Επιθέσεις σε εργάτες (Name and Shame)

  • Δημιουργός θέματος m21r
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
το θεμα ειναι απλο...οι παικτες κανουν μονομαχια σε οποιον θελουν ανεξαρτητου επιπεδου η κλασης.

δεν νομιζω οτι αν καποιος γραψει στο προφιλ του να μην του κανουν επιθεση δεν θα του κανουν...:rolleyes:ισως να εχει και το αντιθετο αποτελεσμα...γιατι το πιο λογικο ειναι να σκεφτουν οτι αυτος θα εχει λευτα πανω του και δεν θελει να του τα παρουν...+ οτι φαινετε λιγο προκλητικο...δηλαδη εγω αν εβλεπα εναν χτιστη και ελεγε στο προφιλ του να μην του κανουν επιθεσεις θα του εκανα:D
 

DeletedUser

Guest
παντως υπαρχουν κ εργατες που χαρακωνουνε αγρια !!!!

φαντάσου και να ήταν στρατιώτες πόσο άγρια θα μπορούσαν να χαρακώσουν..βέβαια το πως θα αναπτύξει ο καθένας τον χαρακτήρα του είναι δικό του θέμα...το σωστό όμως είναι να εκμεταλλεύεσαι τα μπόνους του χαρακτήρα σου,ποτέ δεν θα καταφέρει ένας εργάτης να χαρακώσει τόσο άγρια όσο ένας σωστός στρατιώτης και αντίστοιχα ένας στρατιώτης να χτίσει το ίδιο αποτελεσματικά.
 

DeletedUser

Guest
κοιτα αυτο ειναι σχετικο...ο χτιστης ξερει που να πρεπει να βαλει τους ποντους του γιατι δεν εχει και πολλεσ επιλογες...ενω ο στρατιωτης το πιο πιθανον ειναι στην αρχη να τα εχει κανει μανταρα...
 

DeletedUser

Guest
βέβαια το πως θα αναπτύξει ο καθένας τον χαρακτήρα του είναι δικό του θέμα...

100% σωστο!
αλλα ως εργατης η τυχοδιωκτης πρεπει να αναπτυξεις κ τα skill του μονομαχου η του στρατιωτη αλλιως ζητω που καηκαμε!!!
αν κανεις τον εργατη μονο με skills εργατη το πιο πιθανο ειναι να βγαλεις ενα χαρακτηρα 'το παιδι της καρπαζιας' :eek:
 

DeletedUser

Guest
αν σου πω οτι μου εχει κανει επιθεση στρατιωτης και εχει χασει οπως και εγω εχω κανει σε στρατιωτη και εχει χασει(για τον ιδιο μιλαμε παντα)

(τα βαζω ολα στην κατασκευη...)
 

DeletedUser

Guest
θα διαφωνήσω.ως εργάτης πρέπει να είσαι καλός χτίστης γιατί αυτό θα σου φέρει και λεφτά και εμπειρία ανοίγοντας τις αντίστοιχες δουλειές,αν τον κάνεις μονομάχο οι δυνατότητές σου είναι κάπως περιορισμένες.το να μην γίνεις παιδί της καρπαζιάς πρέπει να το φροντίσουν οι μονομάχοι-στρατιώτες της πόλης σου,εσύ τους προσφέρεις τις ανέσεις μιας αναπτυγμένης πόλης και αυτοί σου εξασφαλίζουν την ασφάλεια σου...και έτσι μπαίνει και στο παιχνίδι το ομαδικό πνεύμα που αναφέρεις σε ένα άλλο ποστ.

για τον τυχοδιώκτη πάλι δεν νομίζω ότι υπάρχει σωστός-ιδανικός τρόπος ανάπτυξης,ότι αρέσει στον καθένα.
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω με τον μυ8ο γτ να βαλω πχ εναν εργατη στην πολη αν δεν ειναι full κατασκευη πως 8α χτιστει η πολη?
 

DeletedUser

Guest
παιδια επιδη ειμαι καινουργιοσ στο παιχνιδι λυστε μου μια απορρια
το στυλ του παιχτη μου το αλλαζω μονοσ μου ή κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου?
 

DeletedUser

Guest
παιδια επιδη ειμαι καινουργιοσ στο παιχνιδι λυστε μου μια απορρια
το στυλ του παιχτη μου το αλλαζω μονοσ μου ή κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου?

Η επιλογή της κατηγορίας του χαρακτήρα και της εικόνας προφίλ είναι μόνιμη. Δεν μπορείς να αλλάξεις την επιλογή σου από την στιγμή που πάρεις την πρώτη φορα :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστώ πολυ serfer.Πάντως φοβερή φάση το παοχνίδι:D
 

DeletedUser

Guest
σιγά το καλούτσικο ρε...
ερασιτεχνικό θα έλεγα...

browser game of the year είναι (και έχει και 5-6 άλλες διακρίσεις) :p:eek::cool:
 

DeletedUser

Guest
εγω θα πω κατι και οποιος θελει ασ το παρει στα σοβαρα...

παιδια λιγος σεβασμος σε εμας (εργατες) γιατι χωρις εμας θα ησασταν περπλανωμενα ρεμαλια... σκεφτειτε το λιγο και απαντηστε μου αν εχετε καπια αντιρησση με αυτο...
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω με το φιλο παραπανω ..οι εργατες ειναι οι στυλοβατες.. αλλα δεν τους ξεχωριζω παραπανω απο τους αλλους χαρακτηρες... :eek:
ολοι παιζουν το ρολο τους
οι εργατες χτιζουν ,οι στρατιωτες προστατευουν,οι τυχωδιωχτες φερνουν λεφτα κτλ...
μην ξεχνατε ειμαστε στην αγρια Δυση ολοι εξαρτιωνται απο τον αλλον για να χτιστει μια πολη κ να στεγασει τα περιπλανωμενα ρεμαλια
οσο για τις μονομαχιες ... οι κτιστες τι ??? σ αλλο κοσμο ειναι???Αγρια Δυση παιδια;);) ο Νομος του Ισχυρου...
 

DeletedUser

Guest
εχεις δικιο φιλε μου, στην αγρια δυση ειμαστε ο καθενας χτυπαει οποιον θελει (χωρις νομους) αλλα καποια στιγμη απο τις πολλες επιθεσεις που θα φαμε οι εργατες θα λυποθημησουμε και ειναι καλυτερα ετσι για να εχουμε 48 ωρες ηρεμιας... αλλα απο καποια στιγμη και μετα και να μας κανετε επιθεσεις δεν θα κερδιζετε και πολυ εμπειρια αφου θα εχετε ξεφυγει στο επιπεδο μονομαχιας και η εμπειρια που θα σας δινουμε θα ειναι ψιχουλα... τσαμπα και το κινητρο δηλαδη :p
 

DeletedUser

Guest
παιδια εχω κολλησει στο μαζεμα φασολιου
παω να παρω τη δουλεια και τη δειχνει διαφανη.ξερετε γιατι?καθε βοηθεια ειναι ευπροσδεκτη:confused:
 

DeletedUser

Guest
paides, to pexnidi onomazete the west. skopos t einai na vreis tropo na epivioseis mesa sto pexnidi k na e3elissese. tora to pos tha to katafereis einai epilogi diki s. an enas ergatis ta vazei ola stin kataskevi gia na perni lefta einai epilogi diki t. os apotelesma tha xasei stis monomaxies.
i tha epile3ei na kanei enan all around paiki gia na mporei na antepe3elthei pernontas omos ligotera lefta apo tis douleies.

o kathenas kanei tis epiloges t k antimetopizei tis sinepeies. to pexnidi den einai ftiagmeno gia na einai dikaio k na eimaste oloi xaroumenoi. einai ola meros t pexnidiou
 

DeletedUser

Guest
εδω ειναι δυση δεν χαριζομαστε αν δεν σε αρεσει φυγε:)
εργατησ ειμαι...και δεν κανω ετσι
 

DeletedUser

Guest
δειτε λιγο εδω!!!χαχα
wedst.jpg
 
Κορυφή