Σχεδίαση και ιδέες για νέα αντικείμενα

DeletedUser

Guest
Όλεε κι άλλη μουσική!

maracas2.jpg
maracasbiglast.jpg


σκέφτηκα η κιθάρα και οι μαράκες να μπουν στο σετ του Μεξικανού, και μπορεί να δίνει ακόμα 100 ή 150 πόντους στη δουλειά Μάζεμα λουλακιών
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πιστεύω πως μπορούμε να επεκτείνουμε το χρυσό σετ δηλαδή να αποτελείτε:

χρυσό colt-χρυσό σπαθί
χρυσό όπλο

που είδη υπάρχουν

χρυσόσκονη
χρυσός γάιδαρος

που υπάρχουν είδη στο game αλλά δεν ανήκουν στο χρυσό σετ

χρυσό καπέλο
χρυσό περιλαίμιο
χρυσό παλτό
χρυσό παντελόνι
χρυσή ζώνη
χρυσές μπότες

η κάτι παρόμοιο τέλος πάντων

τα οποία θα τα παίρνεις από πολύ χρονοβόρες σειρές αποστολών π.χ τουλάχιστον 20 ώρες για να ολοκληρώσεις την κάθε αποστολή


αυτό το χρυσό σετ θα δίνει γερά μπόνους για οχυρά μονομαχίες κ.λ.π


τώρα το τι ικανότητες θα περιέχει κάθε ρούχο το αφήνω σε εσάς διότι εγώ είμαι σίγουρος πως θα το παρακάνω!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πιστεύω πως μπορούμε να επεκτείνουμε το χρυσό σετ δηλαδή να αποτελείτε:

χρυσό colt-χρυσό σπαθί
χρυσό όπλο

που είδη υπάρχουν

χρυσόσκονη
χρυσός γάιδαρος

που υπάρχουν είδη στο game αλλά δεν ανήκουν στο χρυσό σετ

χρυσό καπέλο
χρυσό περιλαίμιο
χρυσό παλτό
χρυσό παντελόνι
χρυσή ζώνη
χρυσές μπότες

η κάτι παρόμοιο τέλος πάντων

τα οποία θα τα παίρνεις από πολύ χρονοβόρες σειρές αποστολών π.χ τουλάχιστον 20 ώρες για να ολοκληρώσεις την κάθε αποστολή


αυτό το χρυσό σετ θα δίνει γερά μπόνους για οχυρά μονομαχίες κ.λ.π


τώρα το τι ικανότητες θα περιέχει κάθε ρούχο το αφήνω σε εσάς διότι εγώ είμαι σίγουρος πως θα το παρακάνω!!!!!!!

20 ωρες περνει ολη μαζι η αποστολη του Πρωταρη!!!και θα παρουμε κοτζαμ χρυσο σετ???
 

DeletedUser5259

Guest
φιλε μου καλη ιδεα ειχα σκεφτει να το προτινω και εγω αλλα τελικα δεν ειχα χρονο πολυ καλη ιδεα αλλα δεν πιστευετε πως θα εχει τρελα μπονους στις μαχες?? επειδη ετσι νομιζω λεω να μην το παρακανουμε με σκιλλς
 

DeletedUser

Guest
20 ωρες περνει ολη μαζι η αποστολη του Πρωταρη!!!και θα παρουμε κοτζαμ χρυσο σετ???

δεν με κατάλαβες όχι 20 ώρες όλη η η σειρά αποστολών για το κάθε ρούχο αλλά το κάθε κομμάτι της. πχ σου ζητάει ενέδρα στην άμαξα θα πρέπει να κάνει 20 ώρες για να την ολοκληρώσεις στην επώμενη το ίδιο και πάει λέγοντας
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου καλη ιδεα ειχα σκεφτει να το προτινω και εγω αλλα τελικα δεν ειχα χρονο πολυ καλη ιδεα αλλα δεν πιστευετε πως θα εχει τρελα μπονους στις μαχες?? επειδη ετσι νομιζω λεω να μην το παρακανουμε με σκιλλς

μπορούμε να δίνουμε σε κάθε ρούχο από δύο από όλες τις ιδιότητες και μερικά σκιλλς άσχετα με τα οχυρά π.χ εμπόριο αλλά τα μπόνους να ναι βαρβάτα γιατί πιστεύω άμα γίνει κάτι τέτοιο θα έχει αποστολές με συνεχές σαμάνο οπότε πρέπει να πέρνεις τρομερά σκιλλς σε μπόνους
 

DeletedUser

Guest
Λίγο δύσκολο να γίνει αυτό γιατί τι θα φοράμε μετά στις μάχες οχυρών?
Τόσα ρούχα υπάρχουν που φοράμε, συγκεκριμένα στην επίθεση και συγκεκριμένα στην άμυνα. Αν γίνει κάτι τέτοιο θα φοράμε μόνο αυτά, οπότε πρέπει να σκεφτούμε τι θα δίνουν.:lf:lf:lf:lf
 

DeletedUser6210

Guest
πιστεύω πως μπορούμε να επεκτείνουμε το χρυσό σετ δηλαδή να αποτελείτε:

χρυσό colt-χρυσό σπαθί
χρυσό όπλο

που είδη υπάρχουν

χρυσόσκονη
χρυσός γάιδαρος

που υπάρχουν είδη στο game αλλά δεν ανήκουν στο χρυσό σετ

χρυσό καπέλο
χρυσό περιλαίμιο
χρυσό παλτό
χρυσό παντελόνι
χρυσή ζώνη
χρυσές μπότες

η κάτι παρόμοιο τέλος πάντων

τα οποία θα τα παίρνεις από πολύ χρονοβόρες σειρές αποστολών π.χ τουλάχιστον 20 ώρες για να ολοκληρώσεις την κάθε αποστολή


αυτό το χρυσό σετ θα δίνει γερά μπόνους για οχυρά μονομαχίες κ.λ.π


τώρα το τι ικανότητες θα περιέχει κάθε ρούχο το αφήνω σε εσάς διότι εγώ είμαι σίγουρος πως θα το παρακάνω!!!!!!!

Ότ,ι και να λέτε εγώ συμφωνώ με τον atromhtos12.
 

DeletedUser

Guest
Λίγο δύσκολο να γίνει αυτό γιατί τι θα φοράμε μετά στις μάχες οχυρών?
Τόσα ρούχα υπάρχουν που φοράμε, συγκεκριμένα στην επίθεση και συγκεκριμένα στην άμυνα. Αν γίνει κάτι τέτοιο θα φοράμε μόνο αυτά, οπότε πρέπει να σκεφτούμε τι θα δίνουν.:lf:lf:lf:lf

αυτά τα ρούχα μπορούμε να τα χρησιμοποιήσουμε και για εργασίες γιατι να μην έχουμε κάτι αποκλειστικά για τα οχυρά? εξάλλου όπως έγραψα θα ναι δύσκολο να πάρεις το καθένα ίσως να χρειάζονται και μήνες πιστεύω θα βοηθήσει και το παιχνίδι να πάει καλύτερα θα φέρει νέους παίκτες και θα αποκτήσει πιο πολύ ενδιαφέρον για τους υπάρχοντες.Κατά την γνώμη μου θα βοηθήσει γενικά πολύ το γκαμε θα χουν και πολλά πλεονεκτήματα οι επιτιθέμενοι με αυτό το σετ που ως τώρα έχουν προβλήματα να πάρουν οχυρα
 

DeletedUser6238

Guest
σορυ ρε μαγγες αλλα το χρισο σετ (αν γινει αφτο που λετε) θα πρεπει να ειναι παρα μα παρα πολλυ σπανιο
 

DeletedUser

Guest
θα γράψω πως θα μπορούμε να το παίρνουμε κ.λ.π να μου πείτε την γνώμη σας
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι αναγκη να παιρνεις ικανοτητες για μονομαχιες ή οχυρα αμα το παρεις..
θα μπορουσαν να βγαζουν σαν μυστικες αποστολες ενα-ενα τα προιοντα απο το σετ και να γινοταν το τζερτζελο που εγινε π.χ με το χρυσο rifle.οποτε και θα ειχαμε κατι να ψαξουμε και δεν θα τελιωνε νωρις.
θα μπορουσαν μεσω του σετ να δινουν μπονους σε ικανοτητες για εργατες ή εργασιες που καλυπτουν ολους..οχι σημαδι/υγεια κλπ αλλα εξαιρετικες,εμποριο και σε φυσιολογικα δεδομενα..δλδ λιγο παραπανω απο τα ηδη υπαρχοντα ρουχα..οχι υπερβολικα παλι



και οταν καποιος ολοκληρωνε τελικα το σετ να επαιρνε δωρο μια σφυριλατη θηκη.
 

DeletedUser

Guest
πολυ ωραια ιδεα αυτη με το χρυσο σετ..θα προσθεσει ωρες ψαξιματος στο game
 

DeletedUser5998

Guest
Μερικές δικές μου ιδέες!!!

Μου άρεσε πολύ η ιδέα με τις δημιουργίες και σαν λάτρης του photoshop
αποφάσησα να φτιάξω κάνα δυό δικά μου ...
ακ47γολδνες.jpg

νες 0εθρο.jpg
:gl Την γνώμη σας παρακαλώ :wk
πατάμε στην εικόνα για ζουμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μου άρεσε πολύ η ιδέα με τις δημιουργίες και σαν λάτρης του photoshop
αποφάσησα να φτιάξω κάνα δυό δικά μου ...
Προβολή συνημμένου 682

Προβολή συνημμένου 683
:gl Την γνώμη σας παρακαλώ :wk
πατάμε στην εικόνα για ζουμ


Ρε εδω συζηταμε για οπλα που μπορουν να υπαρξουν ! Βρισκομαι στην αγρια δυση , οχι στο στο Ιραν (ακου εκει AK-47 :p ) ! Δεν λεω, ωραια τα εχεις σχεδιασεις αλλα δεν ειναι δυνατον να δημιουργηθουν τετοια οπλα ! Που ηξερε ο καουμποι εκεινη την εποχη για χρεοκοπια :blk !
 

DeletedUser5998

Guest
Ρε εδω συζηταμε για οπλα που μπορουν να υπαρξουν ! Βρισκομαι στην αγρια δυση , οχι στο στο Ιραν (ακου εκει AK-47 :p ) ! Δεν λεω, ωραια τα εχεις σχεδιασεις αλλα δεν ειναι δυνατον να δημιουργηθουν τετοια οπλα ! Που ηξερε ο καουμποι εκεινη την εποχη για χρεοκοπια :blk !

δικιο εχεις απλα αυτα μου ηρθαν εκεινη την στιγμη
 

DeletedUser6210

Guest
Μου άρεσε πολύ η ιδέα με τις δημιουργίες και σαν λάτρης του photoshop
αποφάσησα να φτιάξω κάνα δυό δικά μου ...
Προβολή συνημμένου 682

Προβολή συνημμένου 683
:gl Την γνώμη σας παρακαλώ :wk
πατάμε στην εικόνα για ζουμ

Ώντως έχουν δίκιο :nw. Αλλά το ΑΚ-47 είναι τέλειο. Θα μπορούσε να προστεθεί σαν extra item. Τώρα για το 0ευρώ δεν συμφωνώ...:dr
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα & Καλή Χρονιά σε όλους!

Οι ικανότητες του όπλου αυτού είναι βασισμένες στα νέα όπλα που βλέπω να μπαίνουν στο παιχνίδι σιγά σιγά...

petesremington.jpg
coltdesfremden.jpg


είναι ναυτικού τύπου και έχει ορειχάλκινο πλαίσιο για να μην ζεσταίνεται πολύ & να αντέχει στην αλμύρα της θάλασσας, όπως και λίγο χρυσό κοντά στη λαβή για ομορφιά και τριχρωμία
στα αγγλικά γράφεται ως εξής: o.g.bele's Colt Navy Revolver (brass frame)

ogbelepistolsmall.jpg
ogbelepistolfull3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
συμφωνω με τον σουπερκιλλερ..το ακ-47 ειναι ωραια για εχτρα ιτεμς :wk
 
Κορυφή