Συζήτηση για το 1ο τουρνουά μονομαχιών Κόσμου Buffalo

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5612

Guest
Εγω ομως φιλε, ξερω, γιατι ολοι αυτοι που παραπονιουντε, εμενα βαρουσαν! και γενικοτερα οτι εργατες βρησκανε! αναφορες υπαρχουν! τις εχουμε δει! αρα ξερω τι σου λεω! Και γι αυτο το χαιρομαι τωρα!
 

DeletedUser5612

Guest
Και κατι αλλο να προσεξετε! (δεν ειναι για εδω, αλλα κλειδωσατε τα αλλα)
στο γκρουπ 5 εχετε βαλει τον ιδιο παιχτη 2 φορες ! να μονομαχησει με 2 διαφορετικους! με μενα και με αλλον ενα! αναφερομαι στον carphunter ! ευχαριστω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4678

Guest
Ποτε θα γινει η κληρωση για να δουμε με ποιους θα κανουμε μονομαχια για το διαγωνισμο!
 

DeletedUser6273

Guest
Έχει γίνει κοίτα το αντίστοιχο θέμα
 

DeletedUser

Guest
ένα μεγάλο μπράβο στον τεράστιο εγκέφαλο :blk που έβγαλε τα ζευγάρια κ με βγάζει απο τον πρώτο γύρο με κάποιον που με περνάει 27 ολόκληρα λέβελ!!! Δηλαδή 27 περισσότερους πόντους ιδιοτήτων απο μένα και 27x3= 81 πόντυς ικανοτήτων !!! Μιλάμε για ΤΟ σύστημα και για ΤΟΝ διαγωνισμό όχι αστεία...

Ευχαριστώ για τις πιθανότητες σε νίκη που μου δίνετε... (περίπου 10% με το ζόρι). Πολύ εύστοχο ζευγάρι μπράβο αλλά δεν θα πάρω !!!


Παρακαλώ πολύ να με βγάλετε τώρα απο τον διαγωνισμό καθώς το βρίσκω τεράστια κοροιδία αυτό που έγινε... ΑΚΟΥ ΜΕ 27 ΛΕΒΕΛ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΟΥ ΕΙΣΤΕ ??? :hh
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλα κανανε πιστευω που βαλανε γκρουπ αναλογα με το επιπεδο μονομαχιας και το αναλυω
για να ειμαι πχ εγω 90 λβλ και να εχω επιπεδο μονομαχιας 135 σημαινει οτι εχω παρει πολλα χπ απο μονομαχιες δηλαδη μονομαχουσα μεγαλυτερα λβλ παικτες επειδη τις περισσοτερες φορες τους εβρισκα απροετοιμαστους.τζαμπα μαγκας δηλαδη.οποτε ας αφησουμε τις γκρινιες κι ας αποδειξουμε τι μπορουμε να κανουμε.τουλαχιστον να το παλεψουμε.

είσαι τσάμπα μάγκας δλδ... μάλιστα :gl
 

DeletedUser5662

Guest
Να τα σκεφτοσασταν αυτα πριν ανεβασετε λεβελ μονομαχιας. Εμεις οι υπολοιποι που κανουμε υπομονη μεχρι να φτιαξουμε τους παικτες μας ειμαστε τα κορόιδα κι εσεις οι εξυπνοι?
 

DeletedUser

Guest
Τι θες να πεις πως οι υπόλοιποι δλδ επειδή κάνουν μονοmαχίες δεν τους φτιάχνουν, μόνο εσείς που κάνατε υπομονή τους φτιάχνατε;;; :hh

η τεράστια διαφορα σε λέβελ άρα κ σε ποντους δημιουργεί ανισότητες ως προς την ΔΙΚΑΙΗ κατανομή των ζευγαριών, τέλος
 

DeletedUser6273

Guest
Στην 5η κατηγορία ο παίχτης carphunter έχει 2 ζευγάρια με τους παίχτες selakano και nikolaos28 ενώ ο παίχτης Amhxanos θα παίξει με τον νικητή από ένα ζευγάρι.Καταρχάς πρέπει ή να ξαναγίνει κλήρωση(δεν το συνειστώ αυτό) ή να γίνει τυχαία επιλογή με ποιόν απ τους δύο θα παίξει ο carphunter και αυτός που θα μείνει χωρίς ζευγάρι να παίξει με τον Amhxanos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5662

Guest
Ε αμα λες εσυ τελος, τοτε ενταξει ετσι θα ναι.

Και ναι, το χτισιμο του χαρακτηρα θελει πολλη υπομονη, τελος.
 

DeletedUser6273

Guest
Τι θες να πεις πως οι υπόλοιποι δλδ επειδή κάνουν μονοmαχίες δεν τους φτιάχνουν, μόνο εσείς που κάνατε υπομονή τους φτιάχνατε;;; :hh

η τεράστια διαφορα σε λέβελ άρα κ σε ποντους δημιουργεί ανισότητες ως προς την ΔΙΚΑΙΗ κατανομή των ζευγαριών, τέλος

Έφοσον διάλεξες να ανεβαίνεις λεβελ σε μονομαχίες τότε πρέπει να υποστείς και ό,ποια συνέπεια μπορεί να υπάρξει.Κι εγώ έχω στην κατηγορία μου άτομα 15-20 λέβελ πάνω απο μένα όμως δεν φοβάμαι να παίξω μαζί τους.
 

DeletedUser

Guest
Έφοσον διάλεξες να ανεβαίνεις λεβελ σε μονομαχίες τότε πρέπει να υποστείς και ό,ποια συνέπεια μπορεί να υπάρξει.


Για να βαζουμε τα πραγματα στην θεση τους,επιδει εχουμε μια αλλη αποψη για το τουρνουα και θελουμε να περασουμε καποιες ιδεες,παει να πει οτι φοβομαστε τα μεγαλυτερα λεβελ που ως τωρα εφτιαχναν οπως λετε τον χαρακτηρα τους ενω εμεις καναμε μονομαχιες??


εσεις που φτιαχνατε και θα φτιαχνετε τους χαρακτηρες σας,noob εισασταν στης μονομαχιες και noob θα παραμεινετε,δηλαδη ξαφνικα μας γινατε καουμποιδες?
στον γκασμα εισαστε καλοι,στης μονομαχιες οι μικροι με μεγαλο λεβελ μονομαχιας παντα θα ειναι καλυτεροι και αν καποια στιγμη τους κερδησετε θα το κανετε μονο απο διαφορα λεβελ,οτα θα ερθει 10 λεβελ κοντα σας παλι στη φαπα θα εισαστε.

Δεν σας περνει εργατονια.
 

DeletedUser5662

Guest
μαλιστα.

ε, τι να σου πω τωρα, τζενεραλ?

τους κανονες του παιχνιδιου τους ξερεις, στειλε μια επιστολη στην ιννο για να τους αλλαξει, ή πανε παιξε κανενα πιο δικαιο παιχνιδι.
 

DeletedUser5916

Guest
δεν ειπαμε sih4 να αλλαξει αλλα το δικαιο πρεπει να τονιζεται και μια χαρα τα λεει ο αλεκος αυτη ειναι η αληθεια οποιοι θελουν την βλεπουν..οι αλλοι ας κλεισουν τα ματια
 

DeletedUser5662

Guest
εσεις που φτιαχνατε και θα φτιαχνετε τους χαρακτηρες σας,noob εισασταν στης μονομαχιες και noob θα παραμεινετε,δηλαδη ξαφνικα μας γινατε καουμποιδες?
στον γκασμα εισαστε καλοι,στης μονομαχιες οι μικροι με μεγαλο λεβελ μονομαχιας παντα θα ειναι καλυτεροι και αν καποια στιγμη τους κερδησετε θα το κανετε μονο απο διαφορα λεβελ,οτα θα ερθει 10 λεβελ κοντα σας παλι στη φαπα θα εισαστε.

Δεν σας περνει εργατονια.

Αν νομιζεις, νεκροθαφτ, οτι αυτο το πραγμα που εκανα κουοτ ειναι μια χαρα, τοτε πραγματικα εχουμε προβλημα και θα επρεπε να αλλαξει κατι.

Πού ακριβως ειναι το μια χαρα? Στα βασιμα επιχειρηματα του? Στον ωραιο του λογο? Ή στην ευγενικη του διατύπωση?

Μήπως δεν ειναι στραβος ο γυαλος τελικα?
 

DeletedUser

Guest
Κάτσε ρε φίλε δε σε βρίσαμε κιόλας γιατί θίχτηκες έτσι, μπορεί να σου φαίνομαι απόλυτος αλλά μαζί μου κόλλησες τελικά και όχι με αυτό που είπα και υποστήριξαν μια χαρά κι οι υπόλοιποι...
 

DeletedUser6361

Guest
Να ρωτησω και εγω κατι... αν πχ νικησω τον αντιπαλο που μου κληρωθηκε... μετα πως θα μαθω τον επομενο αντιπαλο μου?? θα βγει ανακοινωση?? αν το εχετε αναφερει πιο πανω συνχωρεστε την γκαβομαρα μου
 

DeletedUser

Guest
Αν νομιζεις, νεκροθαφτ, οτι αυτο το πραγμα που εκανα κουοτ ειναι μια χαρα, τοτε πραγματικα εχουμε προβλημα και θα επρεπε να αλλαξει κατι.

Πού ακριβως ειναι το μια χαρα? Στα βασιμα επιχειρηματα του? Στον ωραιο του λογο? Ή στην ευγενικη του διατύπωση?

Μήπως δεν ειναι στραβος ο γυαλος τελικα?


Aντε βρε γατακι που θιχτηκες κι ολας,πανε παιξε κανα παιχνιδι ποιο κουλ,εδω βαραμε noob.

Αν δε σ αρεσει κατι,μην το διαβαζεις,περνα στον επωμενο και πιες κανα φραπε να δεις τελικα πως ειναι ο γυαλος.

ΥΓ.Εσενα θα σε βαραω μερα νυχτα γιατι ετσι.:p
 

DeletedUser5612

Guest
Ε ρε γλεντια!!!!! εχει να πεσει γελιο, μα τι γελιο!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Στην 5η κατηγορία ο παίχτης carphunter έχει 2 ζευγάρια με τους παίχτες selakano και nikolaos28 ενώ ο παίχτης Amhxanos θα παίξει με τον νικητή από ένα ζευγάρι.Καταρχάς πρέπει ή να ξαναγίνει κλήρωση(δεν το συνειστώ αυτό) ή να γίνει τυχαία επιλογή με ποιόν απ τους δύο θα παίξει ο carphunter και αυτός που θα μείνει χωρίς ζευγάρι να παίξει με τον Amhxanos.

καλημερα
θα το κοιτάξω αυτό και θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση στο θέμα που έχουν ανακοινωθεί τα ζευγάρια
Να ρωτησω και εγω κατι... αν πχ νικησω τον αντιπαλο που μου κληρωθηκε... μετα πως θα μαθω τον επομενο αντιπαλο μου?? θα βγει ανακοινωση?? αν το εχετε αναφερει πιο πανω συνχωρεστε την γκαβομαρα μου

στο τέλος της φάσης αυτής βγαίνει πάλι ανακοίνωση για το ποιοι είναι οι παίχτες που έχουν περάσει στην επόμενη. Έπειτα βγαίνουν τα ζευγάρια της επόμενης φάσης κοκ.

Όσον αφορά για αυτούς που θέλουν να αποχωρήσουν είναι δικαίωμα τους, απλά παρακαλώ να μου στείλουν ένα μήνυμα ή να ενημερώσουν τον αντίπαλο τους προκειμένου να διατηρηθεί η ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά.

Τέλος θερμή παράκληση να χαμηλώσετε λίγο τους τόνους!!! Είναι ένας διαγωνισμός και δεν θα ήθελα να ξεκινήσουμε με προειδοποιήσεις και ποινές.


 
Κορυφή