Επιθέσεις σε εργάτες (Name and Shame)

  • Δημιουργός θέματος m21r
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρε παιδια αν καποιος ειναι εργατης κ το εχει γραψει στο προφιλ του 'μην με βαρατε' περιμενετε ο μονομαχος να μην του επιτεθει?
ο μονομαχος απο που θα παρει ευκολα λεφτα?
η μηπως θα φοβηθει μην τον κανουν ντα?
εμενα χθες κ σημερα ενας %$#% με εχει ταραξει στη μονομαχια.
αν του πω μην με βαρας το πιο πιθανο ειναι να μου ξανακανει μονομαχια!
για αυτο δωρησα ολα τα λεφτα στην πολη μου κ αστον να με βαραει οσο θελει!!!
καποια στιγμη θα βαρεθει κ θα με αφησει!

ειπα κ εγω τον πονο μου κ ηρεμησα!!!
 

DeletedUser

Guest
εγω παντως πιστευω πως οι εργατες πρεπει να ανεβουν μεχρι να χτιστει μια πολη μετα η delete η σαμανο για στατς μονομαχου.........
ετσι κ αλλιως ολοι οι char μπορουν να ειναι το ιδιο καλοι με εναν μονομαχο καποιοι κ καλυτεροι
 

DeletedUser

Guest
μπορεις πολυ απλα να μην γινεις χτιστης...αμα καναν αυτο ο χτιστης θα ηταν μια ''νεκρη'' επιλογη...
 

DeletedUser

Guest
ναι οκ αλλα ειναι κ καποιοι που 8ελουν να αναπτυχουν μια πολη με αυτη την λογικη δεν 8α ειχαμε κ πολεις εξαλλου η αδυναμια του εργατη ειναι πως κυριως εχει ολα τα skill κατασκευη κ αυτο τον κανει αδυναμο ο κα8ε χαρακτηρας που εχει μεγαλη κατασκευη μπορει να χτισει αλλα ο εργατης συμφερει για το κινητρο του! σχεδον ολοι οι χαρακτηρες μπορουν να "μπαστερδευτουν" κ να γινει καποιος αλλος εκτος απο στρατιωτες
 

DeletedUser

Guest
παντως εδω που τα λεμε οι χτιστες εχουν τα πιο ΄περιοριστικα' πλεονεκτιματα σε συγκριση με τους αλλους χαρακτηρες!!
 

DeletedUser

Guest
κ ο μονομαχος εχει για pvp char σε σχεση με τον φανταρο που για εμενα ο στρατιωτης ειναι imba char
 

DeletedUser

Guest
οντως!ενδεχομενως τα πλεονεκτηματα των χαρακτηρων πρεπει να βελτιωθουν!
δεν θα ηταν ασχημο να μπει κ ενα μειονεκτημα σε καθε χαρακτηρα!!
 

DeletedUser

Guest
ισως στο μελλον αν παντως δεν αλλαξουν πιστευω οταν ανοιξει κοσμος 2 οσοι πανε απο τον 1 εκει κ κανουν pvp char 8α ειναι στρατιωτες οι εμπειροι τουλαχιστον
 

DeletedUser

Guest
οντως!!!εκτος κ αν θελεις να κανεις πολλες μονομαχιες κ να κινησαι ανα τον χαρτη συνεχεια!!αλλιως δεν βλεπω αλλο κινητρο να γινεις μονομαχος(περα απο τον τιτλο κ την εικονα του χαρακτηρα)
 

DeletedUser280

Guest
καταρχας να καλωσορισουμε ξανα το σερρα στην παρεα μας που εκανε και εκεινος το στρατιωτικο του για ενα μηνα σαν και μενα, μετα να πω στον φιλο που με ειπε ξανθια οτι πρεπει να ξαναδιαβασει το ποστ μου, και τελος να συμπληρωσω το αρχικο μου ποστ λεγωντας οτι ο τακασι εχει δικιο εκει που λεει οτι το παιχνιδι μπαζει. οι στρατιωτες θα πρεπε να μπορουν να προστατευουν τους εργατες με τις τακτικες τους,
αυτη αλλωστε ηταν και η δουλεια τους. τωρα κι ο καθενας που βαραει εργατες, αν ο αλλος του ζηταει να σταματησει τις επιθεσεις κι αυτος συνεχιζει, τοτε ο εργατης φωναζει ενα μπρατσωμενο φιλο να καθαρισει για παρτη του, ειναι η μονη λυση.
 

DeletedUser

Guest
καλως σας βρηκα (αν κ το στρατιωτικο δεν βοη8ησε κ πολυ) καταρχην κατα δευτερον το 8εωρω καπως χαζο οι τακτικες να προστατευουν τους εργατες με την ιδια λογικη γτ οχι κ τους υπολοιπους? κ τοτε ειναι που οι μονομαχοι 8α χα8ουν τελειως εκτος αν αλλαχουν κ προνομια σε αυτους (πχ bonus εμφανισης) κτριτον τα αντιποινα παλι ειναι καπως δεν λεω κανουν δουλεια αλλα μονο αν η πολη εχει καλους pvp chars αλλιως ειναι απλα στο ελεος οι εργατες..
 

DeletedUser1044

Guest
Λοιπον τα πραγματα ειναι απλα για να μην το κουραζουμε..Οι εργατες δεν μπορουν να ειναι στο απυροβλητο..Ο καθενας μπορει να ριχνει τους εργατες χωρις τυψεις:p
Εφοσον ομως ο εργατης ανηκει σε μια πολη οπου υπαρχει εστω ενας μονομαχος ή στρατιωτης, αυτοι οφειλουν να τους προστατεψουν..Δεν μπορει κανενας να εχει και την πιτα:rolleyes: ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο:p
 

DeletedUser280

Guest
γιατι οι μονομαχοι και που υπαρχουν τωρα τι αλλαζει; οι πιο ακυροι του παιχνιδιου ειναι.
 

DeletedUser

Guest
για άλλο πράμα μιλάμε τώρα,
όχι για την ανικανότητα τον μονομάχων
 

DeletedUser280

Guest
οτι γουσταρω θα λεω. εξαλλου ειμαι εντος θεματος, μιλαω για τους μονομαχους που ειτε την πεφτουν σε εργατες ειτε οχι παλι ειναι οι ακυροι του παιχνιδιου
 

DeletedUser

Guest
ααα ξανθούλη μου φαίνεται δεν
θα τα πάμε καλά εμείς οι δυο xD:D:D
 

DeletedUser

Guest
Μα γιατι υποτιμάτε τους εργατες τοσο πολυ;
Εγω διαλεξα την κατηγορια αυτη επειδη δινει περισσοτερη εμπειρια

Δεν σημαινει οτι καποιος επειδη ειναι εργατης βαζει ολους τους ποντους στο χτισιμο..
Σιγουρα εχει μια κλιση προς τα εκει αλλα δεν ειναι και μ*λακας να μενει πισω στις αποστολες και στις μονομαχιες. Εξ' άλλου το σθενος θα ειναι πολυ ψηλο, ο μονος περιορισμος ειναι οτι πρεπει να χρησιμοποιει melee οπλα (πχ. το σπαθι του Ηernando!!)
 

DeletedUser

Guest
Πολλή ανταπόκριση αυτό το post που σημαίνει ότι απασχολεί και άλλους.
Σαφώς μπορούμε να κάνουμε ότι μονομαχίες θέλουμε. Αυτό που είπα δεν είναι να μην μονομαχείς τον εργάτη αλλά είναι ανήθικο να τον λιποθυμάς συνέχεια ειδικά αν εσύ είσαι στο top των παιχτών. Πολλοί είναι αυτοί με επίπεδο 40+ και μονομαχία 60+, που ενώ μπορούν να χτυπήσουν στρατιώτες, βγάζουν τα σπασμένα τους σε μονομαχίες με εργάτες 30+ σαν εύκολη λύση για 5 εμπειρία και $2. Άντε και το έκανες μια φορά, το να το ξανακάνεις είναι λίγο παρατραβηγμένο και εμένα μου δείχνει το κόμπλεξ σου. Έχω δει πολλά κόμπλεξ τώρα τελευταία...:rolleyes:
Επιμένω να υποστηρίζω ότι οι εργάτες είναι εργάτες και σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι υστερούν σε τπτ ίσως έχουν περισσότερα πλεονεκτήματα και το παιχνίδι τους είναι πιό ενδιαφέρον από ότι για έναν στρατιώτη.

(Εγώ είμαι τυχοδιώκτης)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παντως υπαρχουν κ εργατες που χαρακωνουνε αγρια !!!!
 

DeletedUser

Guest
Πολλή ανταπόκριση αυτό το post που σημαίνει ότι απασχολεί και άλλους.

ειναι κατι που ενδιαφερει ολους μας πιστευω κ κυριως εμας τους νεους παιχτες!αν συνεχισουμε αυτη την κουβεντα πολλοι νεοι παιχτες θα καταλαβουν πολλα απο το παιχνιδι!
καλες οι οδηγιες κ το Weststats αλλα μεσα απο κουβεντα βαση της εμπειρειας του καθενος θα μας βοηθησουν να καταλαβαουμε περισσοτερα!

sorry για το σπαμ!!!
 
Κορυφή