Συμφωνίες κάτω απο το τραπέζι..η Τρόικα στον Αριζόνα!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

panos-the-best

Νέο Μέλος
3.panos_the_best λοιπον το κοινο φορυμ το εχουμε OMG-ΕΝΩΣΗ-ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ απο την στιγμη που η συμμαχια ΠΑΡΕΑ δεν ηρθε στην συνατηση και αγνοησε την προσκληση μας. Ρωτηστε την beau που την αγνοησε η ιδια....Η δεν σας τα λεει? κακος...
Οσο για την μαχη που εβαλε μελος της πολης μου στην ΕΝΩΣΗ ηταν ακυρη γιατι δεν με ρωτησε και πηρε πρωτοβουλια... και την ακυρωσα επιτοπου....χιλια συγνωμη που δεν σε ρωτησα....

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!
Καλα παιδια νταξει μας περνατε για χαζους,και εσεις οι εξυπνοι,πως απο φασιζετε το μελον της ΠΑΡΕΑΣ καταρχας αφου δεν παρευρισκετε ατομο?Η οταν σας συμφερει ειανι ετσι οταν δεν σας συμφερει ειανι γιουβετσι?
Επισης ειδα σε επιθεση ενωσης 30(τους μετρησα)OMG-UNI...
Εσεις βγαζετε τους ''κανονες'' και ειστε οι πρωτοι που δεν τους τηρητε,αν δεν σεβεστε ουτε τς αποφασεις σας τι να πω

Νομιζω την ΟΛΟΦΑΝΕΡΗ συνεργασια ενωσης-OMG που με τους νεους ''κανονες'' εμεσα συμφωνησατε να μην υπαρχει ειμαι μονο εγω ο χαζος που την επινοησα...
Καλα δε θα ασχοληθω αλλο,ενα παιχνιδι ειναι αλλα το εχουμε καταντησει χειροτερο και απο την βια στα γηπεδα...
Αν δεν σεβεστε τιποτα δε μπορω να κανω τιποτα
Δεν ασχολουμε αλλο!!!Βαρεθηκα

ΥΓ.Το νομπελ δικαιωλογιων θα το δωσουμε με το τελος αυτης της ανουσιας συζητησης
 

DeletedUser4456

Guest
Ωραια τα λες για τους οmg, ενω εμεις παμε εναντιων των πολλαπλων (σαν ΕΝΩΣΗ μιλαω), για πες μας η ΠΑΡΕΑ και η ΣΠΑΜΕ τι δουλεια ειχε σε οχυρο των ΜΠΕΚ?

Θα μου πεις και τι σε χαλαει που βαζουμε πολλαπλες στην OMG? Μας χαλαει πολυ, διοτι αν στο μελλον θελουμε να κανουμε καποια λογικη μαχη εστω αναμεταξυ μας και εχει τετοιον χαμο δεν θα ειναι εφικτο φυσικα. (μετρα τις μαχες αποψε αν αμφιβαλεις).

Τελος σε ενημερωνω οτι για λογαριασμο της ΠΑΡΕΑΣ μιλησαν καλως ή κακως εκπροσωποι της ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ, αφου μας διαβεβαιωσαν οτι ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ + ΠΑΡΕΑ (και καμμια αλλη, ουτε ΜΠΕΚ ουτε ΕΚΜΕΚ) θα πανε μαζι, οπως UNI+OMG πανε πακετο. Κοφτε τις πολλαπλες μην εχουμε παλι ενα τρελο χαμο, σας προειδοποιω, οπως την αλλη φορα που το εκανα και δεν με ακουσατε και μετα ειχαμε παρατραγουδα: οτι η συμμαχια OMG+ΕΝΩΣΗ ηταν αδικη και μονοπωλουσε τον σερβερ και ειπαμε να το σταματησουμε αυτο με τα παιδια που μιλησαμε (και κακως γειωσατε απο ΣΠΑΜΕ) - (που τελικα βλεπω ρε μπαγασιδες τα γεμιζετε τα μεγαλα τα οχυρακια... και ας γκρινιαζετε συχνα-πυκνα). :w

Ναι επιβεβαιωνω οτι το φορουμ με omg το κρατησαμε με σκοπο να το μεταλλαξουμε οπως λεει το αποσπασμα της beau σε ενδοσυννενοηση μεταξυ των 3 μεγαλων συμμαχιων.


* Δημιουργια κοινου φορουμ συμμαχιων ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ (γτ λειπει ο γραμματεας μας) για τους καπελαδες μας. Εκει θα βαζουμε συνεννοηση για τις μαχες κλπ θεματα.

[/I]

Δεν βλεπω τελικα να λειτουργει η συμφωνια αυτη, συνεπως, τα λεμε παλι στο γηπεδο και στοπ το κλαψουρισμα παλι στα φορουμς και στα skype. Παιξτε και χαστε με αξιοπρεπεια αν μη τι αλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
O Μπάρκουλης μας λέει σε ελεύθερη μεταφορά by "nontas1" πως στο φόρουμ συμμετέχει και η "σπάμε πλάκα".Μάλλον αυτός σπάει πλάκα,γιατί δεν υπάρχει ούτε μια πόλη της σ'αυτό.Εσύ πάλι μας λες άλλα,ενώ δεν διαγράφηκαν ποτέ ούτε άλλα κοινά φόρουμ OMG-Ένωσης όπως για μονομαχίες,spam κτλπ.Μάλλον θέλατε γραμματειακή υποστήριξη και γι αυτά ή σκοπεύατε να τα έχετε κι αυτά κοινά με "σπάμε πλάκα".
Εδώ είναι που λέμε "ο λόγος μου συμβόλαιο".
Στη συμφωνία κακώς θεωρήθηκε πως "σπαμε πλακα" και "παρέα" είναι ένα και το αυτό,αλλά δεν είδα πουθενά επεξήγηση πως κάτι ανάλογο θεωρείται και για ΟΜG-UNI.
 

DeletedUser4456

Guest
Για διαβασε πιο πανω και θα δεις οτι το ειπα καθαρα, οι εκπροσωποι δηλωσαν καθαρα, OMG+UNI και ΣΠΑΜΕ +ΠΑΡΕΑ ενω εμεις σαν ΕΝΩΣΗ μονοι και ωραιοι. Δεν σας αρεσε αυτο μαλλον αποτι καταλαβα και πατε να φλομωσετε τα νερα παλι. Ομως ενα ειναι το σιγουρο, οτι τα φορουμς μας εφοσον δεν τηρειται η συμφωνια απο πλευρας ΣΠΑΜΕ θα τα κανουμε πλεον οτι μας αρεσει και δεν νομιζω να δωσουμε σε κανεναν αναφορα, μεχρι τουλαχιστον να ΜΑΘΕΤΕ να σεβεστε τους εκπροπωπους που στελνετε και οτι συμφωνουνε και επισης μεχρι να κοψετε την στιρηξη σε οιαδηποτε συμμαχια προκαλει με τις πολλαπλες μαχες.

Δηλ εχουμε 3-4 ατομα που εχουν προσωπικα και χαλαμε εναν κοσμο ολοκληρο για τα νταιλικια μας. Με το μπαρδον αλλα εγω δεν τα δεχομαι αυτα, αν ειστε μαγκες και σεβεστε τους συμμαχους σας και συμπαιχτες, βγειτε και σκοτωθειτε σε μονομαχιες κλπ και αφηστε τα οχυρα για τους οχυρομαχους!
 

DeletedUser

Guest
Για την συμμαχία OMG-UNI έχεις δίκιο πως ήταν μέσα στη "συμφωνία" και ζητώ συγγνώμη δεν το πρόσεξα.Τα φόρουμ τα κάνατε ανέκαθεν οτι σας αρέσει δεν χρειαζόταν να περιμένετε τις εξελίξεις γι αυτό.Επίσης εκπρόσωπο εμείς σαν "παρέα" απ'όσο ξέρω δεν στείλαμε.Για τα προσωπικά το ξέρω πως υπάρχουν και το έχω πει κι εγώ πως δεν δικαιολογούνται.Όσο για τις μονομαχίες που λες,μετά από εντολή "τιγρακίου" θα έπρεπε να έχετε πάρει αγκαλιά την "παρέα" και συγκεκριμένους παίκτες.Εμένα ο τελευταίος που με χτύπησε μετά από 15μέρες! είσουν εσύ κι αν ενθυμούμαι καλά έφυγες με 1500 στην πλάτη.Οπότε κι εγώ χωρίς αγκαλιά και στοργή πάω και σε οχυρά που και που.

Υ.Γ: Και απορώ τι άλλο πρέπει να γράψω για να με προσέξει κάποιο καλό μπαράκι και γίνω επιτέλους μπαρμαν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τι λες σε εμας δηλαδη ? ναι οκ σημερα βαρεσαμε 3 μαχες , ε και ? μην ερχεστε καντε την δικια σας εσεις

αμα δε σας αρεσει δε ξαναβαζουμε 3 μαχες , θα βαζουμε μια την ημερα και αλλη μια βραδυνη για τσαντες , ειστε οκ ετσι ? συμφωνειτε ?
 

DeletedUser4456

Guest
Μιμη μας, καταρχας δεν ημουν ετοιμος οταν σε βαρεσα για μονομαχιες, εκανα τεστακι, αλλα αφου με προκαλεις, να φυλαγεσαι, βαλε και αλλες τακτικες γτ δεν φτανουν αυτες.
Στειλατε δεν στειλατε εκπροσωπο, εγω δεν καθομαι να ψαχνω ποιος εστειλε ποιον, αφου δεχτηκα τον λογο των εκπροσωπων των ΣΠΑΜΕ οτι δηλωνουν ΣΠΑΜΕ + ΠΑΡΕΑ. Νομιζω δεν χρειαζεται να γινω πιο σαφης απο αυτο, για να τελειωνουμε, μην φερω τον ΛΑζοπουλο :p

τι λες σε εμας δηλαδη ? ναι οκ σημερα βαρεσαμε 3 μαχες , ε και ? μην ερχεστε καντε την δικια σας εσεις

αμα δε σας αρεσει δε ξαναβαζουμε 3 μαχες , θα βαζουμε μια την ημερα και αλλη μια βραδυνη για τσαντες , ειστε οκ ετσι ? συμφωνειτε ?


Λακορα, κανονικα δεν θα επρεπε να σου μιλαω αφου επετρεψες στην πολη σου να δημιουργησει τετοιο χαμο. Σε ηξερα σαν λεβεντη στο skype και δεν περιμενα οτι για να καθαρισεις με οσους σε εχουν θιξει να ενεπλεκες ετσι ολη την συμμαχια σου.
Επισης σου επισημαινω οτι οι μαχες για τσαντες ειναι ΕΝΑΝΤΙΑ στους κανονισμους αν τους δεις προσεχτικα και απορω πως σε εχουνε ακομα ξεκλειδωτο... Ας ελπιζουμε να λογικευτεις πριν την παθεις, φιλικα στο λεω και ξερεις ποτε κανω πλακα και ποτε οχι...

