο.... Ποιο?
Ας δουμε λιγο καλυτερα την ανακοινωση που μεταφρασατε και ειναι και η ιδια στο net. Οχι δικα σας λογια φυσικα αλλα η επισημη ανακοινωση της εταιριας...

Μας ανακοινωνει η εταιρια οτι ...
Στο τέλος της Χριστουγεννιάτικης Λοταρίας ο παίχτης με τους περισσότερους γύρους/παιξίματα σε κάθε κόσμο θα λάβει όλα τα τρία νέα σετ αντικειμένων ως ειδική ανταμοιβή, δωρεάν.


Θα λαβει 3 νεα σετ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ως ειδικη ανταμοιβη δωρεαν...
Και μετα η ιδια επισημη ανακοινωση αναφερει σε ολους τους παιχτες οτι

Τα τρια νέα σετ:
Υπάρχουν τρία νέα σετ ρούχων και τρία νέα σετ αντικειμένων.

Υπαρχουν 3 νεα σετ ρουχων και αντικειμενων!!!! Δηλαδη εχουμε ρουχα και αντικειμενα. Ακριβως τα ιδια εχουν μεταφραστει και στη ανακοινωση του coma στο νετ..
Μας ειπε δηλαδη η εταιρια αγαπητε κυριε cord τα νεα καλουδια που σας δινω ειναι νεα ρουχα και νεα οπλακια . Εγω θα δωσω σαν αμοιβη σε οποιον κανει τις πιο πολλες ριξιες τα 3 νεα σετ αντικειμενων.. δηλαδη? Οχι τα ρουχα μονο τα αντικειμενα (οπλα)
Διαβαζοντας λοιπον την επισημη ανακοινωση της εταιριας αν ηθελα ας πουμε να παρω και να νεα ρουχαλακια θα επρεπε να μπω στο τρυπακι να κανω ριξιες να κυνηγησω ρουχα. Να κανω ριξιες να πιασω τα ρουχα και μετα να κανω και ελευθερες ριξιες αν δεν ηθελα να σκασω 800σβολες ριξιες να πιασω και το μεγιστο στις ριξιες.....
Καμια απαντηση για αυτο ?
 

dimitrisCh

Μέλος
Τι ψάχνετε και γιατί διαμαρτύρεστε;
Έτσι πέφτουν τα αντικείμενα στους ελληνικούς κόσμους και φτιάχνουν πλήρη σετάκια.
Για παράδειγμα μόνο από Κ6 (όλοι είναι ακόμη ενεργοί):

10oiob9.png

x3v282.png

69dz60.png

2rpen90.png
 

DeletedUser

Guest
παντως ειχαν εμπνευση οταν τα φτιαχνανε.....:w
 
Κορυφή