Πινακας της Δοξας

DeletedUser2065

Guest
συγχαρητήρια και στους δύο, αντε σιγα σιγα να γεμίζει ο πίνακας της δόξας!! :)
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑ

μπραβο και στους 2 σας, αουρανα και φανη.
τωρα να σας δουμε και top duelers!!!
πρεπει ομως να μαζευετε λεφτα για να αλλαζετε ιδιοτητες..........
ποπο λεφτα που θα βγαλει ο σαμανος μας....................:D:D
 

DeletedUser

Guest
πιστευω οτι το παιχνιδι αποκτα τωρα γι αυτους ενδιαφερον...
κανεις μονομαχια χωρις να σε νοιαζει το κινητρο,μπορουν να γινουν κυνηγοι μεταλλιων,πολλα μπορουν να κανουν χωρις το αγχος των δουλειων με εμπειρια...
 

DeletedUser

Guest
Συγχαρητηρια Φανουλη σου αξιζε ρε θηριο......αντε καλο σαμανο τωρα να αρχισουμε τα πιστολιδια παρεα!ενα μεγαλο μπραβο και στην aurana που τερματισε πρωτη και στα υπολοιπα παιδια που ακολουθουν εκει ψηλα στις πρωτες θεσεις.....
 

DeletedUser

Guest
Συγχαρητήρια και από μένα στον Φάνη και σε όσους ακολουθήσουν!

Θα συμφωνήσω με τον PaloukiLuke ότι μπορούν να ασχοληθούν με το κυνήγι μεταλλίων.
Και κυρίως με τα μετάλλια του υπναρά, θα σκάσουν στον ύπνο :D
Από εκεί και πέρα δεν βλέπω δυστυχώς άλλο κίνητρο να παίζουν σοβαρά το παιχνίδι, εκτός ίσως από το αλλάξουν τα skills τους και να κάνουν μονομαχίες.

Πάντως σίγουρα θα τους μείνουν μερικά real χρήματα παραπάνω στην τσέπη τους μια και δεν πιστεύω ότι θα ξαναγοράσουν premium :)
 

DeletedUser

Guest
συγχαρητήρια και από μένα στον φάνη και σε όσους ακολουθήσουν!

θα συμφωνήσω με τον paloukiluke ότι μπορούν να ασχοληθούν με το κυνήγι μεταλλίων.
και κυρίως με τα μετάλλια του υπναρά, θα σκάσουν στον ύπνο :d
από εκεί και πέρα δεν βλέπω δυστυχώς άλλο κίνητρο να παίζουν σοβαρά το παιχνίδι, εκτός ίσως από το αλλάξουν τα skills τους και να κάνουν μονομαχίες.

πάντως σίγουρα θα τους μείνουν μερικά real χρήματα παραπάνω στην τσέπη τους μια και δεν πιστεύω ότι θα ξαναγοράσουν premium :)

εγω πιστευω/θα εκανα στην θεση τους θα αγοραζα μονο πρεμιουμ για αυτοματισμο,περισσοτερη ενεργεια και περισσοτερα λεφτα (αν δεν ειχα ολοκληρωσει τον σαμανο) και μπονους χαρακτηρα (μονο εαν ειναι στρατιωτες) και θα εκανα μονομαχιες πρωι-μεσημερι-βραδυ χωρις να με νοιαζει το κινητρο.
και θα ξαναπω το κυνηγι μεταλλιων,μπορει να ανακαλυψουν τροπους να κερδισουν τα υπολοιπα,που αποτελει ακομα μικρο-μυστηριο...
μπραβο σε ολους!και σε αυτους που θα μπουν στις επομενες μερες...
 

DeletedUser

Guest
σας ευχαριστω ολους για μια ακομα φορα.
ενα μεγαλο μπραβο απο μενα στον hattori hanzo που σημερα μπηκε και αυτος στον πινακα αποτι βλεπω.κυνηγηθηκαμε πολυ και ανεβηκαμε πολλες θεσεις μαζι το τελευταιο καιρο.
οσον αφορα τη συνεχεια για μενα εχω τελειωσει ολες τις αποστολες και θα γυρισω τις ικανοτητες μου για μονομαχιες αλλα πιστεψτε με τα λεφτα που χρειαζομαι ειναι παρα παρα παρα πολλα!!!
mlat ετοιμασου ερχομαι!!!!
 

DeletedUser

Guest
Μπράβο στον Hattori!
Άντε ο επόμενος να μπαίνει στον πίνακα :)
 

DeletedUser

Guest
τι εννοείς δεν θα τους νοιάζει το κίνητρο?
και μια παρατήρηση
οι 4πρώτοι είναι ινδιάνοι
 

DeletedUser

Guest
αλλα πιστεψτε με τα λεφτα που χρειαζομαι ειναι παρα παρα παρα πολλα!!!!

Πίστεψέ με, κανείς δεν έχει δώσει στο παιχνίδι όσα έχω σπαταλήσει εγώ. δολάριο δεν έχει στεριώσει στην τζέπη μου.
πάρα πολλές φορές πειραματίστηκα για να καταλήξω εδώ που είμαι τώρα. και για όλα αυτά φταίει ο Mlat που με έκανε πειραματόζωο.


τέσπα, συγχαρητήρια σε όλους. είστε πρώτες μούρες πλέον!
 

DeletedUser

Guest
Μπράβο και από εμένα στον Μιχάλη (Hattori Hanzo). Πολλοί ίσως δεν έχουν αντιληφθεί το μέγεθος της διαφοράς που κάλυψε μαζί με το Φάνη. Μιλάμε για πολλές χιλιάδες πόντους εμπειρίας. Το ίδιο ισχυει για anodino και Aythan που πλησιάζουν και αυτοί το μαγικό νούμερο.

Σιγουρα νιώθω μια μικρή απογοήτευση που δεν κατάφερα να κρατηθώ στην πρώτη πεντάδα τελικά, όμως αυτό που έχει μεγαλύτερη σημασία είναι οτι το διασκεδασα -αν και ακόμα θεωρώ το West μάλλον βαρετό. Σίγουρα η "κόντρα" DMU-CCP τόνωσε πολύ το ενδιαφέρον για το παιχνίδι και -σε πολλές περιπτώσεις- μας χάρισε στιγμές μεγάλου χαβαλέ (το χιτλερικό βιντεάκι για τον anodino θα μείνει στην ιστορία...).
 

DeletedUser

Guest
τι εννοείς δεν θα τους νοιάζει το κίνητρο?
και μια παρατήρηση
οι 4πρώτοι είναι ινδιάνοι

το κινητρο γιατι ειναι?για την εμπειρια και για τα λεφτα.αφου θα εχουν τελειωσει απο εμπειρια δεν θα τους νοιαζει,τα λεφτα αν εχουν τελειωσει τον σαμανο παλι δεν θα τους νοιαζουν,ρουχα πιστευω εχουν,αρα...μονομαχιες με εως και 0% κινητρο!!
 

DeletedUser

Guest
το κινητρο γιατι ειναι?για την εμπειρια και για τα λεφτα.αφου θα εχουν τελειωσει απο εμπειρια δεν θα τους νοιαζει,τα λεφτα αν εχουν τελειωσει τον σαμανο παλι δεν θα τους νοιαζουν,ρουχα πιστευω εχουν,αρα...μονομαχιες με εως και 0% κινητρο!!

Οπα οπα για κάτσε
Άμα έχεις χαμηλό κίνητρο απλά παίρνεις λιγότερα xp και τα damage που κάνεις είναι τα ίδια?
 

DeletedUser2863

Guest
Μπραβο και απο εμενα στην AURANA στον fanis513 και στον Hattori Hanzo και οπου ν'ανε θα ακουσει το μεγαλο μπραβο και ο BILLY THE FARMER αν και επεσε 2 θεσεις παλεψε μεχρι το τελος.............................................
τι κοδικο να ειχε αραγε η AURANA?
και εσενα τη σε ενδιαφερει τι κοδικο ειχε η AURANA?:mad::mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3253

Guest
εσενα τη σε αφορα εγω μιλω με την AURANA και *****πιος τερματισε πρωτος η πιος δευτερος ας παν ********:mad:



edit by joahna. Αφαιρέθηκαν οι προσβλητικες λέξεις και δώθηκε infraction
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή