Διεθνες πρωταθλημα οχυρων 2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7059
  • Ημερομηνία έναρξης

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Οσοι δεν ελαβαν email οπως ειπαμε μιλανε με τον cord. Οι υπολοιποι αν δεν σας λειτουργει το activation code που σας σταλθηκε..Μπειτε σε αυτην εδω την σελιδα https://events.the-west.net/ και πατηστε εδω περα https://prnt.sc/gjv7g2 Change password. Βαλτε αυτα που σας ζηταει..θα σας ερθει ενα μηνυμα στο email σας..ανοιξτε το και βαλτε ενα δικο σας κωδικο..
 

DeletedUser7393

Guest
καλησπέρα
επειδή δεν έχω μπει ακόμη ...χρησιμοποιούμε το όνομα ,που μας στάλθηκε με το μειλ ενεργοποίησης ,σωστά ? γιατί το δικό μου είναι ελαφρώς παραλλαγμένο :)
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
καλησπέρα
επειδή δεν έχω μπει ακόμη ...χρησιμοποιούμε το όνομα ,που μας στάλθηκε με το μειλ ενεργοποίησης ,σωστά ? γιατί το δικό μου είναι ελαφρώς παραλλαγμένο :)

με το παραλλαγμενο μπαινεις εσυ :p και για να μπεις 100% κανε ενα change password..γιατι πιθανοτατα το activation code δεν θα λειτουργησει ως password :)
 

DeletedUser5084

Guest
καλημερα, αρκετες χώρες εχουν φιαξει ηδη τη πόλη τους. Η Ελληνικά πόλη για πότε το βλέπετε? Αν θέλετε να βοηθήσουμε ως παίχτες δωστε καθοδηγηση ;)
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Καλημέρες :) Μην μου αγχώνεστε, στις 2 το μεσημέρι η πόλη θα είναι έτοιμη, θα σας βάλουν οι GM κατευθείαν, οπότε να το προσέξετε λίγο για να βάλετε τα λεφτά στην τράπεζα. Γιατί θα λιποθυμήσουμε πιθανόν :p
Η πόλη θα βρίσκετε στο μικρό τετράγωνο του χάρτη, κάτω από το κέντρο. Εκεί που βρίσκεται η Belle Bernice.
 

DeletedUser7422

Guest
Εγώ να ρωτήσω πότε θα μας πείτε τι κατηγορία πρέπει να επιλέξουμε?
 

cord

Ex-The West Team
Καλημέρες :) Μην μου αγχώνεστε, στις 2 το μεσημέρι η πόλη θα είναι έτοιμη, θα σας βάλουν οι GM κατευθείαν, οπότε να το προσέξετε λίγο για να βάλετε τα λεφτά στην τράπεζα. Γιατί θα λιποθυμήσουμε πιθανόν :p
Η πόλη θα βρίσκετε στο μικρό τετράγωνο του χάρτη, κάτω από το κέντρο. Εκεί που βρίσκεται η Belle Bernice.
Το πιο πιθανο ειναι να μην σας βαλουν οι GM στη πολη, απλα στειλτε και προσκλησεις σε ολους τους παικτες να ειστε ησυχοι για να μπει ο καθενας οποτε θελει ωστε να μπορει να προστατεψει και τα λεφτουδακια του γιατι καποιες χωρες εχουν αρχισει τις μονομαχιες ηδη...

Μπορειτε να με βρειτε και εμενα στον κοσμο αυτον ως cord (πολη: GM Team) ειτε με τηλεγραφειο ειτε σε καποιο γενικο chat με το μπλε χρωμα στο ονομα, για οτι τυχον χρειαστειτε.
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
60 άτομα δεν έχουν ξεκινήσει καν ακόμη, δεν θέλεις να δούμε τι ρούχα έχουμε, που να πάνε, να τα μοιράσουμε ωραία, να είμαστε όλοι κύριοι και κυρίες? Το παιδί που έχει τις λίστες για τις κατηγορίες, πριν λίγο ξύπνησε, να μην φάει κάτι το καημένο? Λίγο χρόνο ακόμη και όλα θα γίνουν :)
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Το πιο πιθανο ειναι να μην σας βαλουν οι GM στη πολη, απλα στειλτε και προσκλησεις σε ολους τους παικτες να ειστε ησυχοι για να μπει ο καθενας οποτε θελει ωστε να μπορει να προστατεψει και τα λεφτουδακια του γιατι καποιες χωρες εχουν αρχισει τις μονομαχιες ηδη...

Μπορειτε να με βρειτε και εμενα στον κοσμο αυτον ως cord GR ειτε με τηλεγραφειο ειτε σε καποιο γενικο chat με το μπλε χρωμα στο ονομα, για οτι τυχον χρειαστειτε.
Εγώ το είπα γιατί ρώτησα GM εκεί :) και μέχρι τώρα έτσι έχουν κάνει σε όλες τις χώρες :) αλλά θα το ζητήσω να το κάνουμε έτσι για να είμαστε πιο ασφαλείς :)
 

cord

Ex-The West Team
Απλα επειδη παραπονεθηκαν οι Ιταλοι γιατι θεωρουν πως αυτο εγινε χωρις να εχουν λαβει γνωση ολες οι χωρες και ετσι πολλοι παιχτες προστατευτηκαν, ειπαν να μην το συνεχισουν. Αν τυχον σας πουν μα μου δεν γινεται πλεον, πειτε τους οτι εφοσον εγινε για αλλες χωρες, θελετε να γινει και για σας.
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Οι παρακάτω παίχτες δεν έχουν μπει ακόμη στον κόσμο του Τουρνουά. Παρακαλώ αν ξέρετε κάποιον ενημερώστε τον ότι ο κόσμος άνοιξε (events.the-west.net). Αν έχουν κάποιο πρόβλημα να επικοινωνήσουν ή εδώ με τον Cord ή με κάποιος από τους Αρχηγούς που μπορεί να ξέρουν στον κόσμο που παίζουν ή απλά βοηθήστε τους εσείς :)

skotadopsixos
cotao
stemar
Don Bafo
chris52
kako sunapantima
dog300
Chris Vasiliadis
MyTurn21
jtsio
thunderchris
polukarpos
d1m1tr1s
elenag
menidiatis
demin
jef andro
joseandro 21
akersekomis
canis
falidas
KONSTANTINOS
niknavy
MEMOS1
MAKAROS79
jtboss
anodinos
O ENFIAS
jtalex
giwrgos.avra
johnkou
rouxlidis
Ghost-21
BeverP
Ythabhoth
snag
Charlie prince
 
Τελευταία επεξεργασία:

cord

Ex-The West Team
Η πολη με την ονομασια GREECE ειναι ετοιμη. Μπορειτε να προσερχεστε σιγα σιγα οσοι θελετε.
Δημαρχειο, Κατοικιες, Τραπεζα, Ξενοδοχειο και Νεκροθαφτη τα εχουμε ανεβασει εμεις. Τα υπολοιπα (μαγαζια κτλ) θα γινουν συντομα απο τους διοργανωτες.
Επισης, μπορειτε να μπαινετε για τις μαχες και να βγαινετε μετα μεχρι την επομενη αν δεν θελετε να σας κανουν μονομαχιες παιχτες απο αλλες χωρες. Απλα προσεξτε τους χρονους ποινης του εμπα-εβγα ωστε να μην βρεθειτε προ εκπληξεως και δεν μπορειτε να λαβετε μερος σε καποια μαχη.
Οσοι δεν εχετε μπει ακομη στον κοσμο αυτον, καλο ειναι να αρχισετε να μπαινετε. Μην το αφησετε τελευταια στιγμη και θεσετε σε κινδυνο την ομαδα και τους συμπαιχτες σας.
 

DeletedUser6632

Guest
Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω πόσο συνομο είναι να έχει γινει αλλαγή πακετου σε κάποιον παίχτη χωρις αυτός ποτέ να έχει ερωτηθεί?
 

DeletedUser7527

Guest
καλησπερα σε ολο τον κοσμο....
αποτι διαβαζω δεν ειμαι ο μονος που δεν εχει λαβει μελακι.... οποτε ειπα να το γραψω και εδω προς ενημερωση των υπυθυνων....!!!!!!
 

DeletedUser4618

Guest
Καλησπερα και απο εμένα,

Δεν εχω λάβει καποιο mail...
 

chris52

Νέο Μέλος
Δεν μπορω να μπω στον νεο κοσμο,παω να αλλαξω το password γραφει οτι μου εστειλαν email αλλα δεν ερχεται τιποτα,τι μπορω να κανω?
 
Κορυφή