ΜΑΥΡΑ ΒΟΥΝΑ

  • Δημιουργός θέματος Phoinikas
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
αν θυμαμε τον βγαζει στο λβλ 16.που να τα βρει ολα αυτα.σου λεει οτι δεν μπορει και τουσ λες να ανεβει καμια δεκαρια λβλ να βαλει αυταπ ου λες και να ερθει να τον κερδισει.και φισικα αν τα εχεις ολα αυτα θα κερδισεις.ομος μπορεις να κερδισεις και με πολυ πιο λιγα και με λιγο μιαλο.

καλα δεν ξεραμε πος ηταν 16 λβλ:d:d, οταν ανεβει λιγα επιπεδα 8α μπορεσει:)
 

DeletedUser

Guest
λοιπον ειναι πολυ απλο...εκει που λεει μονομαχια και εκει που εχει την αποφυγη τον βαζεισ να τα εχει ολα κοκκινο, δηλαδη να τισ τρωει...του κανεισ μαχη και βλεπεισ που βαραει...μετα ξαναπηγαιεισ στην μονομαχια και βαζεισ πρασινα τα σημεια που σε χτυπησε...μετα του ξανακανεισ μαχη και νικησεσ...πολυ απλο...δεν ηθελε και τοσο μυαλο για να το σκεφτεισ μονοσ σου...:)
 

DeletedUser

Guest
οποιοσδήποτε αντίπαλος σε αποστολή είναι εύκολος να τον νικήσεις. Δεν ισχύει με αντιπαλους παίκτες:

Όσα λεφτά έχετε, ξοδέψτε τα πριν να μονομαχήσετε. Ακόμη και τα λεφτά τις τράπεζας ξοδέψτε τα όλα.
Σε αντίθετη περίπτωση θα τα χάσετε, άρα καλύτερα να τα ξοδέψετε είτε στον ράφτη, στον οπλοποιό η κεράστε όλο το σαλούν ουίσκι.

Μετά βγείτε από την πολύ σας και αρχίστε να μονομαχείτε με τον αντίπαλο. Εάν είναι δύσκολος αντίπαλος θα σας ρίξει τους πόντους υγείας στον 1, αλλα όταν σας λιποθυμήσει, δεν θα μεταφερθείτε στο ξενοδοχείο τις πόλις σας. Θα παραμείνετε στο ίδιο σημείο και θα μπορείτε συνεχώς να τον προκαλείται σε μονομαχία μέχρι να τον νικήσετε. Βασικά το μονο που χρειάζεται είναι να τον κτυπήσετε μια φορα και εκείνος να αστοχήσει και τις 8 φορες.

Προσωπικά μου πήρε 15 σελίδες με αναφορές μέχρι να νικήσω τον Jack Plummer και 20+ σελίδες μέχρι να νικήσω τον Mudridge. Σίγουρα δεν είναι ο ιδεατός τρόπος και βασικά ξεγελάς το παιχνίδι, αλλα τουλάχιστο δουλεύει!
 

DeletedUser

Guest
οποιοσδήποτε αντίπαλος σε αποστολή είναι εύκολος να τον νικήσεις. δεν ισχύει με αντιπαλους παίκτες:

όσα λεφτά έχετε, ξοδέψτε τα πριν να μονομαχήσετε. ακόμη και τα λεφτά τις τράπεζας ξοδέψτε τα όλα.
σε αντίθετη περίπτωση θα τα χάσετε, άρα καλύτερα να τα ξοδέψετε είτε στον ράφτη, στον οπλοποιό η κεράστε όλο το σαλούν ουίσκι.
αυτο να λεγετε γιαυτο καπιοι σπαταλανε 20 σελιδες για να νικησουν


καταλαβα τις γνωσεις σου για το παιχνιδι
η εχτος αν εγω ειμαι ο τυχερος που οποπτε με λιποθυμουσαν η παιχτες η αποστολες δεν εχανα λευτα απο την τραπεζα
 

DeletedUser

Guest
είπε ότι θα βγεις από την πόλη πριν το κάνεις αυτό, άρα τα λεφτά θα έρθουν πάνω σου.
 

DeletedUser

Guest
είπε ότι θα βγεις από την πόλη πριν το κάνεις αυτό, άρα τα λεφτά θα έρθουν πάνω σου.

γτ να βγεις απο την πολη σου??

α ναι ξερω γτ οταν θα λιποθυμησεις να μην εχεις ξενοδονειο και να πρεπει αν περιμενεις μεχρι να μπορεσεις να τον ξαναμονομαχισεις πιο πολυ απο 8 ωρες

ελεος


μετά βγείτε από την πολύ σας και αρχίστε να μονομαχείτε με τον αντίπαλο. εάν είναι δύσκολος αντίπαλος θα σας ρίξει τους πόντους υγείας στον 1, αλλα όταν σας λιποθυμήσει, δεν θα μεταφερθείτε στο ξενοδοχείο τις πόλις σας. θα παραμείνετε στο ίδιο σημείο και θα μπορείτε συνεχώς να τον προκαλείται σε μονομαχία μέχρι να τον νικήσετε. βασικά το μονο που χρειάζεται είναι να τον κτυπήσετε μια φορα και εκείνος να αστοχήσει και τις 8 φορες.

γτ ρε αν πας στην πολη δεν θα πας με 1αν? θα μπορεις να ακυρωσεις τον υπνο αν θες να κανεις αυτο το πραγμα που τα θεωρω βλακια (να περιμενεις να αστοχισει 8 φορες δλδ τον κοκκινο μαι γτ αν ειναι δυσκολος αντε να τον αποφυγετε )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
γτ ρε αν πας στην πολη δεν θα πας με 1αν? θα μπορεις να ακυρωσεις τον υπνο αν θες να κανεις αυτο το πραγμα που τα θεωρω βλακια (να περιμενεις να αστοχισει 8 φορες δλδ τον κοκκινο μαι γτ αν ειναι δυσκολος αντε να τον αποφυγετε )

το 1αν τι ειναι?
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια το θεμα εινε απλο δεν χρειαζετε να βγει απ την πολη ουτε να ξοδεψει ολα του τα χρηματα.αν εχεις ικανοτητες που δεν εβαλες τις βαζεις σε ικανοτητες μονομαχιας για να τον νηκησης αν δεν εχεις και εχεις αυτι που μπορεισ να παρεις μια ικανοτητα και να την βαλεις σε αλλη με 50 $ το κανεις αυτο.αν δεν μπορεις τιποτα απ τα 2 κανεις μια μονομαχια βλεπεις που τον βρικες και αν δεν τον βρηκες εκει που στοχευσες στοχευεις αλλου και εκει που σε βρηκα βαζεις πρασινο.
 

DeletedUser

Guest
για να τελειώνει το θέμα. μερικές αποστολές ζητάνε μονομαχία με κάποιον και πρέπει να πας σε ένα σημείο στο χάρτη για να είναι εφικτή η μονομαχία. όταν σε λιποθυμήσει θα τηλεμεταφερθείς στην πόλη σου, ενώ αν είσαι εκτός πολης θα μείνεις εκεί και θα μπορείς να μονομαχείς μέχρι να μη σε πετύχει καμία φορά και να τον πετύχεις μια.
 

DeletedUser

Guest
όταν σε λιποθυμήσει θα τηλεμεταφερθείς στην πόλη σου, ενώ αν είσαι εκτός πολης θα μείνεις εκεί και θα μπορείς να μονομαχείς μέχρι να μη σε πετύχει καμία φορά και να τον πετύχεις μια.


ναι μονο που αν ειναι δυσκολος και εσυ δεν εισαι μονομαχος αλλα καθαρος τυχας τοτε δεν γινετε να μην σε πετυχει καμια
 

DeletedUser

Guest
για να τελειώνει το θέμα. μερικές αποστολές ζητάνε μονομαχία με κάποιον και πρέπει να πας σε ένα σημείο στο χάρτη για να είναι εφικτή η μονομαχία. όταν σε λιποθυμήσει θα τηλεμεταφερθείς στην πόλη σου, ενώ αν είσαι εκτός πολης θα μείνεις εκεί και θα μπορείς να μονομαχείς μέχρι να μη σε πετύχει καμία φορά και να τον πετύχεις μια.

αυτο η προϋπόθεση ισχύει μόνο για την πρώτη μονομαχία. μετά την πρώτη φορά μπορείς να μονομαχήσεις από όπου θέλεις. εξακριβωμένο από όλες τις μονομαχίες του τυχοδιώκτη μέχρι το 67 επίπεδο...
το έχω γράψει πολλές φορές και αυτή είναι η τελευταία: δεν χρειάζεται να βγεις από την πόλη σου, ούτε να ξοδέψεις τα λεφτά σου! μετά την πρώτη μονομαχία και αν σε λιποθυμίσει γυρνάς στην πόλη σου και τον πολεμάς από εκεί. το έχω κάνει και στους 2 κόσμους, πολλές φορές. ισχύει!!!
 

DeletedUser

Guest
παιδια δεν εινε τοσο δυσκολος εγω την δευτερη φορα που του εκανα τον λυποθιμησα
 

DeletedUser

Guest
Εγώ το θεωρώ χαζό να βγεις από την πόλη
να ξοδέψεις αδίκως τα λεφτά σου και να
προσπαθείς να νικήσεις με ένα πόντο ζωής!:rolleyes::eek:
Δεν μπορείς???οκ!Αφήνεις την μονομαχία
αυτή για μερικά lv και την κάνεις αργότερα!!
Το ΕΔΩ και ΤΩΡΑ δεν μου λέει κάτι για μερικούς
πόντους εμπειρίας!!!:rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Guest
εγώ το θεωρώ χαζό να βγεις από την πόλη
να ξοδέψεις αδίκως τα λεφτά σου και να
προσπαθείς να νικήσεις με ένα πόντο ζωής!:rolleyes::eek:
δεν μπορείς???οκ!αφήνεις την μονομαχία
αυτή για μερικά lv και την κάνεις αργότερα!!
το εδω και τωρα δεν μου λέει κάτι για μερικούς
πόντους εμπειρίας!!!:rolleyes::cool:

και ομως δεν ειναι "μερικοι" ποντοι εμπειριας.με αυτες τις τελευταιες μονομαχιες πηγα σε λιγοτερο απο 12 ωρες απο τα 37 στα 42 (σχεδον 43).
 

DeletedUser

Guest
Ξέρει κανείς τι απαιτείται για να κερδίσεις στη μονομαχία το Mugridge; (από στατιστικά)
Ή με τι στατιστικά τον κερδίσατε εσείς;
Προς το παρόν όταν πηγαίνω για μονομαχία είναι σφαλιάρα και κατοστάρικο... Ήδη έχω μία λιποθυμία στο "ενεργητικό" μου...
 

DeletedUser

Guest
βγες από την πόλη που ανήκεις και κάνε συνέχεια μονομαχίες μέχρι να κερδίσεις..θα χάσεις περίπου 325346478232 φορές αλλά θα τελειώσεις με την αποστολή αυτή!
 

DeletedUser

Guest
οχι φυσικα! δεν θα χασεις τοσες φορες.. χαχα! ενας φιλος μου την τελειωσε εχασε μονο 3!!!! τελικα, φορεσε full στο σθενοσ αντικειμενα.. και νικησε για 10 ποντους ζωης...
 

DeletedUser2677

Guest
ήδη έχω μία λιποθυμία στο "ενεργητικό" μου...

χαχαχχαχα,κ αγχωθηκες με μια λιποθυμια??
μολις φτασεις τις 700 σελιδες αναφορων ελα για παραπονα..
εγω οταν τον κερδισα φορεσα φουλ σετ τσαρλατανου..
δεν ξερω αν παιζεις με σημαδι η σθενος αλλα με το που φορεσα εγω ολοκληρο το σετ τον εβγαλα αμεσως..
χωρις να φοραω το σετ ασε..
παντως αυτο με το να βγεις απο την πολη καντο..
πατα μετα συνεχεια μονομαχια κ καποια στιγμη δεν θα σε πετυχει καθολου..
 

DeletedUser

Guest
χαχαχχαχα,κ αγχωθηκες με μια λιποθυμια??
μολις φτασεις τις 700 σελιδες αναφορων ελα για παραπονα..
εγω οταν τον κερδισα φορεσα φουλ σετ τσαρλατανου..
δεν ξερω αν παιζεις με σημαδι η σθενος αλλα με το που φορεσα εγω ολοκληρο το σετ τον εβγαλα αμεσως..
χωρις να φοραω το σετ ασε..
παντως αυτο με το να βγεις απο την πολη καντο..
πατα μετα συνεχεια μονομαχια κ καποια στιγμη δεν θα σε πετυχει καθολου..

κατάλαβα :(
για πες στατιστικά στο περίπου, για να έχω μια ιδέα...
 
Κορυφή