Επιθέσεις σε εργάτες (Name and Shame)

  • Δημιουργός θέματος m21r
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Με εκνευρίζει όταν πάει ο άλλος επίπεδο μονομαχίας 60+ και λιποθυμάει εργάτη! Με Name & Shame ας καταδικάσουμε όλοι αυτήν την απαράδεκτη επίδειξη δύναμης. Όλοι έχουμε έναν ρόλο σε αυτό το παιχνίδι, οι εργάτες είναι εργάτες δεν είναι στρατιώτες.

21/03/09: Τελικά, τώρα που το ξαναβλέπω αναθεωρώ 100%. Η ουσία είναι να μονομαχείς με όποιον θες και όποτε θες. Μόνο έτσι έχει ενδιαφέρον το παιχνίδι. Στο κάτω κάτω και οι εργάτες έχουν πάντα περισσότερα λεφτά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω που ειμαι εργατης δεν εχω προβλημα γιατι κανα δυο στρατιωτες που σκεφτηκαν να μου κανουν επιθεση χασανε...:p
 

DeletedUser1044

Guest
η αληθεια ειναι πως υπαρχουν εργατες πραγματικα τουμπανα και σε προκαλουν να τους ριξεις..ειναι τοσο γλυκουλιδες:D:p
απο την αλλη ομως ειναι παρα πολυ σπαστικο να την πεφτει ενας τυπος συνεχεια σε εναν εργατη και να τον λιποθυμα..
εγω προτεινω να γραφει καθε εργατης που δεν θελει μονομαχιες κατι σχετικο στο προφιλ του και αν ο αλλος δεν περνει απο λογια....ας τον αναλαβει ο μονομαχος της πολης του.
 

DeletedUser

Guest
Καταδικαζω την απαραδεχτη συμπεριφορα του Greekbow Man, που ενω ειναι ενας εργατης κανει ασυστολες επιθεσεις σε κακομοιρους και ανυπερασπιστους Μονομαχους, Στρατιωτες και Τυχοδιωχτες. Δεν ειναι πραγματα αυτα. Αμα θελει exp ας κανει καμια κατασκευη ραντζου. Οχι να σκοτωνει ανυποψιαστους Στρατιωτες για να παιρνει 80 και 100 ποντους exp. Στην πυρα.
 

DeletedUser

Guest
τωρα που το σκεφτομαι ντρεπομαι...ειναι ωρα για εξομολογηση...η σκληρη αληθεια ειναι οτι οταν δεν εχω τι να κανω διασκεδαζω με τους στρατιωτες(οχι μονομαχους ειναι ευκολοι). και ως γνωστον ο στρατιωτης οταν χανει εκνευριζετε....ειδικα εαν ειναι απο ενα ταπεινο χτιστη:d
 

DeletedUser280

Guest
πλακα πλακα εσεις οι εργατες ολη μερα στην οικοδομη θα χετε κανει ποντικια οχι αστεια, παει να πει 100 σθενος.

οσο για το θεμα συμφωνω με τον alexaras. αν καποιος εργατης δεν θελει να τον βαρανε ας το γραψει στο προφιλ του, αλλιως καθαριζουν τα οπλα, τωρα αν δεν υπαρχουν οπλα να καθαρισουν τοτε μαλλον πρεπει μερικοι να αλλαξουν παιχνιδι, κατσε να δεις πως το λενε, α ναι sim city.
 

DeletedUser

Guest
Και εγω ειμαι εργάτης αλλά οκ δεν χάνω και πάντα μερικές φορές παιζει να πιάσω και γ.... το χp….;)
Πιο ενδιαφέρων είναι να παίζει και καμιά μάχη έτσι να θυμόμαστε λιγο τις φυλετικές
:eek:
 

DeletedUser

Guest
το γεγονος οτι καποιος επελεξε εργατη δεν σημαινει οτι δεν ειναι και καλος στις μονομαχιες,ασχετα που οι πιο πολλοι τα βαζουν ολα στην κατασκευη...
γενικα αμα εισαι σε πολη,οτι κατηγορια και να εισαι,θα λυποθημας συχνα,μην νομιζει κανεις οτι οι αλλοι την γλιτωνουν..
για να γλιτωσεις η βγαινεις απο την πολη,η φροντιζεις η πολη σου να ειναι στην αλλη ακρη του χαρτη.
 

DeletedUser8

Guest
πες μου εναν λογο (σοβαρο) για να μην χτυπαμε τους εργατες?
οι εργατες εχουν πλεονεκτιμα στης δουλειες αλλα μειονεκτημα στης μονομαχιες...
δεν γινετε να τα θελουμε ολα δικα μας
 

DeletedUser

Guest
βασικά οι εργάτες στις πόλεις με μικρό σε level θησαυροφυλάκιο κουβαλάνε πολλά $$$ πάνω τούς και είναι μια καλή λύση να βγάλεις χρήματα...από την άλλη το να χτυπάς συνεχόμενα έναν εργάτη κατά την γνώμη μου δεν είναι καλό...αλλά παιδιά εσείς διαλέγεται εργάτη...τι φταίμε εμείς που σας βαράμε???και στο κάτω κάτω άμα δεν θέλετε να μην σας βαράνε καλίτερα μην παίζεται το παιχνίδι...:p:p
 

DeletedUser

Guest
εγω σαν εργατης τα εχω ολα στην κατασκευη και στην δυναμη...αλλα με λιγι τυχη κερδιζω μερικες φορες...οι εργατες δεν εχουν πολλες δουλειες με πολλα λευτα...πιο πολλες ειναι αυτες που εχουν πολλα exp.

απο τη στιγμη που εχεις χρονο να επιλεξεις τι χαρακτηρα θα διαλεξεις τοτε δεν πρεπει να παραπονιεσαι...επισης αμα βλεπεις οτι δεν σου αρεσει πολυ απλα ή σταματας ή διαγραφεις τον παικτη σου και φτιαχνεις στρατιωτη
 

DeletedUser

Guest
φίλε οι εργάτες βγάζουν πολλά $$$...όπως:
Σκάβεις για πετρέλαιο,$83%
Κτίσιμο οχυρού,$33%
Εξόρυξη πετρώματος,$52%
Κατασκευή φέρετρων,$42%
Building wind mills,$42%
Απόσυρση αξιώσεων,$31%


νομίζω να σε κάλυψα:):)
 

DeletedUser

Guest
κοιτα τα ξερω αυτα αλλα το πετραιλεο για παραδειγμα για να το κανεις θα εισαι σχεδον στους προτους 15...
 

DeletedUser

Guest
όμως δεν είναι μόνο αυτή η δουλεία...υπάρχει και η δουλεία 'εξόρυξη πετρώματος' και η 'κατασκευή φέρετρων' που έχουν εξίσου πολύ καλά
dollar_bonus.png
dollar_bonus.png
dollar_bonus.png
...:p
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα περισσοτερες ειναι οι δουλιες που εχουν πολλα exp
 

DeletedUser

Guest
ωραια υπογραφη ...μηπως την ειδες απο καπου ?
 

DeletedUser

Guest
:eek:βασικα απο μια εικονα στο κινητο μου αλλα παω να την αλαξω τωρα...
 

DeletedUser

Guest
πλακα πλακα εσεις οι εργατες ολη μερα στην οικοδομη θα χετε κανει ποντικια οχι αστεια, παει να πει 100 σθενος.

οσο για το θεμα συμφωνω με τον alexaras. αν καποιος εργατης δεν θελει να τον βαρανε ας το γραψει στο προφιλ του, αλλιως καθαριζουν τα οπλα, τωρα αν δεν υπαρχουν οπλα να καθαρισουν τοτε μαλλον πρεπει μερικοι να αλλαξουν παιχνιδι, κατσε να δεις πως το λενε, α ναι sim city.

σορρυ πεδες για το σπαμμ αλλα δεν αντεξα και εγω ειμαι εργατης κυριε η κυρια δεν περνω και ορκο εισαι φανερα επηριασμενος απο το tw ! οσο για αφτο ειναια αδικο για τουσ εργατες αλλα επισης αδικο ειναι και για τους dueler να ανεβουν xp !;);)blondy αν δεν θες να πεζεις sim city μπορουσες να κανεις dueler ...!:mad:;)
 

DeletedUser

Guest
βασικα ειναι τυχοδιωκτης αν δεν κανω λαθος...
αυτο ειναι το παιχνιδι...και μην πει κανεις οτι οι χτιστες δεν κανουν επιθεσεις...χτιστης ειμαι και ξερω;)
 
Κορυφή