Σχεδίαση και ιδέες για νέα αντικείμενα

DeletedUser

Guest
Και για να μην ειμαι οφφτοπικ τα ζωα ειναι γενικα καλη ιδεα να μπουν οχι μονο σκυλια αλλα ειχε γινει κουβεντα στο .νετ φορουμ να μπουν αλλα απορριφθηκε.
edit: Και η σελα ειναι εξυπνη ιδεα αλλα βρησκω λιγο μεγαλο το +50%
Ο γαιδαρος δινει +25 κ η σελα +50? Συγκριτικα δεν μ κολλαει. Ενα +10% - +20% ισως ειναι καλυτερα :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
[spoil]
28u1vtk.jpg

CoMa το χρομιομένο περίστροφο με λευκή χειρολαβή, είναι καθαρό στρατιωτικό ρεβόλβερ, από τα καλύτερα της εποχής.
 

DeletedUser

Guest
Με την ευκαιρία έχω και άλλη πρόταση για αντικείμενο προϊόν .

e4954e47ce4aae489c189f5acc042d21.jpg


Σπιρουνια
Προϊόν
Ταχύτητα: +15%

( +15 Ιππασία )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αυτα τα σπιρουνια ειναι ωραια αμα τα βαλουν σε κανα σετ να δινουν και 15 ιππασια και +15% ταχυτητα με το αλογο του σετ!
 

DeletedUser3876

Guest
εγω προσωπικα το βρισκω πολυ δυσκολο αυτο
για να κανει καποιοσ κατι τετοιο θα πρεπει να ειναι γραφιστας η κατι τετοιο
πειτε μας και εμας καμια ευκολη λυση
ιδεες που δεν μπορω να πραγματοποιησω

βατραχοπεδιλα
dual οπλα
γιλεκο(αυτο το γνωστο καφε που ολοι ξερουμε)
αυτοματο οπλο σαν MG)ξερω οτι δεν υπηρχαν αυτοματα αλλα σε ενα παιχνιδι ειχα δει ενα το οποιο ηταν στηριζομενο στο εδααφος σαν MG
κανονι
 

DeletedUser

Guest
Βασικά αν βάλουμε και cattling θα το έχουμε στο αριστερό για τις μάχες οχυρών..θα βάλουμε και στην σημαία του οχυρού ένα στύλο να μπαίνει ένας με το sniper και στο τέλος θα φέρνουμε και chopper στις 7 λιποθυμίες εχθρών ανα μάχη...μόρταρ γιατί προτιμάω το black ops...:p

Βασικά εγώ έχω μια ιδέα...γιατί δεν βάζουμε στα προϊόντα ενισχυτές όπλων(πχ φυσίγγια τάδε ποιότητας που αυξάνουν το σημάδι ή ειδικές σφαίρες για κάθε όπλο που δίνουν μπόνους όταν τις φοράς σαν προϊον)Εκτός αν αυτό πρακτικά είναι ιδιότητα των συνταγών που παρατηρώ στο beta αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν λένε να μεταφραστούν...
 

DeletedUser

Guest
firstroad λες για αυτο το οπλο στο Call Of Juarez???το εχω δει και εγω αν λες αυτο....
 

melenmaria

Μέλος
εδω κανουμε καποιες προτασεις... τα βλεπουν στην ο.δ. τα προτεινουν στην εταιρεια και αυτη αποφασιζει για αυτο.
σκεψου ομως, οτι εκτος απο εμας υπαρχουν και πολλοι αλλοι κοσμοι που κανουν το ιδιο.
και μην ξεχναμε οσοι κανουμε το κοπο, να ειμαστε στο κλιμα του παιχνιδιου και οχι της φαντασιας μας...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser2310

Guest
εννοειται αυτο!αλλα απο την μια δεν εχει πολυ καιρο που μπικαν τα χρισα!και επισης ειναι ΛΙΓΟΙ που εχουν και τα ριφλε δεν ειναι αδικο για καποιον να μπουνε(δεν ειναι σιγουρο)και να ξεκινησει παλι απο την αρχη?δεν λεω ολες αυτες οι γνωμεις ειναι φανταστηκες αλλα να υπαρχει καλυτερα ενας συγκεκριμενος χρονος που να μπαινει κατι καινουργιο γιατι μετα θα αρχισουν να τα βαριουνται.......επισης αμα γινει και μπουν αυτα τα οπλα-ρουχα-ζωνες....πως θα μπορεις να τα παρεις?θα ειναι λιγο ξενερωτο παντως να τα περνεις απο αγορα(πολη) αλλα και παλι τετοια πραγματα θα χρειαστουν πολλες θυσιες...
 

melenmaria

Μέλος
απο οτι λεγεται με την νεα αναθαθμιση θα μπουν καινουργια οπλα και θα συμπληρωθουν καποια σετ με καινουργια ρουχα.
εδω απλως οι παιχτες εχουν την δυνατοτητα να προτεινουν διαφορα, βαζοντας στα αντικειμενα τους, οτι ικανοτητες θελει ο καθενας... σε καμια περιπτωση αυτα δε σημαινει οτι θα μπουν το παιχνιδι. καποια οπως μπορεις να δεις και εσυ ειναι λιγο υπερβολικα....
 

DeletedUser

Guest
Ρε,παιδια μπορει να μου εξηγησει καποιος πως σχεδιαζουμε αντικειμενα?????Δεν ξερω πολλα απο υπολογιστες:blk:blk:blk:blk,εχω προγραμμα επεξεργασιας εικονας το Picasa αλλα και παλι δεν καταλαβαινω.......τα σχεδιαζουμε με βαση μια εικονα η με καποιο τροπο το σχεδιαζουμε μονοι μας??????Αν ξερει καποιος και εχει το χρονο ας μου εξηγησει και εμενα..........αν και διαβασα τις οδηγιες στο πρωτο μηνυμα δεν καταλαβα.......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τζαμπα κοπος,επενδυσε ταλεντο,χρονο και χρημα σε κατι που θα σου προσφερει τουλαχιστον ηθικη ικανοποιηση...
Το να προσπαθεις να κανεις καποιο ανικειμενο για το παιχνιδι ειναι σαν να προσπαθεις να φτιαξεις τιτανικο με χαρτια υγειας, οσο μερακι και αν βαλεις στο τελος θα δουλιαξει...και χωρις παγοβουνο.
 

DeletedUser

Guest
Εγω συμφωνω με ολους σας αν και το (usable) ειναι υπερβολη.
 

DeletedUser3876

Guest
Ένα όπλο μύθος αν και όχι τόσο διάσημο γιατί η εταιρία που το παρήγαγε δεν ήταν και τόσο πλούσια
Χαρακτηριστικό του είναι ο τρόπος και το που μπαίνουν οι σφαίρες
[SPOIL]
volcanic_ad.jpg
[/SPOIL]
Λέγεται Volcanic Pistol
Ορίστε και αυτό που έφτιαξα
Volcanic-Firstroad.jpg
 
Κορυφή