Ανάπτυξη τυχοδιώκτη

DeletedUser

Guest
ε ενταξει δεν λεω...υπαρχουν πολοι τροποι...αναλογα με τα γουστα του καθενος;)...
 

DeletedUser

Guest
το εχω μελετησει πολυ αυτο το θεμα και πιστευω οτι ενας τυχοδιωκτης πρεπει να βαζει τα πρωτα 40 λβλ ηγεσια χαρισματικοτητα και τα επομενα 30 κρυψιμο. Αν βαλει ετσι τις ικανοτητες του τοτε μπορει να κανει σχεδον ολοκληρη τν αποστολη στο λβλ 67 και ολοκληρη τν αποστολη στο λβλ 75. Ακομα ξαεκλειδωνει παρα πολυ καλες δουλειες και απο αυτες τις αποστολες παιρνει 15.000 χπ. Επισης βαζοντας ετσι τις ικανοτητες σου εχεις φτιαξει τον ιδανικο παιχτη για μαχες οχυρων. Τελος κατι ακουσα στον beta για ενα πρεμιουμ που θα σε αφηνει να αλλαξεις ολες τις ικανοτητες σου
 

DeletedUser

Guest
παντος παιδια για καποιους 8α ηταν πολυ καλο αλλα για αλλους αδικια που εχουν πλησωσει τοσα $$$$
 

DeletedUser

Guest
ελαααααα!!!εδω αρχισαμε να λεμε για την αναπτυξη τυχοδιωκτη και τωρα με μιλατε εσεις για πρεμιουμ?:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
φιλε μ εχει σημασια γτ στον σαμανο εχω ξοδεψει πανς απο 30000
 

DeletedUser

Guest
φιλε μ εχει σημασια γτ στον σαμανο εχω ξοδεψει πανς απο 30000

+1 είναι πολύ άδικο να γίνει αυτό με τις ικανότητες γιατί έτσι στην ουσία οι χαρακτήρες χάνουν το ρολο τους γιατί όλοι θα μπορούν να χτίσουν μετά να κάνουν μονομαχίες και στο τέλος να ρίχνουν και καμια φύλαξη προπονητή
 

DeletedUser

Guest
και εγω εχω χαλασει πανω απο 6000$...αμα τα ειχα ξοδεψει για αντικειμενα θα ειχα ολο το ραφτη και το μισο οπλοποιο.
 

DeletedUser

Guest
ναι αν γινει αυτο καποιος βαζει ικανοτητες στο στησινο παγιδων παει 60 λεβελ και μετα γινεται μονομαχος και ριχνει 15 λβλ σε ολους τους αλλους μονομαχους και εχει και καλυτερο οπλο.εγω θα προτεινα να ειναι φτηνοτερος ο σαμανος και οχι να θπαρχει πρεμιουμ
 

DeletedUser

Guest
συμφωνο ο σαμανος ειναι πολυ ακριβος και το prenium αδικο για τους αλλους
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδιά μήπως είστε σε λάθος θέμα??!!Λέω εγώ τώρα!
Και που συμφωνείτε εδώ τι να το κάνουμε???!
Εξάλλου έχει βγει απόφαση ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ!:p
Είπαν ότι θα το τροποποιήσουν!!


Οπότε τι το συζητάτε???!!!!:eek::cool::D
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα εμενα με πνιγει το δικιο μου γτ για να αλλαξω ολες μ τις ικανοτητες θα χρειαστω 200.000$
 

DeletedUser

Guest
παιδια οτι και να λεμε δν 8α αλλα3ει κατι.στον beta μπηκε και ειναι και πολθ φτηνο μιλαμε.αλλα δν 8α το καταργησουν επειδη δν μασ αρεσει
 

DeletedUser

Guest
παιδια εγω δεν εχω δει τι γραφτηκε πριν θα κανω μονο μια μικρη ενσταση στο αρχικο ποστ απο *********, εκει που λες για χαρακτηρα που ανεβαζει εμποριο αφου ανοιξει ασημια να αρχισει να βαζει κατευθειαν και οχι εμφανιση
εγω πιστευω οτι πρεπει να ανεβασεις λιγο εμφανιση μεχρι να ανοιξει ο ευαγγελισμος. Οχι μονο να περιμενει να ανοιξει μονο απο τα skill points
αφου το χρημα ρεει αφθονο περνεισ ενα κιτρινο πουκαμισο και ενα πρασινο σαλι και το ανοιγεις πολυ ευκολα καθως εχεις ηδη αρκετη εμφανιση απο την χαρισματικοτητα
Αφου ανοιξει ο ευαγγελισμος full ηγεσια
και οταν ανοιξεις προστασια αποικων και κατασκευη αρχοντικου γυρνας την εμφανιση σε ηγεσια και πας για ποταμοπλοια και προπονητες
 

DeletedUser

Guest
εμενα η γνωμη μου ειναι πως πρεπει να ανεβασεις σημαδι και επειδεξιοτητα μεχρι να βγαλεις ληστεια τρενου,ενεδρα,συμφωνιες,φυλαξη προπονητη κτλ

και μετα συνεχιζεις με κρυψιμο.
 

DeletedUser

Guest
ειμαι νεα στο παιχνιδι και σκεφτομαι πολυ σοβαρα να φτιαξω τυχοδιοκτρια.
ειμαι fan των jobs αλλα δεν ξερω τι να φτιάξω γιατί απο την αλλη ειναι ωραιες και οι μαχες.

παντως thnx φοινικα με γλύτωσες απο πολλες λουμπες :)
 
Κορυφή