Ερωτήσεις - Απορίες

johnfage

Μέλος
και εγω στην ιδια περιπτωση με τον δημητρη ειμαι εχω ηδη εκει λογαριασμο με διαφορετικο ονομα ... δεν μου εχει ερθει τιποτα στο e-mail και δεν μου εμφανιζει καν τον κοσμο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6632

Guest
Μπραβο στην ΙΝΝΟ, μετά από ταλαιπωρία και που μπήκαμε δεν γίνετε τίποτα γιατι φυσικά ένα σερι κακης τύχης μας κυνηγάει παντού. Ολα κολημένα
 

dimitrisCh

Μέλος
Εμένα μου εμφανίζει τον κόσμο, αλλά δεν πατάω σύνδεση γιατί δεν είμαι σίγουρος τι θα επηρεάσει εάν δοκιμάσω να συνδεθώ.:lf
tktURWd.png

Λογικά εάν αποσταλεί νέος κωδικός θ' αλλάξει και στους υπόλοιπους κόσμους, αφού με έναν όνομα χρήστη και με τον ίδιο κωδικό συνδέεται κάποιος σε όλους του κόσμους του net. :w

Μια χαρά επέλεξαν και ημέρα Παρασκευή ν' ανοίξουν τον κόσμο, γνωρίζοντας ότι τα Σαββατοκύριακα δεν λειτουργεί τίποτε στην Innogames. :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6632

Guest
Μια χαρά όλα. τώρα ούτε να μπούμε δεν αφήνει. Κατα τα άλλα οι Ελληνες ήταν τεμπέληδες και ανικανοι ενω οι Γερμανοί Αρια φυλή
 

DeletedUser7393

Guest
.............

και εγώ που κατάφερα να μπώ για λίγο ,τι είδα ?
ο χαρακτήρας μου να είναι στο 120 επίπεδο ( 145 είχα δηλώσει ) και να είμαι τυχάς (ενω είμαι στρατιώτης )
ελπίζω να διορθωθει ,αλλιώς ...
 

Deleted User - 313947

Guest
Επειδή μπερδεύτηκα, δεν ισχύουν οι υπάρχοντες κωδικοί αλλά θα σταλούν κάποια στιγμή νέοι για να μπούμε στον νετ και να γραφτούμε στον κόσμο Awesomia, έτσι είναι;
 

DeletedUser4388

Guest
Εγω που ειχα λογαργιασμο στο .net με ιδιο ονομα με τον χαρακτηρα που δηλωσα για το τουρνουα μπηκα με τα στοιχεια του .net χωρις να μου στειλουν κωδικους σε μαιλ.Οταν μπειτε κοιταξτε αποθεματα ικανοτητες/ιδιοτητες κτλ μην δειτε κανα προβλημα(π.χ εμενα οι γερμανοι δεν μου εχουν βαλει ιδιοτητες και εχω μονο 1 ποντο αλλα εχω ικανοτητες).Οτι προβλημα εχετε αιτημα υποστηριξης σε gr σερβερ.
 

DeletedUser4388

Guest
Τα μονα παραπανω που εχω ειναι 3 κομματια αλλα ειναι κουρελια.
 

DeletedUser

Guest
Αναρωτιέμαι Ηταν τόσο δύσκολο να στείλουν τους κωδικούς από την προηγούμενη εβδομάδα ώστε να έχουν τακτοποιηθεί όλοι, τουλάχιστον σε αυτό το θέμα ?
Και από ότι βλέπω τα θέματα είναι πολλά !!!


Θα υπαρξουν προβληματα ναι, καθοτι ειναι η πρωτη φορα που γινεται κατι τετοιο, ομως δεν χρειαζεται να σας πιανει η θαλασσα, θα τα λυσουμε ολα.

Ας ελπίσουμε ότι δεν θα χρειαστεί να περάσουμε από σαράντα κύματα, γιατί δεν ξέρω πόσοι αντέχουν την θάλασσα!!
 

DeletedUser3871

Guest
Email.

Ουτε εγω εχω παρει κανεναν email.!:sad:sad
 

DeletedUser5084

Guest
Αναρωτιέμαι Ηταν τόσο δύσκολο να στείλουν τους κωδικούς από την προηγούμενη εβδομάδα ώστε να έχουν τακτοποιηθεί όλοι, τουλάχιστον σε αυτό το θέμα ?
Και από ότι βλέπω τα θέματα είναι πολλά !!!


Ας ελπίσουμε ότι δεν θα χρειαστεί να περάσουμε από σαράντα κύματα, γιατί δεν ξέρω πόσοι αντέχουν την θάλασσα!!


Πουλάω δραμαμίνες σε καλή τιμη! Προσφορές σε ψιθυρο...:p
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φιλέ μου. Καλύτερα να το ρίξουμε στην πλάκα, γιατί αλλιώς δεν παλεύεται :w
 

MyTurn21

Μέλος
αρα απο αυριο θα μπουμε οι περισσοτεροι σωστα? δε βαριεσαι τοσο καιρο περιμεναμε :w
 

dimitrisCh

Μέλος
δε βαριεσαι τοσο καιρο περιμενουμε :gl
Όχι δεν είναι τόσο απλό. Μετά την Δευτέρα δεν προλαβαίνεις να μαζέψεις τους σβόλους για το premium της πρώτης μάχης από το μπόνους καθημερινής σύνδεσης και τα ομόλογα για τις αναγκαίες ενισχύσεις.
 
Κορυφή