Γιατί όχι στο spam?

DeletedUser

Guest
Σαφώς και ξέρω από τους κανόνες ότι το spam απαγορεύεται,αλλά έχω αυτή την απορία,οπότε αν δεν ενοχλεί το θέμα και δεν κλειδώσει θα ήθελα να λειτουργήσει με τον εξής τρόπο.Ο καθένας να δίνει μια απάντηση στην παραπάνω ερώτησή μου,να λέω και εγώ τι πιστεύω και μετά αν έχει και άλλη απάντηση να την γράφει σε άλλο ποστ




ΥΓ:Αν δείτε ότι το τοπικ πάει καλά,μπορεί να γίνει και sticky για να το διαβάσουν επίδοξοι spammer


:)
 

DeletedUser

Guest
οχι στο spam γιατι μερικες φορες ενοχλει αλλα εχει και πλακα μερικες φορες:D
ετσι...να τα λεμε ολα:D
κοιτα θα ερπεπε να υπαρχει forum μονο για spam;)
 

DeletedUser

Guest
και εγω σε ρωταω.γιατι ναι?



διότι είναι ευχάριστο,διασκεδαστικό και περνάει ωραία η ώρα :)

οχι στο spam γιατι μερικες φορες ενοχλει αλλα εχει και πλακα μερικες φορες:d
ετσι...να τα λεμε ολα:d
κοιτα θα ερπεπε να υπαρχει forum μονο για spam;)


τι εννοείς ενοχλεί?φέρε 1 παράδειγμα
 

DeletedUser

Guest
αλλα πολλες φορες κουραστικο.σωστα?
 

DeletedUser

Guest
εγω λεω οχι γτ γεμιζουν τα θεματα με εντελως ασκοπες προτασεις και δυσκολα μπορεις να βγαλεις νοημα μετα 0_0
 

DeletedUser

Guest
ας πουμε οτι εχει ανοιξει ενα θεμα για μια συγκεκριμενη συζητηση(οπως παντα δηλαδη)γιατι να διακοπτει ο αλλος με διαφορες εξυπναδες:confused:θα μπορουσε πολυ απλα να μην γραψει τιποτα γιατι αυτοι που κανουν spam συνηθως δεν εχουν να γραψουν τιποτα σχετικο....
 

DeletedUser8

Guest
επειδη το σπαμ μερικες φορες καταστρεφει σημαντικα θεματα, ειναι σπαστικο(οταν θες να μαθεις κατι και οι αλλοι αρχισουν να μιλανε)
και το σημαντικοτερο αν υπαρχει ελευθερο σπαμ θα με φτασουνε στα ποστ..:p:p
 

DeletedUser

Guest
ασε που οι περισσοτεροι δεν εχουν την αισθηση του σπαμ.απλα γραφουν για να γραφουν και να λενε πως σπαμμαρουν.ενω αλλοι του κανουν αθελα και βγαινει σπαμ και δεν τρωνε και μπαν
 

DeletedUser

Guest
αλλα πολλες φορες κουραστικο.σωστα?

εγω λεω οχι γτ γεμιζουν τα θεματα με εντελως ασκοπες προτασεις και δυσκολα μπορεις να βγαλεις νοημα μετα 0_0

ας πουμε οτι εχει ανοιξει ενα θεμα για μια συγκεκριμενη συζητηση(οπως παντα δηλαδη)γιατι να διακοπτει ο αλλος με διαφορες εξυπναδες:confused:θα μπορουσε πολυ απλα να μην γραψει τιποτα γιατι αυτοι που κανουν spam συνηθως δεν εχουν να γραψουν τιποτα σχετικο....



έχεις μια απορία ή θελεις να μάθεις κάτι πάνω σε 1 θέμα


αφού έτσι κι αλλιώς σου λένε να κάνεις αναζήτηση και τώρα ποια όλα είναι απαντημένα και κλειδωμένα ή υπάρχουν στη βοήθεια,θα βρεις αυτό που θέλεις
 

DeletedUser

Guest
εγω ειμαι υπερ του σπαμ γιατι ειμαι υπερ σε ο,τι προκαλει γελιο!!και στο φιναλε φιναλε ειναι ενα παιχνηδι!ποιο το νοημα αν δεν γελαμε και δεν πεταμε την βλακεια μας για να περασει η ωρα ευχαριστα?στην χειροτερη θα επρεπε να υπαρχει ενα σπαμ σεκτιον!!το λιγοτερο!
 

DeletedUser735

Guest
ναι στο spam στο offtopic.
οχι στο spam στα υπολοιπα θεματα.
 

DeletedUser

Guest
εγω όταν θελω να διαβάσω ενα σοβαρο θεμα δεν θελο να το διακοπτει ο καθενας που δεν εχει τι να πει και να πεταει βλακειες

σιμφονο με psamdio
 

DeletedUser

Guest
πρώτον ένας ένας γιατί δεν σας προλαβαίνω

δεύτερον απαντήστε απλά στην ερώτηση με απάντηση του τρόπου:

γιατί.....



και όχι εγώ το ένα και εγώ το άλλο


τρίτον


αν μια απάντηση έχει δοθεί μην την γράφετε πάλι
 

DeletedUser

Guest
δεν ειπα εγω να μην κανουμε καθολου spam....αλλα με μετρο:)
και οπως ειπες να βγαζει γελιο αλλα οχι να λενε κουταμαρες και να κουραζουν (και κυριως τους mods :D)τους εχουμε πριξει....εχετε σκεφτει αμα ησασταν εσεις στην θεση τους τι θα κανατε?θα επρεπε να βαζετε συνεχεια infractions και ban..
και να το αξιζουν και μετα να βγαινουν απο πανω και να ενοχλουν τους και να τους λενε γιατι το εκανες αυτο...και δεν εκανα τιποτα.....
 

DeletedUser

Guest
εγω ειμαι υπερ του σπαμ γιατι ειμαι υπερ σε ο,τι προκαλει γελιο!!και στο φιναλε φιναλε ειναι ενα παιχνηδι!ποιο το νοημα αν δεν γελαμε και δεν πεταμε την βλακεια μας για να περασει η ωρα ευχαριστα?στην χειροτερη θα επρεπε να υπαρχει ενα σπαμ σεκτιον!!το λιγοτερο!


εσένα σε πάω με 10000


ναι στο spam στο offtopic.
οχι στο spam στα υπολοιπα θεματα.

σπαμ σημαίνει ότι γράφεις offtopic
,πώς γίνεται να γράψεις off topic sto offtopic?

εγω όταν θελω να διαβάσω ενα σοβαρο θεμα δεν θελο να το διακοπτει ο καθενας που δεν εχει τι να πει και να πεταει βλακειες








σιμφονο με psamdio


όπως είπα το 99% των αποριών έχει απαντηθεί ήδη και τα θέματα αυτά έχουν κλειδώσει οπότε δεν γίνεται να σπαμαρεις εκεί,οπότε παίρνει ο καθένας την πληροφορία που θέλει


:)
 

DeletedUser

Guest
δεν ειπα εγω να μην κανουμε καθολου spam....αλλα με μετρο:)
και οπως ειπες να βγαζει γελιο αλλα οχι να λενε κουταμαρες και να κουραζουν (και κυριως τους mods :d)τους εχουμε πριξει....εχετε σκεφτει αμα ησασταν εσεις στην θεση τους τι θα κανατε?θα επρεπε να βαζετε συνεχεια infractions και ban..
και να το αξιζουν και μετα να βγαινουν απο πανω και να ενοχλουν τους και να τους λενε γιατι το εκανες αυτο...και δεν εκανα τιποτα.....


μα εκεί θέλω να καταλήξω.γιατί να τιμωρείται το σπαμ?
 

DeletedUser735

Guest
απλως πιστευω στην χρησιμοτητα του φορουμ και στην χρησιμοποιηση του απο αρχαριους παικτες.
ετσι καλητερα θα ηταν τα χρησιμα θεματα να μεινουν ανεπαφα.
οποιος θελει να γραψει του κεφαλιου του ας μπει σε ενα section εν ονοματι offtopic.
 

DeletedUser

Guest
απλως πιστευω στην χρησιμοτητα του φορουμ και στην χρησιμοποιηση του απο αρχαριους παικτες.
ετσι καλητερα θα ηταν τα χρησιμα θεματα να μεινουν ανεπαφα.
οποιος θελει να γραψει του κεφαλιου του ας μπει σε ενα section εν ονοματι offtopic.
''σαφώς και συμφωνώ και εγώ στο πρώτο.αλλά όπως είπα τα χρήσιμα θέματα έχουν ήδη κλειδωθεί/απαντηθεί οπότε είναι και ανέπαφα:)
 

DeletedUser

Guest
απλως πιστευω στην χρησιμοτητα του φορουμ και στην χρησιμοποιηση του απο αρχαριους παικτες.
ετσι καλητερα θα ηταν τα χρησιμα θεματα να μεινουν ανεπαφα.
οποιος θελει να γραψει του κεφαλιου του ας μπει σε ενα section εν ονοματι offtopic.

ακριβως.ενας νεος παιχτης ο οποιος θα μπει ειναι λογικο να ψαξει για απαντησεις σε πολλα θεματα στο φορουμ,γιατι η βοηθεια ειναι αστα να πανε.
 
Κορυφή