Αποροια

  • Δημιουργός θέματος Serra
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
θελω να ξερετε, οτι εδω δεν μιλαμε για μια απλη ηττα στο οχυρο. αυτο ειναι δευτερευων στοιχειο και δεν μας απασχολει ιδιαιτερα. αυτο που θελω να τονισω ομως ειναι η αναξιοπιστια που μου εμπνεει πλεον το φορουμ του THE WEST και ολο το game συγκεκριμενα. θελω να σας πω οτι η υπερβολικη εξουσια διαφθειρει τα μυαλα και σε κανει να θες ολο και παραπανω εξουσια. επισης, νομιζεις οτι μπορεις να κανεις ΟΤΙ θελεις χωρις να σου πει κανεις το παραμικρο. δεν ειναι ετσι ομως! ολοι οι ανθρωποι ειναι το ιδιο εξυπνοι, αλλα και το ιδιο πονηροι. μπορουμε να καταλαβουμε καποια πραγματα(μερικες φορες και περισσοτερα απο οσα θα θελατε να ξερουμε). ενας admin παυει να λεγεται admin οταν ενεργει με βαση το συμφερον και οχι με την ομαλη λειτουργια του παιχνιδιου. δεν γινεται να καταστρωνει σχεδια, τωρα που εχει τα "μεσα", για να ανεβασει οσο πιο πολυ μπορει τη συμμαχια του. δεν ειναι καθολου σωστο! αν δεν μπορει να το κανει αλλιως, τοτε καλυτερα να μην το προσπαθησει καν. αυτα ειχα να πω. καλο σας βραδυ!
 

DeletedUser

Guest
ντροπη

το μηνυμα εχει σχεση με τουσ διαχειρηστεσ[νεορομεο κτλ] αμα ξακασυνεχισεται τετιου ειδουσ τακτικεσ ΒΡΟΜΙΚΕΣστο παιχνιδη θα μεινεται μονοι στο game δηλ.εμας για τοσο χαζουσ μας περνατε....... πρεπει να ντρεπεσται με αυτα που κανετε....ΜΡΑΒΟ ΝΙΚΗΣΑΤΕ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΣΤΑΙ ΑΞΙΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΠΟΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΑΙ.ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΓΚΙΑ
 

DeletedUser

Guest
H τελευταία μου συνεισφορά στο thread (συγχαρητήρια το ξεχειλώσατε), είναι ότι παράλληλα με τα bans που ισχυρίζεστε ότι έριξα με δόλο, έπεσαν και bans στην άλλη πλευρά... Στα "δικά μου" παιδιά όπως λέτε... Δεν άκουσα κανέναν σας να λέει τίποτα όμως.

Τόσο αντικειμενικοί μου προκύψατε όλοι.

Προσωπικά εγώ χαίρομαι γιατί ξέρω ότι στην ομάδα διαχείρισης υπάρχει η πυγμή να καθαρίσουμε το server και να επιβραβευθεί όποιος παίζει δίκαια και καθαρά και να σταματήσουμε να χαϊδεύουμε αυτιά που έχουνε μάθει να μοιράζουν τα accounts τους δεξιά και αριστερά, ή να φτιάχνουν άλλα 2-3-4-5-ν αccounts για να "σπρώξουν" το κύριο και να επιτύχουν τους όποιους σκοπους έχουν μέσα στο παιχνίδι.

Σοβαρευτείτε, οργανωθείτε, βρείτε τρόπους να παίζετε καλά και καθαρά και να είστε σίγουροι ότι ο πρώτος που θα αναγνωρίσει την τιμιότητά σας θα είμαι εγώ.

Το να έρχεστε όμως να κάνετε ό,τι γουστάρετε με τους πολλαπλούς, σε σημείο πέρα από το "έκανα μια λιποθυμία", πραγματικά περιέχει μεγάλη δόση θράσσους. Γιατί πλέον το πράγμα έχει ξεφύγει εντελώς.

Ο καιρός θα κρίνει αν αυτή η διαδικασία είναι σωστή ή όχι.

Διαβάστε την ανακοίνωση που έβγαλε πριν μερικές μέρες η ομάδα διαχείρισης και όποιος πλέον επιμένει να παραβαίνει τους κανόνες, ας αναλάβει τις ευθύνες του υπεύθυνα.

Σιγά μη νοιώθω και τύψεις που έκανα τη δουλειά μου. Σα δε ντρέπεστε λίγο... Oι τζάμπα μαγκιές όταν υπάρχουνε στοιχεία, δεν περνάνε και να το ξέρετε. Και μπορεί να σας βγήκε για 12 μέρες, αλλά γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος. Αυτό το επιβεβαιώνει και η παροιμία.

Κοιτάξτε λοιπόν να παίζετε όμορφα, αφήστε τον τουπέ και τις ευθιξίες στην άκρη όσοι θεωρείτε ότι είστε αδικημένοι (αλλιώς θέτετε επικίνδυνες υποψήφιες για έχοντες τη μύγα). Όταν κλέβετε, να μάθετε να αντιμετωπίζετε και τις συνέπειες όσοι μιλήσατε για παντελόνια και να μην κλαίγεστε.

Επαναλαμβάνω... Δεν υπάρχει κανένας αποκλεισμένος που να μην παραδέχθηκε ότι όντως παρέβαινε τους κανόνες.

Για οτιδήποτε άλλο μπορεί να χρειαστείτε, γνωρίζετε τον τρόπο. Το αστείο παρατράβηξε.

Καλή συνέχεια σε όλους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλε τι κραζεις αμαν πια σιχαμενη το καταλαβανε οκ μας παραπλανησατε ολους οχου μπραβο

Κι εγώ δεν μπορώ να απαντήσω σε όλα τα ποστ και γι αυτό επισημάνω μερικά πράγματα...
Πρώτον-->Το thread πρέπει να μετονομαστεί ''η κλάψα των ccp, fg και ΣΙΑ
Δεύτερον-->Athan τι εννοείς?Οτί θα έπρεπε να τους αφήσουνε να μην μπαναριστούν και να μπαναριστούν όποτε σας βολεύει εσάς?
Τρίτον-->Serra δεν έχεις κανένα δικαίωμα να με βρίζεις.Σύμφωνα με τους κανονισμούς σίγουρα έπρεπε να είχες φάει ban.Ούτε καν την σωστή κατάληξη δεν έβαλες(σιχαμένος
)
 

DeletedUser

Guest
μα ποιος είπε ότι το ban έπεσε πριν τις μάχες????? προφανώς δε τα ξέρει καλά τα πράγματα. 7 το πρωί ο neoromeo άρχισε να κόβει κεφάλια ενώ ήξερε πως στις 10 το βράδυ θα γίνουν οι μάχες. αυτό δε σας λέει τίποτα μωρέ? και μετά από τόσο θόρυβο που κάναμε λίγες ώρες (3-4) πριν τις μάχες ρίξαν ban και σε μερικούς από dead man.
και θυμάστε τι λέγατε πριν να δείτε τους δικούς σας αποκλεισμούς????? ότι είστε πεντακάθαροι. αυτή είναι η σωστή στρατολόγηση που κάνατε?

ήξερε καλά τι έκανε ο neoromeo. έφαγε το κεφάλι του συντονιστή μας και δεν έγινε συνεννόηση μεταξύ των συμμαχιών μας για το που θα πάει ο καθένας και πως θα κάτσει στην άμυνα.

και όσο για τον από πάνω, που ξέρεις ότι ήταν 2πλοί λογαριασμοί? να ρωτάς πρώτα πριν μιλήσεις γιατί δεν είναι έτσι τα πράγματα. μη βγάζεις ότι θέλεις από το μυαλό σου κοιτάζοντας το συμφέρον σου. όσο για τους κλέφτες δε μπορείς να πεις τίποτα γιατί και εσείς όπως βλέπω δεν είστε πεντακάθαροι. με δόλιους τρόπους που εξήγισα παραπάνω ξέρω να παίρνω και εγώ forts!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εσυ ποσα ακκ εχεις/ειχες paloykineverdies κτλ κτλ????

Θα σε κανω να στεναχωρηθεις,αλλα εχω μονο 1.Ξερω οτι ειμαι παραδειγμα προς αποφυγην για εσας αλλα πραγματικα δεν λειπαμε καθολου.Ο PaloukiLukeNeverDies ολοι ξερουν γιατι σημιουργηθηκε,παντως οχι γαι διπλο λογαριασμο.Μολις τον εφτιαξα απο λαθος μπηκα σε εναν κοσμο,ουτε 2 λεπτα δεν τον κρατησα,τον διεγραψα.Αν φτιαχνανε ολοι ετσι διπλους λογαριασμους θα ηταν πολυ καλυτερα,πιστεψε με...
 

DeletedUser

Guest
θα σε κανω να στεναχωρηθεις,αλλα εχω μονο 1.ξερω οτι ειμαι παραδειγμα προς αποφυγην για εσας αλλα πραγματικα δεν λειπαμε καθολου.ο paloukilukeneverdies ολοι ξερουν γιατι σημιουργηθηκε,παντως οχι γαι διπλο λογαριασμο.μολις τον εφτιαξα απο λαθος μπηκα σε εναν κοσμο,ουτε 2 λεπτα δεν τον κρατησα,τον διεγραψα.αν φτιαχνανε ολοι ετσι διπλους λογαριασμους θα ηταν πολυ καλυτερα,πιστεψε με...

ισως το δειξει ο ελεγχος που 8α γινει αν γινει σωστα.......
 

DeletedUser

Guest
Aποφάσισα με όλα τα παράλογα που βλέπω να κάνω το πρώτο μου ποστ.

1)Ο Θανασάκης τι θέλει να μας πει?Θα έπρεπε να αφήσουνε τον φίλο του τον Στρατηγό και τον Μλατ να πάρουν τα 10 μούλτι τους και να πάραμείνουν άλλες 2 μέρες για να αμυνθούν στο οχυρό?Αντί να τραβηχτούν τα αυτιά στους κλέφτες και απατεώνες συμμάχους σας από εσάς ,φωνάζετε κι'ολας σε αυτους που τους τιμωρήσανε?Με λίγα λόγια μας λες οτί εάν ήξερες κάποιον με πολλούς λογαριασμούς θα ηταν ευπροσδεκτος στην συμμαχία σας.Αυτή είναι η διαφορά μας μικρέ εμείς δεν γουστάρουμε τους κλέφτες στη συμμαχία μας ενω εσείς θέλετε πολύ κόσμο ανεξαρτήτως ποιοτητας.Τότε αλλάχτε όνομα και κάντε το Κλέφτες και Αρματωλοί.Προς τιμή της διοίκησης της Dead man δεν έγινε θέμα για τους αποκλεισμούς μελών της λίγα λεπτά πριν απο τις χτεσινές μαχες αλλά αντιθέτως τους έδιωξε και από όλους τους εξωτερικούς συνδέσμους της συμμαχίας.


καλημερα αρχικα,

ειναι η πρωτη φορα που μιλαω στο φορουμ αλλα δεν αντεχω να βλεπω αυτα τα πραγματα.
πωσ γινετε να λες ρε φιλε οτι εσεις δεν γουσταρετε τουσ κλεφτες και τουσ απατεωνες στη συμμαχια σας οταν ενας απο τους αρχηγουσ σας μαζι με τα φιλαρακια του εκλεψε ολοκληρη πολη???μιλαω για τον αγαπητο hernado ο οποιος στην αρχη το επεζε φιλαρακι και συμμαχοσ και μετα αφου τελιωσε η πολη πεταξε ολα τα μελη τησ fg east city και κρατησε μονο τα φιλαρακια του.ενω την περισσοτερη δουλεια την ειχαμε κανει εμεις....
για εξηγησε μου ρε φιλε...
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρα dudes! Μόλις ξύπνησα και είχα μια φαγούρα μιλαμέ, άλλο πράμα

Aλλά άτομα αναξιόπιστα που θα ξανά αναφερθούν στο πρόσωπο μου να ξέρουν ένα βιντεάκι δεν θα είναι αρκετό για να περισώσουν την αξιοπρέπεια τους. [/B][/SIZE]

χχεχεχεεχ και έλεγα γιατί με τρώνε τα αρχίδια μου, πρωινιάτικο :D


Eγώ αν έχω στενοχωρήσει κανέναν αυτούς τους 12 μήνες στο παιχνίδι ζητάω συγγνώμη, δυστυχώς δεν μπορούμε όλοι να τα πηγαίνουμε καλά με όλους.[/SIZE][/B]

Από την μεριά μου ειλικρινά από όλους ζητάω συγγνώμη, κάνω εγώ την αρχή, ελπίζω να συνεχίσουν και άλλοι το παράδειγμα αυτό



Βάρα δυο μετάνιες και θα είμαστε τζι τζι!


Όσο για το παλούκι, ρε φίλε, απλά, ΛΟΛ.

Άντε πάω να φάω κανά σουβλάκι να ανοίξει το μάτι μου

Α ναι, λίγα με τον Athan, να πλένετε το στόμα σας πριν μιλήσετε για κείνον. Αρχίδια
 

DeletedUser

Guest
καλημερα αρχικα,

ειναι η πρωτη φορα που μιλαω στο φορουμ αλλα δεν αντεχω να βλεπω αυτα τα πραγματα.
πωσ γινετε να λες ρε φιλε οτι εσεις δεν γουσταρετε τουσ κλεφτες και τουσ απατεωνες στη συμμαχια σας οταν ενας απο τους αρχηγουσ σας μαζι με τα φιλαρακια του εκλεψε ολοκληρη πολη???μιλαω για τον αγαπητο hernado ο οποιος στην αρχη το επεζε φιλαρακι και συμμαχοσ και μετα αφου τελιωσε η πολη πεταξε ολα τα μελη τησ fg east city και κρατησε μονο τα φιλαρακια του.ενω την περισσοτερη δουλεια την ειχαμε κανει εμεις....
για εξηγησε μου ρε φιλε...

ναι βγειτε λοιπον ολοι να αρχισετε να λετε τις ιστιοριες των προππαπουδων σας που ουτε καν στεκουν...

οσο για τον αλλων με τα σουβλακια και την φαγουρα,απλα ελεος...
 

DeletedUser

Guest
ναι βγειτε λοιπον ολοι να αρχισετε να λετε τις ιστιοριες των προππαπουδων σας που ουτε καν στεκουν...

οσο για τον αλλων με τα σουβλακια και την φαγουρα,απλα ελεος...

δεν στεκουν????
ετσι σου πε ο αγαπητοσ hernando και τον πιστεψεσ....
μπραβο σου.....
και πιστεψε με ζουσα και εγω οταν συνεβησαν!!!!!
 

DeletedUser

Guest
μιλαω για τον αγαπητο hernado ο οποιος στην αρχη το επεζε φιλαρακι και συμμαχοσ και μετα αφου τελιωσε η πολη πεταξε ολα τα μελη τησ fg east city


χχεχεχεχεχ και φαγουραρχίδης και κλέφτης πόλεων!
 

DeletedUser

Guest
ετσι μου ειπε και τον πιστεψα;
και εσεις λεγατε οτι δεν εχετε πολλαπλους και καποιοι σας πιστευαν....
 

DeletedUser

Guest
den ntrepeste leo ego, serra, athan oloi oi fg kai idika o casavir o noobaklas pou akoma tha mathi na pezi combat arms!

bori na lete oloi sas pos o neoromeo einai ******s axristos karakiozis noobaki poustraki kai ola ta sxetika alla ego 3ero oti o neoromeo kani ta panta gia na exoume emis ena kalo paixnidi kai na pername efxarista tin ora mas. mono respect eprepe na dixnoume stous mods pou vazoun tous aplous players pano apo to simferon to diko tous kai tis polis tous!

bravo neoromeo eisai o tritos agapimenos mou mod tou the west

meta ton greeniari kai ton fox (o opios einai kai metoxos stin innogames kai ton lene bob)

zaitsev esena akoma den se exo prose3i, ri3e kai esi kana akiro ban na anevis pano sto ladder
 

DeletedUser

Guest
να σου πω την αληθεια εγω δεν ηξερα οτι εχουνε καποια μελη μας 2 λογαριασμο....
τωρα το εμαθα και δεν ξερω κατα ποσο αληθευει.....
ακομα ομωσ δεν αμφισβητω οτι ειχανε....
 

DeletedUser

Guest
den ntrepeste leo ego, serra, athan oloi oi fg kai idika o casavir o noobaklas pou akoma tha mathi na pezi combat arms!

bori na lete oloi sas pos o neoromeo einai ******s axristos karakiozis noobaki poustraki kai ola ta sxetika alla ego 3ero oti o neoromeo kani ta panta gia na exoume emis ena kalo paixnidi kai na pername efxarista tin ora mas. mono respect eprepe na dixnoume stous mods pou vazoun tous aplous players pano apo to simferon to diko tous kai tis polis tous!

bravo neoromeo eisai o tritos agapimenos mou mod tou the west

meta ton greeniari kai ton fox (o opios einai kai metoxos stin innogames kai ton lene bob)

zaitsev esena akoma den se exo prose3i, ri3e kai esi kana akiro ban na anevis pano sto ladder



ρε συ, είσαι διαμάντι. Είσαι ο original bbfcrew1; που μου ελεγε παλια ο φοξ τα καλυτερα;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή