Τυχοδιώκτης-μαυρα βουνα !!

  • Δημιουργός θέματος drakomanolis
  • Ημερομηνία έναρξης

kronos86

Νέο Μέλος
παιδια ειμαι οκ μολις τον νικησα(με τη 14η φορα!!!). δε ελεγε να ψοφησει ο ατιμος με τιποτα! lol :)
 

DeletedUser

Guest
επειδη ειμαι καινουριος και δεν ξερω πως δουλευει ακριβως το παιχνιδι...
στην αποστολη Μαυρα Βουνα εχω ολοκληρωσει την αποστολη μονομαχιας με τον Gui-Kate αλλα δεν μου εχει δωσει το επομενο βημα παροτι ειμαι 18 επιπεδο...
πρεπει να κανω κατι αλλο γιατι δεν ειδα να χρειαζεται κατι απο το west stats...
 

DeletedUser

Guest
16:00 και 21:00.

Φιλε πρεπει να ειναι μεταξύ 16:00 και 21:00 η ωρα server για να μπωρεσεις να ολοκληρωσεισ αυτην την αποστολη !!
 

DeletedUser637

Guest
έχει ξαναρωτήσει για τέτοιο πράγμα.;)

όχι με αυτό το προφίλ επειδή το έκανε σήμερα αλλά καλύτερα να τα πούμε σε πμ.
 

DeletedUser

Guest
Οταν λες οτι δε σου δωσει το επομενο βημα εννοεις την αποστολη "Μαύρα βουνά (Εκβιαστής)"....εγω παντως που κοιταξα ειδα οτι πρεπει να κανεις την αποστολη το βραδυ "Είναι εδώ κάθε βράδυ, μεταξύ 16:00 και 21:00. Έλα εδώ εκείνη την ώρα και θα σου δείξω που είναι.":cool::cool:
 

DeletedUser184

Guest
ώρα server

επειδη ειμαι καινουριος και δεν ξερω πως δουλευει ακριβως το παιχνιδι...
στην αποστολη Μαυρα Βουνα εχω ολοκληρωσει την αποστολη μονομαχιας με τον Gui-Kate αλλα δεν μου εχει δωσει το επομενο βημα παροτι ειμαι 18 επιπεδο...
πρεπει να κανω κατι αλλο γιατι δεν ειδα να χρειαζεται κατι απο το west stats...

Για κάποιες αποστολές υπάρχουν χρόνοι(ώρες και μέρες)για να ολοκληροθούν,εδώ αυτή η αποστολή πρέπει να είναι μεταξύ 16:00 και 21:00 ωρα server για να μπορέσεις να ολοκληρωσεις αυτην την αποστολη..:D
 

DeletedUser

Guest
καταρχην δεν ειμαι ιανθη...
επειτα την αποστολη την ολοκληρωσα απλα η "κυρια" δεν μου δινει την επομενη αποστολη εκβιαστης για να προχωρησει το παιχνιδι...
την μονομαχια για να την ολοκληρωσα λογικα -δεν θυμαμαι για να πω την αληθεια- θα ηταν στην ωρα που επρεπε.
εγω επαναλαμβανω θελω την επομενο αποστολη εκβιαστης........


Υ.Γ. παιδια οκ μολις "ξεκολησε"
επιμενω ομως οτι δεν ειμαι Ιανθη :p
 

DeletedUser

Guest
παιδιά,για να μην σας έχει εμφανίσει μια αποστολή σημαίνει ότι δεν πληρείτε τις προϋποθέσεις που χρειάζεται.δεν ειναι bug:)


edit:ωχ ωχ,100 συγνώμη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μαύρες κουκούλες...

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.χιλιοστή φορά που καρφώθηκες μόνος σου!!:cool::cool:
(είσαι χτίστης και αυτές αποστολές τυχοδιώκτη)

αν θέλετε να κάνετε τους ντετέκτιβ τουλάχιστον κάντε το σωστά...
1) αν διάβαζες λίγο παραπάνω θα έβλεπες ότι κάποιος άλλος τον είχε κατηγορήσει ήδη "ιανθη=θολοποταμι''. προφανώς σε αυτόν απαντάει...
2) στον κ2 είναι χτίστης 11ο επιπεδο... στον κ1 όμως... μήπως είναι τυχοδιώκτης 19ο επίπεδο; μήπως;

αν θέλετε να δώσετε κάποιον παλικάρια μου να απευθύνεστε στους αρμόδιους και όχι να βγαίνετε και να το φωνάζετε στην πλατεία του χωριού. συν τοις άλλοις παραβιάζετε και 5-6 κανόνες του φόρουμ... όπως έκανα και εγώ αυτή τη στιγμή, γι' αυτό και θα δεχτώ σιωπηρά όποια τιμωρία μου πρέπει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2675

Guest
κι εμένα μια χαρά μου φαίνετε ότι τα λέει...
 

DeletedUser

Guest
Γενικα δεν μου αρεσει αυτο που κανω τωρα γιατι συνηθως στα φορουμ κραταω χαμηλους τονους ωστε να υπαρχει μια καλη συνεργασια,ομως δεν μπορω να καταλαβω που κολαει ολο αυτο το θεμα που ξεκινησε...
πας να το παιξεις εξυπνος και βγαινεις βλακας!!!!
ρε φιλαρακι σου γραφω στο post οτι δεν ειμαι η γκομενα που λες και μετα βγαινει ο αλλος ο πονηρος και λεει τη λαλακια του επιμενοντας οτι ειμαι.....
εχουμε γεμισει πονηρους και εξυπνακιες...
δεν χρησιμοποιειτε το μυαλουδακι σας για τπτ καλυτερο!
το συγκεκριμενο post ζητουσε μια βοηθεια και οχι να μαντεψετε το ονομα μου...
τεσπα ευχαριστω αυτους που απαντησαν σοβαρα...
 

DeletedUser184

Guest
Αυτό απο εμένα

Γενικα δεν μου αρεσει αυτο που κανω τωρα γιατι συνηθως στα φορουμ κραταω χαμηλους τονους ωστε να υπαρχει μια καλη συνεργασια,ομως δεν μπορω να καταλαβω που κολαει ολο αυτο το θεμα που ξεκινησε...
πας να το παιξεις εξυπνος και βγαινεις βλακας!!!!
ρε φιλαρακι σου γραφω στο post οτι δεν ειμαι η γκομενα που λες και μετα βγαινει ο αλλος ο πονηρος και λεει τη λαλακια του επιμενοντας οτι ειμαι.....
εχουμε γεμισει πονηρους και εξυπνακιες...
δεν χρησιμοποιειτε το μυαλουδακι σας για τπτ καλυτερο!
το συγκεκριμενο post ζητουσε μια βοηθεια και οχι να μαντεψετε το ονομα μου...
τεσπα ευχαριστω αυτους που απαντησαν σοβαρα...

Σκέφτηκες ποτέ γιατί τόσα άτομα να πουν ότι είναι διπλός λογαριασμός???:rolleyes:Αυτό απο εμένα
 

DeletedUser

Guest
Βροχη τα ban και τα εκκατομυρια...

Τυχοδιώκτης-μαυρα βουνα !!

η συζήτηση συνεχίζετε γιαυτο που λεει το θεμα και οχι για το αν ο άλλος ειναι γυναίκα,αντρας,αδερφή,εχει 500 λογαριασμούς η δεν εχει κανέναν.
 

DeletedUser

Guest
παιδια μια ερωτηση και απο εμενα.που βρισκω τον ινδιανικο θησαυρο?βγαινει κρυφη αποστολη?
 

DeletedUser

Guest
Αφου παρεις την αποστολη του Jacob (δοτης αποστολης,στις μεσαιες ηπειρους τερμα πανω) θα σου εμφανισει 3 σημεια στην ιδια ηπειρο.Αν πας στα βουνα,και κανεις την αποστολη τον παιρνεις.
 

DeletedUser

Guest
παιδια μια ερωτηση και απο εμενα.που βρισκω τον ινδιανικο θησαυρο?βγαινει κρυφη αποστολη?

οταν παποδεκτεις την αποστολη σου βγαζει αλλες που πρεπει να τις τελιοσεις και σου το διννει.ειναι οποσ στο λβλ που οταν την παοδεχοσουν εκανεσ μερικεσ ωρες απο τις δουλειες που ειθελε και σου εδιννε αυτα που ζητουσε.
 
Κορυφή