Τυχοδιώκτης-μαυρα βουνα !!

  • Δημιουργός θέματος drakomanolis
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
απ'οτι μου εχει πει ενας φιλος μ τυχοδιωκτης για να τον κερδισεις τον jacob πρεπει να φτυσεις αιμα....εκεινος ειπε τον νικησε με την 25η φορα νομιζω....:p
 

DeletedUser

Guest
απ'οτι μου εχει πει ενας φιλος μ τυχοδιωκτης για να τον κερδισεις τον jacob πρεπει να φτυσεις αιμα....εκεινος ειπε τον νικησε με την 25η φορα νομιζω....:p

δεν ειναι τπτ.αν ακολουθησεις μερικα απλα βηματα τον νικας σε λιγοτερο απο 1 τεταρτο.τα εχουν πιει 1000δες φορες στο φορουμ ,αν κανετε αναζητηση θα τα βρειτε.απλα να θυμαστε να μην ειστε σε πολη και να εχετε πολυ υπομονη.
 

DeletedUser

Guest
κι εγω οταν ειμουν εκει εχασα καπου στις 6 φορες.βαλε καλες ικανοτητες για μονομαχιες στον κοσμο 10 του νετ εκανα και εχανα αλλα οχι απ αυτον καποιον αλλον και εβαλαενα στην στοχευση και τελειοσε
 

DeletedUser

Guest
απ'οτι μου εχει πει ενας φιλος μ τυχοδιωκτης για να τον κερδισεις τον jacob πρεπει να φτυσεις αιμα....εκεινος ειπε τον νικησε με την 25η φορα νομιζω....:p



οχι ρε συ ο φιλος σου μπορει να μην αλλαζε τιποτα να του εκανε συνεχια με τα ιδια πραγματα μπασ και φανει τυχερος εγω στον κοσμο ενα την 5 φορα τον νηκησα
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι τπτ.αν ακολουθησεις μερικα απλα βηματα τον νικας σε λιγοτερο απο 1 τεταρτο.τα εχουν πιει 1000δες φορες στο φορουμ ,αν κανετε αναζητηση θα τα βρειτε.απλα να θυμαστε να μην ειστε σε πολη και να εχετε πολυ υπομονη.

πλακα μου κανεις:pεγο για να τον νηκησω μου πηρε 3μησι σελιδες αναφορας:eek::eek::eek:
 

DeletedUser2863

Guest
πωωωω ρεεεεε εγω τον λιποθιμισα απο την πρωτη:cool:
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε αλλα εγο ειμουν σε πολη:Dκαι για αυτο δεν το νηκουσα:mad:
 

DeletedUser

Guest
δεν έχει καμία σημασία αν είσαι σε πόλη ή όχι...
αυτή η βρώμα βγήκε επειδή μερικοί νόμιζαν ότι πρέπει να είσαι στο σημείο του χάρτη που βρίσκεται κι αυτός για να τον μονομαχήσεις... δεν ισχύει αυτό!
μετά την πρώτη φορά μπορείς να τον προκαλέσεις από οπουδήποτε... στανταρ!!!
αυτό που χρειάζεται είναι πολλή αποφυγή... και πολλή τύχη για να μη σου κάνει καθόλου ζημιά και συ να του κάνεις έστω και ένα πόντο ;)
 

DeletedUser

Guest
ναι εχεις δικιο,χρειαζετε πααααρα πολυ τηχη και αποφυγη:p:p
 

DeletedUser

Guest
δεν έχει καμία σημασία αν είσαι σε πόλη ή όχι...
αυτή η βρώμα βγήκε επειδή μερικοί νόμιζαν ότι πρέπει να είσαι στο σημείο του χάρτη που βρίσκεται κι αυτός για να τον μονομαχήσεις... δεν ισχύει αυτό!
μετά την πρώτη φορά μπορείς να τον προκαλέσεις από οπουδήποτε... στανταρ!!!
αυτό που χρειάζεται είναι πολλή αποφυγή... και πολλή τύχη για να μη σου κάνει καθόλου ζημιά και συ να του κάνεις έστω και ένα πόντο ;)

βασικα λεμε να μην εισαι σε πολη,γιατι οταν σε λιποθυμαει μενεις με 1 ποντο ζωης,και δεν πας στο ξενοδοχειο της πολης σου αλλα μενεις σε εκεινο το σημειο.εγω μεσα σε ενα τεταρτο και μετα απο 25 αναφορες του εκανα 45 ζημια και αυτος τπτ.
 

DeletedUser

Guest
Ποιος ο λόγος να μείνεις στο ίδιο σημείο, αφού μπορείς να τον προκαλέσεις και από την πόλη σου; :confused:
Αν είναι μάλιστα και μακριά... γλιτώνεις και το ταξίδι της επιστροφής όταν σε λιποθυμίσει... που θα σε λιποθυμίσει ;) :D
Ενηγουεη, ο καθένας το κάνει όπως γουστάρει...
 
Κορυφή