Ερωτήσεις - Απορίες

snag

Νέο Μέλος
ειμαι στην πολη old hamburg.
δωστε οδηγιες τι να κανουμε μολις συνδεθητε
 

cord

Ex-The West Team
Η αληθεια ειναι πως εχουν γινει αρκετα λαθη.
Παρολα αυτα ζητησαμε και πηραμε προσβαση στον κοσμο του net ωστε να επεμβουμε και να διορθωσουμε οτι μπορουμε.

Ετσι, πρωτο μας μελημα ειναι να φροντισουμε να μπορουν να συνδεθουν ολοι κανονικα στον κοσμο αυτον.
https://www.the-west.net
Για ολους οσους εχουν στειλει αιτηση υποστηριξης στο Ελληνικο Κεντρο Υποστηριξης, πιστευουμε οτι μεσα στο ΣαββατοΚυριακο θα επιλυσουμε ολα τα προβληματα οσο αφορα τη συνδεση.

Οσο αφορα τα αποθεματα, διαπιστωσαμε και εμεις αλλα και αλλες χωρες οτι πολλοι παιχτες δεν εχουν ολα τα αποθεματα που ζητησαν, καποιοι δε, δεν εχουν καν αποθεματα.
Δεν ξερουμε για ποιο λογο εχει γινει αυτο, αλλά απο Δευτερα θα κανουμε οτι ειναι δυνατον ωστε να προσθεσουμε εμεις τα αντικειμενα ενα προς ενα στους παιχτες που εχουν στειλει αιτηση υποστηριξης.
Θα μας διευκολυνε αφανταστα εαν τα αντικειμενα που αναφερετε συνοδευονται και απο το id τους ωστε να μπορεσουμε να εξυπηρετησουμε ολους τους παιχτες της Ελληνικης ομαδας οσο πιο γρηγορα γινεται.

Ηδη οι αρχηγοι της Ελληνικης ομαδας εχουν πιασει σημεια υψιστης στρατηγικης σημασιας στον χαρτη του κοσμου αυτου και ετοιμαζονται οι 3 πολεις. Βρισκονται και οι 3 στο κεντρο του χαρτη κατω απο τη μεσαια κομητεια, οποτε καλο ειναι να μαζευτει εκει κοντα ολο το στρατευμα ωστε να αρχισουν ενας ενας σιγα σιγα να μπαινει σε πολη. Περισσοτερα πιστευουμε θα αναφερθουν και απο τους αρχηγους της ομαδας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

atsalinos

Νέο Μέλος
τουρνουα

Καλημερα,επειδη δεν ηξερα που να γραψω το προβλημα το εγραψα εδω Θελω να μου σταλει το λινκ για το τουρνουα στο καινουριο email που εχω κανει και φυσικα αλλαξα στο west( ειχα χασει τον κωδικο και δεν μπορουσα να μπω)
 

MyTurn21

Μέλος
Όχι δεν είναι τόσο απλό. Μετά την Δευτέρα δεν προλαβαίνεις να μαζέψεις τους σβόλους για το premium της πρώτης μάχης από το μπόνους καθημερινής σύνδεσης και τα ομόλογα για τις αναγκαίες ενισχύσεις.

γενικα χανουμε μερες απο την προετοιμασια και οχι μονο αλλα το παιρνουμε στον χαβαλε καλυτερα :sb
 

DeletedUser6865

Guest
καλησπερα,εμενα προχτες μου εστειλε το μηνημα στο μαιλ αλλα μεχρι και σημερα προσπαθω να μπω και μου λεει λαθος κωδικος μετα παω στο εκει που μου ζηταει ονομα και μαιλ για να αλλαξω κωδικο και μου λεει το ονομα και το μαιλ δεν αντιστοιχουν σε καποιον...:grr
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα,εμενα προχτες μου εστειλε το μηνημα στο μαιλ αλλα μεχρι και σημερα προσπαθω να μπω και μου λεει λαθος κωδικος μετα παω στο εκει που μου ζηταει ονομα και μαιλ για να αλλαξω κωδικο και μου λεει το ονομα και το μαιλ δεν αντιστοιχουν σε καποιον...:grr

κοιτα μηπως εχει μετα το ονομα καμια τελια γιατι ετσι την πατησα κι εγω :wk
 

DeletedUser7249

Guest
να σας ευχηθω καλες μαχες,διοτι ακρη δεν βγαζω και δεν μπωρο να μπω,αλλαξα μαιλ οπος πολυ διοτι δεν θυμομουν κοδικους,αλλα προκοπη δεν γηνεται,ουτε μαιλ ερχεται ουτε τιποτα.
:w :w :w
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
να σας ευχηθω καλες μαχες,διοτι ακρη δεν βγαζω και δεν μπωρο να μπω,αλλαξα μαιλ οπος πολυ διοτι δεν θυμομουν κοδικους,αλλα προκοπη δεν γηνεται,ουτε μαιλ ερχεται ουτε τιποτα.
:w :w :w

Στειλε αιτηση στο κεντρο υποστηριξης με θεμα "Διεθνης Τουρνου Οχυρων" και ζητα να σου στειλουν email με τους κωδικους σου στο καινουργιο email που εχεις φτιαξει.Γραψτους πιο ειναι.Και μην ξεχασεις να τσεκαρεις και το spam folder γιατι μερικες φορες στελνοντε εκει περα.
 

DeletedUser

Guest
εχω θεμα με τα ρουχα που ειχα δηλωσει, μου βαλανε σε πολλα κομματια αντι γι αυτο που ειχα δηλωσει μου βαλανε απο το σετ του πρωταρη. Ας απαντηθει τι πρεπει να κανω και θα απαντησω την Δευτερα που θα ξαναδω το φορουμ.
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
εχω θεμα με τα ρουχα που ειχα δηλωσει, μου βαλανε σε πολλα κομματια αντι γι αυτο που ειχα δηλωσει μου βαλανε απο το σετ του πρωταρη. Ας απαντηθει τι πρεπει να κανω και θα απαντησω την Δευτερα που θα ξαναδω το φορουμ.

Στελνεις μια αιτηση υποστηριξης με θεμα "Διεθνης τουρνουα οχυρων" απο τον ελληνικο κοσμο και τους λες οτι τα αντικειμενα που εχεις στα αποθεματα σου δεν ειναι αυτα που ειχες δηλωσει και θα σου πουν τι να κανεις μετα...
 

DeletedUser6888

Guest
με εμας που δεν εχουμε λαβει email τι γινεται?
 

DeletedUser2571

Guest
καλο θα ηταν να ενημερωθουμε για το ποτε θα παραλαβουμε τα αποθεματα μας στον awesomia, να ξερουμε στο περιπου τι μας γινεται.
 

DeletedUser7372

Guest
καλησπερα ποτε θα ερθει το ιμειλ για να ενεργοποιησουμε τον νεο κοσμο για το παγκοσμιο
 

snag

Νέο Μέλος
Ειχα δηλωσει ξιφος κυνηγου του johann και μου εβαλαν περιστροφο του johann.
Σας παραθετω και αποσπασμα απο την σελιδα που ειχα κανει την δηλωση.

1. Σετ Johann πληρες με αγελαδα του johann ,ξιφος κυνηγου του johann και τοξο του johann /

Παρακαλω δωστε οδηγιες πως θα διορθωθει και επισης βλεπω απο την χθεσινη ανακοινωση οτι ισως μπορουν να γινουν διορθωσεις και στο level που ανεβηκα αν την ερμηνευσα σωστα.

Ευχαριστω
 

DeletedUser6632

Guest
Για οποιοδήποτε προβλημα στελνετε αιτημα υποστηριξης εδω στους δικους μας διαχειριστες με θέμα Διεθνες Τουρνουα. Οφείλω να ομολογήσω πως οι διαχειριστές μας πραγματικα εργάζονται πολυ σκληρά για να προλάβουν να διορθώσουν τα πάντα και ένα μπράβο τους
 

DeletedUser5084

Guest
Για οποιοδήποτε προβλημα στελνετε αιτημα υποστηριξης εδω στους δικους μας διαχειριστες με θέμα Διεθνες Τουρνουα. Οφείλω να ομολογήσω πως οι διαχειριστές μας πραγματικα εργάζονται πολυ σκληρά για να προλάβουν να διορθώσουν τα πάντα και ένα μπράβο τους

To Σ.Κ εγραζονται ή μονο καθημερινες?
 

DeletedUser3297

Guest
Λεπόν. Αυτός ο κόζμος ο αβεσόμνια είναι μια εμορφιά!
Αλλους τους φέρνουν χωρίς ρούχα γυμνούληδες να ξεπαγιάζουν στην άγρια δύση. Άλλους χωρίς ικανότητες. Ανίκανοι καταντήσαμαν κυρίες και κύριοι. Εναν τον έφεραν λέβελ1 και επίπεδο μονομαχίας ενενήντα. (Αυτός πρέπει να ναι το πιο γρήγορο πιστόλι της άγριας δύσης). Οι γυναίκες υπέστησαν αλλαγή φύλλου και γίνανε μουστακαλήδες.
Και τώρα έχει μια ώρα που δε μας βάζει μέσα στο παιχνίδι. Δε γοορλντ λέει ιζ νοτ αβέιλαμπλε ατ δε μόμεντ. Αβέξεις και ξερός!
Είμαστε σοβαροί;
Μήπως είναι η ίδια εταιρία που διοργάνωσε τις εκλογές σε πολύ γνωστό ελληνικό κόμμα;
Δηλαδή αν κάπχοιος έχει χώσει σβώλια (λέμε τώρα) και δεν του ανοίγει το παιχνίδι τι πρέπει να κάνει; Να κλαίει πάνω από το χαμένο του χρυσάφι;
Αυτά τα ολίγα.
Χαίρετε!
 

DeletedUser7045

Guest
συνεργάστηκαν με την Infompachalutions απ ότι ξέρω.
Αλλά αν πάσει περιπτώσει , στείλτε κανα μύνημα πως να στηθούμε :))
 
Κορυφή