Πινακας της Δοξας

DeletedUser

Guest
σημερα στις 15 νοεμβριου 2009 στις 3:30μμ η πρωτη παιχτρια στον πινακα της δοξας ειναι γεγονος.η aurana καταφερε να ειναι η πρωτη.μπραβο!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
σημερα στις 15 νοεμβριου 2009 στις 3:30μμ η πρωτη παιχτρια στον πινακα της δοξας ειναι γεγονος.η aurana καταφερε να ειναι η πρωτη.μπραβο!!!!!!!!

εμενα αυτο για τον πινακα μου φαινεται πατατα.δηλαδη οποιοςδηποτε θα μπορουσε να ειναι στον πινακα.
 

DeletedUser

Guest
εμενα αυτο για τον πινακα μου φαινεται πατατα.δηλαδη οποιοςδηποτε θα μπορουσε να ειναι στον πινακα.

βασικα δεν ειναι οποιοσδηποτε,αλλα αυτος που θα φτασει 99 επιπεδο.το να φτασεις σε αυτο το επιπεδο θελει υποστηριξη (οποιασδηποτε μορφης) απο φιλους και συμμαχους,αλλα ας μην ξεχασουμε και το φυσικο ταλεντο που διαθετουν καποια ατομα που το ονομα τους αρχιζει απο au- και τελειωνει σε -rana.αντε να δουμε ποιος θα ειναι ο επομενος
 

DeletedUser

Guest
Σε ευχαριστώ PaloukiLuke μου :D

Σήμερα είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που επιτέλους μετά απο ένα περίπου χρόνο (παρα 15 μέρες) τελείωσα το παιχνίδι!!

Είναι περίεργο συναίσθημα, κυρίως γιατί απο το μεσημέρι δεν την έχω βάλει να κάνει καμία δουλειά!!:eek: Ξεκουράζεται πλέον!!

Και για όσους έχουν την περιέργεια να μάθουν ( I know, εγώ την είχα την είχα πάντως) η εμπειρία είναι 0 / 0!!

Ευχαριστώ όλους όσοι μου ευχήθηκαν και κυρίως χάρηκα για τα μηνύματα που πήρα απο παίκτες απο CCP!!Σας ευχαριστώ!!

Να 'στε όλοι καλά και καλή συνέχεια σε όλους σας!! (όχι δεν φεύγω :p)

Φιλάκιαααααααα :D
 

DeletedUser

Guest
Τα συγχαρητήριά μου και από μένα στην Aurana για το επίτευγμά της!

Κι αν κατάλαβα καλά, στο level 99 τέρμα το παιχνίδι για τους τυχοδιώκτες...
Προσωπικά το θεωρώ άδικο και κάτι πρέπει να κάνει Innogames και να το αλλάξει.
Αλλιώς θα χάσει πολλά χρήματα από τους τυχοδιώκτες που θα σταματήσουν να πληρώνουν για premium.
Ποιος ο λόγος ένας τυχοδιώκτης να πληρώνει για premium όταν δεν χρειάζεται να κάνει εργασίες?

Ακόμα και αν το γυρίσουμε σε μονομάχους θα είμαστε μερικά βήματα πίσω από τους καθαρόαιμους μονομάχους.
 

DeletedUser

Guest
μπράβο στο κορίτσι! αλλά ξενέρωσα τώρα. δεν θα ήθελα να ήμουν στην θέση της! τουλάχιστον έχω πολύ δρόμο μπροστά μου για να φτάσω lvl99.

στην εφημερίδα πρέπει να της ξαναπάρουν συνέντευξη για να δούμε τι έχει στο μυαλό της να κάνει από εδώ και πέρα. θα γίνει μονομάχος? θα μαζεύει χρήματα να αγοράσει όλα τα αντικείμενα που υπάρχουν?????
 

DeletedUser

Guest
Το μεγαλύτερο επίτευγμα της Μαρίας μας ήταν οτι κατάφερε να ξεφύγει τόσο πολύ ώστε δεν απειλήθηκε σοβαρά ούτε όταν το Top-15 Εμπειρίας άλλαξε δραματικά (ειδικά το τελευταίο διάστημα). Μπορεί κάποια άτομα να έχασαν θέσεις λόγω βαρεμάρας, έλλειψης χρόνου ή τιμωριών αλλά θα ήταν άδικο να μην αναφερθούμε σε παίκτες όπως ο fanis513, o Hattori Hanzo, o anodinos, o Athan Lioneye, o nickmaf, o nikosmorfes, o ********* κ.α. που κάλυψαν μεγάλες διαφορές παίζοντας μεθοδικά και με υπομονή. Σε αυτό το περιβάλλον έντονου -πλέον- ανταγωνισμού η Μαρία έμεινε σταθερά στην κορυφή αν και διατήρησε τα χαρακτηριστικά ενός pure τυχοδιώκτη.

Πάντα τέτοια και στην πραγματική ζωή.
 

DeletedUser

Guest
Ενα μεγαλο μπραβο, οχι μονο γιατι μπηκε πρωτη στον πινακα δοξας, αλλα επειδη μαλλον ειμαστε ο μονος πρωτος κοσμος με κοπελα στην πρωτια :cool:
 

DeletedUser315

Guest
συγχαρητήρια και απο μενα στην AURANA
η μαχη για την κατάκτηση των επόμενων θέσεων θα ειναι ενδιαφέρουσα πιστεύω
γιατί όντως τελευταία εχουν γινει πολλές αλλαγές στους πρώτους 15 οπως ανάφερε ο ViolentPharmacist
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε μπηκες στο λογαριαμο της;;;;

Ναι,ειναι πολυ γνωστο φαινομενο να μπαινουν ατομα στο προφιλ της auranas.Υπαρχει και η πιθανοτητα την εικονα να την τραβηξε η ιδια η aurana και να μας την εδωσε,αλλα μωρε δεν χρειαζεται να σκεφτεσται πολυ και καψετε καμια φλατζα,με ρεγουλα...
 

DeletedUser

Guest
συγχαρητηρια και απο εμενα στην aurana ου αντεξε ενω καποιοι αλλοι το ψιλοπαρατησαμε:confused::rolleyes::rolleyes:;)

μπραβο
 

DeletedUser

Guest
Συγχαρητήρια

Συγχαρητήρια και από μένα στην Aurana!:D
Μπράβο της έπαιξε πολύ καλά και στο τέλος κέρδισε!;)
Τώρα βέβαια νομίζω δεν θα ξέρει τι να κάνει αλλά και πάλι θα δείξει!!;)
 
Κορυφή