westcalc.info - υπολογιστής εργασιών και ρούχων μάχης οχυρών.

DeletedUser

Guest
πολύ καλός ο υπολογιστής ρούχων για μάχες οχυρών
 

DeletedUser

Guest
δεν προσπαθει να βγαλει φραγκα απο τις διαφημισεις το προγραμμα αυτο.γιαυτο εχει και μονο μια διαφημιση ολη ολη σε ολοκληρο το site.συγκρινε ποσες εχουνε τα παρομοια πανω στην σελιδα τους. αν βγει κατι να τσονταριστει στα εξοδα εχει καλως γιατι ουτε ο hoster ειναι free, ουτε το domain.
To προφανως αντιπροσοπευει την ελλαδα γιατι το λες?
δεν μπορεις να χωνεψεις οτι ειμαι ελληνας και developer του εργαλειου?

να πει καποιος την γνωμη του για το εργαλειο μπορει η οχι?αν του αρεσε,τι θα ηθελε να προστεθει κτλ.
αλειως ανοιχτε ενα τοπικ απο κατω με τιτλο we hate westcalc.info και εκφραστε κει τις ικασιες σας για την εντοποιοτητα του προιοντος.

φιλαράκο κάνε λίγο κράττει...
το ότι έχεις έστω και μία διαφήμιση πάει να πει ότι θέλεις να βγάλεις φράγκα...
λίγα, πολλά ή πως θα τα χρησιμοποιήσεις δεν παίζει ρόλο... σήμερα έχεις μία, αύριο σου εύχομαι να έχεις 10.
το ότι μου φάνηκε φτιαγμένο από ξένους θα έπρεπε να το λάβεις ως κοπλιμέντο για την ποιότητα του.
όσο για το τι μπορώ να χωνέψω, άσε να το γνωρίζω εγώ και το στομάχι μου καλύτερα...
καλά θα κάνεις να μάθεις να ξεχωρίζεις τους εχθρούς από τους φίλους...
από την άλλη σε δικαιολογώ γιατί σε πιάσανε όλοι απ' τα μούτρα, θα έπρεπε όμως να το περιμένεις... εδώ είναι ελλάντα!
τέλος πάντων... σου εύχομαι καλή συνέχεια!

υ.γ. (ιδέα) φτιάξε μια λειτουργία που θα δείχνει το συνδυασμό ρούχων για την μεγαλύτερη ταχύτητα...
 

DeletedUser2922

Guest
Το έχετε παρεξηγήσει το θέμα. Όταν αποδειχθεί οτι το script είναι απόλυτα νόμιμο καθώς και ασφαλές απο κάποιον Game Admin, τότε θα δεχθείς τα συγχαρητήρια σου εάν είναι τόσο καλό όσο λέτε...
Σήμερα 00:50

ε μεχρι τοτε λοιπον σταματηστε να κρυβετε την καχυποψια και την αγνοια σας μερικοι με δικαιολογιες περι ανωνυμοτητας και πρασινα αλογα.
το παληκαρι εκανε μια προσπαθεια πολυ αξιολογη και δεν αξιζει τετοια συμπεριφορα. επισης ριξτε μια ματια στο φορουμ του νετ να δειτε ποσο διαφορετικη συμπεριφορα εχουν...

περιμενω να δω τι θα πουν οι admin...

οσον αφορα το script νομιζω οτι ειναι κατα πολυ ανωτερο απο το αντιστοιχο του west insider. και παλι συγχαρητηρια αγνωστε χ
 

DeletedUser

Guest
Ωραία λοιπόν. Ζητώ δημόσια συγγνώμη για το λάθος που έκανα και ιδιαίτερα στον westcalc.info ...
Αύριο (σήμερα) θα ζητήσω απο το αφεντικό ψηφοφορία παραμονής ή αποπομπής ώς διαχειρηστής του φόρουμ. Καλή συνέχεια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ωραία λοιπόν. Ζητώ δημόσια συγγνώμη για το λάθος που έκανα και ιδιαίτερα στον westcalc.info ...
Αύριο (σήμερα) θα ζητήσω απο το αφεντικό ψηφοφορία παραμονής ή αποπομπής ώς διαχειρηστής του φόρουμ. Καλή συνέχεια.

ο αντιστοιχος σου forum moderator στην ιαπωνία θα έκανε χαρακίρι!! :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Ωραία λοιπόν. Ζητώ δημόσια συγγνώμη για το λάθος που έκανα και ιδιαίτερα στον westcalc.info ...
Αύριο (σήμερα) θα ζητήσω απο το αφεντικό ψηφοφορία παραμονής ή αποπομπής ώς διαχειρηστής του φόρουμ. Καλή συνέχεια.

πιος σου είπε οτι θα ψηφίσει κανείς να βγεις απο την διαχείριση
πιον θα εχουμε να μας θυμίζει τον greeniari :Ρ:p:p:p:p
(πλάκα κάνω)
 

DeletedUser

Guest
μπραβο στον westcalc.info για την προσπαθεια του,αλλα θελω να βεβαιωθω απο καποιον υπευθυνα οτι ειναι ακινδυνο
 

DeletedUser1514

Guest
σ εμενα δεν την ανοιγει....

αυτο βγαζει...
Ο Internet Explorer δεν μπορεί να εμφανίσει την ιστοσελίδα
 

DeletedUser

Guest
Nομιζω διορθωθηκε αυτο αλλα ακομα το site εμφανιζετε αθλια στον ΙΕ. Οπως και να χει, ο IE οπως και ο Οπερα δεν υποστηριζονται.Για τον ΙΕ δεν προσπαθησα καθολου να τον υποστηριξω.Στον οπερα,προσπαθησα αλλα ειναι αδυνατον.Απο τις μεχρι τωρα δοκιμες, το script τρεχει στον Firefox,στον Chrome και στον Safari.
 

DeletedUser

Guest
Δουλεύει και στο Flock. Έχω όμως αμφιβολίες για το πόσο σωστά δουλεύει. Π.Χ. σε μια επίθεση σε οχυρό, μου έβγαζε καλύτερα αντικείμενα: περίεργο φράκο, καφέ ημίψηλο καπέλο με γκρι γραβάτα, ενώ είχα μαύρη γραβάτα που σε συνδυασμό με το περίεργο φράκο και το καφέ ημίψηλο καπέλο, είναι μέρος του σετ και δίνει +8 ηγεσία. δλδ μπορεί η γκρι γραβάτα να δίνει παραπάνω ηγεσία από τη μαύρη, όμως η μαύρη είναι μέρος του σετ και δίνει παραπάνω ηγεσία. Αυτό δε το υπολόγισε το script.

Τέλος γιατί έχει μια έμφαση στην ηγεσία; Είναι η καλύτερη ικανότητα για τα οχυρά; Εγώ παρατήρησα ότι είχα πολλές άστοχες βολές. Μήπως είναι καλύτερα στόχευση - αποφυγή;
 

DeletedUser

Guest
η ηγεσία έχει πάνω κάτω το ρόλο που έχουν εμφάνιση/τακτικές στις μονομαχίες
κατά τ'αλλα εμένα με εχει βοηθήσει πολύ στις μάχες οχυρών. σήμερα εκανα μάχη και εκανα 13 χτυπήματα και 3000 ζημια - είχα μονο 3-4 αστοχες.
αλλά όπως και να 'χει τα ρούχα δεν ειναι το παν στο παιχνιδι, αν εχεις ηγεσια 0, στόχευση 10 μην περιμενεις με τα ρούχα να δεις διαφορα.
 

DeletedUser

Guest
με τα ρούχα που πρότεινε το σκριπτ είχα στόχευση 75 και ηγεσία 56.
νομίζω αρκετά υψηλά για να έχω μόνο 50% ευστοχία. τόσο περίπου ήταν τα ποσοστά μου.
 

DeletedUser

Guest
Δουλεύει και στο Flock. Έχω όμως αμφιβολίες για το πόσο σωστά δουλεύει. Π.Χ. σε μια επίθεση σε οχυρό, μου έβγαζε καλύτερα αντικείμενα: περίεργο φράκο, καφέ ημίψηλο καπέλο με γκρι γραβάτα, ενώ είχα μαύρη γραβάτα που σε συνδυασμό με το περίεργο φράκο και το καφέ ημίψηλο καπέλο, είναι μέρος του σετ και δίνει +8 ηγεσία. δλδ μπορεί η γκρι γραβάτα να δίνει παραπάνω ηγεσία από τη μαύρη, όμως η μαύρη είναι μέρος του σετ και δίνει παραπάνω ηγεσία. Αυτό δε το υπολόγισε το script.

Τέλος γιατί έχει μια έμφαση στην ηγεσία; Είναι η καλύτερη ικανότητα για τα οχυρά; Εγώ παρατήρησα ότι είχα πολλές άστοχες βολές. Μήπως είναι καλύτερα στόχευση - αποφυγή;

τα μπονους δεν υπολογιζονται ακριβως αναλογικα,αλλα βαθμωτα.Αν λοιπον η εξτρα ηγεσια που παιρνεις απο το σετ δεν σε ανεβαζει κλιμακα για να να παρεις και αλλο μπονους, τοτε θα ψαξει να βρει καποιο αλλο ρουχο που θα σε βοηθησει σε καποια αλλη ικανοτητα, οπου εκει ισως εχεις την δυνατοτητα να αυξησεις το μπονους σου.Το script λοιπον υπολογισε πως η εξτρα ηγεσια που σου δινει το σετ κυριου δεν εχει καποιο ουσιαστικο κερδος οποτε για να επιλεξει την γρι γραβατα θα σε ανεβαζε καπου αλλου.Για παραδειγμα,ειτε εχεις 45 ηγεσια, ειτε 60, παλι +5 θα ειναι το μπονους σου απο αυτην την ικανοτητα.<edit> Στο 71 θα πας στο +6 </edit>

Δεν δινει εμφαση συγκεκριμενα σε καποια ικανοτητα.Ολα οσα ειναι δυνατον, τα εξεταζει.Οταν συνδιασμοι ρουχων δινουν το ιδιο μπονους επιλεγει αυτο που αναμεσα τους δινει την πιο πολυ ζωη.

Επιπλεον παντα εχεις την δυνατοτητα στο "dressing room" να τεσταρεις οποιον συνδιασμο ρουχων θες και να δεις τι μπονους δινουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
με τη γκρι γραβάτα που μου πρότεινε είχα 47 ηγεσία. με τη μαύρη 56.
άρα καλά θα κάνετε να δοκιμάζετε και άλλα ρούχα.
 

DeletedUser

Guest
με τη γκρι γραβάτα που μου πρότεινε είχα 47 ηγεσία. με τη μαύρη 56.
άρα καλά θα κάνετε να δοκιμάζετε και άλλα ρούχα.

Φίλε μου... δες λίγο αυτόν τον πίνακα:

Skill bonuses

* +1 bonus with one point and up
* +2 bonus with 3 points and up
* +3 bonus with 10 points and up
* +4 bonus with 23 points and up
* +5 bonus with 43 points and up
* +6 bonus with 71 points and up
* +7 bonus with 108 points and up
* +8 bonus with 155 points and up
* +9 bonus with 211 points and up

Είναι τα μπόνους που παίρνεις στην στόχευση και την αποφυγή ανάλογα με τους πόντους ηγεσίας και κρυψίματος ή αντοχής που έχεις...
Όπως βλέπεις είτε 47 είχες στην ηγεσία είτε 56, πάλι +5 θα έπαιρνες...

Το πρόγραμμα λαμβάνει ΚΑΙ αυτόν τον πίνακα υπόψη σ' αυτά που προτείνει...
Τώρα για το % ευστοχίας που λες... παίζουν και άλλα πράγματα ρόλο, όπως η απόσταση και τα στατιστικά των αντιπάλων...

Η δική μου προσωπική εμπειρία μου έδειξε ότι στο script δουλεύει άψογα σ' αυτά που προτείνει για τα οχυρά (αν και εγώ είχα παραξενευτεί στην αρχή)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το δοκιμασα αλλα δεν μαρεσε, μαλλον θα φταιει οτι ειμαι νουμπ και δεν ξερω πως να το Use
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρες....κάθησα και διάβασα και τις 7 σελίδες, που κατακράζετε τον τύπο που κατασκεύασε το script.

Θα κατέβω με κάτι πιο ουσιαστικό:
§6) Παράνομο λογισμικό

Το παιχνίδι επιτρέπεται να παίζεται μόνο σε κανονικούς φυλομετρητές (browsers) Internet. Greesemonkey scripts και άλλο παράνομο λογισμικό απαγορεύεται και μπορεί να οδηγήσει σε αποκλεισμό.
Οπότε ας βγεί κάποιος να μας απαντήσει όχι αν το script είναι καθαρό και αν ο τύπος βγάζει λευτά, αλλά αν επιτρέπεται η χρήση του.
 

DeletedUser184

Guest
Αν ο κώδικας του είναι javascript τοτε επιτρέπετε..Αν δείτε και το weststats οι κωδικοί είναι έτσι..Τώρα είναι καλύτερο αν κάποιος υπευθήνος μας απαντούσε..
 
Κορυφή