Ερωτήσεις - Απορίες

DeletedUser7103

Guest
http://prntscr.com/8zldzo αν στο λεγα πριν μιση ωρα θα ημουν πιο σοβαρος για σενα?την αλλη φορα θα βαλω και γραβατα..εσενα ειχα για πιο σοβαρο ατομο τζον...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

cord

Ex-The West Team
Το αιτημα του GP250381 ηταν εμπροθεσμο οποτε δεν υπαρχει λογος να γινεται συζητηση για κατι τετοιο.
Ο καθε παιχτης ειναι ελευθερος να αποφασισει αν θελει να συμμετεχει στο τουρνουα ή οχι.
 

DeletedUser4356

Guest
Για να υπάρξει δυνατότητα άμεσης συνεννόησης μεταξύ των εκλεγμένων αρχηγών (που στο μεταξύ δεν ξέρουμε ποιοι είναι οι άλλοι τρεις που πλαισιώνουν τους εκλεγμένους από την Ο.Δ.) πρέπει να αναρτηθεί εδώ κάπου ένα νέο τόπικ με τις διευθύνσεις τουλάχιστον κάποιου skype ώστε να υπάρχει άμεση επικοινωνία μιας και που υπάρχουν αρχηγοί που είμαστε από διαφορετικούς κόσμους.

Τουλάχιστον να ξεκινήσουμε να πιάσουμε δουλειά :wk
 

cord

Ex-The West Team
Revolver Ocelot > Μπορουμε να φτιαξουμε ενα νεο θεμα αν θελετε, ωστε να χρησιμοποιησετε αυτο αν θελετε για τις οποιες συνεννοησεις.
 

DeletedUser6257

Guest
καλημερα,επειδη ειδα οτι θα μεινουν εξω 8 παικτες,εγω λογω δουλειας στις πιο πολλες μαχες θα ειμαι οφ,ειναι κριμα να μεινουν εξω παικτες που θα ειναι ον
 

RIO-GRANDE

Νέο Μέλος
Για να διευκολυνω την διαδικασια ..καθως ειμαι και απο τα μικροτερα Λεβελ και Στρατιωτης που ειναι και οι περισσοτεροι χαρακτηρες .. και εγω με την σειρα μου αποσυρω την συμμετοχη μου .. Καλες Μαχες και επιτυχιες να χετε
 

DeletedUser6584

Guest
Σβολοι κ Ομολογα

Οι σβολοι κ τα ομολογα που διαθετουμε τωρα θα μεταφερθουνε κ αυτα
μαζι με τον παιχτυ?
Και αν θα μπορουμε να προμηθευτουμε εκει σβολους ?
Και τι θα γυνη με αγορασμενες ικανοτητες κ ιδιοτητες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4356

Guest
Λόγω της κλειστής αγοράς των paysafe στην χώρα μας...ξέρουμε ότι η Διαχείριση προτείνει κάποια "ισοδύναμα" :D .

Μήπως σε αυτά μέσα παίζει να έχουμε τα 50 πρώτα σβώλια από τα ήδη υπάρχοντα;

Γιατί μάχη χωρίς πρεμ χαρακτήρα είναι άνοστη και θα είναι σίγουρα αβαντάζ για τους ξένους...μην ξεκινήσουμε σαν αουτσάϊντερ...δεν λέει!
 

cord

Ex-The West Team
Δεν υπαρχει καποια αλλη ενημερωση οσο αφορα το premium. Παραμενει αυτο που ισχυε.
 

Deleted User - 313947

Guest
Η Paysafe έχει ανοίξει για κάποια άλλα παιχνίδια, μήπως μπορεί να γίνουν ενέργειες και για το δικό μας;
 

DeletedUser5285

Guest
Προσωπικα ευχομαι να μη γινει τπτ.
Η paysafe εχει ανοιξει για παιχνιδια (εταιριες) που εχουν λογαριασμο σε ελληνικη τραπεζα. Δηλαδη που τα εσοδα απο τους σβολους πανε πρωτα σε ελληνικους τραπεζικους λογαριασμους οπου και φορολογουνται πρωτου καταληξουν στην χωρα προελευσης.
Προφανως η αγαπημενη innogames δεν εμπιστευεται τις ελληνικες τραπεζες και δεν διατηρει λογαριασμο εδω, οποτε ευκαιρια να παιξουμε ολοι απο την ιδια αφετηρια ωστε να ξεχωριζει ο καλυτερος οπως παλια και οχι ο πιο πλουσιος οπως ειχε καταντησει το παιχνιδι.
Τωρα οσον αφορα το τουρνουα προφανως αν παιζοταν στον οπαπ για τον λογο που ανεφερα παραπανω θα ημασταν το φαβορι για την τελευταια θεση.
Απο τη στιγμη λοιπον που προοριζομαστε για πατο η προσπαθεια μας να αναρριχηθουμε εστω και στην προτελευταια θεση θα μπορει να θεωρηθει επιτυχια. Απο τη στιγμη λοιπον που δε γινεται να αποτυχουμε ας ευχαριστηθουμε τη συμμετοχη μας εκει, ας παρουμε νεες εμπειριες απο αλλες χωρες να γινουμε καλυτεροι παιχτες και αφηστε την innogames να τα αρπαξει απο τις υπολοιπες χωρες.
 

DeletedUser7045

Guest
ερώτηση: Αν στη πορεία βρούμε αναβαθμισμένα αντικείμενα θα μεταφερθούν?
β. Γενικά τι θα μεταφερθεί από τα αποθέματα ?
 

cord

Ex-The West Team
Δεν μεταφερεται τιποτα. Απλα θα προστεθει οτι εχει δηλωσει ο καθενας στον νεο του χαρακτηρα στον νεο κοσμο.
 

dimitrisCh

Μέλος
Η μάχη τελειώνει με κατάληψη σημαίας.
Πόντοι άμυνα: 0
Πόντοι επίθεση: +1

Η μάχη τελειώνει μετά από την ολοκλήρωση 56 γύρων με επιζήσαντες.
Πόντοι άμυνα: +2
Πόντοι επίθεση: -1

Οι αμυνόμενοι εξοντόνουν όλους τους αντιπάλους πριν από την ολοκλήρωση 56 γύρων.
Πόντοι άμυνα: +2
Πόντοι επίθεση: -1

Οι επιτιθέμενοι εξοντόνουν όλους τους αντιπάλους πριν την ολοκλήρωση 56 γύρων:
Πόντοι άμυνα: ???
Πόντοι επίθεση: +2
 

snag

Νέο Μέλος
ποτε θα ξεκινησουμε τελικα;
εγω ανεβηκα και επιπεδο εν τω μεταξυ και δεν ξερω αν πρεπει να ενημερωσω για αυτο καποιον διαχειριστη.
 
Κορυφή