Συμφωνίες κάτω απο το τραπέζι..η Τρόικα στον Αριζόνα!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

panos-the-best

Νέο Μέλος
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!

''αν και σε μερικους απο οτι καταλαβαινω τους αρεσουν οι δεκα μαχες γιατι εχουν πολλα λεφτα για πρινιουμ για να πηγαινουν απο εδω και απο εκει .''
ΑΥΤΑ ΕΙΠΕΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ...ΑΛΛΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΧΑΖΟ:D:D:D

ΤΩΡΑ ΜΠΑΡΚΟΥΛΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΤΕ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΕΤΕ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΟΥΝΤΑΣ???

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΜΕ ΔΗΛΑΔΗ,ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...

ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ(ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ)ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΜΕΡΗΜΝΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΛΑΘΟΣ(ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ)ΤΡΟΠΟ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ,ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΑΥΤΑ:)



edit by joahna
Σε παρακαλω μην γραφεις με κεφαλαία.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5116

Guest
xexe

Lakora καλα με δουλευεις? εδω εσυ Μεγαλη Παρασκευη βαρεσες οχυρο μας θα κατσω εγω να ξανα ασχοληθω μαζι σου.... Παιξε το παιχνιδακι σου και ασε μας να παιξουμε το δικο μας, και το τι κανουμε εμεις δεν αφορα ουτε εσενα ουτε και κανεναν που ειναι τριγυρω σου
 

DeletedUser

Guest
εχεις παντα δικιο , συγνωμη που δε σε καταλαβαινα τοσο καιρο , σημερα ειδα το φως , ελπιζω αυτο που λες οτι δε θα ξανασχοληθεις μαζι μυο να το εννοεις , μη σε ξαναδω να με αναφερεις , ηδη σε 2 μυνηματα σου αυτοαναιρεθηκες 2 φορες , αμα εχεις ορεξη να δουλεψεις κοσμο τωρα που μπορεις και ξαναγραφεις εδω καντο με αλλους οχι με μενα , και διαβαζε τι γραφεις πριν πατησεις αποστολη , γλιτωνεις το ρεζιλικι

Καλη συνεχεια κυριοι
 

DeletedUser4428

Guest
pανο μου ειδες που ξεχασες να μασ πεις και χρονια πολλα ? Ενω εγω ημουν ευγενικοτατη.Αυτο που δεν εχετε καταλαβει βρε παιδια ειναι οτι απλα ειναι ενα παιχνιδι που ολοι θελουμε να ευχαριστηθουμε.Φυσικο ειναι να μην σκεφτομαστε ολοι τα ιδια (λογικοτατο) και ουτε ολοι πρεπει να περιμενουν οτι ολοι θα συμφωνησουμε με ολους.Οπως γινεται ομως τισ πιο πολλες φορες υπερτερουν οι περισσοτερες κοινες γνωμες με την πιο αντικειμενικη συμπεριφορα.Σε μια κοινωνια υπαρχουν οι γενικοι κανονες αλλα καθε πολη η χωριο εχει και τουσ δικουσ της νομους Κρητη εχετε παει? Καρπενιση εχετε παει?
Εγω αυτο που προτεινω ειναι να μην τσαντιζεστε απλα ενα παιχνιδι ειναι να το απολαυσουμε.Ολοι εχουν κατι με τα οχυρα γιατι δεν μιλατε λιγο και για μονομαχιες με ατομα που εχουν αγορασει πολλες ικανοτητες και τετοια που εγω λεω οτι μαγκια του καθενος τι εχει τι μπορει να εχει πωσ παιζει και πως μπορει να παιζει...
Και να προσθεσω στην φιλτατη beau να μην νευριαζει και να τα παιρνει ετσι απλα ειναι ενα παιχνιδι που πρεπει να το εχουμε για να γυρναμε απο τισ δουλειες μασ και να χαλαρωνομαι.Εκτος και αν βλεπει τον εαυτο της ως τον ρομπεν των δασων (δηλαδη Αρχηγος )αλλα με ποιο καμουφλαρισμενη εκδοση.

Ελπιζω να μην σας μπερδεψα και με το καλο οσοι λειπουν σε διακοπες να επιστρεψουν χωρις ατυχηματα και με πολυ προσοχη.
φιλικα Καλη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ξέρω οτι σας είναι πάρα πολύ δύσκολο να συζητήσετε χωρίς ειρωνείες και προσωπικά σχόλια..
σαφώς και επιλέγετε να κάνετε το επίπεδο δάπεδο αλλά δεν πρόκειται να ασχοληθώ περαιτέρω με τέτοιες αναφορές.
αυτό που εσείς πολύ "δημοκρατικά" αποφασίσατε και παρόλα αυτά δεν υπάρχει πουθενά προς γνώση των υπολοίπων που παίζουν στον Αριζόνα εγώ το βγάζω στην φόρα για να δούμε κατά πόσο ευσταθεί και φυσικά να μάθουν όλοι τα σχεδιάκια σας..συγνωμη που σας το χαλάω αλλά εφόσον δεν με ρώτησε κανείς αν θέλω δερβέναγα πάνω απο το κεφάλι μου για το πως θα παίζω τότε και εγώ κινούμαι αναλόγως

και μια διευκρινηση..εδω δεν είναι κόσμος 3 ετών όπως ο κ1 για αυτό μην κάνετε όρεξη..
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
Επειδη ομως δεν ξερουμε ποια ειναι η πλειοψηφια και ποια η μειοψηφια,καθε γνωμη ειναι δεκτη
Εγω τα ειπα αυτα επειδη πιστευω οτι οι περισοτεροι θελουν να μην εχουν extra κανονες,μας φτανουν αυτοι του παιχνιδιου
Εσυ αντιθετως,μαζι με τους αλλους ''αρχηγους'' των ''υπερσυμμαχιων''βγαλατε αυτες τις αποφασεις ισως γιατι πιστευατε οτι θα γινουν δεκτες απο τους πιο πολλους

Εγω εδω που φτασαμε προτεινω να τους δοκιμασουμε αυτους τους νεους ''ορους'' για 10 μερες και μετα να βαλουμε δημοψηφισμα σε αυτο το φορουμ με το αν συμφωνουμε οι διαφωνουμε,στην πραξη θα τα βρουμε
 

DeletedUser

Guest
Εγω σας λεω Μπεκ ρε, και σεις με κοροιδευτε.

Ρωτηστε τον Zouzounakos για το ποιοι και πως θα κυριαρχησουν στον αριζονα.

Ολα εχουν δρομολογηθει.

Και για τις αναγκες του θρεντ θα απαντησω κατι ον-τοπικ

Τον εβεντερ, πως τον πεισατε να συμφωνησει σε μια τετοια σφαγη;

Εξεπλαγην πραγματικα
 

DeletedUser4428

Guest
χρονια πολλα

pano μ χαιρομαι να ακουω γνωμεσ και να συζηταω.Οσο γι αυτα που λες beau εαν εσυ θες να βγαλεις καποιους χαρακτηρισμους και να σχολιαζεις για καποια ατομα δεν σε σταματαει κανενας.Ειναι ενα παιχνιδι και πρεπει να χαλαρωσεις εγω ακολουθησα την παλια συμβουλη σου που μου ειχες δωσει χαλαρωνω και απολαμβανω.Λεω την γνωμη μου αυτο και τιποτα αλλο.Αν και αυτη ενοχλει τοτε πεσ μου να μην μιλαω αν δεν σ αρεσει και σε στεναχωρει.Θα το κανω.Καλα εκανες και τα εβγαλες ειχα ζητησει να μου ξεκλειδωσουν το θεμα να το εβαζα εγω ρωτησε και την τζοανα δεν εχω να κρυψω κατι προτασεις ειναι παιδια τωρα εσεις γιατι βλεπεται ενα δερβεναγα πανω απο το κεφαλι σας, αυτο να το ψαξετε, δεν ειναι καλο.
Φιλικα Καλη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1777

Guest
Εγώ και η συμμαχία μου,οι άλλες συμαχίες που δεν έχουν οχυρά,λεφτά και EXP.... Δεν θα πηγαίνουν σε μάχες να καλο περάσουν;ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ THE-WEST ΕΓΩ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΒΡΙΣΙΜΟ! ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ! ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ! ΗΡΘΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΟΧΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ Beau ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ Beau!(το όνομα είναι τυχαίο αλλά έχει σχέση με το θέμα!)
 

DeletedUser482

Guest
Παρακαλώ να κρατήσετε το θέμα σε κόσμιο επίπεδο χωρίς ειρωνείες, ύβρεις και προκλήσεις.
Ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζει την άποψή του η οποία είναι απόλυτα σεβαστή.
Μπορείτε να το κάνετε χωρίς όμως να γίνεστε εριστικοί.
Αν έχετε προσωπικές διαφορές μπορείτε να τις λύσετε εκτός των δημοσίων θεμάτων του φόρουμ.
Ο δημόσιος λόγος σας πρέπει να είναι κόσμιος και σε χαμηλούς τόνους.
Σε διαφορετική περίπτωση το θέμα θα κλειδώσει και θα ακολουθήσουν ποινές.
 

DeletedUser3473

Guest
καλησπερα
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!
καντε οσες συμφωνιες θελετε...υπογραψτε συμβασεις...συμβολαια...
και προγαμιαια συμφωνητικα....
οσο παιζω στον αριζονα θα βαραω οχυρο οποτε θελω και χωρις να ρωτησω
κανεναν επειδη πολυ απλα μου το επιτρεπουν οι κανονες του παιχνιδιου
που αποδεχτηκα οταν εκανα εγραφη στο παιχνιδι!
απλα και δημοκρατικα!
καλο σας βραδυ!
 

DeletedUser

Guest
ειλικρινά θα ήθελα πολύ ένα θέμα που αφορά τον κόσμο του Αριζόνα να αντέξει χωρίς να κλειδώσει..
παρακαλώ μη κάνετε λοιπόν τα αδύνατα δυνατά για να συμβεί αυτό..ίσως να μην σας εξυπηρετεί αυτή η εξέλιξη αλλά είστε υποχρεωμένοι να δεχτείτε όλες τις απόψεις είτε συμφωνείτε είτε όχι..
αν και με κολακεύουν οι εμμονές στο πρόσωπο μου άσχετα αν δεν καταλαβαίνω τον λόγο, το ποστ μου αυτό δεν αφορά εμένα οπότε καλύτερα ας επικεντρωθούμε στις προτάσεις σας και κατα ποσό είναι και τυπικά μέσα στους κανονισμούς του west αυτό που θέλετε να κάνετε...
:gl
 

DeletedUser4428

Guest
χρονια πολλα

Ξαναδιαβαζοντας το θεμα ειδα οτι υπαρχει ειρωνια μεσα οπωσ και χλευασμος.Θα παρακαλουσα να κλειδωθει και να γραφτει με πιο σοβαρα λογια και χωρις να θιγει ατομα.
Διαβαζοντας πχ εκει που λεει το αλλο με τον τοτο το ξερετε ?
η το αλλο που λεει εισαι συμαχια και δεν διαλυθηκες ? καντουσ παρεα και θα δεις ! συντομα και στην πορτα σας και αλλα τετοια .Πιστευω οτι ειναι ειρωνικο προκαλει και χλευαζει.Η ταπεινη μου γνωμη.
Και σωστα λεει ο ελ τελεχι οτι δεν πρεπει να προκαλουμε.Το σεβομαι και το δεχομαι.
 

DeletedUser

Guest
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ παιδια να ειστε καλα καλο παιχνιδι να εχουμε αν και σε μερικους απο οτι καταλαβαινω τους αρεσουν οι δεκα μαχες γιατι εχουν πολλα λεφτα για πρινιουμ για να πηγαινουν απο εδω και απο εκει .
Να περασουμε ομορφα
φιλικα Καλη

ελα μωρε μαθαμε να κλαιγομαστε με το πριμιουμ πριμιουμ πριμιουμ.. συνεχεια την ιδια καραμελα.
εγω θα σου πω οτι εισαι πολυ light για να μας επιβαλεις ποτε θα δηλωνουμε μαχες. αν θες κανε μια συμφωνια ιδιωτικη με οσες πολεις συμφωνουν και απο εκει και περα δεν μπορεις να επιβαλεις τπτ.. και εγω εχω να προτεινω τετοιες εξυπναδες... απο αυριο θα λιποθυμαμε ολα τα μελη καθε πολης εκτος απο εναν.. δλδ θα πρεπει παντα να μενει ενας ορθιος μετα απο μονομαχιες...θα αρχισω και εγω να κανω τετοιες συμφωνιες.. και οποιος τον παραβει τον κανονα θα εχει να κανει με μας.. τι λες??? καλη η συμφωνια???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4774

Guest
καλημέρα,
Χριστός Ανέστη,
χρόνια πολλά σε όλους


διάβασα προσεχτικά το αρχικό κείμενο καθώς και τα σχόλια που έγιναν μέχρι τώρα και θα μου επιτρέψετε να σταθώ σε 1-2 θέσεις κάποιων

τιγρακι:
σε μερικους απο οτι καταλαβαινω τους αρεσουν οι δεκα μαχες γιατι εχουν πολλα λεφτα για πρινιουμ για να πηγαινουν απο εδω και απο εκει .

καλό!!! πολύ καλό, ομολογώ!!! το μονό άτομο ίσως του Αριζόνα που διακτινίζεται σε χρόνο dt από τη μια άκρη του χάρτη στην άλλη για να συμμετάσχει σε ΟΛΕΣ τις μαχες της ημερας (και πάντα με φουλ ζωη- πως τα καταφέρνεις άραγε; ) ;) σχολιάζει τα άτομα που παίζουν με πρεμιουμ.....

barkoylis:
Μιλησαμε οι 3 συμμαχιες να κανουμε κατι ομορφο γιατι καταντησε μονοτονο... μιλησαμε για τις συμμαχιες που εχουμε ΕΜΕΙΣ, το τι κανετε εσεις και η καθε BEAU και ο καθε ΛΑΚΟΡΑΣ στην τελικη ποσος που με ενδιαφερει ...

κι όμως αγαπητέ μου, το κείμενο αποφασίζει για την τύχη και του πιο μικρού παίχτη που παίζει στον Αριζόνα. επίσης αναφέρεται το όνομα της συμμαχίας της οποίας είμαι μέλος, και απ όσο ξέρω, δεν συμφωνήσαμε με αυτό το κείμενο αφού δεν πήραμε μέρος στην συζήτηση που κατέληξε σ αυτό το "μανιφέστο"


Grilakos:
χμμμμμμμμ...
δηλαδη στον arizona δικαιουνται να κανουν μαχες οχυρων μονο τα μελη των τριων μονο υπερσυμμαχιων, ε?
ενδιαφερον...
και αν τολμησει καποιος απ' εξω να λαβει μερος σε μια μαχη πρεπει να στρατολογειται ως προδοτης...
δημοκρατικοτατο κι αυτο μου ακουγεται...
και φυσικα αν τολμησουμε να δηλωσουμε μαχη εμεις οι ''απ' εξω'' πρεπει να ενωθουν ολες οι υπερσυμμαχιες εναντιον μας...
κι αυτο ωραιο και δικαιο το βλεπω.


πολύ σωστά γριλακο, αν και θα συμπλήρωνα πως στο κείμενο αυτό πέραν του τι αποφασίζουν για μας αποφασίζουν να αλλάξουν ΚΑΙ τους κανόνες του παιχνιδιού με το να βάζουν στημένες μάχες (κάθε Σάββατο!!!) για τα μικρότερα λεβελ των συμμαχιών τους - να μην έχουν και την γκρίνια τους ότι στα οχυρά πάνε οι ίδιοι και οι ίδιοι και να παίρνουν και οι μικρότεροι ντροπς ή χπ από τις μάχες.....

τέλος θα ήθελα να επισημάνω το: * Δημιουργια κοινου φορουμ συμμαχιων ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ (γτ λειπει ο γραμματεας μας) για τους καπελαδες μας. Εκει θα βαζουμε συνεννοηση για τις μαχες κλπ θεματα.


ποσό πιο ξεκάθαρα να μας το πουν;; θα υπάρχει και ειδικός χώρος όπου θα οργανώνονται οι στημένες μάχες και θα στήνεται το όλο σκηνικό.... οργανωμένο το έγκλημα δλδ......



παρακολουθώ το φόρουμ, αν και μέχρι τώρα δεν μπήκα στο τριπακι να απαντώ σε κάθε ποστ εδώ μέσα, και δυστυχώς διαπιστώνω πως όλες οι συζητήσεις στον Αριζόνα επικεντρώνονται γύρω από 5-6 άτομα..... τα οποία κατά το δοκούν αλλάζουν την κουβέντα κατά πως τους συμφέρει.
δεν ξέρω τι γίνεται σε άλλους κόσμους μιας και ασχολούμαι με το west μονό σ αυτόν τον κόσμο
όμως είναι κρίμα να χαλάει ένα όμορφο παιχνίδι με διαγγέλματα και με προσπάθειες καταστρατήγησης του παιχνιδιού.

έτσι το βλέπω εγώ, αυτή είναι η γνώμη μου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser482

Guest
Χωρίς να είμαι μέλος ούτε καν σε πόλη, θα διατυπώσω απλά την άποψή μου ως απλός παίκτης του κόσμου Arizona και θεατής όλων αυτών που γράφονται σ' αυτό το θέμα.

Βλέπω πως έχετε μια διάθεση να οξύνετε τα πνεύματα και παραβλέπετε το γεγονός πως απλά είναι ένα παιχνίδι.
Σαφώς και αντιλαμβάνομαι την αντιπαλότητα και τον ανταγωνισμό στο παιχνίδι όμως το να το κάνετε (κάποιοι, όχι όλοι) προσωπική "βεντέτα" είναι κουραστικό και ψυχοφθόρο.
Αντί να διασκεδάζετε, τσακώνεστε για το "δίκαιο και το άδικο". Προσπαθείτε να "μπείτε ο ένας στο ρουθούνι του άλλου" με ειρωνείες και προκλήσεις ΧΩΡΙΣ να υπάρχει λόγος.
Τον καθένα από μας τον κρίνει ως παίκτη (και σε καμία περίπτωση ως άνθρωπο) το σύνολο των συμπαικτών του.

Αν δεν μπορείτε να τα "βρείτε" ως παίκτες, τουλάχιστον δείξτε και διατηρείστε ένα καλό επίπεδο στον δημόσιο λόγο σας.
Το να προσπαθείτε να "επιβάλλετε" την άποψή σας , φέρνει μάλλον εκρηκτικές αντιδράσεις.
Υπάρχουν και μικρής ηλικίας παίκτες αλλά και άνθρωποι που βρίσκονται εδώ για να ξεφύγουν λίγο από την φορτική καθημερινότητά τους.

Οι κανόνες του παιχνιδιού είναι κοινοί για όλους και σε όλα τα επίπεδα.
Κανείς δεν μπορεί να τους αλλάξει παρά μόνο η ίδια η εταιρία και o CoMa.
Αν στον Arizona δηλωθούν 2 ή 42 μάχες οχυρών, από την στιγμή που δεν το απαγορεύει κάποιος κανόνας, είναι στο χέρι των παικτών αν θα συμμετέχουν ή όχι.
Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχει τόση αναταραχή.

Η πρότασή μου είναι : αφήστε τους "κανόνες" και τις "επιβολές" και παίξτε και διασκεδάστε στο παιχνίδι!!!

Συγνώμη αν σας κούρασα και ευχαριστώ που το διαβάσατε (αν το διαβάσατε).

Φιλικά

El Telehi
 

DeletedUser735

Guest
Θα ηθελα και εγω να παραθεσω την αποψη μου για αυτο το θεμα σαν απλος παικτης...

Η αποφαση που παρθηκε απο αυτες τις τρεις συμμαχιες αφορα αυτες και μονο αυτες.

Οι υπολοιπες συμμαχιες και πολεις δεν ειναι υποχρεωμενες να ακολουθησουν την συμφωνια.

Το πως δημιουργηθηκε το θεμα δεν μπορω να καταλαβω...
Την αποφαση την πηραν οι αρχηγοι-εκπροσωποι(οπως θελετε πειτε τους) της καθε συμμαχιας για την συμμαχια που εκπροσωπουν!

Κανενας δεν σας αναγκαζει να την ακολουθησετε ακομα και αν ειστε μελη των συμμαχιων αυτων...σε τετοια περιπτωση ή αποχωρειτε απο την συμμαχια ή κανετε μια πολιτισμενη συζητηση στο φορουμ της συμμαχιας και ζητατε να βγειτε απο αυτην την συμφωνια.

Τωρα,για το αν η συμφωνια ειναι οντως αναγκαια δεν μπορω να το κρινω γιατι δεν παιζω σε μαχες του αριζονα και δεν ανηκω στην ηγεσια καποιας συμμαχιας για να μπορω να ξερω τι ειναι καλυτερο.

Σαν διαχειριστης τωρα θα σας ζητουσα να κρατησετε το θεμα σε ενα επιπεδο ωστε να γινει μια μεστη συζητηση επιτελους
 

DeletedUser1777

Guest
Υπάρχουν και μικρής ηλικίας παίκτες αλλά και άνθρωποι που βρίσκονται εδώ για να ξεφύγουν λίγο από την φορτική καθημερινότητά τους.

Οι κανόνες του παιχνιδιού είναι κοινοί για όλους και σε όλα τα επίπεδα.
Κανείς δεν μπορεί να τους αλλάξει παρά μόνο η ίδια η εταιρία και o CoMa.
Αν στον Arizona δηλωθούν 2 ή 42 μάχες οχυρών, από την στιγμή που δεν το απαγορεύει κάποιος κανόνας, είναι στο χέρι των παικτών αν θα συμμετέχουν ή όχι.
Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχει τόση αναταραχή.

Η πρότασή μου είναι : αφήστε τους "κανόνες" και τις "επιβολές" και παίξτε και διασκεδάστε στο παιχνίδι!!!

Συγνώμη αν σας κούρασα και ευχαριστώ που το διαβάσατε (αν το διαβάσατε).

Φιλικά

El Telehi


Ναι,όμως έρχονται 50 χρονών άνθρωποι για να παίξουν και μόλις γίνουν έμπειροι κάνουν τους καλούς ηγέτες και τους "ξερόλες".
 

DeletedUser

Guest
παιδιά...

οι κανόνες γράφτηκαν από ΑΠΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ...... δεν μας αναγκάζει κανείς να τους ακολουθήσουμε....

Δεν τους επέβαλε ο MoD ή η Inno για να είναι υποχρεωτικό να τους ακολουθούμε.... Τους έγραψαν απλοί παίχτες και όποιος θέλει τους ακολουθεί..

φιλικά..

jakou
 

DeletedUser

Guest
Εγώ δεν καταλαβαίνω για τι πράγμα μιλάτε... Ανακοίνωση στο συμμαχικό δεν έχει βγει, το κοινό φόρουμ OMG-Ένωση υπάρχει ακόμα, επομένως σαν απλός πολίτης Ένωσης θεωρώ ότι η συμμαχία OMG-Ένωση ακόμα ισχύει και διορθώστε με αν κάνω λάθος.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή