ΜΑΥΡΑ ΒΟΥΝΑ

  • Δημιουργός θέματος Phoinikas
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
πηγαινε στον χαρτη καπου θα βρεις ενα ασπρο σημαδι.πηγαινε εκει.και θα ολοκληρωθει η αποστολη.εγω λεω για αυτην την αποστολη.

Στόχος: Βρες τον Steve στον χάρτη και πήγαινε του το πακέτο.
Χρειάζεται: Ανταμοιβή:
-
Πακέτο
+ 30 πόντοι εμπειρίας
+ $ 20


(δεν ξερω πως βαζουμε εικονα στο imagesak.)
 

DeletedUser

Guest
Μα αυτό που λέω είναι ότι το έχω ήδη κάνει αυτό.Η αποστολή με το πακέτο είναι ολοκληρωμένη όπως λέει και στο σαλούν.Αλλά συνεχίζει να μου δείχνει την άσπρη βούλα,και όταν πατάω πάνω της, ο τύπος ακόμα περιμένει το πακέτο που του έχω ήδη δώσει!Και συν τοις άλλοις η αποστολή δεν προχωράει,έχει παγώσει εκεί.Ενώ στο σαλούν το δείχνει ότι το έχω παραδώσει και φαίνεται ολοκληρωμένη,δεν μου δίνει την επόμενη και συνεχίζει να μου δείχνει τον Steve!!!:mad::eek:
 

DeletedUser

Guest
Παιδια σταματηστε το σπαμ:mad:

Edit:Παιδια αν δεν ξερετε τον λογο μην σπαμαρετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
κανονικα πρεπει να σου την εμφανιζει.δεν ξερω τον λογο που δεν σου την δειχνει ομως...
 

DeletedUser

Guest
Με συγχωρείς,αλλά δεν είχα σκοπό να σπαμμάρω.Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το παιχνίδι και ο Napoleon προσπαθεί να με βοηθήσει.Είπα ότι περιμένω για να ξέρει ότι είμαι σε αναμονή και ότι δεν μιλάει στο βρόντο.Προσπαθώ να βρω τι να κάνω με αυτό το θέμα.Μήπως μπορείς εσύ να με βοηθήσεις?Για τα greeklish το καταλαβαίνω,αλλά πραγματικά δεν θεωρώ ότι σπάμμαρα τώρα.Τέλοσπάντων,θα εκτιμούσα μια βοήθεια από κάποιον υπέυθυνο,έστω και μια άποψη για το τι μπορεί να συμβαίνει.
 

DeletedUser

Guest
για κανε μια ανανεωση σελιδας μηπως γινει κατι...
 

DeletedUser

Guest
Δεν είναι τωρινό.Είμαι επίπεδο 33 πλέον και αυτό έχει γίνει καιρό τώρα.Δεν είχα δώει σημασία γιατί νόμιζα ότι η αποστολή έχει τελειώσει.Πρόσφατα μπήκα στο The west stats και είδα ότι κανονικά έχει συνέχεια.
 

DeletedUser

Guest
Έχεις πάει στην άσπρη βούλα?
Όταν λέω "πάει", να έχει κινηθεί (ο παίχτης σου) προς στο σημείο και όχι απλά με το mouse πάνω στη βούλα.

Κανονικά θα πρέπει να κινηθείς προς την άσπρη βούλα και μόλις φτάσεις εκεί να πατήσεις "αποδοχή" και "ολοκλήρωση" αποστολής. Στο σαλούν μπορεί να λέει "ολοκληρώθηκε" αλλά θα πρέπει να κινηθείς προς το σημείο με τον παίχτη σου για να ολοκληρωθεί κανονικά.

Μόλις πας και την ολοκληρώσεις θα εξαφανιστεί η βούλα και ο δότης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
γεια χαρα παιδια....

σορρυ αν το εχετε ηδη πει αλλα δεν μπορεσα να το βρω, εχω τελειωσει την αποστολη εμποριο με ινδιανους και εχω κανει αποδοχη την αποστολη θησαυρος, που παω να βρω τον θησαυρο?, στα βουνα? δεν μου βγαζει τιποτα απο κατω....
 

DeletedUser

Guest
εε σου το λεει ξεκαθαρα..αν εισαι στην αποστολη "θυσαυρός" παρε την αντοχη σου στο 25 με τα ρουχα(ή οχι)
 

DeletedUser8

Guest
πρεπει να ψαξεις στις τοποθεσιες που σου εμφανιζει
 

DeletedUser

Guest
στο 25 ειμαι ρε φιλε και δε μου βγαζει τιποτα, πρεπει να ειμαι καπου συγκεκριμενα? δεν το λεει αυτο καπου στο http://gr.weststats.com/Questgroup/?group=28
οι τοποθεσιες ειναι στο ιδιο τετραγωνο ή πρεπει να ψαξω και αλλου?
 

DeletedUser8

Guest
απλος πρεπει να πας την αντοχη σου στο 25(με bonus)
 

DeletedUser

Guest
οκ. πηγα ως τα βουνα, αυτο δεν εκανα σωστα, εκει το βγαζει
ευχαριστω....
 

DeletedUser

Guest
τωρα σου μενει να φας τον γερο ;)
πανευκολο :d
 

DeletedUser

Guest
τωρα σου μενει να φας τον γερο ;)
πανευκολο :d
Μας επρηξες στο σπαμ ρε φιλε.

O stakiman,ειναι πολυ δυσκολο να εχει κολλησει κατι ή να μην εμφανιζει καποια αποστολη,τις περισσοτερες φορες ειναι δικο μας ανθρωπινο λαθος,δλδ δεν καταλαβαμε οτι ειναι σε δοτη αποστολης εξω απο το σαλουν ή δεν εχουμε τις ποϋποθεσεις.
Οσο για το west stats ειναι καλο να δεις τι χρειαζονται οι επομενες αποστολες οχι ομως την σειρα τους.Σε μερικες περιπτωσεις τα εχει λιγο ανακατεμενα.
 

DeletedUser

Guest
γεια σας. ηθελα να κανω μια ερωτηση. εχει εδς και πολυ καιρο που ειχα φτασει μεχρι το εμπορειο με ινδιανους. μολις το τελειωσα αλλα δε μου βγαζει καποια αλλη αποστολη για το θησαυρο. για τις αλλες αποστολες πρεπει να πας καπου συγκεκριμενα? ευχαριστω =)
 
Κορυφή