Τυχοδιώκτης-μαυρα βουνα !!

  • Δημιουργός θέματος drakomanolis
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser184

Guest
γαλοπούλα

δεν πρέπει να κάνεις μια εργασία ακύρωσε την εργασία κυνήγι γαλαπούλας και ξαναδοκίμασε
 

DeletedUser

Guest
θέλει συγκεκριμένη ώρα:)



δεν νομιζω γιατι δεν το γραφει ουτε στο weststats ουτε πουθενα αλου
αλλα αν ειναι ετσι που λεσ τι ωρα πρεπει?? εχτες ολη την μερα και την νυχτα μεχρι τις 2 προσπαθουσα !!
 

DeletedUser1003

Guest
αν δεν διαβάσεις, δεν θα το βρεις ποτέ!
 

DeletedUser

Guest
εισαι 16 λβλ. εγω το εχω ολοκληρωσει. η θελει συγκεκριμενη ωρα. η ειναι σε συγκεκριμενη κουκκιδα του χαρτη. η συνεχιζετε σε επομενο λβλ
 

DeletedUser

Guest
Maya Roalstad: Συγνώμη που σε έβαλα σε μια τόσο επικίνδυνη κατάσταση. Με απειλούσαν. Ήταν αυτός ο τύπος με τα μαύρα ρούχα που ήταν εδώ όταν σου έδωσα το γράμμα. Μπορεί να τον έχεις δει; Μου είπε μόνο ότι θα έπρεπε να σου δώσω το γράμμα και να σου πω να το δώσεις στον Gui-Kate στην διακλάδωση. Με απείλησε να με σκοτώσει αν δεν το κάνω. Αλλά αν θέλεις μπορείς να εκδικηθείς. Πρέπει να είναι κάπου εδώ. Το όνομα του είναι Plummer. Έχω ακούσει αυτό το όνομα αρκετά στην πόλη τελευταία. Είναι εδώ κάθε βράδυ, μεταξύ 16:00 και 21:00. Έλα εδώ εκείνη την ώρα και θα σου δείξω που είναι.
ώρα σερβερ
 

DeletedUser

Guest
maya roalstad: συγνώμη που σε έβαλα σε μια τόσο επικίνδυνη κατάσταση. με απειλούσαν. ήταν αυτός ο τύπος με τα μαύρα ρούχα που ήταν εδώ όταν σου έδωσα το γράμμα. μπορεί να τον έχεις δει; μου είπε μόνο ότι θα έπρεπε να σου δώσω το γράμμα και να σου πω να το δώσεις στον gui-kate στην διακλάδωση. με απείλησε να με σκοτώσει αν δεν το κάνω. αλλά αν θέλεις μπορείς να εκδικηθείς. πρέπει να είναι κάπου εδώ. το όνομα του είναι plummer. έχω ακούσει αυτό το όνομα αρκετά στην πόλη τελευταία. είναι εδώ κάθε βράδυ, μεταξύ 16:00 και 21:00. έλα εδώ εκείνη την ώρα και θα σου δείξω που είναι.
ώρα σερβερ


ευχαριστω για την βοηθεια λυθηκε ακιρονοντας την αποστολη και ξαναπερνοντας την, την ωρα π εγραψες και δεν ειδα :pp (δεν εμαφανιστικε χωρισ να την ακιρωσω πριν)
 

DeletedUser

Guest
εγω ακομα τον Gui-Kate δεν μπορω να νικησω !!!! παντου τον πετυχενω αλλα βαραει πιο δυνατα απο μενα..
 

kronos86

Νέο Μέλος
ρε παιδια ειμαι κι εγω σε μια αποστολη "μαυρα βουνα" αλλα στη "Μαύρα βουνά (Θα υπάρξουν προβλήματα!)". μονομαχω 2 μερες τωρα με τον Jack Plummer και ολο χανω!!!!!!! εχω χασει συνολικα 12 φορες ενω εχω αλλαξει και λεβελ ενδιαμεσα! καθε φορα αλλαζω τις στασεις στη μονομαχια (αμυνα και επιθεση) ενω αλλαζω ακομη και ρουχα αλλα παλι χανω!!!! σε μια μαλιστα δε πετυχε κανενας κανεναν... και εχασα! ξερετε τι μπορει να συμβαινει γιατι χανω συνεχεια? τι μπορει να κανω λαθος? :confused: :confused: :confused:
 

DeletedUser

Guest
εγώ με την πρώτη τον
νίκησα!!!!:cool:
δοκίμασε να αλλάξεις όπλο
και ρούχα!!!;)
και επίσης μην αλλάζεις στάση
την πρώτη φορά που χάνεις
δοκίμαζε και δεύτερη με την
ίδια στάση!!!;)
 

DeletedUser184

Guest
Δοκιμασμένη λύση

ρε παιδια ειμαι κι εγω σε μια αποστολη "μαυρα βουνα" αλλα στη "Μαύρα βουνά (Θα υπάρξουν προβλήματα!)". μονομαχω 2 μερες τωρα με τον Jack Plummer και ολο χανω!!!!!!! εχω χασει συνολικα 12 φορες ενω εχω αλλαξει και λεβελ ενδιαμεσα! καθε φορα αλλαζω τις στασεις στη μονομαχια (αμυνα και επιθεση) ενω αλλαζω ακομη και ρουχα αλλα παλι χανω!!!! σε μια μαλιστα δε πετυχε κανενας κανεναν... και εχασα! ξερετε τι μπορει να συμβαινει γιατι χανω συνεχεια? τι μπορει να κανω λαθος? :confused: :confused: :confused:

Ενας τρόπος υπάρχει να νικάς όλους σε αυτές τις αποστολές,
Α)Βγαίνεις απο την πόλη σου(αν είσαι σε πόλη)
Β)Μην κουβαλάς μαζί σου λεφτά.
Γ)Βάλε ότι καλύτερο έχεις για αποφυγή το point είναι να μην σε πετύχει όχι να τον πετύχεις εσύ.
Δ)Πάτα συνέχεια συνέχεια να τελίωσεις την αποστολή μέχρι να τα καταφέρεις..
Δοκιμασμένη λύση
 

kronos86

Νέο Μέλος
φιλε αυτο κανω κι εγω αλλα χανω παρα πολλους ποντους ζωης!

σημ. δεν ειμαι σε καποια πολη
 

DeletedUser1777

Guest
και εγω αυτο θα ελεγα χανεις παραπολουσ και παλι καλα που δεν εχεις λεφτα πολλα πανω σου
 

DeletedUser

Guest
Ενας τρόπος υπάρχει να νικάς όλους σε αυτές τις αποστολές,
Α)Βγαίνεις απο την πόλη σου(αν είσαι σε πόλη)
Β)Μην κουβαλάς μαζί σου λεφτά.
Γ)Βάλε ότι καλύτερο έχεις για αποφυγή το point είναι να μην σε πετύχει όχι να τον πετύχεις εσύ.
Δ)Πάτα συνέχεια συνέχεια να τελίωσεις την αποστολή μέχρι να τα καταφέρεις..
Δοκιμασμένη λύση

Ολόσωστος φίλε Anorthosis :)
Ειδικά για τους τυχοδιώκτες που δεν είναι καλοί μονομάχοι!
 

DeletedUser184

Guest
καμία σχέση

φιλε αυτο κανω κι εγω αλλα χανω παρα πολλους ποντους ζωης!

σημ. δεν ειμαι σε καποια πολη

Δεν έχει σχέση όταν χάσεις μένεις με ενα πόντο υγείας πάτα συνέχεια πάνω σε μονομαχίες(εμένα με τον jacob μου πήρε πάνω απο 15 σελίδες αναφοράς),το πάταγα συνέχεια συνέχεια και στο τέλος νίκησα αλλά έμεινα χωρίς ενέργεια και πόντους ζωής.
 

DeletedUser

Guest
Άμα είναι να το κάνεις
έτσι είσαι πόντιος (χωρίς
παρεξήγηση για τους πόντιους:D)!
Δεν είναι ανάγκη να χάσεις όλους
τους πόντους ζωής και ενέργειας απλώς
το κάνεις κάποια άλλη στιγμή!!!!:eek:;)
 

DeletedUser

Guest
άμα είναι να το κάνεις
έτσι είσαι πόντιος (χωρίς
παρεξήγηση για τους πόντιους:d)!
δεν είναι ανάγκη να χάσεις όλους
τους πόντους ζωής και ενέργειας απλώς
το κάνεις κάποια άλλη στιγμή!!!!)

μπορείς όμως να κάνεις τις μονομαχίες (ανεξάρτητα από που κατάγεσαι :p )όταν μείνεις μείνεις από ενέργεια, λίγο πριν κοιμηθείς ;)
οπότε και ενέργεια δεν χάνεις και η ζωή σου αναπληρώνεται το πρωί που θα ξυπνήσεις ;)
 

DeletedUser

Guest
ναι μόνο που είπε ότι έμεινε
χωρίς ενέργεια!άρα πρέπει
να είχε ενέργεια γεμάτη
και την έχασε αφού λιποθύμησε!:eek:
εγώ αυτό κατάλαβα από τον τρόπο
που το έγραψε!!!:eek:
 

DeletedUser

Guest
αν ειναι να κανεις 10-20 μονομαχιες συμφερει ο τροπος που λεει ο φιλος.
δλδ το εκτος πολης.

πολυ απλα χανεις ενεργεια αλλα σκεψου αν ησουν σε πολη ποσες μερες
8α σου επαιρνε να τον προκαλεσεις 15 φορες. καθε φορα θα λιποθυμουσες
α επεφτες για υπνο και την αλλη μερα παλι απ την αρχη.

ετσι οπως σου λεει λιποθυμας μεν αλλα μενεις με 1 π.υ. και εχεις απειρες προσπαθεις να νικησεις.
 
Κορυφή