Ανάπτυξη τυχοδιώκτη

DeletedUser

Guest
Μέχρι το τέλος θα έχουν βαρεθεί οι περισσότεροι, άσχετα που τότε μπορεί κανείς να χρησιμοποιήσει τον σαμάνο...:cool:
 

DeletedUser

Guest
Οι μονοι που δεν θα τους βαρεθεις ποτε ουτε θα "τελιωσουν" εινι οι μονομαχοι και οι στρατιωτες, οι εργατες καποιοα στιγμη θα χτισουν ολες τις πολλει full ετα τι νοημα θα εχει το παιχνιδι? Oι τυχοδιοκτς θα κανουν ολες τις αποστολες θα βαλουνμ κι τα μια λεφτα τους στηνπολη για να χτιστει και να τεματισει. Ενω οι μονομαοι και οι στρατιωτες θα μπορουν να βαρανε αλλα ατομα ολη τους την ζωη χωρις να μη μενει να κανεις κατι,
 

DeletedUser8

Guest
Οι μονοι που δεν θα τους βαρεθεις ποτε ουτε θα "τελιωσουν" εινι οι μονομαχοι και οι στρατιωτες, οι εργατες καποιοα στιγμη θα χτισουν ολες τις πολλει full ετα τι νοημα θα εχει το παιχνιδι? Oι τυχοδιοκτς θα κανουν ολες τις αποστολες θα βαλουνμ κι τα μια λεφτα τους στηνπολη για να χτιστει και να τεματισει. Ενω οι μονομαοι και οι στρατιωτες θα μπορουν να βαρανε αλλα ατομα ολη τους την ζωη χωρις να μη μενει να κανεις κατι,

kai i monomaxi 8a bare8oun......
 

DeletedUser

Guest
οι τυχοδιώκτες για να κάνουν όλες τις αποστολές χρειάζεται να έχουν και από όλες τις ικανότητες, είναι ένας χαρακτήρας που δεν τον βαριέσαι. αλλωστε μόλις τελειώσουν με αυτά τα θέματα, ποιος τους κρατάει από το να το ρίξουν στις μονομαχίες, καθώς πρέπει να προστατέψουν τα λεφτά τους.
 

DeletedUser

Guest
εχετε 1 δικιο και εσεις, αλλα εγω ας πουμε ειμαι τυχοδιοκτης και εχω κανει ολες τις αποστολες που εχουν βγει μεχρι τα 29 level, τωρα ομως στα 30 οτι ρουχα και να βαλω θελω 40 ποντους εργασιας για τις δουλειες που δνουν τα quest items.. Ετσι οπως εαι τα skill ου αναμεικτα ειναι καπως δυσκολο.. :/ :/
 

DeletedUser8

Guest
einai ena pexnidi pou den mporeis na pezis poli kairo..
sto telos oli i monomaxi 8a exoun epipedo monomaxias 149
to kalitero spa8i kai rouxa gia monomaxies....
ti noima 8a exei pleon?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
δεν θα έχεις μια ζωή αποστολές στο πιάτο! εγώ για παράδειγμα πολεμάω πολύ για να κάνω μια αποστολή! ομως δεν βαριεμαι, κάθε άλλο! πεισμώνω περισσότερο!
 

DeletedUser

Guest
τι έγινε βρε παιδιά; πέθανε κανείς και δεν μιλάτε;
 

DeletedUser315

Guest
paidia to paixnidi sozete mono an eisaxtehi to poker
terma kai teliose
kai tote o monos logos na kaneis apostoles kai monomaxies tha nai gia na vgaleis poio pola gia na xeis na paizeis
tha arxiseis meta na poulas ta rouxa sou gia na paizeis
kai afou meinei tapi tha paradexteis oti den exeis idea apo poker kai tha ta paratiseis
 

DeletedUser8

Guest
paidia to paixnidi sozete mono an eisaxtehi to poker
terma kai teliose
kai tote o monos logos na kaneis apostoles kai monomaxies tha nai gia na vgaleis poio pola gia na xeis na paizeis
tha arxiseis meta na poulas ta rouxa sou gia na paizeis
kai afou meinei tapi tha paradexteis oti den exeis idea apo poker kai tha ta paratiseis

epitelous kapios pou exei bri to noima tou pexnidiou
 

DeletedUser

Guest
εγώ που ξέρω πόκερ θα σας κερδίσω όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Το maximum lvl που μπορεί να πάει κάποιος (τουλάχιστον προς το παρόν) είναι 99.
Και μέχρι τώρα έχουμε αποστολές μέχρι το lvl 49, άρα υπάρχει δυνατότητα παραπέρα εξέλιξης.
Εξάλλου στην επόμενη έκδοση την 1.17 απ' ότι είπαν θα βάλουν και set αποστολών, οπότε θα αποκτήσει νέο ενδιαφέρον.

Δε λέω ότι ο τυχοδιώκτης είναι ο καλύτερος χαρακτήρας του παιχνιδιού, αλλά οι developers δεν πιστεύω ότι δεν έλαβαν υπόψιν ότι κάποτε οι αποστολές ή τα κτίρια θα τελειώσουν. Κάποιο τρόπο θα βρουν να ανανεώσουν το ενδιαφέρον του παιχνιδιού και τη χρησιμοτητα κάθε χαρακτήρα, αλλιώς ό,τι ξόδεψαν (σε χρόνο και χρήμα) θα το χάσουν.
 

DeletedUser

Guest
μην ξεχνάς πως υπάρχουν κρυφές αποστολές και στις πιο πολλές κατά% εργασίες χρησιμοποιείται η κατασκευή. μην εκπλήσεσται λοιπόν γιατί ο κάθε χαρακτήρας έχει μέλλον! ολοι θα φτάσουν μέχρι το επίπεδο 99 και σε επίπεδα και μονομαχίες, οι εργάτες θα ιδρύσουν περεταίρω άντρα για να μπάσουν καινούριους παίχτες τα οποία θα φουλάρουν για να έχουν όλοι τους την ικανότητα ανάπτυξης. το παιχνίδι είναι και δράσης και στρατηγικής. θα μπορούσε κανείς να πει πως δεν έχουμε ξεκινήσει καν!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Αυτό λέω φιλε Macaca ότι το παιχνίδι έχει πολυυυυυυύ μέλλον ακόμα!
Μην ξεχνάμε εξάλλου ότι ακόμα είναι σε beta μορφή.
 

DeletedUser

Guest
Tώρα μας τα χάλασες!:p
Το "beta μορφή" τι είναι;;;:confused:
 

DeletedUser

Guest
beta ειναι η πρωιμη μορφη,μη τελειοποιημενη
 

DeletedUser

Guest
Eτσι μπράβο φίλε!
πες το στα ελληνικά να το καταλαβαίνει κι ο κοσμάκης!:d
 

DeletedUser

Guest
και εγω ξερω poker,ετοιμαστειτε για τρελα 'full house'
 
Κορυφή