Younger's Revolver

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1669
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εγω ειμαι 95% σιγουρος πως ητανε ντροπ απο μαχη, αν και ισως μετρησει αυτο το 5% και ειναι απο ενεδρα :d

δεν ειναι μονο αυτα τα 2 τα πιθανα υποαρχουν και αλλα πραματα οπως οι αποστολες η οπως η κατασροφη του σπαθιου
 

DeletedUser2905

Guest
δεν νομιζω
γτ η καταστροφη του σπαθιου αποστολη δεν ειναι κι αυτη αποστολη??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ε μπορει να πηρε αυτο το οπλο κατατυχη χωρις να το ηξερε

δλδ μπορει να ειναι κρυφη

νομιζω (μην αρχισετε να λετε τι βλεκιες λεω αμα κανω λαθος)
παλια η αποστολη με το σπαθι του χερναντο ηταν κρυφη

καταρχας δεν ειναι στο west statsτου χερναντο

αρα κατα 95% πιθανοτητα για εμενα οτι ειναι αποστολη σαν του χερναντο αλλα ακολουθοντας την maya
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser184

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια εγω πιστευω οτι καλες οι υποθεσεις αλλα δεν χρειαζετε να γραφει ο κα8ενας τη γνωμη του γιατι βγαινει λαθος συμπερασμα.πιστευω οτι πρεπει να μιλησει καποιος που να ειναι 100% σιγουρος και οχι ο καθενας να λεει οτι θελει
 

DeletedUser

Guest
φιλε κανεις δεν ειναι 100% σιγουρος μονο 1ς αλλα δεν μιλαει
 

DeletedUser2737

Guest
κατω λεει πωσ μαντευουν την ζημια .μονο για το απαιτουμενο λβλ ειναι σιγουροι:d:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
κατά τη γνώμη μου ο παίχτης που το βρήκε πρέπει να μιλήσει γιατί μόνο αν αποκαλυφθούν όλα τα μυστικά του παιχνιδιού θα μπουν νέα πράγματα στο παιχνίδι, πρέπει να συνεργαζόμαστε και ότι καινούργιο βρίσκουμε να το μοιραζόμαστε με τους άλλους.
 

DeletedUser

Guest
καταρχας το βρισκω απιθανο να το πηρα απο την maya γιατι λεει οτι ειναι απο 60 λεβελ και η αποστολη ειναι στο 57:confused:!!!αν ηταν στρατιωτης να ελεγα οκ αλλα...:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
καταρχας το βρισκω απιθανο να το πηρα απο την maya γιατι λεει οτι ειναι απο 60 λεβελ και η αποστολη ειναι στο 57:confused:!!!αν ηταν στρατιωτης να ελεγα οκ αλλα...:rolleyes::rolleyes:

γιατι το βρισκεις τοσο απιθανο να ειναι ετσι;;;στις αποστολες του μονομαχου δινει τη ριψη μαχεριου στο λβλ 20 και ειναι για το λβλ 33.
 

DeletedUser

Guest
εμ....σωστο κι αυτο αλλα και παλι...εχουν τετοια δυσκολια ομωσ που αν δεν ειναι καποιοσ προετοιμασμενοσ και του ερθει αυτο για την ριψη μαχαιριου μεχρι να κανει κανει θα το εχει φτασει το 33 για αυτο το λεω...
 

DeletedUser2863

Guest
Και στον τυχοδιώκτη δίνει το μαστίγιο στο lvl 35 ενώ είναι για lvl 30:D
 

DeletedUser

Guest
ε ναι αλλα εκεινο μια αποστολη ειναι!για την ριψη μαχαιριου εχει μια ντουζινα αποστολες
 

DeletedUser2905

Guest
α καλα περα βρεχει

ρε αυτος τωρα το φορεσε ειναι το οπλο για λεβελ 60 και αυτοσ ειναι 60 αρα υπερχει η πιθανοτητα να το ειχε βρει πιο πριν αλλα να μην μπορουσε να το φορεσει και ετσι δεν θα το ηξερε κανεις αρα δεν θα γινοταν θεμα

α, καλα μην μας φας, ειχα ξεχασει τι ελεγε στην εικονα!
 

DeletedUser315

Guest
κατά τη γνώμη μου ο παίχτης που το βρήκε πρέπει να μιλήσει γιατί μόνο αν αποκαλυφθούν όλα τα μυστικά του παιχνιδιού θα μπουν νέα πράγματα στο παιχνίδι, πρέπει να συνεργαζόμαστε και ότι καινούργιο βρίσκουμε να το μοιραζόμαστε με τους άλλους.

φυσικα και δεν πρεπει να μιλισει
αν όντος ειναι απλος παικτης και ανακαλυψε τον τροπο να το αποκτισει
ας κρατισει το μυστικο για τον εαυτο του.ουτε εγω θα ελεγα πως το απεκτησα αν το ειχα
αυτο σε κανει να ξεχωριζεις στο παιχνιδι
αλιως καταντα ρουτινα
 

DeletedUser

Guest
φυσικα και δεν πρεπει να μιλισει
αν όντος ειναι απλος παικτης και ανακαλυψε τον τροπο να το αποκτισει
ας κρατισει το μυστικο για τον εαυτο του.ουτε εγω θα ελεγα πως το απεκτησα αν το ειχα
αυτο σε κανει να ξεχωριζεις στο παιχνιδι
αλιως καταντα ρουτινα

αν το ειχα εγο 8α μιλουσα:Dπρεπει να λεμε τα μυστικα του παιχνιδιου για να προχορηση το παιχνιδι:mad:
 

DeletedUser2905

Guest
φυσικα και δεν πρεπει να μιλισει
αν όντος ειναι απλος παικτης και ανακαλυψε τον τροπο να το αποκτισει
ας κρατισει το μυστικο για τον εαυτο του.ουτε εγω θα ελεγα πως το απεκτησα αν το ειχα
αυτο σε κανει να ξεχωριζεις στο παιχνιδι
αλιως καταντα ρουτινα

αμα πιασω στα χερια μου αυτον που αποκαλυψε πως να παρει κανεις το σπαθι του χερναντο...:mad::p:rolleyes::eek:
 

DeletedUser

Guest
αν το ειχα εγο 8α μιλουσα:Dπρεπει να λεμε τα μυστικα του παιχνιδιου για να προχορηση το παιχνιδι:mad:

Και αν το είχα εγω θα μπλα μπλα!
Δεν θέλει να το αποκαλύψει ο άνθρωπος
τι να κάνουμε τώρα!!Και εγώ να το είχα βρει
δεν θα έλεγα πως το βρήκα!!!:cool::D
 
Κορυφή