Ανάπτυξη τυχοδιώκτη

DeletedUser

Guest
για αρχή να στοιχηματίσουμε τα όπλα μας! αχ τι ατυχία για σας!
εχω υψηλότερο φλος! δεν πειράζει που θα μου δώσετε τα αιχμηρά και ακριβείας αντικείμενα σας καθώς και το 1/2 των χρημάτων σας που στοιχηματίσαμε! σας μπέρδεψε η μπλόφα μου.
 

DeletedUser

Guest
δεν ήξερες πως οι τυχοδιώκτες έχουν +10% στην τύχη; αυτό συμβάλει στην ανάπτυξή τους. αρα φίλε μου δεν είναι εκτός θέματος. μην σπαμάρεις τόσο! δείξε μας έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser315

Guest
off topic h olh syzhtish peri tou an tha varethoume tous xarakthres
to topic afora thn anaptyksh twn tyxodioktwn
 

DeletedUser

Guest
μα για την ανάπτυξη των τυχοδιωκτών είναι και το πόκερ. και μην ξεχνάς πως εσυ το ξεκίνησες το θέμα του πόκερ.
 

DeletedUser

Guest
σέρρα γιατί δεν δέχεσαι τις προσκλήσεις; θα περάσεις καλά στην πόλη μας.
 

DeletedUser

Guest
σέρρα γιατί δεν δέχεσαι τις προσκλήσεις; θα περάσεις καλά στην πόλη μας.

γτ να εισαι το βλακας? πιστευεις τωρα δλδ οτι ενδιαφερει κανεναν γτ δεν μπηκα στην πολη σ? ok θα σ πω!

1) λεγεται μετροπολις αμα λεγοταν γκοθαμ σιτι θα εμπαινα
2)αμα δεν ησουν μεσα εσυ ΙΣΩΣ κ να εμπαινα
3) γτ ανηκω στο περιφημο EL PASSO..........
 

DeletedUser

Guest
kai emena uvridio einai,san tous druids sto wow alla exw balance ekei(nai nai spamarw se endeiksh diamarturias gia to ban tou macaca xexexe)
 

DeletedUser

Guest
εγω τον δικο μου μεχρι τα 35 περιπου ακολου8ουσα τις αποστολες μετα εδωσα τα μαλλιοκεφαλα μου στον ατιμο τον σαμανο κ τα εβαλα παγιδες γτ αρχισε να με ενδιαφερει το κρυφο q κ δεν μπορουσα να την κανω..... παντως ο κυρ-φοινηκας εχει δικιο δεν υπαρχει καποιο μοντελο οτι σε ευχαριστει...... εγω πχ 8ελω να χεκλειδωσω λιγες δουλειες ακομα κ μετα οταν αποφασισω 8α ανεβαζω εμποριο η εμφανιση............
 

DeletedUser

Guest
KAI GIA NA MIN BW OF TOPIC

i tixodiwktes exun doulia (apostoles) mexi na pame lvl 49 8a mpi o dotis apostolis kai edw molis ta kanume 8a iparxi kai to poker ia na pername ligo perissoteri wra

kai episis ews tote siga siga 8a bgi kai kapote o kosmos2
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8

Guest
e3artate pos ton exeis anapti3i.,....
meta ta 49lvl mporeis na xrisimopiisis ton samano kai na kaneis monomaxies
 

DeletedUser

Guest
KAI GIA NA MIN BW OF TOPIC

i tixodiwktes exun doulia (apostoles) mexi na pame lvl 49 8a mpi o dotis apostolis kai edw molis ta kanume 8a iparxi kai to poker ia na pername ligo perissoteri wra

kai episis ews tote siga siga 8a bgi kai kapote o kosmos2

καλα μην νομιζεις πως ειναι μακρια να πανε καποιοι 49 lvl.....
 

DeletedUser

Guest
Θάθελα να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα:
Το ο,τι έχω γράψει αυτό τον οδηγό και κάποια άλλα θέματα, δεν σημαίνει ότι
κάθε μέρα θα παίρνω από 10 μηνύματα ιn-game ή in-forum που να με ρωτάνε
διάφορα.
Με το ρυθμό αυτό, σε λίγο δεν θα παίζω παιχνίδι αλλά θα αναλώνω το χρόνο μου
απαντώντας μόνο σε μηνύματα :(

Παιδιά, θα παρακαλέσω να μη με ρωτάτε για θέματα για τα οποία υπάρχουν απαντήσεις
μέσα στο forum.

Δε γίνεται π.χ. να με ρωτάει κάποιος πως να φτιάξει τον τυχοδιώκτη του...άλλος πως να μονομαχεί...
άλλος να μου στέλνει με screenshot τις ικανότητές του...άλλος τι να κάνει για να ανοίξει μια δουλειά
και άλλος να θέλει να μου δώσει τον κωδικό του για να δω πως έχει τον χαρακτήρα του!

Ψάξτε λίγο και μην περιμένετε έτοιμες απαντήσεις.
Δεν πιστεύω ότι είμαι πιο έξυπνος από εσάς και ο,τι γνωρίζω το έχω μάθει από το weststats
και από το forum.
Μάθετε το weststats, είναι πανεύκολο, τα έχει σχεδόν όλα και είναι το Α και το Ω για το παιχνίδι.

Και στο κάτω-κάτω...αν έχετε κάποια απορία, ρωτήστε στο forum, μήπως απαντηθεί και ίδια απορία
κάποιου άλλου παίκτη
.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ένας άλλος τρόπος ανάπτυξης είναι και ο εξής:

Μετά το lvl 28 (ίσως και νωρίτερα) και αφού έχουμε ήδη ανοίξει τις δουλειές
"εξόρυξη ασημιού", "εμπόριο με ινδιάνους", "πώληση όπλων σε ινδιάνους" (εδώ θέλει
αρκετούς πόντους γιατί το ρίσκο είναι μεγάλο, 82%) και "Ευαγγελισμός" (με ρίσκο επίσης μεγάλο, στο 77%,
οπότε θέλουμε αρκετούς πόντους εργασίας) , σταματάμε τις κίτρινες ιδιότητες και μπορούμε να το γυρίσουμε
στην επιδεξιότητα/εξαιρετικές κινητικές ικανότητες.
Μ' αυτόν τον τρόπο και με τα κατάλληλα ρούχα, θα ξεκλειδώσει κάπου στο lvl 45, η δουλειά
"Τυμβωρύχος" (90% τύχη...)
. Με τα καλύτερα ρούχα, θα ξεκλειδώσει στο lvl 43.
Στο μεταξύ, μερικά lvl πιο νωρίς, θα μπορούμε να κάνουμε και "μεταφορά πυρομαχικών".
(Με τα κατάλληλα ρούχα μεταφορά πυρομαχικών εγώ την ξεκλείδωσα στο lvl 35)

Είναι λίγο χρονοβόρο γιατί δεν θα μπορούμε να κάνουμε δουλειές που δίνουν πολύ εμπειρία
αλλά ο Τυμβωρύχος είναι πρόκληση :)

Πάντως στο lvl 34 που είμαι τώρα, κάνω και "κατασκευή σταθμού τραίνων",
που έχει ένα ικανοποιητικό ποσοστό εμπειρίας του 47%.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Phoinikas μιας και έχεις premium....αν ενεργοποιήσεις τον διπλασιασμό bonus χαρακτήρα μπορείς κ κοιμάσε τζαμπέ εώς 4 lvl ξενοδοχείο?
 

DeletedUser

Guest
ναι το μπορεί, άμα θέλετε(για τους τυχοδιώκτες) λεφτά η κατάλληλη δουλειά είναι η κατασκευή φέρετρων
βάλτε λίγες ικανότητες στην επιδιόρθωση και δείτε τι ρούχα έχω τώρα στο παχνίδι
 
Κορυφή