Πινακας της Δοξας

DeletedUser

Guest
κατα 99,9999% θα χαλάσω το σερί :)

μπραβο φιλε ,, 100% εγω σου βαζω , :)

μπραβο κ σε ολους ,, εστειλα προσωπικα τηλεγραφηματα στα παιδια ..

μετα μαλλον ειμαστε οι επομενοι εγω κ ViolentPharmacist κ ακολουθαν κ αλλοι

* * *
αυτο που θελω να πω ειναι : τι κανουμε μετα .???

καποιοι το γυριζουν σε μονομαχοι ,οσοι δεν ειναι , κ αλλοι τελειωνουν καποιες αποστολες που ειχαν αφησει πισω ,

ειχανε πει απο την διοικηση του the west οτι θα δωθει μια λυση για το level 99
αλλα τιποτα ,,,

εγω προσωπικα θα σταματησω κ θα μπαινω μονο για βοηθεια σε καμια μαχη Οχυρου , αλλα αυτο δεν ειναι λυση ,
ειναι σαν να σου τελειωνουν το παιχνιδι χωρις να θελεις ..


anyway ,, ρωταω κ τους admin αμα ξερουν τιποτα μελλοντικα αν θα γινει κατι
αλλιως τα πουλαω ολα τα αποθεματα 180.000$ (κραταω μονο καποια ρουχα που χρειαζονται) κ τα βαζω στο θυσαυροφυλακιο της πολης μου να πιασουν κ τοπο ..

η να τα κρατησω .?? μηπως αλλαξει κατι ..
αυτο με τα Τρενα που λεγανε ,,
αυτο με τις ληστειες στα θυσαυροφυλακια πολεων

μονο μ αυτα θα κρατηθει ο παιχτης ..

* * θελω μια επισημη πληροφορηση ..

Zaitsev ρωτα κ μαθε τι γινεται , ξερω οτι ουτε εσυ ξερεις αλλα για
κοιτα μιας κ εισαι ο πιο αρμοδιος
 

DeletedUser315

Guest
σίγουρα κατι θα σκεφτούν να βαλουν
το ελπίζω δλδ
αλλιώς μονο οι μονομαχιες θα εχουν ενδιαφέρον απο κει και πέρα
 

DeletedUser

Guest
ουτε αυτες εχουν ενδιαφερον ,,
για καποιον καθαροαιμο τυχοδιωχτη μπορει ,, που θα κανει αλλαγες κ θα γινει μονομαχος ,,
αμα εισαι ηδη ,,?? κ αν το επιπεδο μονομαχιας σου ειναι τοσο υψηλο κ μπορεις μονο με 5-6 να μονομαχεις ?? τιμια ετσι ,
γαιτι οι αλλοι ειναι 75-80 level κ ντρεπεσαι γιατι ειναι μεγαλη η διαφορα επιπεδου κ ειναι αδικο ..?? τοτε τι κανεις ..?


πρεπει να δωθει ενα κινητρο ,,
 

DeletedUser

Guest
Οταν θα αρχίσουν να χάνουν πολλά χρήματα (μια που όλοι όσοι πήγαν στο lvl 99 θα σταματήσουν να πληρώνουν για premium που σίγουρα είχαν) κάτι θα σκεφτούν :rolleyes:

Και αν δεν μπορούν να σκεφτούν (γιατί ως γνωστόν πας μη Έλληνας δεν έχει μυαλό :D ) ας προσλάβουν για σύμβουλο κάποιον Έλληνα ή έστω Εβραίο :p
 

DeletedUser

Guest
Πολυ σωστος ο προβληματισμος σας παιδια και οντως αναρωτιεμαι γιατι δεν εχουν σκεφτει τοσο καιρο κατι απο την innogames ωστε να δωσουν στα μεγαλα lvl κινητρα για να ασχοληθουν με κατι καινουριο στο παιχνιδι.....

Μεσα στον επομενο μηνα πολλα παιδια τερματιζουν στα lvl και χανεται η μιση μαγεια του παιχνιδιου......απτην αλλη σκεφτειτε οτι στους ξενους σερβερ που ανοιξαν μηνες πριν τον ελληνικο,εχουν τερματισει εδω και καιρο πολλα ατομα και ακομα κινηση απο την εταιρια δεν εχει γινει για το τι θα κανουν αυτα τα ατομα.....απλα ανοιγουν νεους κοσμους και ξανα μανα απτην αρχη αλλα και αυτο ποσο θα κρατησει.....τα ιδια και τα ιδια!

Δεν βλεπω εγω προσωπικα φως στο να γινει κατι πραγματικα καλο ωστε να μας κρατησουν το ενδιαφερον......ολοι βλεπετε ποσο εχει πεσει η κατασταση στον κ1 και ποσο ακομα εχει να πεσει.....

Υ.Γ μπορει και να μας σπρωχνουν στο grepolis που μοιαζει δυστυχως πολυ με τις φυλετικες:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Θα συμφωνησω και μια φορα με τον mlat (λετε να εχω παθει κατι σημερα?)
Αν και νομιζω οτι δεν υπαρχει ευκολος τροπος να τους βαλουν παλι στο παιχνιδι.Τι να κανουν?Να βαλουν το μαξ επιπεδο 999?
 

DeletedUser

Guest
Θέλω να σας θυμίσω ότι δεν έχουν 3 μήνες από τότε που άρχισαν να γίνονται 99 lvl αρκετά άτομα.Μπορεί δηλαδή να είναι κάπως νωρίς.
Σίγουρα(έτσι ελπίζω και πιστεύω)θα σκεφτούν κάτι όπως λέτε και εσείς. κάποια στιγμή.

Το θέμα είναι πότε θα έρθει αυτή η στιγμή..:(
 

DeletedUser

Guest
Θα επρεπε να ειχαν σκεφτει πριν αρχισουν να γινονται πολλα ατομα 99 lvl.
 

DeletedUser2737

Guest
ρε athan μην το σταματησεις (γλυψιμο!!!:D:D)οσοι πατε 99 επιπεδο αγοραζετε ολα τα ρουχα κυνηγατε μεταλια και δοξα....
 

DeletedUser

Guest
και αν εχουν δόξα ήδη :)
τότε τι γίνεται?

Τοτε ας δωσουν λιγη και σε εμενα...:p
Πραγματικα πιστευω οτι μονο το κυνηγι μεταλλιων (μετα την ολοκληρωση των αποστολων) ειναι το μονο που μπορει να τους κρατησει το ενδιαφερον (και αυτο οχι για παρα πολυ).
 

DeletedUser

Guest
O anodinos δεν κυνηγάει τη δόξα...αυτή τον καταδιώκει.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Προτάσεις:
☞ Όλα τα ρούχα
☞ Όλες τις αποστολές (όσες μπορούν)
☞ Όλα τα μετάλλια (όσα μπορούν)
☞ Μονομαχίες (αλλά πόσες πιά? =/ )

Όπως φαίνεται δε μένουν πολλές επιλογές...άσε που σχεδόν όλες είναι κάπως βαρετές..
 

DeletedUser2737

Guest
καλα μωρε αμα θελετε παρατηστε το .το τηλ μου ειναι ********** πειτε username and password και μετα παρατηστε το:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Οταν θα αρχίσουν να χάνουν πολλά χρήματα (μια που όλοι όσοι πήγαν στο lvl 99 θα σταματήσουν να πληρώνουν για premium που σίγουρα είχαν) κάτι θα σκεφτούν :rolleyes:

Και αν δεν μπορούν να σκεφτούν (γιατί ως γνωστόν πας μη Έλληνας δεν έχει μυαλό :D ) ας προσλάβουν για σύμβουλο κάποιον Έλληνα ή έστω Εβραίο :p

ξερεις τι κανανε Τεο ,, για να καλυψουν το premium
μια τρυπα στο νερο ,,
ανοιγουν συνεχεια καινουργιους κοσμους ..

εδω ανοιξανε κοσμο 2 κ στο καπακι κοσμο 3 ..
λες κ γεμισε ο 2 κ δεν χωραγανε ..

τι να πεις ..
 

DeletedUser

Guest
Ξεκίνησα το west από τον W4 τον αγγλικό, ήδη είμαι lvl 96, τέρμα οι αποστολές και σε λίγο τέρμα και τα premium.
Στον ελληνικό Κ1 μία από τα ίδια όπως παραπάνω.

Ο Κ2 είναι ο τελευταίος που πληρώνω, στον Κ3 ούτε καν ξεκίνησα Θανάση.
Το ίδιο θα κάνω και αν ανοίξει Κ4, Κ5 κλπ
Ποιος ο λόγος? Περσινά ξινά σταφύλια δυστυχώς.

Και δεν νομιζω ότι είμαι ο μόνος που σκέφτομαι με αυτόν τον τρόπο.

Σε κάθε πράγμα στη ζωή σημασία δεν έχει ο προορισμός αλλά το ταξίδι.
Και το ταξίδι στο the-west τελειώνει στο lvl 99, σύμφωνα με τα σχέδια της Ιnnogames, που ήδη αρχίζει να πληρώνει τον μη επαγγελματισμό της.
Κρίμα...
 

DeletedUser

Guest
Ξεκίνησα το west από τον W4 τον αγγλικό, ήδη είμαι lvl 96, τέρμα οι αποστολές και σε λίγο τέρμα και τα premium.
Στον ελληνικό Κ1 μία από τα ίδια όπως παραπάνω.

Ο Κ2 είναι ο τελευταίος που πληρώνω, στον Κ3 ούτε καν ξεκίνησα Θανάση.
Το ίδιο θα κάνω και αν ανοίξει Κ4, Κ5 κλπ
Ποιος ο λόγος? Περσινά ξινά σταφύλια δυστυχώς.

Και δεν νομιζω ότι είμαι ο μόνος που σκέφτομαι με αυτόν τον τρόπο.

Σε κάθε πράγμα στη ζωή σημασία δεν έχει ο προορισμός αλλά το ταξίδι.
Και το ταξίδι στο the-west τελειώνει στο lvl 99, σύμφωνα με τα σχέδια της Ιnnogames, που ήδη αρχίζει να πληρώνει τον μη επαγγελματισμό της.
Κρίμα...

συμφωνω απολυτως, απλα αμα φτασεις 99 λεβελ και δεν εχεις κατι να κανεις, μπορεις παντα να μπεις και στους υπολοιπους κοσμους, ακομα και χωρις premium. αν θελεις παντα. εγω μπενω σε ολους τους ελληνικους απλα για να δοκιμασω διαφορα στυλ αναπτυξης, αν κατι δεν μου αρεσει, απλα το παραταω, μαλλον αυτο θα κανω και στον κοσμο 2.
 

DeletedUser

Guest
ναι συμφωνώ...ίσως θα έπρεπε να δοκιμάσετε άλλους κόσμους και διαφορετικά στυλ ανάπτυξης[π.χ. μονομάχος]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή