Τυχοδιώκτης-μαυρα βουνα !!

  • Δημιουργός θέματος drakomanolis
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μιπως ξερει κανεις γιατι στην αποστολη "μαυρα βουνα-θα υπαρξουν προβληματα"
αφου εχασα 2 φορες απο τον Jack Plummer δεν μπορω να τον μονομαχησω ξανα ??? (δεν εχω ακηρωσει ουτε ολοκληρωσει αλες αποστολες)
 

DeletedUser1003

Guest
εννοείτε ότι μπορείς.. διαβάζουμε και λίγο πριν ρωτήσουμε κάτι..
 

DeletedUser

Guest
αυτο ακριβως ειναι το προβλημα η αποστολη ειναι με γρι γραματα και εχει ενα "χ" μπροστα και δεν γινετε να συνεχισει !!
 

DeletedUser

Guest
ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ΝΑ ΑΠΟΣΥΝΔΕΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΕ Antivirous ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΔΕΘΕΙΣ?:)
 

DeletedUser

Guest
τοτε χρειαζεσαι οπωσδηποτε βοηθεια απο καποιον διαχειρηστη.δοκιμασε και απο το κεντρο υποστηριξησ.:)
 

DeletedUser

Guest






και 2 fotos για να δειτε και μονοι σας !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Eγώ προσωπικά δεν έχω ιδέα. Στείλε τα screenshots σε αίτηση υποστήριξης. Λογικά μέχρι το βράδυ θα έχεις πάρει μια απάντηση. Τα παιδιά είναι υπερ-εξυπηρετικά!
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω καλυτερα στειλε μηνμυμα στο κεντρο υποστηριξησ!
 

DeletedUser

Guest
φίλε μου απ' ότι βλέπω ο παικτης σου κοιμαται στην εικονα που μας δειχνεις. δοκίμασες να τον ξυπνησεις και να ξαναδοκιμασεις; νομιζω οτι στις μονομαχίες με npc δεν πρεπει να κοιμασαι...
 

DeletedUser

Guest
έλεος....αν είναι αυτό τότε απλά έλεος. ολόκληρο μήνυμα σε κόκκινο πλαίσιο που πιάνει την μισή οθόνη σου πετάει όταν προσπαθείς να μονομαχήσεις ενώ κοιμάσαι!
 

DeletedUser1003

Guest
μήπως για να κάνεις την μονομαχία αυτή πρεπει να είσαι εκει ? .. λέω, μήπως..
 

DeletedUser

Guest
φίλε μου απ' ότι βλέπω ο παικτης σου κοιμαται στην εικονα που μας δειχνεις. δοκίμασες να τον ξυπνησεις και να ξαναδοκιμασεις; νομιζω οτι στις μονομαχίες με npc δεν πρεπει να κοιμασαι...


εχω δοκιμασει και ξυπνιος και το αποτελεσμα ειναι το ιδιο (την στιγμη που το γραφω δουλευω σε "κυνηγι γαλοπουλας" και ειναι ακριβως το ιδιο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μήπως για να κάνεις την μονομαχία αυτή πρεπει να είσαι εκει ? .. λέω, μήπως..

εχει φυγει απο τον χαρτη ο ινδιανος που επρεπε να ειμουν !! (μηπως μπορω να μηδενισω την αποστολη καπως να την ξανακανω απο την αρχη ?)
 

DeletedUser

Guest
έλεος....αν είναι αυτό τότε απλά έλεος. ολόκληρο μήνυμα σε κόκκινο πλαίσιο που πιάνει την μισή οθόνη σου πετάει όταν προσπαθείς να μονομαχήσεις ενώ κοιμάσαι!


το παραξενς ειναι οτι δεν πεταει κανενα μυνημα απλα δεν κανει την αποστολη !!
 

DeletedUser184

Guest
αποστολή

απλώς ξύπνα και πάτα ολοκλήρωση αποστολής και οταν το πατάς θα κάνει μονομαχία και αν νικήσεις θα τελιώσει η αποστολή
 

DeletedUser

Guest
δοκίμασε να είσαι στην πόλη σου και να είσαι ξύπνιος. δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο...
 
Κορυφή