Γιατί όχι στο spam?

DeletedUser

Guest
ενταξει αυτη ειναι ειδικη περιπτωση...:d:d:d


Εμ...πιστεύω ότι άνοιξα 1 θέμα στην σωστή υποκατηγορία και όλοι μιλάμε πάνω σε αυτό το θέμα,οπότε που είναι το spam:eek:


Πάντως ευχαριστώ τον falegk που το κρατάει ανοιχτό και συνεχίζει την κουβέντα:)
 

DeletedUser8

Guest
νατο το λαθος σου...δεν εχεις σπαμαρει κανενας και για κανεναν λογο αυτη την ωρα...
αυτο που θελει να πει ο napo66 ειναι οτι ειστε υπερβολικοι στο θεμα του infraction-ban και φανηκε με αυτο που ειπες.. =/

θα διαφωνισω μαζι σου.. οι μοντ ειναι αρκετα ελαστικοι σε οτι αφορα το σμαμ..
(απλος θυμησουν την greeniari εποχη)
 

DeletedUser

Guest
τους κανόνες δεν τους έκανα εγω.
πιστέψτε με αν τους εφαρμόσω ακριβός αύριο θα εχει τουλάχιστον
30 άτομα μπαναρισμενα...τουλάχιστον.
 

DeletedUser2677

Guest
Για θέματα τέτοιου τύπου υπάρχουν 2 tutorials στην αρχή του παιχνιδιού



α,οκ..δηλαδη εσυ με τα tutorials εχεις καταλαβει??
δεν εχεις ποσταρει πουθενα απορια σου?
γιατι εγω εχω αποριες που δεν μου λυθηκαν ουτε απο το tutorial ουτε απο την βοηθεια..
κ το βαμβακι ειναι απλα ενα παραδειγμα..
ακομα κ μεγαλο επιπεδο να εισαι παντα θα εχεις αποριες..
βαλε πχ σπαθι του χερναντο..ξερεις ποοοοοοσα θεματα ανοιξαν?
αμα μπορεις βγαλε ακρη..
κ καλα,εσυ μπορει να το πηρες το σπαθι κ να μην σε νοιαζει αλλα εγω που δεν το πηρα θελω να διαβασω ενα καθαρο θεμα κ να καταλαβω τι γινεται..
παντα φιλικα,δεν εχω καμια διαθεση αντιπαραθεσης,απλα διαφωνω μαζι σου σε αυτο το συγκεκριμενο για το tutorial..
 

DeletedUser

Guest
τους κανόνες δεν τους έκανα εγω.
πιστέψτε με αν τους εφαρμόσω ακριβός αύριο θα εχει τουλάχιστον
30 άτομα μπαναρισμενα...τουλάχιστον.



Μάλλον τώρα παρεξηχήθηκα εγώ.Δεν κατακρίνω σε καμιά περίπτωση την δουλειά των mod,απλά κατακρίνω(ας το πω έτσι)τους κανόνες,τους οποίους ακόμα εφαρμόζω(και θα συνεχίσω να εφαρμόζω)


α,οκ..δηλαδη εσυ με τα tutorials εχεις καταλαβει??
δεν εχεις ποσταρει πουθενα απορια σου?
γιατι εγω εχω αποριες που δεν μου λυθηκαν ουτε απο το tutorial ουτε απο την βοηθεια..
κ το βαμβακι ειναι απλα ενα παραδειγμα..
ακομα κ μεγαλο επιπεδο να εισαι παντα θα εχεις αποριες..
βαλε πχ σπαθι του χερναντο..ξερεις ποοοοοοσα θεματα ανοιξαν?
αμα μπορεις βγαλε ακρη..
κ καλα,εσυ μπορει να το πηρες το σπαθι κ να μην σε νοιαζει αλλα εγω που δεν το πηρα θελω να διαβασω ενα καθαρο θεμα κ να καταλαβω τι γινεται..
παντα φιλικα,δεν εχω καμια διαθεση αντιπαραθεσης,απλα διαφωνω μαζι σου σε αυτο το συγκεκριμενο για το tutorial..



Αν δεις τα τοπικ μου θα δεις ότι όλα έγινα πριν μπουν τα tutorials και η βοήθεια γίνει τόσο συγκεκριμένη.

Επίσης δες εδώ.http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=1697
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αμα κοιταξετε στο θεμα που υπαρχει για τον κ2 θα δειτε τι σημαινει σπαμ
13 σελιδες για μια μαχη και δεν εχει επεμβει κανενας μοντ εκει δηλαδη τα θεματα δεν θα πρεπει να μενουν καθαρα ωστε να φαινονται τα αποτελεσματα και να μπορει ο αλλος να δει τα σχετικα με τη μαχη οπως εικονες, ποσο εχπ πηρανε, ποσο κοσμο και αλλα σχετικα με τη μαχη?
 

DeletedUser2677

Guest
αν δεις τα τοπικ μου θα δεις ότι όλα έγινα πριν μπουν τα tutorials και η βοήθεια γίνει τόσο συγκεκριμένη.


οκ,τοτε αν διαφωνεις εντελως μαζι μου(που αυτο βλεπω) δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο..
μακαρι να βρισκω μονο εγω δυσκολο να βοηθηθεις ουσιαστικα απο το φορουμ..
τουλαχιστον θα μου λυνουν τις αποριες ολοι οι υπολοιποι που βοηθιουνται..
 

DeletedUser

Guest
οκ,τοτε αν διαφωνεις εντελως μαζι μου(που αυτο βλεπω) δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο..
μακαρι να βρισκω μονο εγω δυσκολο να βοηθηθεις ουσιαστικα απο το φορουμ..
τουλαχιστον θα μου λυνουν τις αποριες ολοι οι υπολοιποι που βοηθιουνται..


μα όχι.δεν είπα το φόρουμ να είναι αποκλειστικά εστία σπαμ.βασικά όσον αφορά το σπαθί όσα θέματα βρήκα στην αναζήτηση είναι κλειδωμένα και γράφουν ''κάνε αναζήτηση''.αλλά ας μην αλλάξουμε θέμα


υγ:αν θες βοήθεια στείλε μου πμ :)
 

DeletedUser

Guest
αμα κοιταξετε στο θεμα που υπαρχει για τον κ2 θα δειτε τι σημαινει σπαμ
13 σελιδες για μια μαχη και δεν εχει επεμβει κανενας μοντ εκει δηλαδη τα θεματα δεν θα πρεπει να μενουν καθαρα ωστε να φαινονται τα αποτελεσματα και να μπορει ο αλλος να δει τα σχετικα με τη μαχη οπως εικονες, ποσο εχπ πηρανε, ποσο κοσμο και αλλα σχετικα με τη μαχη?

εμ που να ειναι ντε οι αντμιν...να εδω με απασχολείτε τοση ωρα.

δεν ξέρω αν το εχετε καταλάβει αλλα μόνος ειμαι στο φορουμ οι άλλοι ειναι εξαφανισμένοι κατι μήνες..... :mad:
ασε περνάω δύσκολες ωρες.
 

DeletedUser

Guest
για αυτο ειπα και εγω πως ειναι κουραστικο να εισαι Mod και να κανουν spam συνεχεια
 

DeletedUser2677

Guest
εσυ(αποτι εχω καταλαβει)vayia εχεις "κολλησει" στο οτι δεν μπορεις να βγαλεις ακρη για καποιο θεμα που σε απασχολει λογω των πολλων spamaρισματων?


οχι,αυτη την στιγμη δεν εχω καποιο θεμα αποριας.
το θεμα το δικο μου ειναι καθαρα οτι παρα πολλα ατομα γραφουν τοσο ακυρα πραγματα που ειναι πολυ κουραστικο για καποιον να κατσει να το διαβασει κ να του λυθουν οι αποριες.ξερεις ποσες φορες εχω αφησει στη μεση ενα θεμα που διαβαζω γιατι με ενοχλει κ στην αισθητικη μου κ στον δικο μου τροπο που αντιλαμβανομαι τη λογικη ενος φορουμ?κ φυσικα ειπα οτι σε καποιες περιπτωσεις το σπαμ που γινεται ειναι πολυ αστειο αλλα δεν ξερω αν στην τελικη αξιζει τον κοπο..μηπως τα αρνητικα ειναι πολυ περισσοτερα απο τα θετικα οσον αφορα το σπαμ?κατα την γνωμη μου ναι..
 

DeletedUser

Guest
εμ που να ειναι ντε οι αντμιν...να εδω με απασχολείτε τοση ωρα.

δεν ξέρω αν το εχετε καταλάβει αλλα μόνος ειμαι στο φορουμ οι άλλοι ειναι εξαφανισμένοι κατι μήνες..... :mad:
ασε περνάω δύσκολες ωρες.



Όσον αφορά τα θέματα που είναι άσχετα,ας σβήνονται αντί να κλειδώνονται.

Όντως,που είναι οι άλλοι?:p

Μπορείς να συνεχίσεις την δουλειά σου και να επέμβεις εδώ όταν έχεις χρόνο :)
 

DeletedUser

Guest
οχι,αυτη την στιγμη δεν εχω καποιο θεμα αποριας.
το θεμα το δικο μου ειναι καθαρα οτι παρα πολλα ατομα γραφουν τοσο ακυρα πραγματα που ειναι πολυ κουραστικο για καποιον να κατσει να το διαβασει κ να του λυθουν οι αποριες.ξερεις ποσες φορες εχω αφησει στη μεση ενα θεμα που διαβαζω γιατι με ενοχλει κ στην αισθητικη μου κ στον δικο μου τροπο που αντιλαμβανομαι τη λογικη ενος φορουμ?κ φυσικα ειπα οτι σε καποιες περιπτωσεις το σπαμ που γινεται ειναι πολυ αστειο αλλα δεν ξερω αν στην τελικη αξιζει τον κοπο..μηπως τα αρνητικα ειναι πολυ περισσοτερα απο τα θετικα οσον αφορα το σπαμ?κατα την γνωμη μου ναι..

εχεις απολυτο δικιο πανω σε αυτο..αν δηλαδη σε καθε θεμα υπαρχουν απο 2 ακυρες προτασεις,εστω και αστεια spam να ειναι,κατανταει οντως κουραστικο..με αυτην τη λογικη θα διαφωνισω(για λιγο :D:D:D:p) με τον Napo66
 

DeletedUser

Guest
όσον αφορά τα θέματα που είναι άσχετα,ας σβήνονται αντί να κλειδώνονται.

όντως,που είναι οι άλλοι?:p

μπορείς να συνεχίσεις την δουλειά σου και να επέμβεις εδώ όταν έχεις χρόνο :)

οταν λειπω πχ για λίγες ώρες και γυρνάω ακόμη και σπαμ να γίνει δεν εχω το κουράγιο να διαβάσω οοοοοοοοολα αυτα που έχουν γραφτεί...αν ηταν ακομα 1-2 μοντερειτορ θα ηταν μια χαρα τωρα τρέχω μονος.
μάλλον θα έχουμε κάποιες αλλαγές σε αυτο το θεμα.

οχι δεν σβήνουμε σχεδόν κανένα τοπικ η μήνυμα.
καλύτερα να κλειδώνονται.
 

DeletedUser

Guest
εμ που να ειναι ντε οι αντμιν...να εδω με απασχολείτε τοση ωρα.

δεν ξέρω αν το εχετε καταλάβει αλλα μόνος ειμαι στο φορουμ οι άλλοι ειναι εξαφανισμένοι κατι μήνες..... :mad:
ασε περνάω δύσκολες ωρες.

ναι που να ελεξεις τοσο σπαμ δυσκολη δουλεια
πρεπει να βρεθει καποια λυση δεν γινεται να εισαι μονος σου εδω στο φορουμ και να εχεις και θεματα στο κεντρο υποστηριξης ποτε να τα προλαβεις ολα

εγω πιστευω οτι αμα ησουν λιγο πιο αυστηρος και δεν χαριζες τα μπαν και τα ινφρακτιον θα ηταν και πιο ευκολη η δουλεια σου αλλα θα υπηρχαν μετα παραπονα
 

DeletedUser

Guest
Όσον αφορά τα θέματα που είναι άσχετα,ας σβήνονται αντί να κλειδώνονται.

σωστος!και να μενουν μονο τα πιο ουσιωδη θεματα :)
ετσι ειμαι αναμεσα στους Napo66-Vayia :D :D

Υ.Γ:Παντα αντικειμενικος! :D
 

DeletedUser8

Guest
οχι,αυτη την στιγμη δεν εχω καποιο θεμα αποριας.
το θεμα το δικο μου ειναι καθαρα οτι παρα πολλα ατομα γραφουν τοσο ακυρα πραγματα που ειναι πολυ κουραστικο για καποιον να κατσει να το διαβασει κ να του λυθουν οι αποριες.ξερεις ποσες φορες εχω αφησει στη μεση ενα θεμα που διαβαζω γιατι με ενοχλει κ στην αισθητικη μου κ στον δικο μου τροπο που αντιλαμβανομαι τη λογικη ενος φορουμ?κ φυσικα ειπα οτι σε καποιες περιπτωσεις το σπαμ που γινεται ειναι πολυ αστειο αλλα δεν ξερω αν στην τελικη αξιζει τον κοπο..μηπως τα αρνητικα ειναι πολυ περισσοτερα απο τα θετικα οσον αφορα το σπαμ?κατα την γνωμη μου ναι..

θα συμφωνισω μαζι σου στο οτι το σπαμ ειναι κουραστικο στον αναγνωστη...
αλλα το σωστο σπαμ(στιλ Calamity jane) δεν πιστεω πως εχει πολλα αρνητικα.
 

DeletedUser

Guest
ναι που να ελεξεις τοσο σπαμ δυσκολη δουλεια
πρεπει να βρεθει καποια λυση δεν γινεται να εισαι μονος σου εδω στο φορουμ και να εχεις και θεματα στο κεντρο υποστηριξης ποτε να τα προλαβεις ολα

εγω πιστευω οτι αμα ησουν λιγο πιο αυστηρος και δεν χαριζες τα μπαν και τα ινφρακτιον θα ηταν και πιο ευκολη η δουλεια σου αλλα θα υπηρχαν μετα παραπονα

μην δινεις ιδεες:d
 

DeletedUser2677

Guest
θα συμφωνισω μαζι σου στο οτι το σπαμ ειναι κουραστικο στον αναγνωστη...
αλλα το σωστο σπαμ(στιλ calamity jane) δεν πιστεω πως εχει πολλα αρνητικα.


ε,οχι κ να μου αλλαξετε με υπουλους τροπους την αποψη μου για το σπαμ..:)
για να ειμαι αντικειμενικη ομως πρεπει να συμφωνησω..
μερικοι απο σας εχετε τρομερη εμπνευση..
σας ειπα βρε παιδια,εχω γελασει παρα πολυ,αλλα ας μην επαναλαμβανομαι..
 
Κορυφή