Διεθνες πρωταθλημα οχυρων 2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7059
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7422

Guest
Όταν επιλέγεις και κάνεις αίτηση μέσω του GR game τότε πρέπει να σέβεσαι και να παίζεις με αυτούς τους κανόνες αν εγώ ήθελα πχ να παίξω με τους Γερμανούς θα έκανα αίτηση με το DE επιλεχθήκαμε και μπήκαμε στο παιχνίδι και μας δώσανε συγκεκριμένα σετ και παίκτες έτοιμους για έναν σκοπό όχι να κάνει ο καθένας του κεφαλιού του αν θέλει να κάνει ο καθένας ότι γουστάρει και να μην ακολουθεί τους κανονισμούς και τα πρέπει τότε ας φτιάξει παίκτη σε σέρβερ που του αρέσει και ας βαράει και τον εαυτό του απ'την στιγμή όμως που αυτός ο κόσμος έγινε για ένα σκοπό και οι παίκτες μας δόθηκαν έτοιμοι και με σετ τότε οφείλουμε να σεβαστούμε κάποια πράγματα. Στο χωριό μου λένε το χέρι που σε ταΐζει δεν το δαγκώνεις!!! Ξέρω κακώς ασχολούμαι γιατί αυτοί που τα κάνουν αυτά δεν θα καταλάβουν και το σκεπτικό της κοινής λογικής οπότε παύω να μιλάω, πραγματικά όμως είναι κρίμα, και οι διαχειριστές όσο ποιο γρύγορα πετάξουν αυτούς τους παίκτες εκτός game τόσο το καλύτερο για όλους τους υπόλοιπους αν είναι αλλιώς να σηκωθούμε να φύγουμε εμείς!!! ΤΕΛΟΣ.....
 

DeletedUser4949

Guest
εγω ειμαι μαζι σου να φαμε μπαν να φευγουμε να μην χαλαμε το παιχνιδι αλλα να φαμε μπαν για πραγματα που καναμε... οχι μεσο καταχριστης εξουσιας... εγω πλεον δεν μιλαω με καμια διαχειρηση εχω σκριν που λεει οτι διαχειριστης παιζει 2 λογαριασμους και στον εγγλεζικο και στον τουρκικο... και δεν τρωει μπαν το παραδεχεται ο ιδιος... και εγω εφαγα μπαν γιατι εβαλα προς διαγραφη τον 1 απο τους 2 λογαριασμους και επαιζα κανονικοτατα με τον αλλον χωρις να κανω ανταλαγες ρουχων χωρις τιποτα.... οτι εχω να πω το λεω με την διευθυνση προσωπικου της εταιριας να δεχομαι απειλες απο τον ιδιο τον διαχειριστη μου ειναι ντροπη ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και μαλιστα αντι να μου απανταει να μου εξηγισει τον λογο μου διαγραφει και τα ποστ και με αγνοει εμενα το υφος μου σε ολα τα ποστ ειναι ΑΚΡΩΣ ΣΕΒΑΣΤΟ προς το προσωπο του.... και λυπαμαι για την συμπεριφορα την οποια μας δειχνει... ζουμε σε ενα κοσμο τον οποιο δεν γινεται να συμπαθαμε τον καθε ανθρωπο δεν χρειαζεται ομως να κανουμε καταχρηση εξουσιας και να τον ποδοπαταμε...

οτι ειχα να πω το ειπα
 

DeletedUser6152

Guest
Δηλωσες συμμετοχη για το τουρνουα απο 2 σερβερ.. Επιλεχτηκες κι απο τους 2 σερβερ και μετα εσβησες την 1 συμμετοχη ενω ξεκινησαν οι συνδεσεις στον σερβερ του τουρνουα??
 

DeletedUser6462

Guest
Διαβάζω κάτι κουλα και μένω φυτό λέμε, δηλαδη αν εγω που παιζω και στον Αγγλικό πηγαινα εκεί απαγορευεται να έκανα μονομαχίες σε Ελληνες? Επειδή είμαι Ελληνας? Κι αν είχα μάνα Αγγλίδα? Και να δεχτω οτι όλα αυτά ισχύουν που είναι γραμμενα , σε ποιο σημείο του περιφημου κανονισμού- βίβλου? Επίσης λέτε να ακουμε τους αρχηγούς που τονίζω εσεις διαλέξατε. Εχετε υπ οψιν σας κύριε cord, ότι από τους δέκα οι μισοι είναι εξαφανισμένοι, σήμερα εμφανιστηκε ο Gandalf, και από τους υπόλοιπους με εγαιρεση δύο οι άλλοι ουτε καλησπέρα δεν λένε. Δεν μας φταινε λοιπόν τα παιδιά μόνο αλλά και το κεφάλι, γιατι απο κει μυρίζει το ψάρι. Την καλησπέρα μου


Αν και δεν εχω λογο ουτε να απολογηθω ουτε να κατσω να απανταω στον καθε "καλοθελητη" εδω μεσα που καθετε και λασπολογει θα πω τα εξης. Στις 14 του μηνα το βραδυ αναφερεις εδω στο ποστ οτι εμφανιστηκα κτλ εκεινη την ημερα. Το ιδιο ειπες και μεσα στο παιχνιδι. Δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου δινω λογο ποτε συνδεομαι αφου το πας ετσι, αν νομιζεις πως συνδεθηκα και εμφανιστηκα στις 14 τοτε λες ψεμματα για Χ, Ψ λογους δικους σου, για καποιο προσωπικο λογο ή επειδη μπορει να εισαι βαλτος παλι για Χ, Ψ λογους.
http://prntscr.com/glo7ya εδω θα ελεγα φαινεται οτι ηδη συνδεομαι και προχωραω και αποστολες απο τις 12 του μηνα και υπαρχει και αλλη σελιδα στις 11 του μηνα...
Τωρα απο εκει και περα το τι κανει ο καθενας στο διεθνες, ποιος βοηθαει και που βοηθαει κτλ το ξερουν αυτοι που πρεπει να το ξερουν. Οπως λενε "Οσα ξερει ο νοικοκυρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος".
Αν εχετε προβλημα με τις αποφασεις τις διαχειρισης κτλ περι αρχηγων τοτε του χρονου δηλωστε ολοι υποψηφιοι και ας γινει με διαδικασιες εκλογης λοιπον αν το θελει η διαχειριση στο επομενο διεθνες, αφου αντιδρατε και θεωρειτε "αυταρχικες" τις αποφασεις της...
Αυτα ειχα να πω. Οποιος χρειαζεται οτιδηποτε σε προσωπικο μηνυμα σε μενα εντος παιχνιδιου.
 

DeletedUser4949

Guest
Δηλωσες συμμετοχη για το τουρνουα απο 2 σερβερ.. Επιλεχτηκες κι απο τους 2 σερβερ και μετα εσβησες την 1 συμμετοχη ενω ξεκινησαν οι συνδεσεις στον σερβερ του τουρνουα??

ναι το εχω βαλει σε κατασταση διαγραφης και μετα απο 3 μερες ενω επαιζα κανονικα απο τον αγγλικο χαρακτηρα εφαγα μπαν επισις δεν εγινε καμια ανταλαγη ρουχων/αντικειμενων
 

DeletedUser6152

Guest
Καλα εκανες μωρε.. Ολο και κανενας νεος παικτης θα μπει να κανει εγγραφη..Νεος σερβερ ειναι θα κανουν ντου ολοι σε λιγο.. κλαιω..

Και λες απαραδεκτο τον κορντ που σου κοψε μπαν?? Το χεις χαμενο εντελως?? Εχω δακρυσει απο τα γελια..να σαι καλα ρε κωστη..
 

tsili7

Νέο Μέλος
Καλα εκανες μωρε.. Ολο και κανενας νεος παικτης θα μπει να κανει εγγραφη..Νεος σερβερ ειναι θα κανουν ντου ολοι σε λιγο.. κλαιω..

Και λες απαραδεκτο τον κορντ που σου κοψε μπαν?? Το χεις χαμενο εντελως?? Εχω δακρυσει απο τα γελια..να σαι καλα ρε κωστη..

παρε εδω που εκανε το ιδιο και δεν εφαγε μπαν.απλα εχει θεμα με τον κωστη γκοστ ο κορντ.αυτος το λεει δημοσια και δεν εφαγε απο τον δικαιο κορντ μπαν.... https://prnt.sc/glmbeg

αυτο ειναι δημοκρατια
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
παρε εδω που εκανε το ιδιο και δεν εφαγε μπαν.απλα εχει θεμα με τον κωστη γκοστ ο κορντ.αυτος το λεει δημοσια και δεν εφαγε απο τον δικαιο κορντ μπαν.... https://prnt.sc/glmbeg

αυτο ειναι δημοκρατια

ο παίχτης της φωτογραφίας ζήτησε να ακυρωθεί ο χαρακτήρας του από τους υπεύθυνους της ομάδας του, δεν τους έβριζε και επέλεξε να δράσει μόνος του χωρίς να ενημερώσει κανέναν. όσο και να μην χωνεύει κάποιος τους αρχηγούς της ομάδας του, αυτοί είναι που έχουν την ευθύνη και για τους 150 παίχτες, από την στιγμή που ξεκίνησε το τουρνουά.
 

DeletedUser4949

Guest
ο παίχτης της φωτογραφίας ζήτησε να ακυρωθεί ο χαρακτήρας του από τους υπεύθυνους της ομάδας του, δεν τους έβριζε και επέλεξε να δράσει μόνος του χωρίς να ενημερώσει κανέναν. όσο και να μην χωνεύει κάποιος τους αρχηγούς της ομάδας του, αυτοί είναι που έχουν την ευθύνη και για τους 150 παίχτες, από την στιγμή που ξεκίνησε το τουρνουά.
ο παίκτης απο την φώτο είναι διαχειριστής στην τουρκιά δεν έχει ανάγκη να ζητήσει από τρίτους να του διαγράψουν τον λογαριασμό
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Όπως είπα και παραπάνω, την ευθύνη των παιχτών από την στιγμή που άνοιξε ο κόσμος του Τουρνουά, την έχουν οι Υπεύθυνοι (Αρχηγοί) της κάθε χώρας. Δεν έχει καμία σημασία τι είναι ο καθένας στην χώρα του. Στον κόσμο του Τουρνουά είναι απλός παίχτης. Και εμείς έχουμε διαχειριστές από την Ελλάδα, οι οποίοι είναι και παίχτες στο Τουρνουά.
 

DeletedUser4949

Guest
Όπως είπα και παραπάνω, την ευθύνη των παιχτών από την στιγμή που άνοιξε ο κόσμος του Τουρνουά, την έχουν οι Υπεύθυνοι (Αρχηγοί) της κάθε χώρας. Δεν έχει καμία σημασία τι είναι ο καθένας στην χώρα του. Στον κόσμο του Τουρνουά είναι απλός παίχτης. Και εμείς έχουμε διαχειριστές από την Ελλάδα, οι οποίοι είναι και παίχτες στο Τουρνουά.
πως ο συγκεκριμενος να μην ελαβε τιμωρια γιατι οπως λεει εχει και στον ΕΝ και στον TR. ??? και ειναι και διαχειριστης
 

DeletedUser4356

Guest
Έχω την εντύπωση ότι διάλογοι, ψιθύρια και πριντσκριν αυτών, απαγορεύεται να τα βάζετε εδώ μέσα. Τουτέστιν το "ντοκουμέντο" του τσίλι είναι άσκοπο και άστοχο. Εάν δεν απαγορεύεται...προκαταβολικώς ζητώ συγγνώμη.

Πάμε στο δια ταύτα τώρα.
Το ότι έχετε το "κόλλημα" εσείς οι δύο με τον έναν αρχηγό του τουρνουά το σέβομαι απόλυτα.
Το να γραφτεί ο ένας εξ αυτών με την Τούρκικη ομάδα για να βαράει ΜΟΝΟ (έτσι όπως ισχυρίζεται) τον αρχηγό ας το θεωρήσω κι αυτό επιτρεπτό και σεβαστό.Αν και στων περισσοτέρων τα μάτια αυτό λέγεται ανανδρεία και παλιμπαιδισμός, κοπάνα τον κάθε μέρα εκεί που έχεις το θέμα σου Τσίλι, αλλά ας το προσπεράσουμε κι αυτό.

Το να γραφτεί στην ελληνική ομάδα κάποιος, όταν ο ίδιος είχε πει ότι δεν θα λάβει μέρος και τελικά λαμβάνει, στο χωριό μου το λένε "σάλια μπάλια" δηλαδή χαζομάρα ή κάπως έτσι.Αλλά ας το δεχτούμε κι αυτό (τελικά πολλά δεχόμαστε, ναι;) )
Αλλά να δημιουργείς 2 χαρακτήρες με τον απώτερο σκοπό να χτυπάς ΟΛΑ τα μέλη της ελληνικής ομάδας (εγώ πως και σου ξέφυγα; :p ) με τον Τούρκο παίκτη σου, όντας Κύπριος εσύ, αν όχι κουτό είναι κουτοπόνηρο.Ας το καταπιούμε κι αυτό όμως.
Το να δικαιολογείσαι πότε μπήκες μέσω ΕΝ ή TR ότι δεν έκανες καμία ανταλλαγή (για χαζούς μας περνάς...αν το έκανες αυτό θα είχες πιάσει πάτο) και κάτι τέτοια απροσάρμοστα, μόνο το μυαλουδάκι σου τα σκέφτεται αυτά. Συνέχισε έτσι...μας δίνεις πρόσφορο έδαφος να γελάμε με τα τερτίπια σου πικάπαμηδένμηδένμηδένsheep1οκτώ.

Η πολύ καλή δουλειά από τα παιδιά που έχουν αναλάβει το τρέξιμο της ομάδας ισχύει και είναι ΑΞΙΟΙ...ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ. Ιδιαιτέρως αυτών που ΚΑΙ αυτοί έχουν θέμα με τον αρχηγό που κυνηγάνε οι 2 προαναφερθέντες, παρ'όλα αυτά επικεντρώθηκαν σε αυτό που πρέπει. Στις μάχες οχυρών!
Συγχαρητήρια σε όλους και αντιλαμβάνομαι το πόσα λάθη έκανα κι εγώ στο πρώτο τουρνουά σαν αρχηγός ειδικά σε θέματα οργάνωσης.
 

DeletedUser735

Guest
Μετα απο λιγη σκεψη εχω να δωσω μια αλλη διασταση στο θεμα.

Καλα κανανε τα παιδια και δηλωσαν στον EN server και στην συνεχεια μετατεθηκαν στην τουρκικη ομαδα.

Αρχικα ο tsili ειχε αποσυρει την συμμετοχη του οταν βγηκε η ομαδα των αρχηγων. Στην συνεχεια αποφασισε να συμμετεχει στην αγγλικη ομαδα. Καλα εκανε ο ανθρωπος. Ασπαζεται την ρηση πως οτι ειναι νομιμο ειναι και ηθικο και παμε παρακατω.

Ο pk με την σειρα του, αρχικα δηλωσε για αρχηγος. Τοση ηταν η χαρα και η ορεξη του για αυτο το τουρνουα. Στην συνεχεια απεσυρε την συμμετοχη του γιατι δεν εγινε αρχηγος αυτος αλλα ενα αλλο προσωπο. Μετα απο λιγες μερες το μετανοιωσε (?) και αποφασισε τελικα να συμμετεχει με την ελληνικη ομαδα. Αφου ανοιξε ο σερβερ και το υπεθυνο team εφτιαξε χαρακτηρα για αυτον, αποφασισε οτι τελικα θελει να σβησει αυτον τον παιχτη και να παιξει μεσω ΕΝ server, λες και η ομαδα του τουρνουα δεν εχει με τι αλλο να ασχοληθει. Και αυτος απο οσο φαινεται θιασωτης της ρησης "οτι ειναι νομιμο ειναι και ηθικο". Απλα σε αυτην την περιπτωση, δεν εχει αποφασηνιστει αν η σταση του ειναι εντελως "νομιμη".

Στο τελος της ημερας, χασαμε εναν παιχτη (tsili) που ετσι και αλλιως δεν θα επαιζε μαζι μας, και αν αυτος νιωθει καλα με την επιλογη του τοτε εμας τι λογος μας πεφτει κιολας...?

Επισης χασαμε εναν αλλον παιχτη (pk), ο οποιος ξεκιναει εριδες ποιο γρηγορα απ'οσο κανει ρεσκιλλ, αλλαζει αποψεις καθε δυο μερες και στην τελικη, οσο τον εχετε δει εσεις στα οχυρα, τον εχω δει κι εγω.

Απο την δικια μου σκοπια, η ελληνικη ομαδα βγαινει περισσοτερο κερδισμενη, παρα χαμενη απο την συμπεριφορα αυτων των δυο παιχτων. Τουλαχιστον τωρα εχουμε δυο αποδιοπομπαιους τραγους αντι να τρωγομαστε συνεχως μεταξυ μας.

Επομενως #free_tsili #free_pk
 

DeletedUser4949

Guest
Έχω την εντύπωση ότι διάλογοι, ψιθύρια και πριντσκριν αυτών, απαγορεύεται να τα βάζετε εδώ μέσα. Τουτέστιν το "ντοκουμέντο" του τσίλι είναι άσκοπο και άστοχο. Εάν δεν απαγορεύεται...προκαταβολικώς ζητώ συγγνώμη.

Πάμε στο δια ταύτα τώρα.
Το ότι έχετε το "κόλλημα" εσείς οι δύο με τον έναν αρχηγό του τουρνουά το σέβομαι απόλυτα.
Το να γραφτεί ο ένας εξ αυτών με την Τούρκικη ομάδα για να βαράει ΜΟΝΟ (έτσι όπως ισχυρίζεται) τον αρχηγό ας το θεωρήσω κι αυτό επιτρεπτό και σεβαστό.Αν και στων περισσοτέρων τα μάτια αυτό λέγεται ανανδρεία και παλιμπαιδισμός, κοπάνα τον κάθε μέρα εκεί που έχεις το θέμα σου Τσίλι, αλλά ας το προσπεράσουμε κι αυτό.

Το να γραφτεί στην ελληνική ομάδα κάποιος, όταν ο ίδιος είχε πει ότι δεν θα λάβει μέρος και τελικά λαμβάνει, στο χωριό μου το λένε "σάλια μπάλια" δηλαδή χαζομάρα ή κάπως έτσι.Αλλά ας το δεχτούμε κι αυτό (τελικά πολλά δεχόμαστε, ναι;) )
Αλλά να δημιουργείς 2 χαρακτήρες με τον απώτερο σκοπό να χτυπάς ΟΛΑ τα μέλη της ελληνικής ομάδας (εγώ πως και σου ξέφυγα; :p ) με τον Τούρκο παίκτη σου, όντας Κύπριος εσύ, αν όχι κουτό είναι κουτοπόνηρο.Ας το καταπιούμε κι αυτό όμως.
Το να δικαιολογείσαι πότε μπήκες μέσω ΕΝ ή TR ότι δεν έκανες καμία ανταλλαγή (για χαζούς μας περνάς...αν το έκανες αυτό θα είχες πιάσει πάτο) και κάτι τέτοια απροσάρμοστα, μόνο το μυαλουδάκι σου τα σκέφτεται αυτά. Συνέχισε έτσι...μας δίνεις πρόσφορο έδαφος να γελάμε με τα τερτίπια σου πικάπαμηδένμηδένμηδένsheep1οκτώ.

Η πολύ καλή δουλειά από τα παιδιά που έχουν αναλάβει το τρέξιμο της ομάδας ισχύει και είναι ΑΞΙΟΙ...ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ. Ιδιαιτέρως αυτών που ΚΑΙ αυτοί έχουν θέμα με τον αρχηγό που κυνηγάνε οι 2 προαναφερθέντες, παρ'όλα αυτά επικεντρώθηκαν σε αυτό που πρέπει. Στις μάχες οχυρών!
Συγχαρητήρια σε όλους και αντιλαμβάνομαι το πόσα λάθη έκανα κι εγώ στο πρώτο τουρνουά σαν αρχηγός ειδικά σε θέματα οργάνωσης.
εσυ θεωρεισαι *************************....σε καθε σχολειο στην σελιδα του fb εισαι ο μονος που γραφει απο κατω για να προκαλεσεις. περαν απο αυτο δεν σου πεφτει λογος τι εκανα και τι δεν εκανα οτι εγινε, εγινε με νομιμο τροπο αν εχεις παραπονο που μου ξεφυγες υπομονη 7 μερες ειναι θα περασουν και μετα σου υποσχομαι θα εχεις προταιρεοτητα περισσοτερη και απο καποιους αγαπητους μας αντιπαλους


το οτι ειμαι κυπριος δεν σημαινει τιποτα... ατομα σαν και εσενα που εχουν τετιες βλεψεις και ιδεες οπως ανεφερα ποιο πανω ************************************* εγω ιδι μιλισα με την διαχειρηση οτι ειχα να πω το ειπα τωρα μιλαω μονο με τα κεντρικα τους γραφεια το τι θα κανω δεν σε ενδιαφερει ουτε ρωτησαμε την γνωμη σου. επισης δεν εχεις κανενα δικαιομα να μας προσβαλλεις χωρις να σου εχουμε δωσει το παραμικρο δικαιομα

edit by cord > Διαγραφη προσβλητικων χαρακτηρισμων !
 

DeletedUser4949

Guest
Μετα απο λιγη σκεψη εχω να δωσω μια αλλη διασταση στο θεμα.

Καλα κανανε τα παιδια και δηλωσαν στον EN server και στην συνεχεια μετατεθηκαν στην τουρκικη ομαδα.

Αρχικα ο tsili ειχε αποσυρει την συμμετοχη του οταν βγηκε η ομαδα των αρχηγων. Στην συνεχεια αποφασισε να συμμετεχει στην αγγλικη ομαδα. Καλα εκανε ο ανθρωπος. Ασπαζεται την ρηση πως οτι ειναι νομιμο ειναι και ηθικο και παμε παρακατω.

Ο pk με την σειρα του, αρχικα δηλωσε για αρχηγος. Τοση ηταν η χαρα και η ορεξη του για αυτο το τουρνουα. Στην συνεχεια απεσυρε την συμμετοχη του γιατι δεν εγινε αρχηγος αυτος αλλα ενα αλλο προσωπο. Μετα απο λιγες μερες το μετανοιωσε (?) και αποφασισε τελικα να συμμετεχει με την ελληνικη ομαδα. Αφου ανοιξε ο σερβερ και το υπεθυνο team εφτιαξε χαρακτηρα για αυτον, αποφασισε οτι τελικα θελει να σβησει αυτον τον παιχτη και να παιξει μεσω ΕΝ server, λες και η ομαδα του τουρνουα δεν εχει με τι αλλο να ασχοληθει. Και αυτος απο οσο φαινεται θιασωτης της ρησης "οτι ειναι νομιμο ειναι και ηθικο". Απλα σε αυτην την περιπτωση, δεν εχει αποφασηνιστει αν η σταση του ειναι εντελως "νομιμη".

Στο τελος της ημερας, χασαμε εναν παιχτη (tsili) που ετσι και αλλιως δεν θα επαιζε μαζι μας, και αν αυτος νιωθει καλα με την επιλογη του τοτε εμας τι λογος μας πεφτει κιολας...?

Επισης χασαμε εναν αλλον παιχτη (pk), ο οποιος ξεκιναει εριδες ποιο γρηγορα απ'οσο κανει ρεσκιλλ, αλλαζει αποψεις καθε δυο μερες και στην τελικη, οσο τον εχετε δει εσεις στα οχυρα, τον εχω δει κι εγω.

Απο την δικια μου σκοπια, η ελληνικη ομαδα βγαινει περισσοτερο κερδισμενη, παρα χαμενη απο την συμπεριφορα αυτων των δυο παιχτων. Τουλαχιστον τωρα εχουμε δυο αποδιοπομπαιους τραγους αντι να τρωγομαστε συνεχως μεταξυ μας.

Επομενως #free_tsili #free_pk

ειμαι παικτης απο το 2012 και λογο της διαχειρησης δεν μου εχει δωθει ουτε μια ευκαιρια να αποδειξω τι ειμαι ικανος να κανω για τα οχυρα και γεννικοτερα σαν αρχηγος.Ο κυριος κορτ λογο του οτι δεν με συμπαθαει συχνα επιλεγει να με τημωρει η ακομα και να με παραμελει σαν παικτης. μου δωθηκε ποτε ευκαιρια να κανω κατι και δεν το επραξα? ΟΧΙ το τι κανω στο παιχνιδι δεν σου εχω δωσει ποτε το δικαιομα να κρινεις.... οταν σε εβλεπα εισουν συνεχεια 72ωρο σε εκρινα? οχι δεν χασατε μονο εναν πκ και εναν τσιλι χασατε 2 ενεργους παικτες που μπορουσαν να βοηθεισουν πολυ καλυτερα την ομαδα... τωρα ειστε -2 (να μην αναφαιρω τους παικτες που μας ακολουθουν οι οποιοι επισης δεν ανεχονται τα τροπαρια σας και δεν θα παιξουν οχυρα ..... ) περαν απο αυτο να δουμε τι μπορειτε να κανετε... μονοι σας...
 

ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΣ

Νέο Μέλος
ειμαι παικτης απο το 2012 και λογο της διαχειρησης δεν μου εχει δωθει ουτε μια ευκαιρια να αποδειξω τι ειμαι ικανος να κανω για τα οχυρα και γεννικοτερα σαν αρχηγος.Ο κυριος κορτ λογο του οτι δεν με συμπαθαει συχνα επιλεγει να με τημωρει η ακομα και να με παραμελει σαν παικτης. μου δωθηκε ποτε ευκαιρια να κανω κατι και δεν το επραξα? ΟΧΙ το τι κανω στο παιχνιδι δεν σου εχω δωσει ποτε το δικαιομα να κρινεις.... οταν σε εβλεπα εισουν συνεχεια 72ωρο σε εκρινα? οχι δεν χασατε μονο εναν πκ και εναν τσιλι χασατε 2 ενεργους παικτες που μπορουσαν να βοηθεισουν πολυ καλυτερα την ομαδα... τωρα ειστε -2 (να μην αναφαιρω τους παικτες που μας ακολουθουν οι οποιοι επισης δεν ανεχονται τα τροπαρια σας και δεν θα παιξουν οχυρα ..... ) περαν απο αυτο να δουμε τι μπορειτε να κανετε... μονοι σας...
Έχασε η βενετιά βελόνι :D:p:D:p
 

DeletedUser4949

Guest
Έχασε η βενετιά βελόνι :D:p:D:p
αυτο που ειπες ιδι το κανω σκριν και θα το κρατησω για το τελος του τουρνουα οταν θα χασετε με ομορφο τροπο και θα ξεκινησει ο καθε ενας να κραζει τον αλλο για το τι πηγε λαθος... μου εκανες ακομα μια φορα ενα ωραιο δωρο για να γελαω.... οπως τα χθεσινα που ελεγες στο τσατ :)
 

tsili7

Νέο Μέλος
Έχω την εντύπωση ότι διάλογοι, ψιθύρια και πριντσκριν αυτών, απαγορεύεται να τα βάζετε εδώ μέσα. Τουτέστιν το "ντοκουμέντο" του τσίλι είναι άσκοπο και άστοχο. Εάν δεν απαγορεύεται...προκαταβολικώς ζητώ συγγνώμη.

Πάμε στο δια ταύτα τώρα.
Το ότι έχετε το "κόλλημα" εσείς οι δύο με τον έναν αρχηγό του τουρνουά το σέβομαι απόλυτα.
Το να γραφτεί ο ένας εξ αυτών με την Τούρκικη ομάδα για να βαράει ΜΟΝΟ (έτσι όπως ισχυρίζεται) τον αρχηγό ας το θεωρήσω κι αυτό επιτρεπτό και σεβαστό.Αν και στων περισσοτέρων τα μάτια αυτό λέγεται ανανδρεία και παλιμπαιδισμός, κοπάνα τον κάθε μέρα εκεί που έχεις το θέμα σου Τσίλι, αλλά ας το προσπεράσουμε κι αυτό.

Το να γραφτεί στην ελληνική ομάδα κάποιος, όταν ο ίδιος είχε πει ότι δεν θα λάβει μέρος και τελικά λαμβάνει, στο χωριό μου το λένε "σάλια μπάλια" δηλαδή χαζομάρα ή κάπως έτσι.Αλλά ας το δεχτούμε κι αυτό (τελικά πολλά δεχόμαστε, ναι;) )
Αλλά να δημιουργείς 2 χαρακτήρες με τον απώτερο σκοπό να χτυπάς ΟΛΑ τα μέλη της ελληνικής ομάδας (εγώ πως και σου ξέφυγα; :p ) με τον Τούρκο παίκτη σου, όντας Κύπριος εσύ, αν όχι κουτό είναι κουτοπόνηρο.Ας το καταπιούμε κι αυτό όμως.
Το να δικαιολογείσαι πότε μπήκες μέσω ΕΝ ή TR ότι δεν έκανες καμία ανταλλαγή (για χαζούς μας περνάς...αν το έκανες αυτό θα είχες πιάσει πάτο) και κάτι τέτοια απροσάρμοστα, μόνο το μυαλουδάκι σου τα σκέφτεται αυτά. Συνέχισε έτσι...μας δίνεις πρόσφορο έδαφος να γελάμε με τα τερτίπια σου πικάπαμηδένμηδένμηδένsheep1οκτώ.

Η πολύ καλή δουλειά από τα παιδιά που έχουν αναλάβει το τρέξιμο της ομάδας ισχύει και είναι ΑΞΙΟΙ...ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ. Ιδιαιτέρως αυτών που ΚΑΙ αυτοί έχουν θέμα με τον αρχηγό που κυνηγάνε οι 2 προαναφερθέντες, παρ'όλα αυτά επικεντρώθηκαν σε αυτό που πρέπει. Στις μάχες οχυρών!
Συγχαρητήρια σε όλους και αντιλαμβάνομαι το πόσα λάθη έκανα κι εγώ στο πρώτο τουρνουά σαν αρχηγός ειδικά σε θέματα οργάνωσης.

για να σε βαλω στο παιχνιδι αδερφε και πινγκ πονγκ να παιζω σκακι ποκα μπαλα μπασκετ αυτον θα τον κανω αλογο στην φαπα.
τωρα κατσε εκει παιξε αφου δεν σε πειραξα εσενα προσοπικα ποτε.το ποιος ειναι ανανδρος κοιτα την μουρη σου στον καθρεφτη και περαστικα σου.
απειλες δεν δεχομαι απο κανεναν.και ποσο μαλλον απο την διαχειρηση του παιχνιδιου.(βλεπε ποιο πανω)
 

tsili7

Νέο Μέλος
Μετα απο λιγη σκεψη εχω να δωσω μια αλλη διασταση στο θεμα.

Καλα κανανε τα παιδια και δηλωσαν στον EN server και στην συνεχεια μετατεθηκαν στην τουρκικη ομαδα.

Αρχικα ο tsili ειχε αποσυρει την συμμετοχη του οταν βγηκε η ομαδα των αρχηγων. Στην συνεχεια αποφασισε να συμμετεχει στην αγγλικη ομαδα. Καλα εκανε ο ανθρωπος. Ασπαζεται την ρηση πως οτι ειναι νομιμο ειναι και ηθικο και παμε παρακατω.

Ο pk με την σειρα του, αρχικα δηλωσε για αρχηγος. Τοση ηταν η χαρα και η ορεξη του για αυτο το τουρνουα. Στην συνεχεια απεσυρε την συμμετοχη του γιατι δεν εγινε αρχηγος αυτος αλλα ενα αλλο προσωπο. Μετα απο λιγες μερες το μετανοιωσε (?) και αποφασισε τελικα να συμμετεχει με την ελληνικη ομαδα. Αφου ανοιξε ο σερβερ και το υπεθυνο team εφτιαξε χαρακτηρα για αυτον, αποφασισε οτι τελικα θελει να σβησει αυτον τον παιχτη και να παιξει μεσω ΕΝ server, λες και η ομαδα του τουρνουα δεν εχει με τι αλλο να ασχοληθει. Και αυτος απο οσο φαινεται θιασωτης της ρησης "οτι ειναι νομιμο ειναι και ηθικο". Απλα σε αυτην την περιπτωση, δεν εχει αποφασηνιστει αν η σταση του ειναι εντελως "νομιμη".

Στο τελος της ημερας, χασαμε εναν παιχτη (tsili) που ετσι και αλλιως δεν θα επαιζε μαζι μας, και αν αυτος νιωθει καλα με την επιλογη του τοτε εμας τι λογος μας πεφτει κιολας...?

Επισης χασαμε εναν αλλον παιχτη (pk), ο οποιος ξεκιναει εριδες ποιο γρηγορα απ'οσο κανει ρεσκιλλ, αλλαζει αποψεις καθε δυο μερες και στην τελικη, οσο τον εχετε δει εσεις στα οχυρα, τον εχω δει κι εγω.

Απο την δικια μου σκοπια, η ελληνικη ομαδα βγαινει περισσοτερο κερδισμενη, παρα χαμενη απο την συμπεριφορα αυτων των δυο παιχτων. Τουλαχιστον τωρα εχουμε δυο αποδιοπομπαιους τραγους αντι να τρωγομαστε συνεχως μεταξυ μας.

Επομενως #free_tsili #free_pk

o tsili φιλε πσαμδιο θα επαιζε μαζι σας οπως επαιζε παντα στα οχυρα με καθε εντολη απο τον αρχηγο του...ρωτα ανθραξο κοχιβα.
επιλογη μου ηταν να μην παιξω επιδη βαλατε αρχηγο τον αστυνομο.....
 

DeletedUser735

Guest
o tsili φιλε πσαμδιο θα επαιζε μαζι σας οπως επαιζε παντα στα οχυρα με καθε εντολη απο τον αρχηγο του...ρωτα ανθραξο κοχιβα.
επιλογη μου ηταν να μην παιξω επιδη βαλατε αρχηγο τον αστυνομο.....

Οπως ειδες δεν ανεφερα πουθενα οτι εισαι ασχετος με τα οχυρα και γνωριζω οτι θα μας βοηθουσες.
Απλα η συμμετοχη σου με την τουρκικη ομαδα δεν αποτελει απωλεια για εμας, αφου δεν μπηκες ποτε στην ομαδα μας.

Το "βαλατε" ειναι αδικο. Η επιλογη εγινε απο την διαχειριστικη ομαδα και αν θες μπορεις να πας μερικες σελιδες πισω και να δεις την κριτικη που ασκησα σε αυτην για την επιλογη αρχηγων.
 
Κορυφή