Λύση για τους πλέον ανενεργούς ελληνικούς κόσμους!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6344
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7188

Guest
Συμφωνώ με την ιδέα!!

Συμφώνω με την ιδέα να μαζευτούμε όλοι κ8 γιατί όπως και πολλοί άλλοι που το λένε, ο κ7 τελείωσε σχετικά, οχυρά ίσα ίσα που γεμίζουν τα μικρά, και στις μονομαχίες δεν υπάρχουν πάνω από 2 σελίδες με ενεργούς μονομάχους. Πιστεύω πως θα είναι πολύ καλύτερα να φτιάξουμε έναν γεμάτο, ενεργό κόσμο, και με προσοχή, χωρίς να χαλάσουμε τις ισοροπίες, θα γεμίζουμε τα μεγάλα οχυρά και θα έχουμε και πολλούς ενεργούς μονομάχους, θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον έτσι. :))
Οπότε, περιμένω να ανοίξουν οι μεταφορές με το καλό και σιγά σιγά ετοιμάζω και τις βαλίτσες μου!!! :))
:sh :bn
 

DeletedUser3039

Guest
Οι κόσμοι του West έχουν ερημώσει γιατί το έχουν παρακάνει με τα καινούρια σετ και γιατι για να είσαι ανταγωνιστικός πρέπει συνέχεια να βάζεις χρήμα. Όσο συνεχίζει αυτό ό,τι και να γίνει θα ερημώνουν οι κόσμοι.
 

DeletedUser7188

Guest
Οι κόσμοι του West έχουν ερημώσει γιατί το έχουν παρακάνει με τα καινούρια σετ και γιατι για να είσαι ανταγωνιστικός πρέπει συνέχεια να βάζεις χρήμα. Όσο συνεχίζει αυτό ό,τι και να γίνει θα ερημώνουν οι κόσμοι.
Συμφωνώ... αλλά και πάλι, το να μαζευτούμε όλοι μαζί σε έναν κόσμο το θεωρώ πολύ καλή ιδέα, και δεν ξέρεις ποτέ, μπορεί να φτιάξει η κατάσταση, γιατί να μην δοκιμάσουμε?
 

DeletedUser6275

Guest
Ερωτηση προς τους διαχειριστες. Αν εχω παικτη ηδη στον κολοραντο (κ8) μπορω να τον μετακινησω καπου αλλου και μετα να μεταφερω εκει αυτον που εχω Μπουφαλλο (κ7);
 

DeletedUser7188

Guest
Μύνημα προς διαχειριστές

Έχουμε κανά νέο περί του θέματος? Τι θα γίνει τελικά? :w
 

Chief *Kounelos*

Μέλος
Τον μικε τον εχεις αγνοηση και δεν απαντησες? :w
Εγω βλεπω παντος κατι που σιγουρα ενδιαφερει καθε ενεργο παικτη ..η οχι :dr ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

cord

Ex-The West Team
Οταν θα γινει η συζητηση που πρεπει με την εταιρεια, θα γινουν και εδω ολες οι απαραιτητες ανακοινωσεις.
Το ποτε θα γινει ομως αυτο δεν μπορουμε ακομη να το γνωριζουμε, αλλα θα ειναι ελπιζουμε συντομα.
Παρακαλουμε θερμα να μας δωσετε λιγο χρονο.
 

DeletedUser6958

Guest
Παντως να ξερετε εχουμε ετοιμασει βαλιτσες , εχουμε βρει παρεα για το ταξιδι , το μονο που θελουμε ειναι να μας ανοιξετε τον δρομο ή να βρεθει μια λυση !!!
 

DeletedUser6275

Guest
μεχρι κι εγω το πηρα αποφαση και θα διαγραψω αυτον που εχω κ8 να κανω χωρο. :wk
 

DeletedUser6275

Guest
μια χαρα κινητρο εχω. Να παω νο1 μονομαχιες! :gl :w
 

DeletedUser6978

Guest
Οπως βλέπω τη δουλειά μετά την ανακοίνωση για τον νέο κόσμο, δεν βλέπω φως στο τούνελ. Οπως πάει το πράγμα ο Buffalo θα κλείσει από μόνος του ακόμα κι αν κάποια στιγμή ανοίξουν οι μεταφορές. Δεν θα έχει μείνει και κανείς να μεταφερθεί.
 

DeletedUser4530

Guest
ιδου η ροδος.....
αν θελετε να κρατηθουν οι καποιοι κοσμοι μην ανοιξετε λογαριασμους στον νεο. αν κανουμε λογαριασμους τοτε αποδεχομαστε ολα οσα... και μετα θα αναρωτιωμαστε η γκρινιαζουμε.
 

DeletedUser6152

Guest
Στον ελληνικο σερβερ ειμαστε καμια 200-250αρια ενεργα ατομα..Σε καθε κοσμο οι ιδιοι και οι ιδιοι.Το μονο που αλλαζει ειναι ο χαρακτηρας που φτιαχνουμε,η συμμαχια που ειμαστε και το στυλ που παιζουμε..Καμια σοβαρη διαφορα.
Οποτε οσοι και να ανοιξουν στα ιδια χαλια θα ειμαστε.
 

DeletedUser6637

Guest
το παγωσατε το θεμα?

κανενα νεο υπαρχει για τις μεταφορες?

εγω πρωσοπικα δεν χωνω ουτε σεντς αν δεν ξεκινησουν οι μεταφορες

παντως εχετε μεγαλο θρασος,παγωσατε το θεμα των μεταφορων......κ ανοιγεται καινουριο κοσμο
δεν φτεται εσεις αλλα ολα τα χαπατα που θα ακολουθισουν κ θα ανοιξουν κ εκει καινουριο χαρακτηρα,οπως κανουν σε ολους τους κοσμους που ανοιγεται!
 
Κορυφή