Younger's Revolver

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1669
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
για να παρεις το σπαθι πρεπει στισ αποστολες του λβλ 25 να διαλεξεισ μεταξι του ινδιανου η του σεριφη και πρεπει να διαλεξεις τον ινδιανο για να παρεις το σπαθι.αρα αν πρεπει να κανεις την αλλη επιλογη απο του ινδιανου για να παρεις το οπλο πρεπει να κανει τον σεριφη.

ναι οντως μπερδευτηκα με το δευτερο κριτηριο που πρεπει να επιλεξεις παλι τον ινδιανο εναντι της maya.
 

DeletedUser

Guest
εγω νομιζω οτι ειναι η mayia μακαρι να ειναι γιατι αυτην εχω διαλεξει ειχα ακουσει κατι στο ισπανικο που επαιζα αλλα δεν εδινα συμασια.τωρα περιμενυομεεε
 

DeletedUser184

Guest
Νομίζω ότι η Maya δεν εχει καμία σχέση...Είναι μόνο για τα λεφτά αλλά κανείς δεν ξέρει θα δείξει...
 

DeletedUser

Guest
παιδια,σηγουρα θα υπαρχει ενας που να εχει σε 2 διαφορετικους κοσμους το σπαθι του hernando.(πλεον ειναι σχετικα ευκολο να το παρεις).ας δοκιμασει σε ενα απο τους δυο να καταστρεψει το σπαθι να δουμε τι θα του δωσει!(εγω ετσι θα εκανα αν το ειχα 2 φορες):d

ναι αλλα το θεμα ειναι ποιος θα τολμαγε να το κανει αυτο?
 

DeletedUser

Guest
πολλοι.αλλα υποθεσεις κανουμε αν δεν μιλησει αυτος δεν μπορουμε να ξερουμε τιποτα
 

DeletedUser184

Guest
Όσοι έχουν γίνει ranged και πάνε μέχρι το 57 επίεπδο δεν θα χαλάσουν όλα τα λεφτά του κόσμου για να το γυρίσουν σε melee για το σπαθί του hernado απο την στιγμή που ξέρουν ότι υπάρχουν δυνατότερα όπλα απο αυτό και μάλιστα είναι τα περισσότερα για ranged...
 

DeletedUser

Guest
όσοι έχουν γίνει ranged και πάνε μέχρι το 57 επίεπδο δεν θα χαλάσουν όλα τα λεφτά του κόσμου για να το γυρίσουν σε melee για το σπαθί του hernado απο την στιγμή που ξέρουν ότι υπάρχουν δυνατότερα όπλα απο αυτό και μάλιστα είναι τα περισσότερα για ranged...

σωστος!μιαλμε για παρα πολλα λευτα
 

DeletedUser

Guest
εγω θα το χαλαγα χαλαρα χωρις δευτερη σκεψη. ειμαι range και ειναι ανουσιο να το κρατησω ή να αλλαξω τις ικανοτητες.
 

DeletedUser

Guest
δωστε μου το εμενα και το δινω για 500xp:p
σιγα το νουμπικο το σπαθι..
αυτο που εχουν οι dev στον beta καλυτερο ειναι:p:D
παντως αν καποιος παιζει τον κ2 για πλακα θα του
ελεγα να το δωσει για 500xp..θα παρει πολλη δοξα το παιδι:D
 

DeletedUser2905

Guest
εμενα δε μ'αρεσει το σπαθι του χερναντο
βασικα μου την σπαει οποτε το βλεπω:p
αμα το παρω θα το καταστρεψω χωρις δευτερη σκεψη:cool::D:eek:
 

DeletedUser

Guest
εμενα δε μ'αρεσει το σπαθι του χερναντο
βασικα μου την σπαει οποτε το βλεπω:p
αμα το παρω θα το καταστρεψω χωρις δευτερη σκεψη:cool::d:eek:

το πεοβλημα δεν ειναι να το καταστρεψεις,αλλα να το παρεις.στον κ1 οταν με το καλο το παρω δεν θα το σπασω.στον κ2 αν καταφερω να το παρω θα φαει σπασιμο κατευθειαν...
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν προκειτε να το παρω γιατι στο 39 επιπεδο δεν εκανα την αποστολη του waupee.δεν ηξερα τιποτα απολυτως για το σπαθι και τωρα το εχω μετανιωσει:(:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
εγω ευτυχως στον κ1 εκανα καταλαθος την σωστη επιλογη με τις παγιδες γιατι τις ειχα ηδη μαζεμενες.
 

DeletedUser

Guest
κοιταξτε ομως δεν ξερετε αν θα πρεπει να σπασεις το σπαθι η να κανεις τις αποστολες του σεριφη η κατι αλλο.αρα αν δεν κανετε τις αποτολες του σεριφη για να παρετε το σπαθι ισως να το κανετε και λαθος.
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστεβω 2 πραματα η στην ενεδρα στην αμαξα ή σε μαχη οχυρου να ηταν ο μονος νικητης και να πηρε τετοια οπλαρα
 

DeletedUser2905

Guest
εγω ειμαι 95% σιγουρος πως ητανε ντροπ απο μαχη, αν και ισως μετρησει αυτο το 5% και ειναι απο ενεδρα :d
 
Κορυφή