Younger's Revolver

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1669
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1669

Guest
Ηδη γινεται ενας χαμος στο φορουμ του net και ειπα να μοιραστω με οσους δεν το χουν δει την εκπληξη και τις αντιπαραθεσεις σχετικα με αυτο το item

20a9wkn.jpg


Οι πρωτες υποθεσεις κανουν λογο για drop απο μαχη οχυρου η (λιγο χλωμο αν σκεφτει κανεις ποσο καιρο παιζεται το παιχνιδι) σαν μυστικο quest επιλεγοντας το δρομο του σεριφη στις αποστολες "αποφαση" και "μεταφορα κρατουμενων"

Το screenshot παρεπιπτοντως ειναι απο τον 2ο σουηδικο κοσμο για οποιον θελει να δει ιδιοις ομμασι ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν ξέρω να πω πολλά αλλά το μόνο που ξέρω να πω είναι ότι αυτό είναι αληθινό το πως βρέθηκε δεν είναι σίγουρο.Πάντως φαίνεται ότι δεν έχει να κάνει με τα κλειδιά γιατί είναι μόνο 60:eek:Ακουσα βέβαια ότι ίσως να έχει να κάνει με τις αλυσίδες και τα φυλαχτά και ότι κάτι άλλαξε στην νέα έκδοση αλλά όλα είναι φήμες.Πιστεύω όμως ότι θα είναι από κάποια αποστολή.Παρατήρησα από το west stats που μας έδειξε ο κύριος gogoulinos21 ότι μπορείς να το φορέσεις από 60 επίπεδο και επάνω άρα ίσως να το είχε και από ποιο νωρίς και απλά να μην μπορούσε να το φορέσει.Πάντως γίνετε χαμός γιατί είναι ποιο καλό από το σπαθί του Χερναντο.:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μα το θεμα δεν ειναι αν ειναι καλυτερο απο το Hernando...γιατι αν υπαρχει αυτο
τοτε θα υπαρχουν και τα αναλογα melee οπλα...Επισης το west stats το μοναδικο που πετυχε ηταν το lvl και λογικο ειναι για ειχε ως παραδειγμα τα
προηγουμενα οπλα...Τωρα αντε να δουμε που το βρηκε!?!?!
 

DeletedUser1669

Guest
Ακουγονται γενικα πολυ διασκεδαστικες και ευφανταστες (αν και λιγο ... ανεδαφικες) υποθεσεις για το πως αποκταται το οπλο! Ας πουμε ενα παληκαρι διαβασε για τον Cole Younger (εξ ου και Younger's Revolver) μελος της συμμοριας του Jesse James, ο οποιος ,η ιστορια λεει, οτι οταν πεθανε, το πιστολι του δοθηκε στον σεριφη που τον συνελαβε! Ορμωμενοι λοιπον απ αυτη την ιστορια, μερικοι χρηστες του φορουμ του νετ υποθετουν οτι το οπλο περικλειεται σε μυστικη αποστολη η οποια σαν επισης μυστικη προυποθεση εχει να ακολουθησεις το δρομο του σεριφη στις προειπωμενες αποστολες! Η πιο λογικη και τεκμηριωμενη λυση σ αυτο το γριφο παντως, ειναι οτι το οπλο βρεθηκε σαν drop απο μαχη οχυρου. Η επιθεση σ ενα μεγαλο οχυρο, ας πουμε, απαιτει 10000$. Αυτο το ποσο συμφωνα με τα λεγομενα μερικων developers και moderators διαιρειται δια του αριθμου των επιζησασοντων, οι οποιοι παιρνουν αντικειμενα αναλογης αξιας αυτου του πηλικου! Θεωρητικα λοιπον, σε περιπτωση που υπαρχουν 2-3, ας πουμε, επιζησαντες η αξια των αντικειμενων που θα παρουν ειναι 3000-5000$! Το παληκαρι που το βρηκε παρεπιπτοντως, στον κοσμο στον οποιον παιζει, ειναι πρωτος σε κρυψιμο και κινητικοτητα, ικανοτητες που τον καθιστουν ανετο επιζησαντα σε μια πιθανη μαχη οχυρου! Τα συμπερασματα δικα σας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2837

Guest
Λοιπον εχω μια εικονα που μας δειχνει ποια οπλα εχουν φορεθει στον Ελληνικο κοσμο
attachment.php
 

Συνημμένα

  • Οπλα.jpg
    Οπλα.jpg
    31,1 KB · Προβολές: 436

DeletedUser

Guest
αυτα δεν ειναι ομως μεσα στα Elite οπλα..
τουλαχιστον το σπαθι του χερναντο κατι γινετε..
παντως εχω να πω οτι..οποιος ειναι mellee του λεω να αλλαξει επαγγελμα:p
δειτε τι damage κανουν τα ranged οπλα και τι τα mellee..
πραγματικα το colt butline ειναι το κατι αλλο..
 

DeletedUser

Guest
παιδια επισης οπως θα δειτε στην εικονα του dimitris01 πιο πανω εκτος της ζημιας που εχει εκτιμηθει λαθος το weststats εχει πεσει εξω και στη τιμη του οπλο κατα 1100$.δεν ειναι και μικρη η διαφορα.
 

DeletedUser184

Guest
Το weststats κάνει λάθος και σε ζημία και λεφτά...Τα όπλα που έχουν φορεθεί δεν είναι μέσα στα elite όπλα...Αυτα είναι πανευκόλα σε σύγκριση με τα άλλα να τα βρείς...
 

DeletedUser184

Guest
Στον ξένο ο elmyr πιστευεί πως αυτός που το έχει είναι admin..Λεει ότι του έστειλε μήνυμα πως το απέκτησε,το δίαβασε αλλα δεν απαντήσε και σκέφτηκαν ότι δεν μιλα αγγλικά..Τον ρώτησαν στα σουιδικά πως τό βρηκε αλλά δεν λεει και θέλει να το κρατήσει μυστικό...Υπάρχουν πολλές απόψεις κάπιοι λένε οτι μπορεί να εμφανίστηκε η αποστολή μετά που καταστρέφεις το σπαθί του χερναδο αλλοι λένε στις αποστολές απόφασεις να επιλέξεις την Maya...
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη λες οτι μπορει να παιρνεις αυτο το οπλο μετα αφοτου διαλεξεις τις αντιθετες αποστολες απο αυτες που πρεπει να διαλεξεις για να παρεις το σπαθι του γνωστου σε ολους hernado?
 

DeletedUser

Guest
Ακουγονται γενικα πολυ διασκεδαστικες και ευφανταστες (αν και λιγο ... ανεδαφικες) υποθεσεις για το πως αποκταται το οπλο! Ας πουμε ενα παληκαρι διαβασε για τον Cole Younger (εξ ου και Younger's Revolver) μελος της συμμοριας του Jesse James, ο οποιος ,η ιστορια λεει, οτι οταν πεθανε, το πιστολι του δοθηκε στον σεριφη που τον συνελαβε! Ορμωμενοι λοιπον απ αυτη την ιστορια, μερικοι χρηστες του φορουμ του νετ υποθετουν οτι το οπλο περικλειεται σε μυστικη αποστολη η οποια σαν επισης μυστικη προυποθεση εχει να ακολουθησεις το δρομο του σεριφη στις προειπωμενες αποστολες! Η πιο λογικη και τεκμηριωμενη λυση σ αυτο το γριφο παντως, ειναι οτι το οπλο βρεθηκε σαν drop απο μαχη οχυρου. Η επιθεση σ ενα μεγαλο οχυρο, ας πουμε, απαιτει 10000$. Αυτο το ποσο συμφωνα με τα λεγομενα μερικων developers και moderators διαιρειται δια του αριθμου των επιζησασοντων, οι οποιοι παιρνουν αντικειμενα αναλογης αξιας αυτου του πηλικου! Θεωρητικα λοιπον, σε περιπτωση που υπαρχουν 2-3, ας πουμε, επιζησαντες η αξια των αντικειμενων που θα παρουν ειναι 3000-5000$! Το παληκαρι που το βρηκε παρεπιπτοντως, στον κοσμο στον οποιον παιζει, ειναι πρωτος σε κρυψιμο και κινητικοτητα, ικανοτητες που τον καθιστουν ανετο επιζησαντα σε μια πιθανη μαχη οχυρου! Τα συμπερασματα δικα σας!

αυτο που λες ειναι παρα πολυ λογικο.δλδ οταν θες το καλιτερο meele
οπλος ακολουθας τον ινδιανο οπος ξερουμε και για το καλητερο ranged ακολουθας τον σεριφη.
 

DeletedUser

Guest
εγω νομιζω και ξερω οτι δεν εχει σεριφη αλλα μονο την maya αντι του ινδιανου.
 

DeletedUser184

Guest
ετσι λένε κάποοι...επίσης λένε ότι μπορεί να είναι κρυφή αποστολή μετά που σπάσουμε το σπαθί του χερναδο με την αποστολή κατάρα...
 

DeletedUser

Guest
εγω νομιζω και ξερω οτι δεν εχει σεριφη αλλα μονο την maya αντι του ινδιανου.
για να παρεις το σπαθι πρεπει στισ αποστολες του λβλ 25 να διαλεξεισ μεταξι του ινδιανου η του σεριφη και πρεπει να διαλεξεις τον ινδιανο για να παρεις το σπαθι.αρα αν πρεπει να κανεις την αλλη επιλογη απο του ινδιανου για να παρεις το οπλο πρεπει να κανει τον σεριφη.
 

DeletedUser2837

Guest
Εγω στον κ2 ειμαι 10 επιπεδο, ειμαι reanged στρατιτωτης και λεω να το δυαλισω, ομως το προβλημα πως πρεπει να το κανει καποιος μεγαλυτερος ranged γιατι θα αργησω να ανεβω με μονομαχιες :(
 

DeletedUser

Guest
anorthosi4ever δεν νομιζω να ισχυει αυτο διοτι δεν μπορει να ειναι τοσο βλακας αυτος και να το εδινε το σπαθι του hernado εκτος αν ισχυει κατι που ειπε καποιος πριν οτι ειναι moderator και ηξερε τι θα συνεβαινε αν εδινε το σπαθι
 

DeletedUser

Guest
παιδια,σηγουρα θα υπαρχει ενας που να εχει σε 2 διαφορετικους κοσμους το σπαθι του hernando.(πλεον ειναι σχετικα ευκολο να το παρεις).ας δοκιμασει σε ενα απο τους δυο να καταστρεψει το σπαθι να δουμε τι θα του δωσει!(εγω ετσι θα εκανα αν το ειχα 2 φορες):D
 
Κορυφή