Γιατί όχι στο spam?

DeletedUser

Guest
εχει ενα δικιο ο napo66 γιατι οπως ειπε εχουν απαντηθει σχεδον ολα τα θεματα..και το παραμικρο spam τιμωρειται...
=/ δεν μπορω να βρω κατι που να εναντιωνεται 100% σε αυτα που λεει :mad: :p
 

DeletedUser

Guest
εχει ενα δικιο ο napo66 γιατι οπως ειπε εχουν απαντηθει σχεδον ολα τα θεματα..και το παραμικρο spam τιμωρειται...
=/ δεν μπορω να βρω κατι που να εναντιωνεται 100% σε αυτα που λεει :mad: :p


Είναι τέχνη που την έχω διδάξει και στον casavir:p


Ευχαριστώ πάντως που συμφωνείς μαζί μου :)
 

DeletedUser

Guest
Είναι τέχνη που την έχω διδάξει και στον casavir:p


Ευχαριστώ πάντως που συμφωνείς μαζί μου :)

Spam is the abuse of electronic messaging systems --αυτο σημαινει spam κανονικα,και νομιζω ξερετε ολοι τι σημαινει "abuse"
 

DeletedUser8

Guest
επειδη εχουν απαντηθει πολλες ερωτησεις δεν σημαινει και πως θα πρεπει να υπαρχει παντου σπαμ και κυριος να μην τιμωρητε.
καταρχας αν το αφησουνε τελιως ελευθερο θα ξεφυγει τελιως(οι παλιοι θα θυμαστε).
βεβαια το σπαμ ειναι και η ψυχη του φορουμ..
με λιγα λογια:
ναι στο σπαμ οταν γινεται με μετρο αλλα οχι στο βλακωδες σπαμ.
 

DeletedUser

Guest
επειδη εχουν απαντηθει πολλες ερωτησεις δεν σημαινει και πως θα πρεπει να υπαρχει παντου σπαμ και κυριος να μην τιμωρητε.
καταρχας αν το αφησουνε τελιως ελευθερο θα ξεφυγει τελιως(οι παλιοι θα θυμαστε).
βεβαια το σπαμ ειναι και η ψυχη του φορουμ..
με λιγα λογια:
ναι στο σπαμ οταν γινεται με μετρο αλλα οχι στο βλακωδες σπαμ.



Λίγο πιο ''ωμά'':Ναι στο spam,όταν λές κάτι ωραίο,έξυπνο και αστείο,όχι στο spam όταν λες βλακείες(αν μου επιτρέπετε)
 

DeletedUser

Guest
nein.ειναι γενικος ορος.τα spam mails ειναι υποδιαιρεση
 

DeletedUser8

Guest
λίγο πιο ''ωμά'':ναι στο spam,όταν λές κάτι ωραίο,έξυπνο και αστείο,όχι στο spam όταν λες βλακείες(αν μου επιτρέπετε)

ακριβως αυτο θελω να πω..
αλλα δυστιχως υπαρχουν και καποιοι μ******** που χαλανε το νοημα του σπαμ
 

DeletedUser

Guest
η γνωμη μου ειναι οτι αν οι παιχτες αφεθουν "ελευθεροι" σχετικα με αυτα που θα στελνουν δε θα εχουν το αγχος οτι θα φανε ban και θα μπορουσε να υπαρχει κατανοηση τοσο απο τους παιχτες οσο και απο τους διαχειριστες
απο την αλλη ομως..δεν ειμαστε ολοι ιδιοι...αν μπορουσε να γινει το παραπανω θα βρισκομασταν σε μια ουτοπία :eek: :eek: :eek:
 

DeletedUser

Guest
οχι στο σπαμ γιατι ειναι ενα φορουμ παιχνιδιού που κάποιος θα μπει και θα θέλει να δει κατι για το παιχνίδι που ψάχνει η μια βοήθεια για κατι που τον απασχολεί και οχι για να βλέπει συζητήσεις μεταξύ μας, γιαυτο υπάρχουν και τα πμ και τα μηνύματα στο προφιλ.

για σπαμ υπάρχουν παααααααααρα πολλά αλλα φόρουμ με διάφορα θέματα που κάνετε και οτι γουστάρετε μεσα. ;)
 

DeletedUser

Guest
ακριβως αυτο θελω να πω..
αλλα δυστιχως υπαρχουν και καποιοι μ******** που χαλανε το νοημα του σπαμ

sorry παιδια αλλα εδω θα διαφωνισω εγω!ο καθενας εχει το χουμορ του !! μπορει καποιος να εχει ιδιαιτερο χιουμορ αλλα αυτο δεν κανει το ατομο μ******* ....εστω και ενας να γελασει οταν διαβαζει την απαντηση του τοτε ειναι ολα κοπμλε!
 

DeletedUser

Guest
η γνωμη μου ειναι οτι αν οι παιχτες αφεθουν "ελευθεροι" σχετικα με αυτα που θα στελνουν δε θα εχουν το αγχος οτι θα φανε ban και θα μπορουσε να υπαρχει κατανοηση τοσο απο τους παιχτες οσο και απο τους διαχειριστες
απο την αλλη ομως..δεν ειμαστε ολοι ιδιοι...αν μπορουσε να γινει το παραπανω θα ειμασταν σε μια ουτοπία :eek: :eek: :eek:
Ορίστε,θα έχουμε και λιγότερο άγχος και θα γράφουμε πιο ξέγνοιαστα.Όταν λες το παραπάνω μιλάς για το ελεύθερο spam ή για αυτό που είπαμε πιο κάτω με τον theontor?
 

DeletedUser

Guest
μιλαω για την αλληλοκατανοηση που θα υπηρχε μεταξυ των παιχτων και διαχειριστων...με συνεπεια την αρμονια(οχι ακραιο spam αλλα ουτε infractions)..κατι που ειναι αδυνατον να συμβει με ατομα διαφορετικης νοητικης ικανοτητας :)
 

DeletedUser

Guest
sorry παιδια αλλα εδω θα διαφωνισω εγω!ο καθενας εχει το χουμορ του !! μπορει καποιος να εχει ιδιαιτερο χιουμορ αλλα αυτο δεν κανει το ατομο μ******* ....εστω και ενας να γελασει οταν διαβαζει την απαντηση του τοτε ειναι ολα κοπμλε!

υπαρχουν ομως παιχτες,που γραφουν με σκοπο να μπουν στους (elite spammers)οπως μας αποκαλουν.γραφωντας κυριολεκτικα ανοησιες για να πετυχουν κατι τοσο "σπουδαιο" λες και εμεις το καναμε εσκεμμενα.

*messaging δεν σημαινει αλληλογραφια.
 

DeletedUser

Guest
sorry παιδια αλλα εδω θα διαφωνισω εγω!ο καθενας εχει το χουμορ του !! μπορει καποιος να εχει ιδιαιτερο χιουμορ αλλα αυτο δεν κανει το ατομο μ******* ....εστω και ενας να γελασει οταν διαβαζει την απαντηση του τοτε ειναι ολα κοπμλε!



Εννοούμε κάτι σαν αυτό

http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=1932

Σημείωση:Δν εννοώ σε καμιά περίπτωση ότι αυτό το τοπικ υποβιβάζει την νοημοσύνη του δημιουργού του.:cool:
 

DeletedUser

Guest
εμενα το σπαμ δε με χαλαει καθολου με ενοχλει ομως το post hunting κ το "βλακωδες" σπαμ...γι αυτο πιστευω οτι μπορουν τα θεματα που ειναι χρησιμα να μενουν ανεπαφα κ οσοι γραφουν σε αυτα να τιμωρουνται,αλλα υπαρχουν κ ορισμενα θεματα που ειναι προκληυση για καθε σπαμερ...επισης μπορει να δημιουργηθει ενα σπαμ τοπικ κ να γραφει εκει ο καθενας οτιθελει...(τοπικ οχι σεκτιον)
απο την αλλη ομως οι mods εχουν ενα δικιο να φωναζουν επειδη πολλοι σπαμαρουν εκνευριστικα...:eek:
συμπερασμα:σπαμ αλλα με μετρο

...μπερδευτηκατε?????:confused::confused::confused:...
 

DeletedUser

Guest
μιλαω για την αλληλοκατανοηση που θα υπηρχε μεταξυ των παιχτων και διαχειριστων...με συνεπεια την αρμονια(οχι ακραιο spam αλλα ουτε infractions)..κατι που ειναι αδυνατον να συμβει με ατομα διαφορετικης νοητικης ικανοτητας :)

οχι ωοητικη ικανοτιτα... αλλα λογο ηλικίας.
τωρα εναν 14 χρονών δεν μπορει να του μιλήσει ο άλλος που ειναι 30 γιατι ειναι λογικό να μην καταλαβαίνει.
δεν νομίζω οι σπαμερ να ειναι πανω απο 18-20 χρονών....
 

DeletedUser

Guest
οχι στο σπαμ γιατι ειναι ενα φορουμ παιχνιδιού που κάποιος θα μπει και θα θέλει να δει κατι για το παιχνίδι που ψάχνει η μια βοήθεια για κατι που τον απασχολεί και οχι για να βλέπει συζητήσεις μεταξύ μας, γιαυτο υπάρχουν και τα πμ και τα μηνύματα στο προφιλ.

για σπαμ υπάρχουν παααααααααρα πολλά αλλα φόρουμ με διάφορα θέματα που κάνετε και οτι γουστάρετε μεσα. ;)


όπως είπα το 99% των αποριών είναι απαντημένα και κλειδωμένα θέματα οπότε μπορεί ο καθένας να βρει αυτό που θέλει.ακόμα,όπως είπες είναι φόρουμ παιχνιδιού οπότε καλα θα ήταν να γίνεται σπαμ διότι έτσι είναι πιο διασκεδαστικό για τον καθένα
 

DeletedUser8

Guest
οχι ωοητικη ικανοτιτα... αλλα λογο ηλικίας.
τωρα εναν 14 χρονών δεν μπορει να του μιλήσει ο άλλος που ειναι 30 γιατι ειναι λογικό να μην καταλαβαίνει.
δεν νομίζω οι σπαμερ να ειναι πανω απο 18-20 χρονών....


συγνωμη αλλα τα περι ηλικιας με θιγουν αμεσα....
 
Κορυφή