ΜΑΥΡΑ ΒΟΥΝΑ

  • Δημιουργός θέματος Phoinikas
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
εννοει που σημαδευει/αποφευγει ρε παιδια.. ετσι?:p
Φιλε μην αποφευγεις πουθενα και κανε ΜΙΑ μονομαχια. Δες που στοχευει κι εκει απεφυγε. Εχει περιπου 6 διαφορετικους συνδιασμους αρα μετα απο περιπου 6 μονομαχιες μαλλον θα τον νικησεις. Αν οχι κανε συνεχεια μονομαχιες μεχρι να κερδισεις... και βγες κι απο την πολη.... Τα παραπανω θα σου δωσουν την μεγαλυτερη πιθανοτητα να τον νικησεις.
 

DeletedUser

Guest
παιδια συγνωμη που δεν ειχα την επιμονη να κοιταξω στα προηγουμενα ποστ αλλα θελω να ρωτησω κατι ειμαι τιχοδιωκτης λβλ 60 και εχς ολοκληρωσει την αποστολη με το μαστιγιο αλλα απο τοτε δεν μου εχει ξαναενφανιστει καμια αποστολη στην συγγεκριμενη σειρα ποστολων μηπως πρεπει να κανω κατι???
 

DeletedUser

Guest
ειναι τυχαίο δεν νομίζω

εγω τον εβγαλα και με οχι τοσο τρελές ικανότητες και είμαι και τυχοδιώχτης
πιστεύω παίζει μεγάλο ρόλο το πως θα στήσεις το παίχτη στην μονομαχία
εγω εχασα την πρωτη φορα κοίταξα λίγο στην μονομαχία που με χτύπησε
τα άλλαξα λίγο και έφερα 3 ισοπαλίες [χωρείς να μ' αγγίξει]
ειναι τυχαίο δεν νομίζω :D
1 ήτα
3 ισοπαλίες και 1 νίκη :cool:

imagedt.png
 

DeletedUser

Guest
μαύρα βουνά (ο θησαυρός μου!)

κοσμος 5.ειναι δοτης αποστολης στα κεντρικα του κοσμου,ενω η πολη μου ειναι ανατολικα και με εχει λυποθημησει 2 φορες και με εστειλε απο εκει που ηρθα.τον αντιμετοπιζω με μαστιγιο,που το εχουν οι τυχοδιωκτες(που ειμαι) και συνεχως αλλαζω και τακτικες και ρουχα αλλα τιποτα///σε 4 ωρες θα τον ξανααντιμετοπισω...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???


Μαύρα βουνά (Ο θησαυρός μου!)

Jacob: Έψαχνα αυτόν τον θησαυρό όλη μου την ζωή και τώρα θέλεις εσύ να τον κλέψεις; Είσαι ένας κλέφτης... ένας βρώμικος γέρος κλέφτης! Δώσε μου τον θησαυρό, δωσ' τον μου!



Στόχος: Νίκησε τον Jacob και γύρνα στον Mugridge.

Χρειάζεται:
Ήττα Jacob

Ανταμοιβή:
+ 375 πόντοι εμπειρίας
+ $ 600
Άγνωστο
Άγνωστο

Αποδοχή αποστολής
προκάλεσε τον Jacob τώρα Ακύρωση αποστολής
 

DeletedUser

Guest
καταρχην το οπλο σου θα ειναι αναλογα με το αν εχεις ανεβασει σθενος η σημαδι αν εχεις πιο πολυ σημαδι θα βαλεις καποιο αλλο οπλο αν δεν μπορεις να τον νικησεις ανεβα μερικα λβλ κ βαλε λιγα σκιλλ στην μονομαχια η παρε καλυτερα ρουχα.......
 

DeletedUser184

Guest
για να νικήσεις αυτες τις μονομαχίες θέλεις κάπια πράγματα..
1)μην εχεις λεφτά μαζι σου..
2)βγες απο την πολη σου καθώς αν λυποθημήσεις θα πας εκει ενω αν είσαι εξω θα μείνεις με 1 ζωή
3)βάλε ρούχα αποφυγής
4)πάτα συνέχεια καπια στιγμή θα το πετύχεις..εγω για μια αποστολή έκανα 30+ σελίδες..
 

DeletedUser

Guest
Εγώ αν θυμάμαι καλά, είχα διαβρωτικό οξύ, ήμουν έξω από την πόλη και λιπόθυμος από έναν άλλο δότη αποστολής σε κάτι ορυχεία που παίρνουμε τον θησαυρό, του έκανα Flawless Victory :cool:
 

DeletedUser

Guest
αυτό που σου λέει ο ανόρθοσις κάνε.βάλε όλα τα φράγκα θησαυροφυλάκιο βγες από την πόλη και πάτα συνέχεια μανιωδώς το κουμπί.θα πάρεις και μετάλλια και μετά από 10-15-20 σελίδες θα τον νικήσεις.θέλει υπομονή και...σταθερό χέρι;)
 

DeletedUser

Guest
αυτό που σου λέει ο ανόρθοσις κάνε.βάλε όλα τα φράγκα θησαυροφυλάκιο βγες από την πόλη και πάτα συνέχεια μανιωδώς το κουμπί.θα πάρεις και μετάλλια και μετά από 10-15-20 σελίδες θα τον νικήσεις.θέλει υπομονή και...σταθερό χέρι;)

10-15-20?εγω ειχα γεμισει 50 σελιδες και τοτε το πηρα.αλλα ειχα βαλει autoclick καθε ενα μιλισεκοντ
 

DeletedUser184

Guest
ειχα αυτην την απορία..δεν απαγορευεται?αφου είναι αυτοματο συστημά..
 

DeletedUser

Guest
ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΤΑΩ...ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΜΙΛΙΣΕΚΟΝΤΣ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΤΕ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ,ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΖΩ.ΛΟΙΠΟΝ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΟΛΗ,ΕΔΩΣΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΓΕΡΟ Jakob
 

DeletedUser

Guest
δε χρειαζεται...μπορείς να το κάνεις και από την πόλη σου νομίζω...
 

DeletedUser

Guest
τον νικησα με τη δευτερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τωρα εχω το αλλο να ψαχνω τον mougride γιατι πηρε ολο το θησαυρο,και τρεχω και δε φτανω
 

DeletedUser3473

Guest
τερμα δεξια κατω στον χαρτη αν θυμαμαι καλα...:cool:
 
Κορυφή