Αποροια

  • Δημιουργός θέματος Serra
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ποσο αξιζει ενα οχυρο για τους dead man στον κοσμο 1????
απαντηση 100.000$ δλδ για να παρουν ενα οχυρο κ να προστατεψουν τα δικα τους εκαναν επι8εσεις η μια πολη στην αλλη κορυφαιο ε???? ποια διανια το σκεφτηκε???? το αλλο με τοτο το ξερετε???? υποκλεινομαι...........


(το αποροια γραφτηκε ετσι γτ το ολο 8εμα μοιαζει με διαρροια)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καπου στους κανονες λεει οτι απαγορευετε να ερεθιζεις τους μοντ ή κατι τετοιο...ισχυει και για τους αντμιν? :d ...μαλλον εχουν υπερκτιμησει την αξια των οχυρων...μπορουσαν να μας ζητησουν ενα οχυρο να τους το γεμισουμε να τους το χτισουμε και να τους το χαρισουμε....
 

DeletedUser

Guest
καταλάβα τη πάνε να κανουνε!!!

ο σκοπος τους ειναι να παρουν πισω το οχυρακι τους, και εκαναν επι8εσεις παντου για παραπλανιση στους ccp!!!!!
 

DeletedUser

Guest
ρε δεν εκαναν κ μονο στν ccp αλλα κ σε δικα τους μεταξυ τους για να μην μπορει αλλος να παει να κανει επι8εση κ χασουν κανενα οχυρο (παλι) κορυφη??????? :eek:
 

DeletedUser

Guest
ρε θελει τεχνη για να καταφερεις κατι τετοιο
 

DeletedUser

Guest
ρε δεν εκαναν κ μονο στν ccp αλλα κ σε δικα τους μεταξυ τους για να μην μπορει αλλος να παει να κανει επι8εση κ χασουν κανενα οχυρο (παλι) κορυφη??????? :eek:

εγο παλί νομιζω ειναι αντιπερισπασμος.

Για να επηρεασουν καποιες πολης (CCP) αντι να πανε αμυνα στο ''CCP-από παντου''
που ειναι ο σκοπος τους dead man, να πανε επι8εση σε αυτα τα δικα αυτον!!!:cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
.........δεν νομιζω να υπάρχει περιπτωση να σου κάνουν επίθεση και να τρέχεις αλλού για αλλου... δηλαδη....... ειναι προφανές οτι προστατεύουν τα οπίσθιά τους
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστεύω ότι κάτι παραπάνω έχουν σκεφτει και δεν πανε να πάρουν μόνο το οχυρό τους αλλά ψάνχουν και εκδίκηση....
Μιχαλάκη (neoromeo) Θα σε περιμένω στο σπίτι μου να σε κεράσω ρακι!!!!!

Αντε καλές μάχες να έχουμε
 

DeletedUser735

Guest
η αληθεια ειναι πως ο μονος τροπος για να παρεις οχυρο ειναι αυτος ακομα και αν τελικα αυτο βγει εναντιον σου(βλ.προηγουμενες αναμετρησεις).
 

DeletedUser

Guest
οι ανθρωποι ειναι τρομεροι. Μονο αυτοι θα μπορουσαν να σκεφτουν κατι τετοιο και να το πραγματοποιησουν!!! Τρια ζητω..:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
ρε δεν εχουμε ολοι την ιδια νοημοσυνη...μην γινεστε καυστικοι...ετσι το σκεφτηκαν ετσι το καναν τα "παιδια" :p
 

DeletedUser

Guest
Προφανώς και έχουμε και σκεφτεί αρκετά πράγματα πριν κάνουμε οτιδήποτε, εκτός από το ότι πλέον οι μεγάλες μάχες θα είναι πολύ ακριβές και θα θέλουν καλό σχεδιασμό.

Υποσχόμαστε ότι αύριο θα βάλουμε τα δυνατά μας και θα κάνουμε ενδιαφέρον το παιχνίδι για όλο το server, γιατί πολλοί έχουν ξεχάσει ότι πρόκειται για παιχνίδι.

Όσον αφορά την πικρία ορισμένων, τι να πω; Μακάρι να έβαζαν το 10% του μυαλού που βάζουν για προσπαθούν να κρυφτούν από τα αίσχη τους, στο να δώσουν λίγο ενδιαφέρουν στο παιχνίδι.

Με δολοπλοκίες, απατεωνιές και προπαγάνδα, δεν παίξαμε ούτε και πρόκειται να παίξουμε όσο περνάει από το χέρι μου και να είστε σίγουροι, ότι η εικόνα του server είναι τραγική όσον αφορά τις μάχες... Το ξέρετε και δεν χρειάζεται να δικαιολογηθείτε, απλά να κινητοποιηθείτε...

Δε μιλάω εξ ονόματος κανενός, πέρα από τον εαυτό μου και εξ όσων είμαι σε θέση να γνωρίζω, για άλλη μια φορά διδάσκουμε δωρέαν το παιχνίδι μαζί με όλα τα παιδιά που έχουμε ξενυχτήσει από το καλοκαίρι για να είμαστε πρωτοπόροι σε τρόπο σκέψης στο παιχνίδι.

Καλές μάχες σε όλους. Ένα μπορώ να υποχεθώ: Αύριο θα είναι η μεγαλύτερη μέρα του παιχνιδιού μετά τη δημιουργία του.

@Zaitsev: Θα κρατάω κοψιδάκια για την ψησταριά. Το πού θα γίνει το φαγοπότι δεν ξέρω ακόμα, αλλά θα με ενημερώσουν τα παιδιά που σχεδιάζουν τις μάχες. Θα βάλουμε τις ψησταριές και κρατάτε μετά τις ρακές

@greekbow man: Όσα δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια... Περαστικά.
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη με λιγα λογια σχεδιασατε μια "περιτεχνη" επιθεση οπως η προηγουμενη που χασατε το κεντρικο σας οχυρο...ποιο θα χασετε αυτη την φορα?

neoromeo: τον αραπη και αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser317

Guest
μια γαλοπούλα κουβέντιαζε με έναν ταύρο.

-θα ήθελα πάρα πολύ να ανέβω στην κορυφή αυτού του δέντρου, αλλά δεν έχω την ενέργεια, λέει η γαλοπούλα.

-γιατί δεν τρως λίγο από την κοπριά μου; προτείνει ο ταύρος, είναι γεμάτη θρεπτικά συστατικά.

η γαλοπούλα τρώει λίγη κοπριά και διαπιστώνει ότι της έδωσε αρκετή ενέργεια για να ανεβεί στο πρώτο κλαδί του δέντρου. την επομένη, αφού έφαγε περισσότερη κοπριά, κατάφερε να ανεβεί στο δεύτερο κλαδί του δέντρου. τελικά την τέταρτη μέρα, αφού έφαγε μπόλικη κοπριά, κατάφερε να ανέβει στην κορυφή του δέντρου. δεν πέρασε πολλή ώρα όμως και ένας κυνηγός την εντόπισε και την σκότωσε.

ηθικό δίδαγμα: τα «σκατά» μπορεί να σε ανεβάσουν στην κορυφή, αλλά δεν θα σε κρατήσουν εκεί.
 

DeletedUser315

Guest
μια γαλοπούλα κουβέντιαζε με έναν ταύρο.

-θα ήθελα πάρα πολύ να ανέβω στην κορυφή αυτού του δέντρου, αλλά δεν έχω την ενέργεια, λέει η γαλοπούλα.

-γιατί δεν τρως λίγο από την κοπριά μου; προτείνει ο ταύρος, είναι γεμάτη θρεπτικά συστατικά.

η γαλοπούλα τρώει λίγη κοπριά και διαπιστώνει ότι της έδωσε αρκετή ενέργεια για να ανεβεί στο πρώτο κλαδί του δέντρου. την επομένη, αφού έφαγε περισσότερη κοπριά, κατάφερε να ανεβεί στο δεύτερο κλαδί του δέντρου. τελικά την τέταρτη μέρα, αφού έφαγε μπόλικη κοπριά, κατάφερε να ανέβει στην κορυφή του δέντρου. δεν πέρασε πολλή ώρα όμως και ένας κυνηγός την εντόπισε και την σκότωσε.

ηθικό δίδαγμα: τα «σκατά» μπορεί να σε ανεβάσουν στην κορυφή, αλλά δεν θα σε κρατήσουν εκεί.

καλό
μ άρεσε
 

DeletedUser

Guest
όσον αφορά την πικρία ορισμένων, τι να πω; μακάρι να έβαζαν το 10% του μυαλού που βάζουν για προσπαθούν να κρυφτούν από τα αίσχη τους, στο να δώσουν λίγο ενδιαφέρουν στο παιχνίδι.

με δολοπλοκίες, απατεωνιές και προπαγάνδα, δεν παίξαμε ούτε και πρόκειται να παίξουμε όσο περνάει από το χέρι μου και να είστε σίγουροι, ότι η εικόνα του server είναι τραγική όσον αφορά τις μάχες... το ξέρετε και δεν χρειάζεται να δικαιολογηθείτε, απλά να κινητοποιηθείτε...

δε μιλάω εξ ονόματος κανενός, πέρα από τον εαυτό μου και εξ όσων είμαι σε θέση να γνωρίζω, για άλλη μια φορά διδάσκουμε δωρέαν το παιχνίδι μαζί με όλα τα παιδιά που έχουμε ξενυχτήσει από το καλοκαίρι για να είμαστε πρωτοπόροι σε τρόπο σκέψης στο παιχνίδι.

καλές μάχες σε όλους. ένα μπορώ να υποχεθώ: αύριο θα είναι η μεγαλύτερη μέρα του παιχνιδιού μετά τη δημιουργία του.

μεγαλε δασκαλε διδαξες παλι!!!!! ολος ο σερβερ εμα8ε τι 8α πει δειλια για τους ντεντ γτ δειλια ειναι φανερη! πρεπει να εχετε εμπιστοσυνη στους εαυτους σας γτ αυριο μπορει να το προστατεψετε αλλα οχι για παντα κ σε κα8ε επι8εση που κανετε........ εκτος αν αναγκαζετε τα ατομα των πολεων να βαζουν μεσα χρηματα για να κρατατε τα οχυρα σας!!!!
χαιρομαι που ολα τα "μυαλα" μαζευτηκαν σε εσας κρατηστε τα κανουν τους υπολοιπους να γελανε! πρωτοποροι αλλη μια φορα λοιπον δειχνοντας μια τραγικη εικονα για τους ντεντ που η εικονα εγινε ετσι οταν εφυγε ο ριππερ.....

ας δουμε μια μεγαλη μαχη απο σας αφου μονο πικρες βλεπουμε τοσο καιρο απο εσας.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χαλαρωστε ρεεεεε και απολαυστε το παιχνιδακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

απ οσα εχουν γραφτει μεχρι τωρα σ αυτο το θεμα ενα μονο κρατησα εγω!!!!!

στειλτε κανα κοψιδι και προς τα δω ρε παιδια!!!!!!!!!
 

DeletedUser2737

Guest
παντως νεκροι και συμμαχοι ξοδευσαν 90.000$$$
για μια μαχη ελεος
δηλαδη εμεις πωσ σας το πηραμε με μια μονο?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή