Younger's Revolver

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1669
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
αν το ειχες εσυ και καποιος ελεγε αν το ειχα εγω θα μιλουσα εσυ θα μιλουσες?εγω δεν θα μιλουσα αν καποιος μου ελεγε οτι αν το ειχε αυτος θα μιλουσε :d
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε κασαβιρ δεν καταλαβες οτι ζηλευει και το θελει και αυτος???ασε που κατσε να πας μεχρι το 60 και μετα το σκεφτομαστε αυτο.
 

DeletedUser1669

Guest
Τελικα πολυς καπνος χωρις φωτια δυστηχως... Ο λεβεντης που χε αυτο το οπλο ειχε βρει μια αδυναμια στην ασφαλεια του παιχνιδιου (πραγμα που τωρα διορθωθηκε) ωστε να μπει στα admin tools και να δωσει στον εαυτο του διαφορα προνομια (το παρατραβηξε ομως ;)) Μαιμου ξεμαιμου παντως μας απεδειξε πως τα οπλα υπαρχουν κ πως καποια στιγμη σε καποιους τυχερους απο μας θα πεσουν! Σε μαχη οχυρου λ.χ. ενας παιχτης του net 11 lvl παρακαλω σηκωσε απο μαχη οχυρου σημειωμα Νο1! Καποια στιγμη θα μας κανει τη χαρη το παιχνιδι κ θα σηκωσει καποιος τυχερος ενα εκ των θρυλικων οπλων!
 

DeletedUser

Guest
Δεν το ειπα για εσενα Jack αλλα και παλι για εσενα να το ελεγα δεν θα επρεπε να μιλησεις ετσι.Τεσπα.Και οταν λεω εγω κατι το σιγουρευω.Δεν ξερω ποσο λεβελ θα εισαι αν δεν εχω κοιταξει πρωτα!!!Λοιπον να εισαι ποιο σωστος την αλλη φορα με τους τροπους σου.Εγω αυτο το ειπα για τον avrianos.Και δεν ειμαι μεγαλος!!!!
 

DeletedUser

Guest
δεν ζηλευω κανεναν:Dαπλα προσπα8ω να βοη8ησω και να πω την γνομη μου:p
 

DeletedUser

Guest
οσο για το λβλ μου δεν ειναι τοσο μικρο, για να λες οτι ειναι μικρο.:d
 

DeletedUser

Guest
καποια παρεξηγησει θα εγινε σου ειπα ρε αγορι μου οτι εισαι μικρος???εγω σπυ ειπα τοι μεχρι να πας εκει ισως να το εχουμε ανακλυψει μεχρι ν πας 6.τι δεν καταλαβατε ολοι σας.
 

DeletedUser184

Guest
κάποιος απο μάχη όχυρου πήρε το σπαθί ιππικού...
 

DeletedUser

Guest
τελικα πολυς καπνος χωρις φωτια δυστηχως... ο λεβεντης που χε αυτο το οπλο ειχε βρει μια αδυναμια στην ασφαλεια του παιχνιδιου (πραγμα που τωρα διορθωθηκε) ωστε να μπει στα admin tools και να δωσει στον εαυτο του διαφορα προνομια (το παρατραβηξε ομως ;)) μαιμου ξεμαιμου παντως μας απεδειξε πως τα οπλα υπαρχουν κ πως καποια στιγμη σε καποιους τυχερους απο μας θα πεσουν! σε μαχη οχυρου λ.χ. ενας παιχτης του net 11 lvl παρακαλω σηκωσε απο μαχη οχυρου σημειωμα νο1! καποια στιγμη θα μας κανει τη χαρη το παιχνιδι κ θα σηκωσει καποιος τυχερος ενα εκ των θρυλικων οπλων!

ετσι εξιγιτε γιατι δεν το ελεγε.τελος παντον αφου ανακαλιψαμε οτι δεν το πηρε νομιμα νομιζω να σταματισουμε τη σηζιτιση.το αστειο ειναι οτι λεγαμε οτι ειναι μια κρυφη αποστολη και οτι πρεπει να κασταστρεψεις το σπαθι του χερναντο.
 

DeletedUser

Guest
κ εγω χαρηκα οτι υπαρχει τροπος ν παρουμε το περιεργο πιστολι ...

οσο θα βρουμε το περιεργο deringer k το ξιφος του Athos αλλο τοσο θα βρουμε κ αυτο..

γνωμη μου ,, πρεπει να μεγαλωσουν την αξια στα drops ,,δηλ.. στην πιο τυχερη δουλεια ,ενεδρα στην αμαξα δινει το πολυ μεχρι 5,100$ αντικειμενο ..

με αρκετους πονους πανω απο 100 μπορει να δωσει κ 5,500$ αντικειμενο..

με λιγα λογια ,, περιεργο δερματινο σακκακι κ φανταχτερες μποτες δεν θα σου δωσει ποτε .. ας κανεις κ με 300 ποντους εργασιας ..

γιαυτο δεν δινει το ξιφος του Athos k το πιστολι του belle Star ...

νομιζω με τα 2 κλειδια (αποστολες 67) θα τα δωσει τα παραπανω ,,

ελπιζω ,,,
 

DeletedUser

Guest
πρεπει καποιοι να βρουνε πος αποκταμε αυτα τα οπλα:D:D το παιχνιδι δεν προχορα κα8ολου αν δεν καταφερουμε να βρουμε πος τα αποκταμε:p:p
 

DeletedUser

Guest
Να τον παλι τον avrianos.Μια χαρα προχωραει το παιχνιδι τοσο καιρο που το παιζω και ας μην ξερω ολα τα μυστικα.
 

DeletedUser

Guest
το παιχνιδι μια χαρα ειναι αλλα δεν ξερουμε τι ρολο βαρανε τα κλειδια
 
Κορυφή