Πινακας της Δοξας

DeletedUser

Guest
Όπως είπε και ο Aythan, μόνο οι μάχες οχυρών είναι ικανές να κρατήσουν το ενδιαφέρον μας για κάποιο διάστημα. Ομως δεν είμαι και τόσο απαισιόδοξος. Πιστεύω οτι για -περίπου- 1 χρόνο λειτουργίας έχουν γίνει αρκετές αλλαγές στο παιχνίδι. Δεν είναι και τόσο απίθανο να βρεθεί κάτι καινούργιο. Θα δείξει. Εγώ θα φυλάξω τα ρούχα μου πάντως.

Οι νέοι κόσμοι προσφέρονται σίγουρα για πειραματισμούς αλλά σίγουρα δεν υπάρχει πια η άισθηση της "εξερεύνησης" μια και λίγο πολύ οι περισσότεροι ξέρουν πως να κινηθούν σε κάθε χαρακτήρα.
 

DeletedUser1509

Guest
όπως είπε και ο aythan, μόνο οι μάχες οχυρών είναι ικανές να κρατήσουν το ενδιαφέρον μας για κάποιο διάστημα. ομως δεν είμαι και τόσο απαισιόδοξος. πιστεύω οτι για -περίπου- 1 χρόνο λειτουργίας έχουν γίνει αρκετές αλλαγές στο παιχνίδι. δεν είναι και τόσο απίθανο να βρεθεί κάτι καινούργιο. θα δείξει. εγώ θα φυλάξω τα ρούχα μου πάντως.

οι νέοι κόσμοι προσφέρονται σίγουρα για πειραματισμούς αλλά σίγουρα δεν υπάρχει πια η άισθηση της "εξερεύνησης" μια και λίγο πολύ οι περισσότεροι ξέρουν πως να κινηθούν σε κάθε χαρακτήρα.

οντως οι μαχες οχυρων οπως ειπες εχουν ενδιαφερον αυτην την στιγμη και λιγο οι μονομαχιες
 

DeletedUser

Guest
όπως είπε και ο aythan, μόνο οι μάχες οχυρών είναι ικανές να κρατήσουν το ενδιαφέρον μας για κάποιο διάστημα. ομως δεν είμαι και τόσο απαισιόδοξος. πιστεύω οτι για -περίπου- 1 χρόνο λειτουργίας έχουν γίνει αρκετές αλλαγές στο παιχνίδι. δεν είναι και τόσο απίθανο να βρεθεί κάτι καινούργιο. θα δείξει. εγώ θα φυλάξω τα ρούχα μου πάντως.

οι νέοι κόσμοι προσφέρονται σίγουρα για πειραματισμούς αλλά σίγουρα δεν υπάρχει πια η άισθηση της "εξερεύνησης" μια και λίγο πολύ οι περισσότεροι ξέρουν πως να κινηθούν σε κάθε χαρακτήρα.

μπορουν ομως παντα να δοκιμασουν;)
 

DeletedUser

Guest
επί πρόσθετα,μην ξεχνάμε τα "μαγαζιά οχυρού" που μας ετοιμάζουν..θα δώσουν μια διαφορετική,αλλά περιεκτική τροπή στο παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλά δεν ξέρουμε τίποτα για αυτά και μπορεί πολλοί να σταματήσουν πριν ερθουν
 

DeletedUser

Guest
Εγω πρωπικα εχω σταματησει το παιχνιδι 3εις φορες αλλα παντα συνεχιζα και ειμαι λεβελ 41 ακομα ενω ξενικησα στις αρχες το West απο τις φυλετικες μαχες αλλα ειμαι σκραπας:D και δε μπορω να τα καταφρω σε κανεναν κοσμο.:D και η τεχνικη που εχω για να ξανααρχιζω παντα ειναι να μη βαζω ποτε στοχους και με το ρυθμο που σταματαω το παιχνιδι δεν θα τον παω 99 ποτε ουτε και καπου θα τον διακρυθω:D γιατι παιζω χαλαρα και μιτε εχω παρει ποτε premioum πιστευω πως αλει το game.
 

DeletedUser

Guest
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

σασ ευχαριστω και ευχωμαι καλη συνεχεια σε ολουσ....
 

DeletedUser

Guest
πηγε κ'΄ο ανοδυνοσ στην παρεα των γερουσιαστων!!!συχαριτηρια!
να η εξαιρεση του κανονα των τυχωδιωκτων!!!
 

DeletedUser

Guest
επί πρόσθετα,μην ξεχνάμε τα "μαγαζιά οχυρού" που μας ετοιμάζουν..θα δώσουν μια διαφορετική,αλλά περιεκτική τροπή στο παιχνίδι.

ή θα δωσουν μια νεα τροπη στο παιχνιδι ή θα το κανουν τελειως χαλια.
 

DeletedUser

Guest
ΝΑΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΝΕΑ ΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΑ ΟΧΥΡ!ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΡΟΥΧΑ ΜΕ ΜΕΓΑΝΕΣ ΠΟΣΟΤΙΤΕΣ ΙΚΑΝΟΤΙΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΗ ΑΝΤΟΧΗ Κ' ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΙΚΑΝΠΟΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΟΧΥΡΩΝ!
(ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ!):rolleyes:
 

DeletedUser1509

Guest
μπραβο και στον anodino πριν απο λιγο που μπηκα ειδα πως τερματισε και αυτος και ολοκληρωθηκε η πρωτη 5αδα
 

DeletedUser2065

Guest
μπράβο στον πίνακα κατάταξης που μπήκε στον anodino :D
 

DeletedUser2737

Guest
μπραβο ανοδινε:d:d
τελικα το εσπασες το 5/5:)
 

DeletedUser315

Guest
ευχαριστώ παιδιά
ηταν μια αρκετά δυσκολη πορεία αλλα και διασκεδαστική ταυτόχρονα
καλή δύναμη και στου υπόλοιπους

δεν ξερω απο δω και περα
ισως το διασκεδάσω περισσότερο ισως οχι
θα δείξει
ας ελπίσουμε σε κάποια κίνηση των dev
 

DeletedUser735

Guest
πανο συγχαρητηρια και απο εμενα!!!!
πραγματικα καλυψες τεραστια διαφορα ποντων εμπειριας για να φτασεις εδω...
 

DeletedUser

Guest
μπραβο και στους πεντε!!:Dαναροτιεμε τι θα κανει ο καθενας σας!...:confused:
 

DeletedUser3288

Guest
μπραβο στους πεκτες που μπηκαν στον πινακα δοξας;)
 
Κορυφή