Αποροια

  • Δημιουργός θέματος Serra
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
να κάνεις ticket. δεν μπορούμε να το σχολιάσουμε δημόσια καθώς δεν αφορά όλο τον κόσμο.

κάνε τη διαδικασία και θα λάβεις την πρέπουσα απάντηση από όποιο παιδί και να απαντήσει.

οκ, μετα απο αυτα αηδιασα.
 

DeletedUser

Guest
κ εγω πολυ

επειδη το ξερω , μονο αυτο θα πω κ τελος απο μενα


ντροπη σου ,,,,
κ παρασυρεις κ τους δικους σου σε ενα παιχνιδι μονοπλευρο ,,
 

DeletedUser

Guest
υπαρχει σεβασμος μεταξυ της ηγεσιας της καθε συμμαχιας. δηλαδη ειλικρινα, αν οντως ισχυει κατι τετοιο. τετοιο ξεπεσμα δεν το περιμενα. οχι απλα αηδια.
 

DeletedUser317

Guest
σημειωση : ton Zaitsev τον ρωτησα για να μην λενε καποιοι που το μονο που ξερουν ειναι να πεταγονται ,,,[/B]


Αν θέλεις να κάνεις μονόλογο και να είσαι το επίκεντρο του ποστ!
Ορίστε!
Όλο δικό σου!!!
Αλλά απορώ πως θα κάνεις έλεγχο και θα ερευνήσεις!
Είσαι admin; Δεν ρωτάω ειρωνικά! Απλος για να ξέρουμε!
 

DeletedUser

Guest
ego exi kero pou kikloforo eleftheros sto forum kai nmz einai kairos gia banaki :) etsi spamaro afto to ipervolika sovaro topic......"not" gia na sas po ta e3is

1) o darkfox einai toso noobaki pou kanei ola ta noobia na fenonte....less noobia lol
2)to west katastrefike apo tote pou efige o greeniaris
3) greeniaris
4)greeniaris?
5)greeniaris!
6)ola ta parapano x2

ban?
 

DeletedUser

Guest
που ειναι αραγε ο παλουκι κ ολοι οι αλλοι να πουν την γνωμη τους?
 

DeletedUser

Guest
Το μόνο σχόλιο που θα κάνω, τα υπόλοιπα όποιος έχει παντελόνια να τα ρωτήσει κατ' ιδίαν, είναι ότι κανονικά η ηγεσία της FG έπρεπε να φάει μόνιμο αποκλεισμό.

Επειδή είναι ήδη δύσκολη η κατάσταση, δεν ήθελα να δημιουργήσω πρόβλημα και έφαγαν 7ήμερο. Ιδού λοιπόν το πώς εγώ σεβάστηκα τους αντιπάλους μας και γνωρίζω ότι κακώς το έκανα, αλλά δεν μου πήγαινε η καρδιά γιατί ξέρω ότι ένας από τους 2 έφταιγε και δεν έπρεπε να την πληρώσει και ο άλλος. Ο ίδιος παραδέχθηκε ότι παρέβαινε τους κανονισμούς και δέχθηκε την τιμωρία. Δεν άκουσα να όρισε κανέναν σας εκπρόσωπό του.

Αφήστε μας λοιπόν να κάνουμε τη δουλειά μας και αν ο Zaitsev έχει να προσθέσει κάτι (που ίσως να μην λέω καλά λόγω απειρίας) είναι ελεύθερος να το κάνει.

Γνωρίζω ότι απαγορεύεται να σχολιάζω αποφάσεις της ομάδας διαχείρισης και ότι έχω το δικαίωμα να το κάνω μόνο με αίτηση στο κέντρο υποστήριξης.

Αυτό, ο DarkFox έπρεπε να το ξέρει όντας σε διαχειριστικό πόστο.-
 

DeletedUser

Guest
προκαλω ολους να περιμενουν απαντηση .

. κ απο DMU k απο μας .. να μαθουν ολοι

τωρα θα ξεκαθαρισουν ολα
προφανως και ηξερε. μιας και οπως δειχνουν ολα αυτος bannarise τους παντες και οπως φαινεται και στην απαντηση του αποφευγει το αναποφευκτο
 

DeletedUser

Guest
Το μόνο σχόλιο που θα κάνω, τα υπόλοιπα όποιος έχει παντελόνια να τα ρωτήσει κατ' ιδίαν, είναι ότι κανονικά η ηγεσία της FG έπρεπε να φάει μόνιμο αποκλεισμό.