§6) Στημένες/Παράνομες Μονομαχίες, Επικυρήξεις και Δημοπρασιες
Γενικά, απαγορεύονται οι ηθελημένες ενέργειες κατά τις οποίες ένας παίχτης προσπαθεί να αποκτήσει πόντους εμπειρίας, αντικείμενα, χρήματα παιχνιδιού εκμεταλευόμενος τα χαρακτηριστικά/στοιχεία/επιλογές του παιχνιδιού κατά τρόπο μη αποδεκτό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
1. να σου πω οτι η συμμαχια μου αποτελειτε απο τρεις πολεις και τον διονυση που ειναι μια πολη μονος του , κανεις δε μου εκανε παραπονο μεχρι τωρα ,
2. Μα δε τις κανουμε σε δικο μας οχυρο αλλα σε αντιπαλο , εσεις γιατι συμετεχετε αν νομιζετε οτι ειναι στημενες ? μην ερχεστε για να το παρουμε και εμεις μια φορα το ρημαδι να ησυχασουμε ωρα ειναι να μου πεις οτι κανονιζουμε τις μαχες με το μπαρκουλη γιατι καθε μερα αμυνα ερχετε κι αυτος , χεχεχ
 

DeletedUser4456

Guest
1. Δεν με αφορα απο ποσες πολεις αποτελειται η συμμαχια σου αλλα τι κανει σε σχεση με την δικη μας. Δεν απορω που δεν σου εκανε κανεις γενικα ως τωρα παραπονο, απορω γτ σου εκανα εγω (σπαμαρε να γουσταρουμε, δεν θα σ ακολουθησω Τακη).
2. Παρακαλα να παρεις οχυρο, ειναι καλη μεθοδος και ειδικα με τις πολλαπλες θα το καταφερεις. Οσο για το που παει η Ενωση, δες καλυτερα ποιοι απο την συμμαχια σου ερχονται στο πλευρο σου και ποιοι απο τις "3 πολεις σου". Οσο για το "χεχεχ" σημαινει οτι δεν πρπ να σε παιρνω παλι σοβαρα, οποτε... εγω απλα σου ειπα, διαβασε τον κανονα, δεν λεει αν βαρας αντιπαλο δεν πειραζει, λεει για "ηθελημενες ενεργειες" με σκοπο το κερδος. Αυτα απο μενα. :wk

Υ.Γ. Ευτυχως ευελπιστω οτι η λυση θα ερθει απο τον sasvaraw μπας και παιξουμε ποτε ομορφα εδω μεσα, χωρις αλλες προστριβες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5637

Guest
Καλησπερα και παλι κοντα σας

1 ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ FORUM... για αλλη μια φορα το ζηταμε και μας γραφετε συνεχεια δεν επιτρεπετε ενα τετοιο θεμα να υπαρχει στο φορυμ για πολλους λογους που δεν θα αναφερω γιατι θα γινω κουραστικος...
Ως μελος της συζητησεις του θεματος απαιτω να κλεισει το θεμα γιατι ειναι προσωπικες μας συζητησεις.

2.pano the best λοιπον ακου να δεις τι γινετε ... θελαμε να ερθει και η Παρεα στην συζητηση και δεν θελατε.... Τωρα στην τελικη τι ζορη τραβατε? Δεν θελετε καντε τουμπεκι και μην κανετε " της κατινες"

3. Λακορα απορω πως σε αφηνουν να μηλας? Σε εχω βαρεθει να με βριζεις να μου λες να μου κανεις... Εισαι ολοκληρως μαντραχαλος και καθεσαι και κανεις σαν 5 χρονων παιδι ...σοβαρεψου λιγο σε παρακαλω γιατι τα εχεις τα χρονια σου και θα μου παθεις κανενα καρδιακο σε καμια κομμητεια παλι....
Βαρα οσα οχυρα θελεις το ξυλο θα το φας οπως στον Κ1 αργα η γρηγορα ....

4. GRILAKOS Δεν με απασχολεις ρε φιλε το τι εισαι και το τι κανεις ... Αυτο που με ενδιαφερει ειναι αυτο που κανεις εδω και το πως φερεσαι εδω και οτι ξεχνας πραγματα... Επειδη παιζεις καιρο τι πρεπει να σε προσκηναω? Ε ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΤΕ ΕΣΕΝΑ οταν το αξιζει καποιος φαινετε και εσυ δεν το αξιζεις.....


Φιλικα Barkulis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλά κάνεις και τα προσπερνάς φίλε nontas1 αυτά που γράφω είναι πολύ δυσκολονόητα άλλη φορά θα τα απλουστεύω.Υπέπεσα στο αμάρτημα της αλαζονείας και υπέθεσα πως όλοι έχουν το δικό μου μυαλό.
Τώρα όσο για τα κείμενα του Μπάρκουλη που μεταφέρεις, μπορεί να είσαι απλός μεταφορέας αλλά δεν απαλλάσεσαι ευθυνών, γιατί όπως ίσως να μην καταλαβαίνεις και πρέπει να σου φέρω παράδειγμα, μπορώ να μεταφέρω με το ίδιο σκεπτικό αίσχη αλλωνών και να νίψω τας χείρας μου με σαπούνι "Κλεοπάτρα".
Όσο για τα λεγόμενα του Μπάρκουλη και ότι γράφει για το κοινό φόρουμ είναι σαν να ζητάς από κάποιον σε μάχη οχυρού να σε αλλάξει και να περιμένεις να δεις αν έβαλε κίνηση πάνω σου για να βάλεις κι εσύ με τη σειρά σου πάνω του.Το πιο φυσιολογικό είναι να λιποθυμήσεις περιμένοντας.
Και να μας συγχωρέσει για τα χθεσινά πτώματα, έπρεπε να τους δώσουμε τα κλειδιά όλων των οχυρών αφού χτύπησαν τόσο ευγενικά την πόρτα.

Υ.Γ : το έκανα "dislike" από μόνος μου αυτό, να σε βγάλω από τον κόπο.

Ηθελα να ήξερα αν σου απαντήσω ειρωνικά όπως εσύ θα φάω ΒΑΝ?...που είναι οι αγαπητοί μου διαχειριστές τώρα?....η μήπως κοιτάζουν μόνον τις απαντήσεις των OMG....?..... οκ...ρίχτε μου ΒΑΝ γιατί βλέπετε το μυαλό μου είναι μικροτέρου επιπέδου....σιγά βρε μιμι...εκεί ψηλά που είναι το δικό σου φυσάει καθόλου?....ελεος τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα από κάθε πικραμένο....
 

DeletedUser2571

Guest
1
4. GRILAKOS Δεν με απασχολεις ρε φιλε το τι εισαι και το τι κανεις ... Αυτο που με ενδιαφερει ειναι αυτο που κανεις εδω και το πως φερεσαι εδω και οτι ξεχνας πραγματα... Επειδη παιζεις καιρο τι πρεπει να σε προσκηναω? Ε ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΤΕ ΕΣΕΝΑ οταν το αξιζει καποιος φαινετε και εσυ δεν το αξιζεις.....


Φιλικα Barkulis

αυτο δεν το καταλαβα.
τι δηλαδη κανω εδω?
και τι ακριβως ''ξεχναω''?
ποτε ζητησα απο καποιον να με ''προσκυνησει''?
αλλοι ειναι αυτοι που στο προφιλ τους γραφουν ''ηγετης συμμαχιας'' (καλα, αυτο ας μην το σχολιασω...) και ΑΠΑΙΤΟΥΝ απο τους υπολοιπους να συμμορφωθουν με τους ορους που οι ιδιοι εχουν φτιαξει, αλλιως θα πρεπει ΟΛΕΣ οι συμμαχιες να τους χτυπησουν μαζι.

και πως ειναι δυνατον να ΑΠΑΙΤΕΙΣ να κλειδωσει ενα θεμα που ΔΕΝ το ανοιξες εσυ αλλα καποιος αλλος?

μας απαγορευεις ακομα και να συζηταμε τις αποφασεις σου?????
 

DeletedUser5637

Guest
αυτο δεν το καταλαβα.
τι δηλαδη κανω εδω?
και τι ακριβως ''ξεχναω''?
ποτε ζητησα απο καποιον να με ''προσκυνησει''?
αλλοι ειναι αυτοι που στο προφιλ τους γραφουν ''ηγετης συμμαχιας'' (καλα, αυτο ας μην το σχολιασω...) και ΑΠΑΙΤΟΥΝ απο τους υπολοιπους να συμμορφωθουν με τους ορους που οι ιδιοι εχουν φτιαξει, αλλιως θα πρεπει ΟΛΕΣ οι συμμαχιες να τους χτυπησουν μαζι.

και πως ειναι δυνατον να ΑΠΑΙΤΕΙΣ να κλειδωσει ενα θεμα που ΔΕΝ το ανοιξες εσυ αλλα καποιος αλλος?

μας απαγορευεις ακομα και να συζηταμε τις αποφασεις σου?????



Λεει ενας κανος του Forum:

Συνομιλίες, συζητήσεις και διαφωνίες μεταξύ δύο μελών πρέπει να γίνετε μέσω προσωπικών μηνυμάτων και όχι στο φόρουμ.
Απαγορεύετε η αναδημοσίευση προσωπικών συνομιλιών απο το τηλεγραφείο του παιχνιδιου, απο msn, skype, irc κλπ χωρις την αδεια ολων των συνομιλητων
Σε περίπτωση που θελετε να αναδημοσιευσετε συνομιλια θα πρεπει τα ονοματα να ειναι πληρη σβησμενα και οχι μερικως και να μην προκειπτουν τα στοιχεια απο τα συμφραζομενα μηνυματα
Τα μηνυματα που δεν υπακουουν τους κανονισμους θα διαγραφονται και ο χρηστης θα λαμβανει ποντους ποινης


Λοιπον δεν ξερω αν παιζεις το παιχνιδι αλλα απο τι φαινετε δεν εχεις ιδεα απο κανονες....

1. στο θεμα που ανοιξε η Beau αναφερει μια συζητηση που ουτε καν ηταν παρων και χωρις την εγκριση μας το δημοσιευσε...και εβαλε και τα ονοματα...με λιγα λογια Κατινιστικο τροπος μεταφορας μηνυματος.
Δεν ξερω γιατι ειναι ανοιχτο και δεν εχει τυμωρρηθει ...κολλονουν να κλεισουν το θεμα γιατι θα χαλαστει η συγκεκρινεη παιχτρια? Ξυδακι τοτε...

2. Ουτε καν σε ξερω και ουτε καν θελω να σε μαθω και στην τελικη να μην γινομαι κουραστηκος ποσος με ενδιαφερεις!!!Καθεσε και λες για ηγετες και τετοια ... αν εχεις τα @@ καντο και εσυ γιατι το μονο που κανεις ειναι να εχεις 10 ατομα να σε προστατευουν οταν κανεις μονομαχιες... Και κατι τελευταιο λογικο μου φανηκε, που πηρες το μερος του Λακορα...
Αφου τα ιδια κανεις ...βαζατε μαχη στην ΕΝΩΣΗ 6 η ωρα το πρωι διπλα στο οχυρο στην πολη σας , δεν πηγαινε κανενας και τους λυποθημαγατε μετα ολους ΕΝΩ ΦΟΡΑΓΑΝΕ ΟΛΟΙ ΤΡΟΜΠΕΤΑ και ΡΟΥΧΑ ΟΧΥΡΟΥ ...α ρε μαγκααααααααα .... παιχταρας εισαι.... Εις ανωτερα
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ
Εχεις αγορασει κατι λιγους σβολους?Εισαι μεγαλο επιπεδο?Εισαι αρχηγος ''υπερσυμμαχιας''?Αν ναι join us στο omg kai enwsis for us...
Ξεχαστε αυτα που ξερατε!!!Σημερα κοιμαστε με απελπισια οτι κανουμε οτι θελουμε(στα ορια των πραγματικων κανονων του παιχνιδιου)και ξυπνατε βεβαιοι για το μελον σας!!

Σας εχουμε και νεους κανονες βρε αδερφε!!!Γιατι να πεδευεσαι να παιξεις οπως,οποτε και αν θες,θα σε βοηθησουμε για ενα παιχνιδι με τους δικους μας ορους,ενα παιχνιδι ΑΠΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΜΑΣ!
Barkulis-tigraki-Mr.No Mercy
Υπευθηνοι omg kai enwsis for us ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΣ!
ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ
ΟΤΙ ΛΕΣ ΒΛΑΚΕΙΑ
ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ
ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ

ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΜΑΣ...ΓΙΑ ΜΑΣ
=========================================================
ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΧΑΡΗΤΕ,ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ!!!ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΒΥΣΙΝΟ

ΔΕ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΤΕ ΛΑΘΟΣ...
ΥΓ.ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΣΕ Π.Μ.

ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ omg kai enwsis for us MAKRIA MOY!
 

DeletedUser

Guest
λεει ο μπαρκουλης

1. στο θεμα που ανοιξε η Beau αναφερει μια συζητηση που ουτε καν ηταν παρων και χωρις την εγκριση μας το δημοσιευσε...και εβαλε και τα ονοματα...με λιγα λογια Κατινιστικο τροπος μεταφορας μηνυματος.
Δεν ξερω γιατι ειναι ανοιχτο και δεν εχει τυμωρρηθει ...κολλονουν να κλεισουν το θεμα γιατι θα χαλαστει η συγκεκρινεη παιχτρια? Ξυδακι τοτε...

αυτο που ποσταρε η μπο , κατα λεξη υπαρχει στο φορουμ της σπαμε πλακα
με θεμα
Σημαντικό: Συμφωνια με Ενωση και OMG και ειναι ανακοινωση προς ολον τον αριζονα , δεν ειναι συζητηση απο σκυπε η κουβεντα με εξωγηινους , ουτε φωνες απο το υπερπεραν , ειναι ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΑΡΙΖΟΝΑ δε νομιζω να απαγορευετε να βαλεις κατι στο γενικο φορουμ του κοσμου αφου μας αφορα ΟΛΟΥΣ , βρειτε αλλο σεναριο αγαπητε κυριε μπαρκουλη αυτο δεν επιασε , μα καλα τοσο χαζους μας περνας ?
 

DeletedUser5637

Guest
Καλησπερα

λεει ο μπαρκουλης

1. στο θεμα που ανοιξε η Beau αναφερει μια συζητηση που ουτε καν ηταν παρων και χωρις την εγκριση μας το δημοσιευσε...και εβαλε και τα ονοματα...με λιγα λογια Κατινιστικο τροπος μεταφορας μηνυματος.
Δεν ξερω γιατι ειναι ανοιχτο και δεν εχει τυμωρρηθει ...κολλονουν να κλεισουν το θεμα γιατι θα χαλαστει η συγκεκρινεη παιχτρια? Ξυδακι τοτε...

αυτο που ποσταρε η μπο , κατα λεξη υπαρχει στο φορουμ της σπαμε πλακα
με θεμα
Σημαντικό: Συμφωνια με Ενωση και OMG και ειναι ανακοινωση προς ολον τον αριζονα , δεν ειναι συζητηση απο σκυπε η κουβεντα με εξωγηινους , ουτε φωνες απο το υπερπεραν , ειναι ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΑΡΙΖΟΝΑ δε νομιζω να απαγορευετε να βαλεις κατι στο γενικο φορουμ του κοσμου αφου μας αφορα ΟΛΟΥΣ , βρειτε αλλο σεναριο αγαπητε κυριε μπαρκουλη αυτο δεν επιασε , μα καλα τοσο χαζους μας περνας ?



Τι δεν καταλαβαινεις βρε μαστορα?
Ακου να στα πω τελευταια φορα, οτι καταλαβεις ...μηλησαμε στο Σκυπε και καναμε μια συμφωνια για να παιξουμε ομορφα ολοι μαζι ενα παιχνιδι.... μεχρι εδω καλα? Αν δειαφωνεις ρωτα τον EVENDER kai ton SIASTAM που ηταν παρω οποτε μην μου λες εσυ οτι δηθεν το βαλαμε για ολους τους παιχτες της ΑΡΙΖΟΝΑΣ,,,, ετσι και αλλιως ηταν ημητελης η προταση ...


απο την στιγμη που ανφερει το ονομα μου στο ΘΕΜΑ και μια συζητηση που καναμε το θεωρω παρανομο να ειναι το θεμα ανοιχτο. Εκτος αν οι διαχειριστες εχουν εμπαθιες και δεν λενε να καταλαβουν τι εστι διαχειρηση και τι εστι φιλια...Αντε μπραβο... να μας μεταχειριζεστε ολους με το ιδιο τροπο ...
Εφαγα μονημο μπαν και τον λογο δεν μπορει να μου το εξηγησει η Johanna απλα ελεος... Αν δεν μπορειτε να ασχολειθειτε με το φορυμ βαλτε αγελεια ζητητε Forum Leader....

Καλη συνεχεια και απο μενα ....


Παρακαλω να κλησει το θεμα γιατι θεωρειτε ληξαν.
 

cord

Ex-The West Team
Μετα απο συνεννοηση με την εταιρεια, ενημερωνω απαντες πως το θεμα αυτο με την αντιπαλοτητα μεταξυ καποιων παιχτων/συμμαχιων στον κοσμο Arizona θα ληξει με καθε δυνατο τροπο.
Εχω ηδη ενημερωσει την ομαδα διαχειρισης οτι σε αναφορες μηνυματων/προφιλ/chat στον κοσμο Arizona θα ασχοληθω μονο εγω για μερικες ημερες οπου και θα επιβαλω τους κανονισμους κατα γραμμα σε οποιοδηποτε μηνυμα τηλεγραφειου/προφιλ/chat για αυτο το θεμα εξαντλωντας την οποια αυστηροτητα.

Eπισης, ποινες θα δινονται και για ασκοπη χρηση του συστηματος αναφορων κατι που αναφερεται στο ενημερωτικο μηνυμα των αναφορων αλλα δεν εγινε ποτε χρηση του για μενονωμενες περιπτωσεις στο παρελθον μια και δεν χρειαστηκε.

Λογω ενος τεχνικου προβληματος στο συστημα αναφορων στο chat, εχει απενεργοποιηθει μονο το chat κομητειας στον κοσμο Arizona. Θα ενεργοποιηθει εκ νεου οταν θα εχει διορθωθει το προβλημα.

Eφοσον καμια πλευρα δεν μπορει να συμπεριφερθει σωστα (πλην εξαιρεσεων) εχουμε ηδη παρει και τη συμφωνη γνωμη της εταιρειας να προβουμε μεχρι και σε μονιμους αποκλεισμους στο παιχνιδι, προκειμενου να ληξει αυτη η κατασταση.

Τελος, το θεμα αυτο κλειδωνει μια και δεν εχει καμια χρησιμοτητα πλέον αλλα και προς αποφυγη περαιτερω ποινων μια και απο οτι φαινεται καποιοι δεν θελουν να συζητησουν αλλα να "στολιστουν" μεταξυ τους. Αυτο, μπορειτε να το κανετε καπου αλλου. Παρομοια θεματα που θα ανοιγονται θα κλειδωνουν απευθειας μεχρι να μαθουν αυτοι που πρεπει να συμπεριφερονται και θα δινονται οι απαραιτητες ποινες.

Το θεμα της εκφρασης της αντιπαλοτητας των παραπανω στο forum του παιχνιδιου κατα αυτο τον τροπο τελειωνει εδω και τελειωνει σημερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή