ΜΑΥΡΑ ΒΟΥΝΑ

  • Δημιουργός θέματος Phoinikas
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
ενταξει παιδια το βρηκα. σορρυ για το μηνυμα...
 

DeletedUser

Guest
μαύρα βουνά (θα υπάρξουν προβλήματα!)

πως μπορω να νικησω τον Jack Plummer εχω προσπαθησει αλλα δεν τα καταφερα βοηθεια σας παρακαλω
 

DeletedUser

Guest
γραφεις θεμα στο φορουμ για να μας πεις οτι δεν μπορεις να κερδισεις καποιον.και εμεις πως θα βοηθισουμε;θα ερθουμε να το κερδισουμε;;;;;απλα δεν μπορεις ανεβασε την στοχευση και την αποφιγη σου και αλλαξε τις τακτικες(δεν ενοω την ικανανοτιτα τακτικες αλλα το που στοχευεις και που αποφευγεις.)δεν που στοχευει και βαλε να αποφεγεις κ.τ.λ.
 

DeletedUser

Guest
αν εχει καπιο που περασε αυτη την αποστολη να μου πει πωσ να βαλω την αποφυγη και την στοχεφση
 

DeletedUser735

Guest
για να κερδισεις τους ''μονομαχους αποστολων'' πρεπει να εχεις πολυ αποφυγη.
οταν μονομαχησα εγω τον plummer στον net κ9 ειχα απλο συστημα αλλα με 20 αποφυγη δεν με ακουμπησε καθολου ή σχεδον καθολου.
 

DeletedUser

Guest
εγω ρον κερδισα με την προτη σε 3 κοσμους με τη κανονικη αποφυγη/στοχευση μου.απλα εισος επιδι προσπαθω να ειμαι και καλος στις μονομαχιες εκτος απο τυχωδιοκτης
 

DeletedUser

Guest
αν εχει καπιο που περασε αυτη την αποστολη να μου πει πωσ να βαλω την αποφυγη και την στοχεφση


οταν ειπα αποφυγη και στοχευση ενοουσα τις ικανοτιτες.αν ρωτας για τισ τακτικες εινια στην επιλογη μκονομαχια κατω απο το φορουμ της πολης
 

DeletedUser

Guest
εγω τον νικησα σχεδον ανετα στον κ2,με 0 αποφυγη,οπλο σθενους (ενω εχω πολυ περισσοτερο σημαδι) και τον τζακ και τον τελευταιο τον τζον,πολυ υπομονη και 4 σελιδες αναφορες μαχης...
το κολπο ειναι να μην σε ακουμπησει ειτε απο την πολυ αποφυγη ειτε απο την τυχη.
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη ολα στο πιατο τα θες???διαβασε τον προλογο και τον επιλογο της αποστολης και θα καταλαβεις!!
ελεος
 

DeletedUser

Guest
πως μπορω να νικησω τον jack plummer εχω προσπαθησει αλλα δεν τα καταφερα βοηθεια σας παρακαλω

λοιπον φιλε μου σιγουρα 8α πρεπει να εχεις ολα αυτα για να τον νικήσεις

40 αποφυγη+
25 στοχευση+
30 σημαδη+
40 αντανακλαστικα+

αν τα εχεις ολλα αυτα ειμαι 99% σιγουρος πος 8α τον νικησης εγο καπου τοσα ειχαν που τον νηκισα, τεσπα αν τα εχεις ολα αυτα και δεν τον νηκας σιγουρα 8α πρεπει να εχεις μικρο λβλ μονομαχιας;)
 

DeletedUser

Guest
λοιπον φιλε μου σιγουρα 8α πρεπει να εχεις ολα αυτα για να τον νικήσεις

40 αποφυγη+
25 στοχευση+
30 σημαδη+
40 αντανακλαστικα+

αν τα εχεις ολλα αυτα ειμαι 99% σιγουρος πος 8α τον νικησης εγο καπου τοσα ειχαν που τον νηκισα, τεσπα αν τα εχεις ολα αυτα και δεν τον νηκας σιγουρα 8α πρεπει να εχεις μικρο λβλ μονομαχιας;)

που κολλαει το επιπεδο μονομαχιας?!?!?!?
αν εχεις ολα αυτα,δεν εισαι κανονικος τυχοδιωκτης,αλλα τυχοδιωκτης μονομαχος.
 

DeletedUser1514

Guest
αμα βαζεις οπως... καποιοι ολους τους ποντους
χαρισματικοτητα ειναι λογικο να μην μπορεις.
+ που να φτασεις + στους αλλους...
αν κολλας σ αυτον.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
απλά κάνεις το σ*$% σου παξημάδι και τον κερδίζεις,
δεν θα σου πούμε πως να παίξεις.
άσε που έδω στο φόρουμ κάποιοι έξυπνοι προσπαθούν να σε κατατοπίσουν άσκοπα λέγοντας σου τι να κάνεις αλγοριθμικά.
και το επίπεδο μονομαχίας δεν παίζει κανέναν ρόλο.
 

DeletedUser

Guest
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 18 π.υ.
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 400 π.υ.
Peter Plummer λιποθύμησαν. Ο/Η Cpt.iglow κερδίζει την μονομαχία. Ο/Η Peter Plummer δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η Cpt.iglow με άδεια χέρια.

Πριν 1 λεπτό αυτο κόσμο 2..όλα τα εχω χάρισμα κ εμπόριο..κ τα αντικείμενα: περίεργο φράκο, καφέ γραβάτα, φανταχτερά παπούτσια εργασίας κ καφέ ρεπούμπλικα..από όπλα το μαστίγιο που το παίρνεις πριν..κ στόχευα πάντα αριστερό χέρι..
αυτά αν σε βοηθάνε σε κατι..:eek:
 

DeletedUser1514

Guest
καπτεν....
ο φιλος ειναι λβλ16 με πρασινο παντζο + ξυραφι.
:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ουπς,εχεις δίκιο..μιλάει για τον Jack Plummer που είναι πιο πριν..αλλα κ πάλι δεν αλλάζει κάτι..:p
 

DeletedUser

Guest
που κολλαει το επιπεδο μονομαχιας?!?!?!?
αν εχεις ολα αυτα,δεν εισαι κανονικος τυχοδιωκτης,αλλα τυχοδιωκτης μονομαχος.

το επιπεδο μονομαχιας παιζει πολλη ρολο:p:p, και απλα του εξειγω αν τα εχει ολα αυτα 8α τον νικηση σιγουρα:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
λοιπον φιλε μου σιγουρα 8α πρεπει να εχεις ολα αυτα για να τον νικήσεις

40 αποφυγη+
25 στοχευση+
30 σημαδη+
40 αντανακλαστικα+

αν τα εχεις ολλα αυτα ειμαι 99% σιγουρος πος 8α τον νικησης εγο καπου τοσα ειχαν που τον νηκισα, τεσπα αν τα εχεις ολα αυτα και δεν τον νηκας σιγουρα 8α πρεπει να εχεις μικρο λβλ μονομαχιας;)

αν θυμαμε τον βγαζει στο λβλ 16.που να τα βρει ολα αυτα.σου λεει οτι δεν μπορει και τουσ λες να ανεβει καμια δεκαρια λβλ να βαλει αυταπ ου λες και να ερθει να τον κερδισει.και φισικα αν τα εχεις ολα αυτα θα κερδισεις.ομος μπορεις να κερδισεις και με πολυ πιο λιγα και με λιγο μιαλο.
 

DeletedUser

Guest
παιδια πιστευω οτι τετοια θεματα δεν πρεπει να ανοιγονται στο φορουμ...τεσπα...φιλε fisherman16 σουπροτεινω η να παρεις κανα ρουχο που να δινει μπονους αντανακλαστικα κ σημαδι η σθενος(αναλογα τι οπλο εχεις) κ καποια στιγμη θα τον κερδισεις...κ εγω στον κοσμο 1 αυτον πουμου εδωδε τον λοστο τον κερδισα με την 15η,αλλα δεν το εκανα θεμα στο φορουμ....σορρυ αν βγαινω εκτοσ θεματος,αλλα το νοημα του παιχνιδιου αυτο ειναι:να ανεβαζεις ικανοτητες να μονομαχεις...
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Κορυφή