Διεθνες πρωταθλημα οχυρων 2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7059
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 313947

Guest
Ythabhoth: Δεν πήρα email, έχω στείλει ΡΜ στον cord και δεν το έχει διαβάσει καν. Οπότε μάλλον θα περιμένω λίγο ακόμα να δω τι θα γίνει και μετά τέλος.
 

cord

Ex-The West Team
Ythabhoth: Δεν πήρα email, έχω στείλει ΡΜ στον cord και δεν το έχει διαβάσει καν. Οπότε μάλλον θα περιμένω λίγο ακόμα να δω τι θα γίνει και μετά τέλος.
Εχει απαντηθει οπως και ολα τα τηλεγραφεια που εχω λαβει στον κοσμο1
Δεν ειναι δυνατο να ειμαι 24ωρο πανω απο το pc για να απανταω απικο τα απαντα. Λιγη υπομονη και να καταλαβαινουμε λιγο.... γιατι εχω εξαντληθει με ολο αυτο το οποιο δεν ειναι καν στην αρμοδιοτητα της Ελληνικης Ομαδας Διαχειρισης. Αν θελετε πιο γρηγορη αντιδραση/απαντηση και εξυπηρετηση στειλτε αιτηση υποστηριξης στα Αγγλικα στον .net που ειναι και οι αρμοδιοι.
 

cord

Ex-The West Team
Επισης, αν ειστε εκτος πολης ΜΗΝ βαζετε αντικειμενα στην Αγορα, θα σας τα παιρνουν οι ξενοι και μετα θα διαμαρτυρεστε λες και δεν τα ξερετε....! Μπειτε στη πολη σας και βαλτε τα μονο για πολη., ειναι απλο!
Διαφορετικα τα χανετε και ενδυναμωνετε τις αλλες χωρες!
 

cord

Ex-The West Team
Οι παρακατω παικτες ουτε εχουν μπει ακομη στον κοσμο του τουρνουα, ουτε μας εχουν ενημερωσει για ενδεχομενο προβλημα.

cotao
stemar
Don Bafo
dog300
Chris Vasiliadis
hunderchris
thunderchris
polukarpos
canis
falidas
MEMOS1
O ENFIAS
jtalex
BeverP
Charlie prince
jtsio


Παρακαλουνται θερμα να το κανουν γιατι οι μερες πλησιαζουν και αν παραμεινει ετσι το θεμα αυτο η Ελληνικη ομαδα θα βρεθει με λιγοτερους παιχτες στη δυναμη της.
Αν μεχρι αυριο δεν εχουμε ενημερωση, θα αρχισουμε να αντικαθιστουμε παχτες απο αυτη τη λιστα με παιχτες που θελουν να συμμετασχουν και δεν εκαναν αιτηση εμπροθεσμα.
Οσοι παιχτες θελουν να συμμετασχουν λοιπον, ας στελνουν αιτηση υποστηριξης ωστε να παιρνουν σειρα προτεραιοτητας.
 

Deleted User - 313947

Guest
Θέλω να ζητήσω συγγνώμη από τον cord αν φάνηκε επιθετικό το ποστ. Δεν του καταλογίζω ευθύνη, απλά περνάνε οι μέρες και αγχώθηκα.
 

cord

Ex-The West Team
Εχω ενημερωθει απο τους αρχηγους οτι καποιοι παιχτες δεν υπακουουν ουτε καν στα βασικα και μαλιστα αψηφουν καθε οδηγια και λενε οτι θα κανουν μονομαχιες και αν θελουν θα ερχονται στις μαχες. Αχου κατι τσακπινιες και πως θα βγαλουμε ακρη.... Αυτα, συγνωμη κιολας, αλλα να τα ξεχασουν.
Οποιος δεν συμμορφωνεται θα φευγει και θα παιρνει τη θεση του αλλος παιχτης που εχει την ορεξη, την υπευθυνοτητα και την σοβαροτητα να παιξει ως παικτης ομαδας.
Τετοιες συμπεριφορες ειναι ανεπιτρεπετες και κανουν μονο κακο στην ομαδα. Απο τετοιους παιχτες δεν εχουμε αναγκη στο τουρνουα αυτο.

Επισης παικτες δικοι μας που εχουν παει σε αλλες χωρες με οποιο τροπο, δεν με ενδιαφερει αυτο, και κανουν μονομαχιες στους παικτες της Ελληνικης ομαδας, οταν θα τελειωσει το τουρνουα θα τους περιμενουν εκπληξεις εδω. Εχω συνεννοηθει ηδη με τους υπευθυνους του τουρνουα και με την υπευθυνη ολου του παιχνιδιου και θα δουμε ποιος ειναι καλος στις εξυπναδες.... ξερουν αυτοι ποιοι ειναι οποτε, καθαριστε καλα τα αυτια σας να ακουσετε τις καμπανες!

Τελος.
 

DeletedUser6632

Guest
Διαβάζω κάτι κουλα και μένω φυτό λέμε, δηλαδη αν εγω που παιζω και στον Αγγλικό πηγαινα εκεί απαγορευεται να έκανα μονομαχίες σε Ελληνες? Επειδή είμαι Ελληνας? Κι αν είχα μάνα Αγγλίδα? Και να δεχτω οτι όλα αυτά ισχύουν που είναι γραμμενα , σε ποιο σημείο του περιφημου κανονισμού- βίβλου? Επίσης λέτε να ακουμε τους αρχηγούς που τονίζω εσεις διαλέξατε. Εχετε υπ οψιν σας κύριε cord, ότι από τους δέκα οι μισοι είναι εξαφανισμένοι, σήμερα εμφανιστηκε ο Gandalf, και από τους υπόλοιπους με εγαιρεση δύο οι άλλοι ουτε καλησπέρα δεν λένε. Δεν μας φταινε λοιπόν τα παιδιά μόνο αλλά και το κεφάλι, γιατι απο κει μυρίζει το ψάρι. Την καλησπέρα μου
 

cord

Ex-The West Team
Διαβάζω κάτι κουλα και μένω φυτό λέμε, δηλαδη αν εγω που παιζω και στον Αγγλικό πηγαινα εκεί απαγορευεται να έκανα μονομαχίες σε Ελληνες? Επειδή είμαι Ελληνας? Κι αν είχα μάνα Αγγλίδα? Και να δεχτω οτι όλα αυτά ισχύουν που είναι γραμμενα , σε ποιο σημείο του περιφημου κανονισμού- βίβλου? Επίσης λέτε να ακουμε τους αρχηγούς που τονίζω εσεις διαλέξατε. Εχετε υπ οψιν σας κύριε cord, ότι από τους δέκα οι μισοι είναι εξαφανισμένοι, σήμερα εμφανιστηκε ο Gandalf, και από τους υπόλοιπους με εγαιρεση δύο οι άλλοι ουτε καλησπέρα δεν λένε. Δεν μας φταινε λοιπόν τα παιδιά μόνο αλλά και το κεφάλι, γιατι απο κει μυρίζει το ψάρι. Την καλησπέρα μου
Το αν καποιος ενεργος παιχτης δικος μας απο εδω, κανει μονομαχιες σε παιχτες της Ελληνικης ομαδας το αφηνω στη κριση του καθενος.
Δεν χρειαζεται να ειναι κατι γραμμενο για να καταλαβει καποιος οτι δεν ειναι σωστο.
Οι αρχηγοι ανακοινωθηκαν απο την πρωτη στιγμη, αν καποιος δεν ηθελε καποιον αρχηγο μπορουσε να μην συμμετεχει οπως καποιοι εντιμα και σωστα εκαναν, απο το να συνεχισει να παιζει αψηφοντας την ομαδα και να λεει οτι μπηκε για να κανει μονο μονομαχιες.
Οσο για το αν παιζεις siras στον .net και εχεις κανει μονο εκει αιτηση και εδω δεν παιζεις καν, τοτε ναι, μπορεις να κανεις αυτο που λες, ομως ξερεις πολυ καλα οτι δεν ειναι ετσι και καλο ειναι να παρουσιαζεις την κατασταση οπως ειναι και οχι οπως θα μπορουσε να ειναι για να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα. Κανεις δεν ειναι χαζος, ολοι ξερουμε τι γινεται!
Οσο δε για το ποιοι αρχηγοι λενε καλημερα και ποιοι οχι, εσεις μπορειτε να λαμβανετε οδηγιες απο αυτους που λενε καλημερα και αφηστε τους αλλους, και αυτοι θα κριθουν απο τους ιδιους τους παιχτες με τον ιδιο τροπο που θα κριθουν και αυτοι που κανουν του κεφαλιου τους μονο ή μονομαχουν παιχτες της δικης μας ομαδας. Οποιος δηλωσε για αρχηγος και δεν φερεται σαν αρχηγος, απλα δεν θα ξαναμπει σε τετοια θεση. Ουτε εμεις ουτε κανεις δεν μπορουσε να ειναι σε θεση να γνωριζει ποιοι θα εμφανιζονταν ή οχι. Εκ των υστερων ξερω και εγω να ειμαι πολυ μεγαλος προπονητης....
Ως εκ τουτου, λιγη σοβαροτητα δεν βλαπτει.
 

dimitrisCh

Μέλος
Επισης παικτες δικοι μας που εχουν παει σε αλλες χωρες με οποιο τροπο, δεν με ενδιαφερει αυτο, και κανουν μονομαχιες στους παικτες της Ελληνικης ομαδας, οταν θα τελειωσει το τουρνουα θα τους περιμενουν εκπληξεις εδω. Εχω συνεννοηθει ηδη με τους υπευθυνους του τουρνουα και με την υπευθυνη ολου του παιχνιδιου και θα δουμε ποιος ειναι καλος στις εξυπναδες.... ξερουν αυτοι ποιοι ειναι οποτε, καθαριστε καλα τα αυτια σας να ακουσετε τις καμπανες!

Τελος.
Να υποθέσουμε ότι και οι Έλληνες παίκτες, οποίοι κάνουν μονομαχίες στους ξένους παίκτες στο τουρνουά και παίζουν και σε ξένους κόσμους (πχ net) θα πρέπει να περιμένουν κι αυτοί καμπάνες και κουδούνες, στους αποκείθε κόσμους.
Θα υπήρξε και η ανάλογη συνεννόηση με την υπεύθυνη του παιχνιδιού και για το θέμα αυτό.
 

cord

Ex-The West Team
Καλο ειναι να μην το συνεχισουμε αλλο αυτο. Ακουστηκαν οι αποψεις, δεν χρειαζεται κατι αλλο.
 

DeletedUser6632

Guest
Πραγματικά κύριε Cord, πραγματικα θέλω να μη δώσω συνεχεια, τουλαχιστον σαυτήν την φάση, μπορουμε αφου τελειωσουμε να πουμε ο καθένας την αποψή του. Θα πω μόνο οτι δεν προσπαθώ να δικαιολογήσσω κανέναν , προφανως είναι κατάπτυστο να γραφτεί κάποιος σε ξένο κόσμο , δεν έχει καμιά δικαιλογία όπως προφανως, για μένα πάντα μιλάω , αδικαιολογητο είναι και το δικό σας ποστ περι τιμωρίας για κάτι που απαγορεύεται στο παιχνίδι. Ηθικά λάθος τυπικα όμως σωστο. Ας το κλεισουμε όμως εδώ και στον απολογισμό τα ξαναλέμε. ας συγκεντρωθούμε στα σοβαρα που πρεπει να γινουν. Καλημέρα
 

DeletedUser4530

Guest
γεια σας!
βασικα δεν παιζω στο τουρνουα. ομως δειχνουν ενδιαφερον καποια πραγματα. και μιας και αναφερθηκε ο αθλητισμος, ας παρουμε παραδειγμα οταν ενας ελληνας που επαιζε σε ελληνικη ομαδα παρει μεταγραφη σε μια ξενη. στην πορεια η μοιρα το φερνει να παιξει αντιπαλλος της παλιας του ομαδας. δεν εχω δει (μεχρι τωρα) τον ελληνα παικτη να "κλαδευει" τους παικτες της αντιπαλλης ομαδας. φυσικα και κανει την δουλεια του οσο καλυτερα μπορει με το να παιξει το παιχνιδι που ξερει καλυτερα ως επαγκελματιας αλλα εχω δει ακομα και γκολ να βαλει δεν το πανυγηριζει οπως θα επρεπε. το αντιθετο σιωπηλα πηγαινει προς την σεντρα, αντε και να το αφιερωσει καπου χωρις τους πανηγυρισμους.
υπαρχουν και οι αγραφοι νομοι καθως και οι κανονες της ηθικης... κυριε sira :)

οσο για το οτι οταν καποιος παιζει σε ελληνιους σερβερς, ενω στο τουρνουα παει σε ξενο με σκοπο (....;), αυτο τ αφηνω σε αλλους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7530

Guest
Οι παρακατω παικτες ουτε εχουν μπει ακομη στον κοσμο του τουρνουα, ουτε μας εχουν ενημερωσει για ενδεχομενο προβλημα.

cotao
stemar
Don Bafo
dog300
Chris Vasiliadis
hunderchris
thunderchris
polukarpos
canis
falidas
MEMOS1
O ENFIAS
jtalex
BeverP
Charlie prince
jtsio


Παρακαλουνται θερμα να το κανουν γιατι οι μερες πλησιαζουν και αν παραμεινει ετσι το θεμα αυτο η Ελληνικη ομαδα θα βρεθει με λιγοτερους παιχτες στη δυναμη της.
Αν μεχρι αυριο δεν εχουμε ενημερωση, θα αρχισουμε να αντικαθιστουμε παχτες απο αυτη τη λιστα με παιχτες που θελουν να συμμετασχουν και δεν εκαναν αιτηση εμπροθεσμα.
Οσοι παιχτες θελουν να συμμετασχουν λοιπον, ας στελνουν αιτηση υποστηριξης ωστε να παιρνουν σειρα προτεραιοτητας.


Ουφ καλησπερα και καλο φθηνοπωρο.Εχω δηλωδη συμμετοχη , εχω λαβει e-mail δεν μπορω να μπω ομως.Μου λεει λαθος κωδικος προσβασης.( Υποψιν ολα αυτα σημερα που γυρισα απο διακοπες ) παρακαλω μια βοηθεια ....
 

DeletedUser4949

Guest
κύριε κορτ.... μόλις εριξες μπαν χωρίς καν να γνωρίζεις την κατάσταση των 2 λογαριασμών.... κάνανε 15 ελληνες αναφορά γιατί έκανα λογαριασμό από 2 κόσμους και εγώ σου απαντάω με το εξής... όταν μπήκε η ελληνική ομάδα στο ιβεντ και μπήκα μέσο του πκ ήταν πολύ πριν γίνει η ανακοίνωση στον αγγλικό κόσμο για να δώσουν παίκτες στους τουρκους... έτσι έκανα αίτηση και εκεί και αφού με ειδοποίησαν ότι η αίτηση μου έγινε αποδεκτή τότε μπήκα από τον πκ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ και χωρίς να γίνει καμιά ανταλαγη προιοντων ούτε καν ξαναμπήκα μέσο του πκ έπαιζα κανονικά απο τον άλλο λογαριασμό... εσύ χωρίς ΚΑΝ ΝΑ ΕΛΕΞΕΙΣ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ μου ταισες μπαν.... για αυτη την απερίσκεπτη πράξη εγώ έστειλα όλα τα απαιτούμενα στιχοια στα κεντρικά γραφεία της εταιρίας και μάλιστα ιδι έχω έτοιμη απάντηση τους σύντομα λοιπόν να αναμένεις για να δώσεις κατάθεση στην ολη υπόθεση. επίσης επειδή δεν μου αρεσουν οι απειλες ιδικα απο τους ίδιους τους διαχειριστές μας ιδι έκανα και δεύτερη αναφορά συμπληρωματικη η οποία επίσης στάλθηκε στο τμήμα προσωπικού της εταιρίας... σαν ανώτατος διαχειριστής θα πρέπει να γνωρίζετε καλύτερα από όλους τρόπους συμπεριφοράς .....

κωστης
 

tsili7

Νέο Μέλος
Εχω ενημερωθει απο τους αρχηγους οτι καποιοι παιχτες δεν υπακουουν ουτε καν στα βασικα και μαλιστα αψηφουν καθε οδηγια και λενε οτι θα κανουν μονομαχιες και αν θελουν θα ερχονται στις μαχες. Αχου κατι τσακπινιες και πως θα βγαλουμε ακρη.... Αυτα, συγνωμη κιολας, αλλα να τα ξεχασουν.
Οποιος δεν συμμορφωνεται θα φευγει και θα παιρνει τη θεση του αλλος παιχτης που εχει την ορεξη, την υπευθυνοτητα και την σοβαροτητα να παιξει ως παικτης ομαδας.
Τετοιες συμπεριφορες ειναι ανεπιτρεπετες και κανουν μονο κακο στην ομαδα. Απο τετοιους παιχτες δεν εχουμε αναγκη στο τουρνουα αυτο.

Επισης παικτες δικοι μας που εχουν παει σε αλλες χωρες με οποιο τροπο, δεν με ενδιαφερει αυτο, και κανουν μονομαχιες στους παικτες της Ελληνικης ομαδας, οταν θα τελειωσει το τουρνουα θα τους περιμενουν εκπληξεις εδω. Εχω συνεννοηθει ηδη με τους υπευθυνους του τουρνουα και με την υπευθυνη ολου του παιχνιδιου και θα δουμε ποιος ειναι καλος στις εξυπναδες.... ξερουν αυτοι ποιοι ειναι οποτε, καθαριστε καλα τα αυτια σας να ακουσετε τις καμπανες!

Τελος.
Εχω ενημερωθει απο τους αρχηγους οτι καποιοι παιχτες δεν υπακουουν ουτε καν στα βασικα και μαλιστα αψηφουν καθε οδηγια και λενε οτι θα κανουν μονομαχιες και αν θελουν θα ερχονται στις μαχες. Αχου κατι τσακπινιες και πως θα βγαλουμε ακρη.... Αυτα, συγνωμη κιολας, αλλα να τα ξεχασουν.
Οποιος δεν συμμορφωνεται θα φευγει και θα παιρνει τη θεση του αλλος παιχτης που εχει την ορεξη, την υπευθυνοτητα και την σοβαροτητα να παιξει ως παικτης ομαδας.
Τετοιες συμπεριφορες ειναι ανεπιτρεπετες και κανουν μονο κακο στην ομαδα. Απο τετοιους παιχτες δεν εχουμε αναγκη στο τουρνουα αυτο.

Επισης παικτες δικοι μας που εχουν παει σε αλλες χωρες με οποιο τροπο, δεν με ενδιαφερει αυτο, και κανουν μονομαχιες στους παικτες της Ελληνικης ομαδας, οταν θα τελειωσει το τουρνουα θα τους περιμενουν εκπληξεις εδω. Εχω συνεννοηθει ηδη με τους υπευθυνους του τουρνουα και με την υπευθυνη ολου του παιχνιδιου και θα δουμε ποιος ειναι καλος στις εξυπναδες.... ξερουν αυτοι ποιοι ειναι οποτε, καθαριστε καλα τα αυτια σας να ακουσετε τις καμπανες!

Τελος.
αυτο ειναι παρανομο που κανεις και καταχρηση εξουσιας .εχεις γινει αναφορα και θα δουμε ποιος θα εχει επιπτωσεις κυριε κορντ.
.η δουλεια σου ειναι αλλη και οχι να απειλεις.σε ποια ομαδα θα παιξω κανω κουμαντο εγω και οχι εσυ.τα υπολοιπα θα τα δουμε....
 
Κορυφή