Επειδή είναι ήδη δύσκολη η κατάσταση, δεν ήθελα να δημιουργήσω πρόβλημα και έφαγαν 7ήμερο. Ιδού λοιπόν το πώς εγώ σεβάστηκα τους αντιπάλους μας και γνωρίζω ότι κακώς το έκανα, αλλά δεν μου πήγαινε η καρδιά γιατί ξέρω ότι ένας από τους 2 έφταιγε και δεν έπρεπε να την πληρώσει και ο άλλος. Ο ίδιος παραδέχθηκε ότι παρέβαινε τους κανονισμούς και δέχθηκε την τιμωρία. Δεν άκουσα να όρισε κανέναν σας εκπρόσωπό του.

Αφήστε μας λοιπόν να κάνουμε τη δουλειά μας και αν ο Zaitsev έχει να προσθέσει κάτι (που ίσως να μην λέω καλά λόγω απειρίας) είναι ελεύθερος να το κάνει.

Γνωρίζω ότι απαγορεύεται να σχολιάζω αποφάσεις της ομάδας διαχείρισης και ότι έχω το δικαίωμα να το κάνω μόνο με αίτηση στο κέντρο υποστήριξης.

Αυτό, ο DarkFox έπρεπε να το ξέρει όντας σε διαχειριστικό πόστο.-
οριστε η απαντηση σου athan
 

DeletedUser

Guest
Αυτό, ο DarkFox έπρεπε να το ξέρει όντας σε διαχειριστικό πόστο.-

Οντας σε διαχειριστικο ποστο ξερω οτι οταν εχεις τετοιου ειδους ευθυνες δεν βγαινεις εξω να προκαλεις και δεν ποσταρεις οτι να'ναι.

Neo συγνωμη που θα στο πω αλλα εχεις ριξει καργα flame και τρολαρεις ασχημα.
Εισαι διαχειριστης. Αρα εισαι υπευθυνος για πολλα. Οχι μονο για την πολη σου.


Και στανταρ θα φαω και το μπανακι μου τωρα.
 

DeletedUser

Guest
οχι μονο αυτο αλλα παρασυρει κ ολο τον κοσμο 1 σε ενα ανελεητο φραστικο κ χυδαιο πολεμο να τρωγονται μεταξυ τους κινωντας αυτος τις μαριονετες ,,
κ μετα τους αφηνει στην αγνοια,,
μπραβο παιδες το πηρατε το οχυρο ,,
μαλλον το κανονισα πως να το παρουμε ειναι το σωστο

οποιος καταλαβε καταλαβε

εμεινα αφωνος με την αναδρια καποιου που δεν τολμαει ουτε να παρει θεση αλλα ουτε κ να μου μιλησει εστω κ με προσωπικο μηνυμα


εγω θα κοιταξω απο αυριο να μαζεψω ολα τα φιλαρακια (κ ειναι κ πολλα )
κ θα αποχωρησουμε σιγα σιγα απο τον κοσμο 1 γιατι ειλικρινα αυτο δεν το περιμενα ..

καλο βραδυ απο μενα ειλικρινα κουραστηκα κ λυπαμαι πολυ ...
 

DeletedUser

Guest
εγω ρωτησα κατι ..

η επιθεση εγινε αφου το ξεραμε οτι θα φανε ban .????

δεν ειπα αμα φταινε η οχι ,, δεν εχει καμια σημασια


οποτε ,,, καληνυχτα κ παλι
 

DeletedUser

Guest
Οντας σε διαχειριστικο ποστο ξερω οτι οταν εχεις τετοιου ειδους ευθυνες δεν βγαινεις εξω να προκαλεις και δεν ποσταρεις οτι να'ναι.

Neo συγνωμη που θα στο πω αλλα εχεις ριξει καργα flame και τρολαρεις ασχημα.
Εισαι διαχειριστης. Αρα εισαι υπευθυνος για πολλα. Οχι μονο για την πολη σου.


Και στανταρ θα φαω και το μπανακι μου τωρα.
απλα προσκυναω
 

DeletedUser

Guest
an o fox faei ban prin apo emena den 3ero ti tha gini.......seriously , i dont!

opios kanei ban ton fox tha exi na kani mazi mou......an ton kani ban prin kani emena vevea!


kai ton serra min ton pira3ete aste ton na spammari akoma ligo exi polla na pi!


kai ego proskyno opion proskyna ton fox!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
exo na po to e3is

to epipedo tou forum exi pesi tragika, epi greeniari epoxi meta to proto post eprepe na perimenis 3-4 lepta kai epernes infraction ego sas exo gamisi to topic kai tpt! eleos re sovareftite ligo!
 

DeletedUser2217

Guest
ο πόλεμος που δέχομαι προσωπικά τις τελευταίες μέρες, από τότε που προτάθηκα για διαχειριστής (και δεν αυτοπροτάθηκα, πιστέψτε με) σήμερα τελειώνει. βγαίνω από τη dmu για το καλό της μόλις τελειώσουν κάποιες εκκρεμότητες και θα είμαι παρόν όποτε και όταν χρειαστεί.

...


Kαι εγω ηλπιζα να βγεις απο game admin για το καλο του THE WEST!!!!Αλλα ματαια μαλλον....:mad:

υσ.Athan σελωσε το αλογο να την κανουμε απο δω!!!
 

DeletedUser

Guest
Το μόνο σχόλιο που θα κάνω, τα υπόλοιπα όποιος έχει παντελόνια να τα ρωτήσει κατ' ιδίαν, είναι ότι κανονικά η ηγεσία της FG έπρεπε να φάει μόνιμο αποκλεισμό.

Επειδή είναι ήδη δύσκολη η κατάσταση, δεν ήθελα να δημιουργήσω πρόβλημα και έφαγαν 7ήμερο. Ιδού λοιπόν το πώς εγώ σεβάστηκα τους αντιπάλους μας και γνωρίζω ότι κακώς το έκανα, αλλά δεν μου πήγαινε η καρδιά γιατί ξέρω ότι ένας από τους 2 έφταιγε και δεν έπρεπε να την πληρώσει και ο άλλος. Ο ίδιος παραδέχθηκε ότι παρέβαινε τους κανονισμούς και δέχθηκε την τιμωρία. Δεν άκουσα να όρισε κανέναν σας εκπρόσωπό του.

Αφήστε μας λοιπόν να κάνουμε τη δουλειά μας και αν ο Zaitsev έχει να προσθέσει κάτι (που ίσως να μην λέω καλά λόγω απειρίας) είναι ελεύθερος να το κάνει.

Γνωρίζω ότι απαγορεύεται να σχολιάζω αποφάσεις της ομάδας διαχείρισης και ότι έχω το δικαίωμα να το κάνω μόνο με αίτηση στο κέντρο υποστήριξης.

Αυτό, ο DarkFox έπρεπε να το ξέρει όντας σε διαχειριστικό πόστο.-


To θέμα δεν είναι αν τα μπαναρίσματα έγιναν με δόλο ή όχι.Αν ο neomero κάνει σωστα την δουλειά του ή όχι.

Το θέμα είναι ότι όλη αυτή η κατάσταση πλήτει την αξιοπιστιά του παιχνιδιου.Αυτό βλέπω εγώ σαν ουδέτερος.Ένας διαχειριστής δεν πρέπει να είναι διαχείριστης και ταυτοχρονα μέλος μια υπερσυμμαχίας.

Στην θέση του θα έφευγα απο διαχειρίστης για να κρατήσω καθαρό και το όνομα μου αλλα και το όνομα της υπερσυμμαχίας μου.Και η επόμενη επιλογη διαχειριστη να γίνει με πιο σωστα κριτήρια.
 

DeletedUser2352

Guest
Video

Το βιντεακι με πρωτοβουλία μου αφαιρέθηκε από το προφίλ του οχυρού και θα προσπαθήσω να βρω ποιος το σήκωσε να αφαιρεθεί από το utube, παρακαλώ πολύ όλα τα παιδιά να ρίξουν τους τόνους και να χαλαρώσουν, είναι ένα παιχνίδι. Eγώ αν έχω στενοχωρήσει κανέναν αυτούς τους 12 μήνες στο παιχνίδι ζητάω συγγνώμη, δυστυχώς δεν μπορούμε όλοι να τα πηγαίνουμε καλά με όλους.

Από την μεριά μου ειλικρινά από όλους ζητάω συγγνώμη, κάνω εγώ την αρχή, ελπίζω να συνεχίσουν και άλλοι το παράδειγμα αυτό. Aλλά άτομα αναξιόπιστα που θα ξανά αναφερθούν στο πρόσωπο μου να ξέρουν ένα βιντεάκι δεν θα είναι αρκετό για να περισώσουν την αξιοπρέπεια τους.

Καλή συνέχεια σε όλους και μια συμβουλή σε όλους, δεν έχετε ανάγκη 2ο λογαριασμό, τον χαρακτήρα αυτό που έχω είναι ο 2ος που έχω από την αρχή του παιχνιδιού, τον πρώτο τον έκλεισα τον Μάρτιο επειδή έχασα το σπαθί του Χερνάντο. Σε 7 μήνες που έχω αυτόν τον χαρακτήρα είμαι πολύ ευχαριστημένος, δεν έχετε ανάγκη 2ους λογαριασμούς, αξιοποιείστε τις γνώσεις σας για να δυναμώσετε τον 1 και μοναδικό σας χαρακτήρα. Αν όλοι είχατε από έναν χαρακτήρα σήμερα δεν θα βρισκόμασταν εδώ. (Μιλάω για όσους έχουν).

Καληνύχτα σε όλους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1241

Guest
Μιλαω ελαχιστα εδω αν και παρακολουθω παντα τι γινεται...

Δυστυχως ατομα με την ηθικη υποσταση του Zaitsev δυσκολα μπορεις να βρει κανεις...(η παρατηρηση αυτη δεν ειναι ασχετη με το περιεχομενο του νηματος αυτου)

Όσον αφορα το ερωτημα του φιλου Athan Lioneye για το αν ο game admin κ. neoromeo γνωριζε "...εστω κ μια μερα πιο πριν οτι την Παρασκευη θα δωθει ban στους ηγετες των FG κ πηγες κ εκδηλωσες επιθεση..." νομιζω πως καθε μεσης ευφυίας άνθρωπος έχει καταλαβει τι ακριβως εχει συμβει...

κι επειδη πριν λιγους μηνες ενας υπουργος ειπε "οτι ειναι νομιμο ειναι και ηθικο" και σημερα βρισκεται σπιτακι του γιατι πολυ απλα θα θελα να θυμισω σε ολους οτι το νομιμο δε συμβαδιζει παντα με το ηθικο...

αυτα τα λιγα απο μενα που δεν περιμενα απο ενηλικα ατομα να καταντησουν τον κοσμο 1 στα χαλια που εχει σημερα...καληνυχτα σας κυριοι...
 

DeletedUser

Guest
Επίσημη ανακοίνωση της Dead Man Union.

Από την πλευρά της επίσημης DMU θα γίνει μία τοποθέτηση και μοναδική.
Αυτή εδώ.
Τα μέλη μας μπορούν να εκφράζουν την άποψή τους, αλλά έχουν κληθεί να το πράττουν με σοβαρότητα και χωρίς να προκαλούν.
Δεν θα απαντήσω παρά σε κόσμια μηνύματα, με επιχειρήματα και χωρίς βρισιές.
Οι υπόλοιποι να απευθυνθούν για πληροφορίες και εξηγήσεις στα κατά τόπους νηπιαγωγεία της περιοχής τους.
- Η DMU συνεπής στις αρχές των ιδρυτών της ακολουθεί μία πάγια τακτική στρατολόγησης, από την αρχή του παιχνιδιού: παίκτες που μιλούν και γράφουν ελληνικά, που σέβονται τους κανόνες του παιχνιδιού, που προσπαθούν να είναι κόσμιοι στα fora και που έχουν ένα και μοναδικό λογαριασμό. Με αυτή τη λογική ελπίζω οτι έχουμε το μικρότερο ποσοστό διπλογραμμένων από σχεδόν όλες τις υπόλοιπες οικογένειες.
- Η προσπάθεια να κρατήσουμε "καθαρή" την οικογένεια, μας κόστισε πολύ αριθμητικά: Προσωπικά εγώ αλλά και τα υπόλοιπα μέλη της διοίκησης ματαιώσαμε συμμαχίες ή και απευθείας είσοδο οικογενειών σε εμάς, όταν διαπιστώναμε οτι πόλεις ολόκληρες στηρίζονταν σε 2-3 μέλη με πολλαπλούς λογαριασμούς. Την διαπίστωση αυτή θα μπορούσε να την κάνει ο οποιοσδήποτε διέθετε κοινό νου και συνέκρινε nick names κτλ.
- Πολλές από τις πόλεις που απορρίψαμε στράφηκαν σε άλλες οικογένειες που τους έκαναν αμέσως δεκτούς, χωρίς να ελέγξουν τα προφανή και τα αυταπόδεικτα. Διαμαρτύρονται επομένως για λάθη στρατολόγησης που έκαναν εκείνοι και μόνον εκείνοι, απλώς και μόνο για να δείξουν μεγαλύτερο αριθμό μελών στις στατιστικές. Πληρώνουν τώρα το κυνήγι πόντων και αριθμών μελών που έκαναν, χάνοντας την ουσία του παιχνιδιού (το κυνήγι πόντων και στατιστικών στους διεθνείς servers αποδίδεται με έναν καθόλου τιμητικό χαρακτηρισμό;)
- Όλα τα άτομα που έμπαιναν σε μας περνούσαν από έλεγχο, κατά το δυνατόν (απάντηση ερωτηματολογίου για τις σχέσεις τους με άλλες πόλεις, με άλλα άτομα με παρόμοιο nick, διασταύρωση στοιχείων με τα άτομα που υπεδείκνυαν ως φίλους στο προφίλ τους, κτλ). Πολλοί με βάσει τις απαντήσεις τους ή την συμπεριφορά τους εκδιώχθηκαν και συνεχίζουν να εκδιώκονται.
- Ονόματα πόλεων και παικτών που απορρίφθηκαν ως ύποπτοι είναι στην διάθεση των ενδιαφερομένων.
- Ο έλεγχος από την διαχείριση του παιχνιδιού ήταν προβληματικός για μεγάλο διάστημα και το ξέρουμε όλοι - τα παραδείγματα είναι σε όλους μας γνωστά. Οι σημερινοί διαχειριστές (από όσο ξέρω αντιπροσωπεύουν όλο τον χάρτη) κάνουν μια προσπάθεια κάθαρσης που θα έπρεπε να επικροτηθεί από όλους.
- Η χρονική περίοδος που γίνεται αυτή η προσπάθεια δεν έχει να κάνει με το παιχνίδι, αφού πάντα το παιχνίδι έχει περιόδους κρίσιμες με σημαντικές καμπές. Δεν μπορεί κανένας να πει επομένως "γιατί σήμερα και όχι αύριο" αφού και το αύριο, εξίσου σημαντικό θα είναι με το σήμερα και με το χθες. Να λέμε καλύτερα "κάλλιο αργά παρά ποτέ"...
- Η DMU καλεί τους διαχειριστές να συνεχίσουν τους ελέγχους και να αποβάλλουν από το παιχνίδι όλα τα μέλη που παρανομούν, ξεκινώντας από τα δικά μας. Και με μία πόλη να μείνουμε δεν θα διαμαρτυρηθούμε όπως δεν το κάναμε τόσο καιρό που οι διαχειριστές ήταν από αντίπαλες με μας συμμαχίες.
- Εμείς συμμετέχοντας σε αυτήν την προσπάθεια, εντείνουμε τους δικούς μας ελέγχους και κάποια μέλη που μας είχαν διαφύγει έχουν ήδη δει την έξοδο από την οικογένεια των Νεκρών. Το εντυπωσιακό είναι οτι βρήκαν άμεσο καταφύγιο στους αντιπάλους μας: Ονόματα στην διάθεσή σας - το πάθημα δεν γίνεται μάθημα σε μερικούς που συνεχίζουν την τυφλή στρατολόγηση...
Ευχαριστώ.
Για την Διοίκηση της Dead Man Union,
Silenzio.

Υ.Γ. Προσθήκη μετά τις σημερινές μάχες:
- Κάποια μέλη της DMU δέχτηκαν ban μερικά λεπτά πριν την έναρξη της μάχης (μάλιστα κάποιοι από αυτούς είχαν λάβει θέσεις μάχης στο οχυρό! )
Η απάντησή μου; Επικροτώ τον αποκλεισμό τους - δεν λαμβάνω υπόψιν μου το χρόνο, αλλά το αποτέλεσμα και δεν μπορώ παρά να χαιρετήσω την προσπάθεια των διαχειριστών.
Έτσι θα συνεχίσω να κάνω και στο μέλλον. Όσοι θέλετε, μπορείτε να ακολουθήσετε στον δρόμο της αξιοπρέπειας και της αξιοπιστίας.
Υ.Γ.2 Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες στις σημερινές μάχες. Αμυνόμενους και επιτιθέμενους.
Ευχαριστούμε θερμά τους φίλους και συμμάχους μας.
Οι πανηγυρισμοί έχουν σταματήσει ήδη. Ετοιμαζόμαστε για την επόμενη ημέρα...
Ευχαριστώ και πάλι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή