Αποροια

  • Δημιουργός θέματος Serra
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
μικρε μου αφρικανε αι πνιξου......

Το αφρικανε αφρικανε ελα να κανουμε κονε πρεπει να το ξερεις....
Σταυρωστε τον!Σταυρωστε τον!

Που κολλαει ο αφρικανος με τον BlackMamba.Τα πω οτι τον ελεγες μαρυο φιδι παει και ερχεται,αφρικανο?Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τον συλλογισμο μερικων,μαλλον γιατι δεν εχουν...
 

DeletedUser

Guest
το αφρικανε αφρικανε ελα να κανουμε κονε πρεπει να το ξερεις....
σταυρωστε τον!σταυρωστε τον!

που κολλαει ο αφρικανος με τον blackmamba.τα πω οτι τον ελεγες μαρυο φιδι παει και ερχεται,αφρικανο?πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τον συλλογισμο μερικων,μαλλον γιατι δεν εχουν...

απο την φωτο ρε γελοιε
 

DeletedUser

Guest
χ0α0χ0α0χ0α0χ0α0χ bbf δωσεεεεεεε αντε να κλειδωσει κ το 8εμα


Αυτο περιμενουμε και εμεις...

Οσο για τον αλλον που δεν θυμαμαι το ναμε του...Ειμαι ηδη υιθετημενος οχι απο την Maddona αλλα απο την οικογενεια jackson..
 

DeletedUser

Guest
απο την φωτο ρε γελοιε

επειδη στο παιχνιδι ειναι μαυρος?και τι?η μιση γαλλια ειναι γεματη με μαυρους που ειναι γαλλοι.μην πω για την αμερικη.δλδ ο δικος μας ο σοφοσκλης ειναι αφρικανος?ελληνας ειναι...αστερι πρεπει να εισαι στον συλλογισμο...
 

DeletedUser

Guest
εμενα προσωπικα μου θυμιζει πριν αρκετα χρονια που εβλεπα κατι που λεγοταν thunder cats(?) εκεινον τον κακο τον μαμβρα?

οχι ειναι απο το kill bill που η ουμα 8ερμαν εχει κωδικο ονομα black mαmba ειναι ενα φιδι γαμη@@@@ τα
 

DeletedUser

Guest
tha prepei na perimenete ligo :p pao na fao koupepia, ellinikis dolmadakia, to thema den klidonete giati oi admins einai poli cool gia na asxolounte me tis mlks kathe noob! (louki den milo mono gia esena min to pernis prosopika)
 

DeletedUser

Guest
επειδη στο παιχνιδι ειναι μαυρος?και τι?η μιση γαλλια ειναι γεματη με μαυρους που ειναι γαλλοι.μην πω για την αμερικη.δλδ ο δικος μας ο σοφοσκλης ειναι αφρικανος?ελληνας ειναι...αστερι πρεπει να εισαι στον συλλογισμο...

εσυ τι αρπαζεσαι ρε γκομενος του εισαι? ισα μωρη παλιοπατσαβουρα σου εθιξα το μπαζο?
 

DeletedUser

Guest
ποσο αξιζει ενα οχυρο για τους dead man στον κοσμο 1????
απαντηση 100.000$ δλδ για να παρουν ενα οχυρο κ να προστατεψουν τα δικα τους εκαναν επι8εσεις η μια πολη στην αλλη κορυφαιο ε???? ποια διανια το σκεφτηκε???? το αλλο με τοτο το ξερετε???? υποκλεινομαι...........


(το αποροια γραφτηκε ετσι γτ το ολο 8εμα μοιαζει με διαρροια)

Serra, εσύ φταις για όλο αυτό το ξεκατίνιασμα, το ξέρεις έτσι!? :cool::p
Αν χαλάσει η TV κ για 2-3 μέρες είσαι κολλημένος πάνω στο west κ στο forum, τι άλλο έχουμε να δούμε? Επιφυλάσσομαι..

Είμαι περίεργος πάντως αν δω 3 πράγματα:
1. Πόσα θα ban θα πέσουν σε όσους έχουμε γράψει εδώ?
2. Σύνδεση με Λαμπίρη-live θα κάνουμε?
3. Πότε θα αποφασίσουν να το κλειδώσουν?
 

DeletedUser

Guest
το αφρικανε αφρικανε ελα να κανουμε κονε πρεπει να το ξερεις....
σταυρωστε τον!σταυρωστε τον!

που κολλαει ο αφρικανος με τον blackmamba.τα πω οτι τον ελεγες μαρυο φιδι παει και ερχεται,αφρικανο?πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τον συλλογισμο μερικων,μαλλον γιατι δεν εχουν...

ρε παλουκι ελεος, κανεις οπως τα μεσιμεριαναδικα οταν ο λακης σατυριζει τιν μιμη ντενιση.ξερεις τι παει να πει η λεξη πασιαμασ???χαβαλε κανουνε και εσυ τα παιρνεις ολα στα σοβαρα, γδφ δλδ.
 

DeletedUser

Guest
ρε παλουκι ελεος, κανεις οπως τα μεσιμεριαναδικα οταν ο λακης σατυριζει τιν μιμη ντενιση.ξερεις τι παει να πει η λεξη πασιαμασ???χαβαλε κανουνε και εσυ τα παιρνεις ολα στα σοβαρα, γδφ δλδ.


Τωρα θυμηθηκατε οτι κανετε χαβαλε;:eek:
 

DeletedUser

Guest
βρες μου ενα ποστ του ββφ που μιλαει σοβαρα και θα βαζω οχταωρα υπνο για μια βδομαδα συνεχομενα.
 

DeletedUser

Guest
καλα καλα.παω να φαω να ρωτησω και την γιαγια μου αν ξερει τι εκανε στους fg ο Hernando και αν στεκουν αυτα που λετε...:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
το γαλα βγαζει το μελανι απο τα ρουχα, δοκιμασε και μ'αυτο.
 

DeletedUser

Guest
Παρακαλώ τους διαχειριστές του φόρουμ να επιβάλλουν την τάξη και την κοσμιότητα.
Δεν είναι δυνατόν να ανεχόμαστε τις χυδαιότητες κανενός.
Ούτε εμείς, αλλά ούτε και κανένας άλλος σοβαρός παίκτης στο West.
Αν δεν επέμβουν είμαι υποχρεωμένος να αποσύρω τα μέλη της DMU από εδώ.
Έτσι και αλλιώς εμείς είμαστε που δίνουμε ζωή στο φόρουμ αυτό με τις επιδόσεις μας στο παιχνίδι.
Μπορούμε όμως να συνεχίσουμε μόνοι μας, στο δικό μας φόρουμ, που και φιλικό είναι και πολιτισμένο και μεγαλύτερη συμμετοχή έχει...

Είπα οτι θα απαντήσω στα σοβαρά και με επιχειρήματα posts.
Με λύπη μου είδα ελάχιστα τέτοια, που έτσι και αλλιώς δεν χρειάζονται απάντηση.
Ονομαστικά η θέση μου δεν μου επιτρέπει να απαντήσω σε κανέναν.
Δεν κάνω προσωπική συζήτηση και δεν δέχομαι προσωπικές αιχμές.

Δύο κουβέντες μόνο για την κάθαρση:
- Είπα οτι τα ban δεν μας ενόχλησαν όποτε και σε όποιον δικό μας και αν έπεσαν. Να συνεχιστούν προς όλες τις κατευθύνσεις. Αν δω όμως οποιαδήποτε παρατυπία σε βάρος της DMU δεν θα καθίσω με σταυρωμένα χέρια.
- Είπα οτι συνεχίζουμε τις εκκαθαρίσεις και οτι παρά τον έλεγχό μας, υπάρχουν κάποιοι που μας διέφυγαν. Εμείς όμως κάνουμε ελέγχους! Εσείς; Και να μας ξεφεύγουν κάποιοι είναι πολύ καλύτερο από το να είμαστε το απόλυτο ξέφραγο αμπέλι, όπως μερικοί άλλοι.
- Είπα οτι σεβόμαστε τους διαχειριστές του παιχνιδιού από όπου και να προέρχονται. Σεβόμαστε περισσότερο από όλους όμως, τον προηγούμενο Διοικητή μας neoromeo για έναν και μόνο λόγο: γιατί μας άφησε την ηγεσία πολύ πριν τις χθεσινές μάχες και λόγω χρόνου αλλά και λόγω ασυμβατότητας της θέσης του με αυτή του διαχειριστή.
Όποιος θέλει το εκτιμά, όποιος όχι, ας πνιγεί στο δηλητήριό του.

Και δύο κουβέντες για τις μάχες:
- Χρήματα έχουμε πολλά στις πόλεις μας. Μπορούμε να χτυπήσουμε τα οχυρά του μισού χάρτη τουλάχιστον για μία εβδομάδα συνεχώς. Μην κλαίτε το δικό μας budget επομένως. Κοιτάτε τί κάνετε με το δικό σας.
- Το ότι δεν θριαμβολογούμε επαρκώς ως διοίκηση έχει να κάνει με το ότι είμαστε υποχρεωμένοι να κοιτάζουμε μπροστά. Δεν σημαίνει αδυναμία επικοινωνιακής εκμετάλλευσης μιας περιφανούς νίκης. Απλά έχουμε εμπιστοσύνη στην εξυπνάδα και εμπειρία των συμπαικτών μας - φίλων και αντιπάλων...
- Το ποιο ήταν το στρατηγικό μας σχέδιο και οι αντικειμενικοί μας στόχοι χθες, ελπίζω οτι κάποιοι νοήμονες ηγέτες της άλλης πλευράς το κατανόησαν.
Αν όχι, δυστυχώς παίζουμε χωρίς αντίπαλο.
Ευχαριστώ.

Για την DMU,
Silenzio.
 

DeletedUser

Guest
oxi.jpg


empisteftite to roz, 3exaste tous lekedes!







*warning* ratsistiko comment pou leei oti o mavros blackmamba einai lekes!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή